Dlaczego zakaz LGBT jest niezbędny

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Mam generalnie wyrobione niepochlebne zdanie o Polakach. Polak to takie Lelum, Polelum, ani zimny, ani gorący, letni po prostu, labilny. I bez samodzielnego zdania. Uzbierało się ostatnio sporo materiały potwierdzającego tę opinię.Taka postawa jest dopuszczalna w sytuacji, gdy wszystkie instytucje państwa funkcjonują sprawnie a otoczenie jest bezpieczne. Gdy sytuacja jest odmienna, jak obecnie, takie postawy są ryzykowne.

W czasach obecnych, ludzie posługują się modnymi, chwytliwymi hasłami, w których naturę głębiej nie wnikają i nie sprawdzają czy są one w jakiś sposób kompatybilne z prawidłowościami społecznymi. Jest hasło, które ktoś rzucił, więc można je podchwycić i spróbować się zabawić i je zrealizować, bo nie ma rzeczy niemożliwych dla Fajnopolaków. Wydaje mi się, że poniżej zamieszczone linki do sondaży ujawniają istnienie takiej właśnie nowej, popkulturowej kategorii - Fajnopolaków. Czaskoski jest tu modelem idealnym - nie tylko Fajnopolak ale i Fajnoeuropejczyk na dodatek. 

Poniższy sondaż ujawnia taką tendencję. Jest zbyt duża liczba ludzi, którzy nie mają własnego zdania, w sprawie wydawałoby się oczywistej. 

https://wpolityce.pl/polityka/454346-polacy-jednoznacznie-przeciw-promocji-lgbt-przez-firmy 

To wcale nie jest jednoznaczny wynik. Wynik byłby jednoznaczny gdyby to było 90%. Oczu ludzie nie mają ?  

Bo jeśli nie będzie jednoznaczności w tej sprawie, będzie dalszy ciąg, jak w tym linku:

https://wpolityce.pl/polityka/454330-glos-w-obronie-dyskryminowanych-pedofilow 

Machina korozji intelektualnej, widoczna w bzdurze ukrytej pod pojęciem"równości" będzie, jak rak, działała dalej i niszczyła kolejne obszary.  

Kolejny sondaż pokazuje jak bzdury zakorzeniają się w umysłach, wbrew nauce. 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/454681-sondaz-polacy-przeciwni-postulatom-srodowisk-lgbt 

Jest jedna rzeczywistość, a nie kilka równoległych, więc liczba ludzi świadomych norm powinna zbliżać się do 100%, gdy tymczasem sondaże pokazują, jakby ludzie żyli w kilku rzeczywistościach alternatywnych. Wpływ gier komputerowych ? 

A tu dane z innej beczki, lecz pokazują tę samą tendencję rozbieżności między obrazem rzeczywistości w umyśle a samą rzeczywistością.. Ludzie oczu nie mają ? 

https://wpolityce.pl/gospodarka/454565-polacy-o-gospodarce-wielu-zadowolonych-ale-sa-tez-krytycy 

Nasi czołowi politycy coraz lepiej sobie radzą nie tylko w sprawach wewnętrznych, ale także liczy się z nimi zagranica, co witać w częśtotliwości wizyt różnych przedstawicieli państw w Polsce. No, ale Polacy mają problem ze zrozumieniem sceny międzynarodowej, więc nie są w stanie merytorycznie ocenić międzynarodowej roli polskich polityków. Przede wszystkim nie potrafią odróżnić prawdziwych polityków od politycznych figurantów. 

https://wpolityce.pl/polityka/455146-jak-premier-radzi-sobie-na-arenie-miedzynarodowej-sprawdz 

Gimbaza, zgłupienie polityczno-emocjonalne, złudna wiara w technologię i idiotycznie pojęty postęp, cyfrowa demencja związana z kultem smartfona i internetu, brak kontroli rodziców nad wychowaniem dzieci, co szczególnie uwypukla program seksedukacji w Warszawie, patostreamerzy w sieci, niszczą świadomość wielu Polaków. Oto badania pokazują, jak pisze Tomasz Rożek w "Gościu Niedzielnym", że  

" W żadnym z krajów, w których prowadzi się badania, popularność patotreści nie jest tak duża jak w Polsce." 

