Czy niepoprawni.pl to jeszcze portal polski?

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

To pytanie już stawiano kilka lat temu, dlatego zadam go Gawironowi właścicielowi portalu jeszcze raz. Myślę, że dla publikujących na tym portalu Polaków odpowiedź będzie ważna.

 

Jak wiesz szanowny Gawironie, prosiłem ciebie już wcześniej o to, byś założył kaganiec lżącemu Polaków Andy-aandy. Nie reagowałeś, mimo iż obiecałeś. Zdecydowałem się napisać tekst i wtedy społeczności niepoprawni.pl udało się rozszyfrować, kim jest Andy-aandy. To człowiek Palikota, którego zadaniem jest ośmieszanie Polaków przez robienie z siebie idioty. Miało to miejsce w czasie „obrony krzyża”, gdy raz lżył jednego prezydenta a innym razem innego, gdy wykrzykiwał w amoku iż nienawidzi wszystkich. Dziś ma to miejsce na wszystkich portalach, z których go jeszcze nie wykopano. Tu na niepoprawni.pl chroniłeś tego człowieka. Nie wiedziałeś kim jest? A może wiedziałeś i chciałeś, by tę samą rolę pełnił tu? Tworzył obraz Polaków jako „pustostanów umysłowych”, co „nienawidzą wszystkich” z wyjątkiem samych siebie?

 

Zobacz na promowaną przez ciebie grupkę trolli. Oni obrażają kobiety, jak Humpty Dumpty, posługują się językiem rynsztokowym, jak Husky, wielonikowiec zawiedzony Mind Service, sprowadzając poziom dyskusji do poziomu budki z piwem.

Popatrz na przykłady:

https://niepoprawni.pl/comment/1627799#comment-1627799

https://niepoprawni.pl/comment/1627541#comment-1627541

by dalej nie szukać. Czy Ty też wzorem Andiego chcesz pokazywać Polaków jako bandę idiotów posługujących się językiem rynsztokowym, otwierających usta tylko po to, by obrzucać się błotem.

Potrafiłeś trafić do Tezeusza, który teraz już pisze swoje teksty ale bolszewików wszędzie nie szuka. Mój pełen szacunek dla tego blogera.

 

Rynsztokowe wrzuty trolli dezintegrują dyskusję na portalu. Kilku trolli posługujących się kilkoma Nickami ukrywają komentarze tworząc dyskusję zupełnie nieczytelną. O to Ci chodzi? Bo jeśli tak, to portal niepoprawni.pl jest portalem antypolskim dążącym do ośmieszania Polaków.

 

Niewiele ponad rok temu przyszedłem na ten portal, by chronić polski portal, którego jestem adminem przed kłamliwym oczernianiem go przez kilku takich „co im prawda wrażą”, którzy seryjnie wylatują z polskich portali za posługiwanie się językiem rynsztokowym. Ale polskich portalów nam brakuje, bo media głównego ścieku są albo w rękach obcych korporacji, albo w rękach partyjnych, albo też międzynarodowych, nie podlegających polskiemu Kościołowi zakonów i realizują cele swoich zleceniodawców, nie Polaków. Każdy portal, który chce reprezentować polską myśl jest dla Polaków cenny. Stąd moje tu działania.

 

Tak więc proszę, odpowiedz społeczności pisującej na niepoprawni.pl, portal ten jest dla Polaków, czy też dla ośmieszania Polaków?

 

Mam nadzieję, że wkrótce społeczność tego portalu zobaczy odpowiedź, nie schowasz się jak to zrobiłeś w przypadku Andy-aandy oraz Twoje czyny, które udowodnią publikującym tu Polakom iż można jeszcze wierzyć iż niepoprawni.pl to nie jest portal antypolski. Niestety, śmieci z własnego domu należy wymiatać, inaczej dom stanie się śmietnikiem.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:16)

Komentarze

Słabe i kiepskie.

to wiek, zaburzenia czy zwyczajnie obniżone loty przez neoniackie towarzystwo.

To dość przykre wyraźnie staczać się i nie mieć nikogo, kto uzmysłowi i pomoże.

Pewnie dlatego wolisz udawać inteligenta i szefa na portalu największych prymitywów.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627890

                 powszechnie już znanego jako sowiecko-ruska ścierwoneonówka -- zapominający, że mu z jego jadowitego boszewickiego pyska sowiecki sierp "zwisza" -- kwestionuje polskość portalu niepoprawni.pl, a więc patriotycznego polskiego portalu... [sic!]

Tylko dlatego, że wielu blogerów protestuje przeciwko jego bolszewicko-ruskiej propagandzie jaką usiłuje uprawiać na tym portalu...

Ten "zwisza"-jący załgany, stalinowski politruk opublikował tu już sporo propagandowych sowiecko-ruskich postów czy wpisów, w jakich wręcz rzygał swoją bolszewicką nienawiścią do Polaków i polskich patriotów...

A teraz ta załgana stalinowska małpa z sowiecko-russkiego portalu ma bolszewicką czelność, aby zapytać: "Czy niepoprawni.pl to jeszcze portal polski?"

Czyli, jest to kolejna typowa komunistyczno-bolszewicka hucpa tego załganego sowieckiego politruka!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627939

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...że prowokacja się nie uda.
To jest pytanie retoryczne...na które każdy zna odpowiedź.
W najlepszym wypadku odpowiedź zabrzmi...wesołych świąt, kochani.
Kpią sobie z wszystkich gawrionek z malutką ...i "co mi zrobisz?"

Siła przed prawem – sieje bezprawia,
Prawo przed siłą – mury stawia.

