Dlaczego sieć zajmuje się głupstwami zamiast Unią?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Zastanawia mnie dlaczego salon24 i cała sieć generalnie zajmuje się pierdołami i traci cenny czas. Rzeczą mało istotną jest debatowanie na temat czy opozycja to Targowica. To fakt, opozycja jest Targowicą i nie ma o czym gadać.

Działalność sieci powinna skoncentrować się na przeciwdziałaniu atakowi skierowanemu na Polskę i powinna polegać, jak wiadomo, głównie na odstraszaniu, zamiast na spóźnionej próbie obrony przed atakiem. Sieć już dawno powinna podejmować działania skierowane na instytucje UE by odebrać im ochotę do ingerencji w sprawy Polski.

Polski rząd ma zajmować się reformami I likwidowaniem kreowanego przez 26 bałaganu, a nie marnować czas na udowadnianie biurokratom unijnym, że Polska nie jest wielbłądem. To jest zadanie dla sieci, w tym dla s24. Mówiąc krótko, sieć powinna wykonać prewencyjne uderzenie sieciowe na UE. To jest metoda skuteczna.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Podpisałam już protesty do unijnych prominentów; jednak uważam, że kilkadziesiat tysięcy podpisów to o wiele za mało. Od czasu do czasu popełniam jakieś wpisy na stronie KOD na fb. W takich prostych akcjach mogłaby uczestniczyć wieksza ilość osób podpisując petycje na stronach protestuj czy citizengo..

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1504872