Opinie najlepiej opierać na czynnikach mierzalnych, sięgnijmy więc po dane z Gościa Niedzielnego dotyczące indywidualnego zadłużenie Polaków, wynoszącego ok. 76 mld zł. Przy ogólnym wzroście wszystkich wskaźników ekonomicznych, wskaźnik zadłużenia rośnie najszybciej, a to świadczy jednoznacznie o nieumiejętności zarządzania domowym budżetem oraz życiu nad stan - apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Przy okazji powtarza się tradycyjny podział Polski, w tym przypadku dotyczy skłonności do spłacania długów - południe i wschód Polski są pod tym względem najbardziej odpowiedzialne. NIe ma dymu bez ognia.  

Prawo służy do utrzymywania porządku, a porządek to nie tylko wysprzątane ulice, zadbane skwery i parki, to także porządek w zakresie idei i relacji międzyludzkich. Z naszej przestrzeni publicznej, ulic i placów trzeba usuwać wszystko co ten porządek narusza. Skorumpowanie i marnie wykształcone sądownictwo, zdominowane przez resortową kastę nadzwyczajną porządku nie jest w stanie zapewnić. Więc kwestia przechodzi w inne ręce. 

Na ulicach, wraz z pojawieniem się grup LGBT pojawiła się wulgarność, agresja i chamstwo. Czy na ulicach pojawiają się chorzy na SM, na raka czy autyzm lub inne zaburzenia i czy wystawiają na widok mubliczny swoje zaburzenia by się nimi chwalić i epatować otoczenie społeczne ? Nie, więc nie ma najmniejszego powodu by godzić się na wulgarność i agresję jaką są przesiąknięte występy popapranców. Tu nie chodzi o wolność słowa (!!!), lecz o agresję wobec ludzi normalnych. I to właśnie pachnie rasizmem i III Rzeszą. 

Najwyższy czas, w związku z widoczną abdykacją reprezentantów prawa w tej kwestii, podjąć radykalne środki w celu usunięcia tych środowisk z naszej przestrzeni publicznej. Ponieważ środowiska te dopuszczają się agresji, trzeba to zrobić z użyciem siły. Wystarczy grupa kilkuset zdeterminowanych facetów, ubranych dla rozpoznania w białe koszule, by nie dopuścić do tego typu wyskoków w przestrzni publicznej. Należy pamiętać, że demokracja polega na tym, że w odwodzie są siły zdecydowane na użycie przemocy w celu jej utrzymania. I tej siły należy użyć, a jeśli oficjalny aparat tego nie robi, decyzja przechodzi na bezpośrednio na demos. Zatrzymać wukgarne i agresywne LGBT. 

Te różnice między obrazem w umyśle a rzeczywistością , wskazujące na chwiejność jednostki w jej opiniach i postrzeganiu świata, potwierdzają generalnie tezy teorii ewolucji o zdecydowanym prymacie aspektu społecznego nad indywidualnym, który ma nie tylko jasne, ale i ciemne strony i tu widać tę ciemną. Nic dziwnego, że analitycy polityczni na Zachodzie, zbulwersowani wstrząsami polityczno-społecznymi na Zachodzie, do których sami się walnie przyczynili, wciąż roztrząsają tezy Hannah Arendt o banalności zła i casusie Eichmana. 

Oglądali Państwo filmy katastroficzne, w których bohater pędzi samochodem, uciekając przed błyskawicznie rozstępującymi się za nim szczelinami rozpadającej się ziemi ? No to właśnie jesteśmy w podobnej sytuacji - i pytanie - czy uda się nam wyprzedzić katastrofę ? 

