Czekając na islamistów

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Drodzy Państwo, w s24 pojawiają się dyskusje na temat dewiacji seksualnych, więc proponuję zerknąć na ten link i zastanowić się nad tym, czy jest to projekt prowokujący czy też nie:

https://www.renee.pl/granatowa-sukienka-black-happiness?m=true&gclid=EAIaIQobChMIqP-5l7uN3gIVyZmyCh2DNgeBEAEYASAFEgJAaPD_BwE&gclsrc=aw.ds  

Zastanawiam się, kiedy osiągnięty zostanie ten ideał jakim byłby dekolt do pępka z jednej strony i mini sięgająca do pępka także, tyle że ze strony drugiej. 

Takich linków mógłbym Państwu dostarczyć mnóstwo, więc nie można uznać, że to jest kwestia przypadku. Dany projekt nastawiony jest na jakiś cel, jakiemuś celowi musi służyć, pracują pzecież nad takimi celami rzesze marketerów i takie projekty nie spadły z Ksężyca, więc warto się zastanowić nad logiką takiego projektu, logiką takiego celu i jego miejscem w systemie. No bo jeżeli ktoś chce dyskutować o Kościele, o jego miejscu w świecie, to w sposób oczywisty musi zastanowić się nad kontekstem, w skład którego wchodzą takie projekty, jak ten w linku. A kontekst też przecież nie spadł z Księżyca, ktoś go wypracował, zorganizował, finansował. Nie ma dymu bez ognia.. 

Context is the king. 

Oczywiście, można udawać,żę nie ma problemu i nie robić nic. Ale problem jest i to poważny, bardzo poważny, bo biologiczny ikulturowy jednocześie, a więć nie ma żartów. Bo natura próżni nie znosi. Swoją propozycję rozwiązania problemu mają muzułamanie, i jeżeli sami problemu nie rozwiążemy, to przydą islamiści i za nas go rozwiążą po swojemu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)