Frasyniuk kontra prawa fizyki

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Co się stało Frasyniukowi ?

Dziwi się Adam Borowski, dziwią się wszyscy, co się stało z legendą Solidarności.

]]>http://wpolityce.pl/polityka/343858-nasz-wywiad-borowski-o-frasyniuku-ni...]]>

Fizyka, drodzy Państwo, czysta fizyka.

Żyjemy przecież nie w próżni, lecz w przestrzeni wypełnionej powietrzem wywierającym na nas ciśnienie atmosferyczne. Wyobraźmy sobie, że oto nagle zostajemy przeniesieni cudem na Księżyc albo na Marsa, bez skafandra. Nastąpiłaby natychmiastowa eksplozja ciśnienia wewnętrznego i śmierć. Z Frasyniukiem jest podobnie. Psychika też podlega określonym mechanizmom.

Nie żyjemy przecież w próżni społecznej. Za czasów komuny niezbyt dobrze wykształcony i wychowany Frasyniuk pod wpływem cisnienia wywieranego przez władze i środowisko społeczne, w tym Solidarność, zachowywał się w sposób normalny z tendencją do radykalizmu.

Wraz ze zmianą ustroju ciśnienie zniknęło, ujawnił się prawdziwy charakter skłonnego do radykalizmu i niezbyt lotnego Frasyniuka. Zwrócił się on przeciwko kwestionującym jego drogę życiową, dzięki której dorobił się majątku. Balon pychy wzniósł się wysoko i w stratosferze pękł. Przypadek mało skomplikowany.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

- oby nie na drzwiach. TAKICH niech noszą prawa fizyki i to w ramach względności tych praw.

Vote up!
4
Vote down!
0

Racjonał

#1541856

Patrząc na bieg wydarzeń, osobami najbardziej podejrzanymi o udział w spowodowaniu smoleńskiej katastrofy stają się "obywatele rp" z Władysławem Frasyniukiem na czele, który jak Rejtan kładzie się na drodze demonstracji ludzi domagających się prawdy o katastrofie smoleńskiej. Jest w tym ponury chichot historii. Wiedząc co nieco o Władysławie Frasyniuku, mam powody przypuszczać, że on zniżając się do poziomu bruku, pojęcia nie ma, co robi, on po prostu wykonuje instrukcje. [link], [link]. On zwyczajnie nie wie, że tym razem sprzeciwia się poszukiwaniu prawdy.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1541865

Pamiętam i mam pytanie do Władysława. Frasyniuka. Co masz przeciwko, że aż jesteś gotów tarzać się w pyle ulicznego bruku, by przeciwstawić się naszej Pamięci?
Co masz przeciwko naszemu żądaniu prawdy o przyczynach smoleńskiej katastrofy?

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1541866

W srebrniki i korupcję przyodziany

Z czasem wychodzą jak węgorze z trupa

Utopionego i  kiepska z nich zupa

Spuścić powietrze kupując ich karty

W Moskwie, bo wilk nigdy nie jest nażarty

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1541869

z kilkoma innymi, zdefraudował 80 milionów Solidarności, które wyparowały bez śladu!. Niedawno Pinior, potwierdził ich dematerializację!. Jak by mu było mało, wraz z TW.Bolkiem i solidarnościowym żydostwem, wyparowali kilkadziesiąt milionów dolarów i miliony marek niemieckich!. W tych ostatnich, łapy maczał słynny polakożerca z Kaszub!. Dobrane towarzystwo!....

Vote up!
3
Vote down!
0
#1541872

W 1912 zamiast końca świata nasz kosmiczny kąt został przeniesiony do innego wymiaru. Proton w atomie wodoru stał się trochę lżejszy, zniknęła czarna dziura do której osuwał się nasz układ słoneczny. Jednym słowem zmiany. Wszędzie zmiany. Podobno na lepsze.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1541877

Z Władka taki radykał byl i jest jak z ...wiadomo czego. On to ciśnienie radykalne ma dawkowane od oficerów prowadzących od połowy lat 80-tych...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1541876

   Witam! Bezpieka byłej postkomuny chce jeszcze wizualnie zaistnieć wypychając przed szereg tych, na których mają kwity. Ktoś tym zaprzaństwem w bulu steruje z tylnej kanapy. Nasila się strach przed wykryciem prawdy. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1541887

Ot co, i cała prawda i przyczyna ich zafrasowania,

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1541901

Vote up!
4
Vote down!
0
#1541913