Podobno Polacy chcą dogonić Europę. Jeżeli tak jest istotnie, to najpierw pousuwajmy przeszkody z drogi, te same, na których wyłożył się Zachód, bo sami też się na tych wertepach wyłożymy. 

I jest jeszcze jeden poważny powód, dla którego należy zakazać parad LGBT, który kieruję pod adresem bezmyśłów, którzy swoją argumentację zaczynają od sakramentalnej formułki: a bo Putin... Właśnie dlatego należy zakazać albo usunąć siłą, że Putin zakazał. Putin zakazał i zarobił parę punktów. Dlatego Putina należy pod pewnymi względami naśladować - Putin się zbroi więc i my musimy się zbroić. Putin się zbroi przeciwko czynnikom rozpadu społecznego, takimi jak LGBT, więc i my musimy się także zbroić. Putin jest w ten sposób o parę długości przed nami, bo, powiedzmy to wyraźnie: kto będzie chciał bronić przed rosyjską agresją lewackich popaprańców z Zachodu ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:4)

Komentarze

Zgadzam się z Panem.

https://www.salon24.pl/u/krzystofjaw/969932,emocje-i-gra-nimi

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1597074

Przypomnę tym wszystkim najmądrzejszym z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w obowiązującym dokumencie:
 
Katechizm Katolicki Św. Piusa X autorstwa kard. Gasparriego, Rozdział XI, "O grzechach uczynkowych czyli osobistych" napisano:

573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie:
a. rozmyślne zabójstwo;
b. grzech sodomski;
c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot;
d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom.

574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba?
Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają.
koniec cyt.

GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba! 
Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zabójstwie!
Pamiętajmy o tym!

Wielki Katechizm religii katolickiej z 1894 r. druk. Krakow 1910 podaje wszystkim nam ochrzczonym dokładnie to samo (co do joty) co Katechizm kard. Gasparriego:

Wielki Katechizm religii katolickiej, Cześć V. O sprawiedliwości chrześcijańskiej i o czterech rzeczach ostatecznych. ROZDZIAŁ T. O sprawiedliwości chrześcijańskiej.

790. Dlaczego niektóre grzechy nazywają się grzechami wołającymi o pomstę do nieba?
Niektóre grzechy nazywają się grzechami, wołającymi o pomstę do nieba, bo o każdym z nich powiada wyraźnie pismo święte, że woła do nieba o pomstę, czyli sprawiedliwość boską w szczególniejszy sposób wzywa do wymierzenia kary.

791. Ile jest grzechów, wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy, wołające o pomstę do nieba, a są nimi:
1. rozmyślne zabójstwo;
2. grzech sodomski;
3. uciemiężenie ubogich, oraz wdów i sierót;
4. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty stogom i robotnikom.

D) O dziewięciu grzechach cudzych. 
792. Które grzechy nazywają się grzechami cudzymi?
Te grzechy nazywają się grzechami cudzymi, które wprawdzie inni popełniają, lecz w których ma się grzeszny udział.

793. Ile jest grzechów cudzych?
Dziewięć jest grzechów cudzych, a popełnia je, kto:
1. do grzechu radzi;
2. rozkazuje grzeszyć;
3. zezwala na grzech drugich;
4. innych do grzechu pobudza;
5. grzech drugich pochwala;
6. na grzech drugiego milczy;
7. grzechu nie karze;
8. do grzechu drugiemu dopomaga;
9. grzechu innych broni.

W Katechizmie Kościoła Katolickiego opracowanym po Soborze Powszechnym Watykańskim II zatwierdzonym w dniu 11 października 1992 r. przez Jana Paweła II zostało wszystko zaciemnione:

Katechizmie Kościoła Katolickiego, Artykuł ósmy, Grzech, V. Rozprzestrzenianie się grzechu
1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o
pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla101, grzech Sodomitów102,
narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie103, skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty104,
niesprawiedliwość względem najemnika105. 
Proszę zwrócić uwagę, że te pyszne tłumoki z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia dokładnie się wpisują w propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach tym, że popełniają grzechy cudze z nim powiązane. (Nie będzie tłumaczenia na Sądzie Bożym, oj nie będzie!)

