Bezczelność unijnych manipulatorów i ich krajowych akolitów

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Przyjąć? Nie przyjąć? Przyjąć ? Nie przyjąć ? Przy...

Wcale nie o to chodzi przecież, chodzi o bezczelność.

Na czym polega bezczelność demoliberalnych manipulatorów ?

Otóż podjęli oni aprioryczną, niekonsultowaną z nami decyzję, że my mamy przyjąć podrzuconych nam imigrantów. Mamy ich przyjąć, ich zdaniem, z tego względu, że jesteśmy chrześcijanami i mamy kierować się solidarnością z tymi decydentami oraz miłosierdziem wobec biednych uchodźców(?).

Fantastyczna argumentacja – deklarują nam w naszym imieniu, a więc narzucają nam kolektywnie wyznanie bez sprawdzenia naszej deklaracji, że jesteśmy lub nie jesteśmy chrześcijanami, i z siły tego narzuconego nam argumentu, mamy zaakcptować ich niekonsultowaną z nami decyzję. Ci ludzie przypisują sobie ni mniej ni więcej tylko władzę kierowania naszymi sumieniami.

Nagle odkryli Kościół - “proboszcz, parafia mogą przyjąć uchodźców” - zaczynają dyrygować nami ci, którzy kościół omijają, albo go chcą zmarginalizować.

Trzeba tym panom przypomnieć, że chrześcijanin jest wolnym człowiekiem, z wolnym sumieniem i może równie dobrze podjąć decyzję na tak lub na nie. Odpowiedzialny jest zaś chrześcijanim nie przed urzędnikiem z Brukseli lecz przed Panem Bogiem, i urzędnik z Brukseli nie ma tu nic do powiedzenia. To my decydujemy czy przyjmiemy czy nie przyjmiemy imigrantów i nie ma tu miejsca na tak prymitywnie skonstruowany szantaż moralny.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Lewaccy unioraści najpierw wywołują zamę a potem jego kosztami obarczają innych - tak nauczali Marks i Lenin po prostu...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1542696