W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak dla napomnienia. Po tygodniu ewentualna poprawka. I tak aż do skutku. Aż zmądrzeje.
LGBT to wirus aplikowany światu przez żydów (wszyscy co propagują tę dewiację w Polsce to są żydzi! zastanawiające?). Nie ma żadnego LGBT - to zwyczajne grzeszne zboczenie które winno być surowo karane jak się afiszuje przed dziećmi (i dorosłymi też) oraz obnosi w świetle dziennym. 
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1597087

...w ramach samoobrony, które powinno najpierw dotrzeć do seminariów. Młodzi księża również gubią się w dzisiejszym chaosie...o czym jest m.inn.:mowa w książce "Alarm dla kościoła, Nowa reformacja".

Pisarze katoliccy zmierzyli się z tematem największego od kilkuset lat kryzysu kościoła w Polsce i na świecie.

Autorzy (m.in. Paweł Lisicki, Paweł Milcarek, ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski, Tomasz Terlikowski, ks. Jerzy Szymik, ks. Dariusz Kowalczyk, Grzegorz Górny, o. Jacek Salij, ks. Andrzej Kobyliński, Tomasz Rowiński) w kilkunastu bardzo mocnych wywiadach nie tylko diagnozują największe skandale i nadużycia oraz wskazują na upadek autorytetów, ale proponują również drogi wyjścia z sytuacji faktycznego chaosu, w którym kościół się obecnie znalazł.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1597108

Protestantyzm nie ma sakramentów i jest prostą drogą do piekła. U protestantów były czarownice a u post-sowietów są faszyści.

Nie ma to jak cenna książka. Pamiętaj - gówno czytasz - gówno wiesz. Polecam zagubionym ludziom następującą listę perełek literatury chrześcijańskiej:

1. "Gdy Pan mówi do serca" – autor: ks. Gaston Courtois

2. „Mistrz Eckhart.Wybór pism” - autor: Mistrz Eckhart

3. „Moje życie w Chrystusie” - autor: Jan z Kronsztadu

4. "O Naśladowaniu Chrystusa" – autor : Tomasz a Kempis

5. „O naśladowaniu Maryi” - autor: Tomasz a Kempis

6. „Pasja. Przez Maryję do Jezusa” - autor: Tomasz Kempis

7. „Pisma św. Franciszka i św. Klary” - autor: św. Franciszek z Asyżu, św. Klara

8.  „Przedziwny sekret Różańca Świętego” - autor: Św Ludwik Maria Grignion de Montfort

9. „Tajemnica Maryi” - autor: Św Ludwik Maria Grignion de Montfort

10.  „Tajemnica Różańca świętego"- autor: Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

11.  „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” -  autor: Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

12.  „Traktat o Miłości Bożej” - autor: św. Franciszek Salezy

13.  „Umiłowanie Jezusa Chrystusa w życiu codziennym” - autor: św. Alfons Liguori

14.  „Wysławianie Maryi” - autor: św. Alfons Maria de Liguori

15.  „Żywy płomień miłości" – autor: Święty Jan od Krzyża

16. "Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej" – autor: św. s. M. Faustyna Kowalska

17. „Ćwiczenia duchowe w odosobnieniu” – autor: Maria Od Jezusa Z Agredy

18. „Chwała Maryi” - autor: św. Alfons Maria de Liguori

 

P.S. Zapewniam, że czytelnicy tych pozycji będą mieli pożytek i otworzą się im oczy na sprawy o których nie słyszeli. Wszystkim a szczególnie zagubionym, z depresją i nieszczęśliwym polecam te dzieła, które odmienią Wasze życie (jak je poznacie).

Tydzień czytania, które przeniesie Was w krainę prawdziwego zrozumienia i szczęśliwości.

Można też kupić rodzinie i znajomym na prezent imieninowy czy inny.

Ceny tych książek oscylują w granicach 20 zł a nieznajomość ich jest warta nieraz czyjegoś życia które może ulec zatraceniu z braku właściwego kierunku.

Króluj nam Chyste

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1597114

no niezbyt. zakazywać (co konkretnie?) to najgłupsza rzecz. prawa ci u nas dostatek, nie trzeba tworzyć az tyle nowego, zwł. regulującego manifestacje czy wulgaryzację. a chęć użycia siły wskazuje zwyczajnie na frustracje autora no i żenadę podejścia "weźmy się i zróbcie". wgl całe halo z LGBT+ jest przesadzone a jakby nie bylo takich, byłoby cos innego- wściekle macice, jakieś szury czy, powiedzmy, komuniści. Polska, w zw. ze swą konstytucja ale i resztą norm prawnych, ma wystarczające zabezpieczenia ustrojowe dla demokracji i równości, bez specjalnego uprzywilejowania różnych grup. jak ze wszystkim innym, nalezy tylko wymuszać przestrzeganie ducha i litery prawa, zamiast skupiać się na ochoczo wskazywanym i podsuniętym ''wrogu''. to całe państwo ma byc poważne i harmonijne. prawicowa narracja jest przesadą a wśród szurii i ofiar propagandy przypomina to rozdmuchiwanie zagrożenia ze strony KOD-u. no ludzie, jakie to zagrożenie, jak nie tylko z plutonem ale samymi paroma kolesiami można to rozmieszać na miejscu. co oznacza, że nie warto nawet palca podnieść dla takiego ratowania ojczyzny, bo na ulicy to żadne zagrożenie. po co więc bajdurzyć o używaniu siły? przeciez strategią neomarksistów jest właśnie prowokowanie konfliktu dla pokazania przeciwników jako faszystów. jak nie będzie reakcji, to bojówki same zaatakują, byle ją wywołać i był konflikt oraz jednoczenie swoich w walce. czy komuniści, anarchiści, Żydzi czy i politycy od dawna znają taką taktykę. a komu zalezy na konfliktach, podziałach i walce? starczy jasne prawo i jego egzekwowanie. jak na razie schodzi się z drogi i łagodzi oraz pokazuje swobodę i ochronę róznych grup, jako swoisty miernik demokracji. nie ma co sie dziwić, że przeciętny człowiek nie ma chęci angazowac się w konflikt światopoglądowy i bić kogoś za wygląd czy domniemane praktyki. czy lepiej było za komuny, gdy za kolorowe wlosy mozna było zostac pobitym a bez zgody władzy nic nie miało prawa sie wydarzyć? nie tędy droga.różne wulgarności już mozna ścigać i karać. mozna miec wplyw na programy szkolne i domagac sie kontroli, by nie faworyzowano krzykliwych grupek. to wszystko można demokratycznie, przez nacisk obywateli i ew. nawet ustawodawstwo i to na tym polu trzeba sie wykazać, demokracji w praktyce, a nie podejściu że Polska to lewaki i lemingi a tylko ostatni sprawiedliwi mają szykowac bejzbole dla ratowania cywilizacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597120

Nic nie należy robić bo nic nie da się zrobić. Nie należy zapobiegać, nie należy usuwać, niech leży tam gdzie padło.

Z taką filozofią życiową nie chcę mieć nic wspólnego.

Są reguły i trzeba je egzekwować.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1597133

No to egzekwuj, tylko po co pozaprawnie siłą na ulicy. Zarazisz się pederastią, bo raz na rok gdzieś se marsz przejdzie? Od tego cywilizacja padnie? Pewnie tak piszą w prawicowym necie, więc to musi być prawda i zagrożenie większe niż stalinizm. Problem jest gdzie indziej a żeby się przeciwstawić, trzeba wiedzieć gdzie i jak. Pokrzykiwanie na ulicy nic nie da a tylko nakręci sprawę, tak jak się niektórym marzy. Potem zdziwienie, że przeciętny Polak nie chce rozumieć ostatnich sprawiedliwych a tylko widzi agresję i chce spokoju.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597175

Znowu słyszę wymówki, żeby nic nie robić.

Odką to siła jest zjawiskiem pozaprawnym ? Siła jest zjawiskiem i realnym, społecznym, a także uwaględnianym przez prawo. Ludzie scedowali swoje siłowe uprawnienia na wojsko czy policję, ale przecież w I RP pospolite ruszenie było obowiązkiem każdego szlachcica, więć proszę nie truć. NIe ma powodu, by teraz miało być inaczej.

Jeżeli mamy skorumpowane sądy, które dopuszczają do marszy LGBT, to samo już dopuszczenie jest aktem antyspołecznej przemocy, rodzący,m kolejne akty przemocy fizycznej i werbalnej, jakie na tych marszach obserwujemy. Wobec tdego uuprawnienia wracają do demosu, który ma obowiązek usunąć takie działania ze sfery publicznej. OBOWIĄZEK.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1597539

I dzięki Bogu, że demos nie uchyla się od tego OBOWIĄZKU!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1597543

gdzie napisałem, by nic nie robić?

na używanie siły monopol ma państwo, poza przypadkiem samoobrony.  ześwirowałeś juz jak bloger miarka? czy może jak za komuny, niczym zmobilizowany aktyw robotniczy polecisz z pałą bić studentów. a może od razu "usunąć" i zesłać do KL.

po co jakies brednie
  przecież w I RP pospolite ruszenie było obowiązkiem każdego szlachcica, więć proszę nie truć. NIe ma powodu, by teraz miało być inaczej.

dziś to dziś. a dziś mamy służbę wojskową, służbe państwu w różnych formach. no i co? czołgasz się w błocie codziennie na taktyce, by byc szlachcicem, bijesz zatrzymanych na komendzie czy może jednak mamy inne czasy? czy może idea pospolitego ruszenia wcale nie oznacza, by se dowolnie dysponowac siłą i bić, kogo się zechce? jak można w ogóle proponować czy uzasadniać bicie innych za odmienność? rozumiem, że tak światłe idee są na tyle uniwersalne, że nie masz nic przeciwko, by sie ktoś na ciebie zaczaił z jakimś bejzbolem (butelką, kamieniem, petardą...) i sie tłumaczył, że I. RP miała pospolite ruszenie. no litości, to przebija nawet korwinizmy.

sądy, jakie by nie były, działają w ramach prawa, ktore jest jedyną rzeczą, trzymającą to wszystko w kupie. cała reszta tu to samooszukiwanie się i dorabianie sobie ideolo. skorumpowane sądy? przecież to nie sądy (tylko samorząd, prez. miasta) a nawet, gdy czasem sądy to nie znaczy, że skorumpowane- nie masz żadnego dowodu. no poza spiskologiczną histerią w necie. z całego wywodu jest tylko to, że jak się prawo i decyzje sądu nie podobają, to przyznajesz sobie kompetencje użycia siły wobec innych i jeszcze ściemniasz, że to obowiązek (zapomniałeś dopisac, dla czego- że dla ratowania cywilizacji i takich tam, pewnie jeszcze tak Pan Jezus ma w Biblii napisane). no absurd. ja też mam obowiązek leciec na drugi kraniec Polski lać nieznanych mi ludzi z nieznanych powodów- i to samowolnie, wbrew prawu? bo tak se napisałeś. no ludzie. a żydów, masonów i banderowców tez wymordować? pewnie jeszcze z 20 kategorii innych wrogów ludu, co nie? rozumiem, że sam spełniasz ten zaszczytny "OBOWIĄZEK" a nie tylko tworzysz takie wspaniałe ideologie. rozumiem, że w prawicowym necie różne rzeczy piszą i histerię podkręcają ale chyba da sie zachować resztki rozumu i sumienia?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597602

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1597155