Aleksander Fredro

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1627891

Potwierdzam Vercio,

To spiseq,

Nienawistnie milczą

A ich nieobecność jest wyższą formą obecności

Powstaje pytanie- kto za tym wszystkim stoi

Czy hodują nas jak bydło do przerobu na szczepionki I chemtrails

I co ma Fredro do siadania gółką na jeża

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627899

to widać po tym, jak pozwala tu działać sforze ośmieszających Polaków trolli. Ale Polacy też mają broń, pokazują jaką rolę w blogosferze ten portal odgrywa. To portal mający na celu udawać pro-polski, by Polaków prezentować jako bandę zidiociałych narwańców. Jak wiemy z historii tak nas już nie raz wrogowie próbowali pokazywać. Stąd moje pytanie do Gawirona, mam nadzieję że odpowie jak człowiek podając logiczne argumenty. W przeciwnym przypadku wszystko będzie jasne. Po co jest tutejsze bagienko trolli, po co działają agenci jak Andy-aandy. Przynajmniej piszący tu Polacy zdobędą pewność.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627907

Z belką w swoim oku, nie wypada wspominać o źdźble w oku brata. A portal na którym pan administruje, którego oficjalnym ,,fundatorem", a w każdym razie właścicielem jest facet czczący w loży ,,wielkiego architekta", to nic innego jak dostrzeganie źdźbła w oku brata, a niewyczuwanie belki w swoim oku. Chociaż może i z pana jest facet w miarę porządny, to jednak fakty są takie a nie inne.

Portal w którym pan administruje jest dokładnie kontrolowany na modlę masońską i że jakichś tam prowokatorów drobnego plazu wyrzuca, to nie zmienia faktu że tamtejsza administracja zatrudniała chamów pierwszego sortu: np typa o ksywie ,,Repsol", ma też cyngla pod postacią administratorki ,,Astra" parafianki katolickiej z doładowaniem, realizującej postanowienia ,,wielkiego architekta" i tyle w temacie pouczeń pana Gawirona. Pan Gawiron ma prawo się mylić i ma prawo czuć miętę do PiS, ale przynajmniej nie nie wiadomo o nim oficjalnie żeby przynależał do lóż, wypowiadał się o ,,wielkim architekcie" jako Bogu i miał cyngli - parafian odpalających każdego kto nie pasuje do formatu. Nie widziałem też by z pompą ogłaszał co innego (pluralizm poglądów), a po cichu realizował profilowanie pod czczenie jawne i skryte księcia tego świata.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1627955

pro-PiSowską tubą. PiS zaś jest jedną z partii w Polsce, dziś odosobnioną w poglądach, bo poza Ziobrzystami cała scena polityczna jest przeciwna pomysłowi robienia wyborów w maju. Tak więc stawianie równości PiS=Polska jest błędem. Ale jest wiele tub partyjnych.

Pretensję mam za to, że pozwala na działalności ludzi chorych którzy obrażają innych, nękają innych. Ale dziś po ostatnich działaniach pana Gawirona wiadomo iż celem portalu niepoprawni.pl jest ośmieszanie Polaków poprzez pokazywanie ich jako bandy żrących się, posługujących się językiem rynsztokowym idiotów, stąd portal stał się idealnym  miejscem gdzie można się obrzucać błotem. Tego na Neon nie ma, choć przyznaję, że zdarzają się takie przypadki, że ktoś staje się zbyt krewki w dyskusji ale są one szybko temperowane. 

Tak więc oficjalnie można stwierdzić szkodliwą działalność portalu niepoprawni.pl dla Polski i jej wizerunku.

Z pewnością pan rozumie co oznacza iż portal jest kontrolowany na modłę masońską? Z pewnością należy do tego pluralizm poglądów jaki występuje na Neon. To czytelnicy oceniają teksty ale nikt nie ma możliwości zakopywania innych. Modłą masońską jest to, że portal czyszczony jest z takich co albo swoją chorobą albo językiem ośmieszają Polaków. Że na polskim portalu nie pojawiają się obsceniczne zdjęcia kochających się facetów, fig kobiecych, że nie ma możliwości wkroczenia do dyskusji z wizerunkami muszli klozetowych. To na pewno jest ta pana "modła masońska".

A jeśli chodzi o właściciela portalu Neon nie znam przypadku by zablokował kogokolwiek, zawsze jest przeciwny ale pozostawia decyzję administratorom i jeśli ktoś już wylatuje z portalu jest to zbiorowa decyzja administratorów i dlatego jest ich trójka, by nie było posądzenia o stronniczość. Dwa głosy za są decydujące, ale często dyskutujemy na te sprawy.

Zresztą trafność tych decyzji potwierdza zachowanie się tych osobników tutaj.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627958

 sierpem i młotem w swoim jadowitym pysku, wypisuje same bolszewickie łgarstwa.

Bolszewicy zawsze łgali, łżą i będą łgali.

Bowiem, właśnie taka jest natura zbrodniczego komunizmu czy bolszewizmu...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627966

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tylko g...i zdechłe ryby płyną z prądem.
Tekst Zawiszy dotyczył tego porno-portalu niszczącego nie tylko Polskę ale i kościół katolicki przez satanistę-huska.
Skierowanie dyskusji na inny temat i o innym portalu...to tylko bezczelna manipulacja.
Takie metody przypodobania się właścicielowi to lizusostwo...podobne do tego z Gdyni:

"Gawrionie, jesteś za dobrym człowiekiem. Widocznie traktujesz tych agencików - antypolaków, jako chorych, którymi należy się opiekować, zamiast leczyć.
Jak ten tutaj, który w swojej schizofrenii wyobraża sobie, że jest Polakiem."

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1627964

Niestety szkoda że musiał (choć zdecydowanie zbyt późno) w ogóle powstać...

Drugie niestety jest takie że .... jak napisała już VERITA kompletnie nic a nic on nie zmieni bo czym jest ten portal i do jakiego celu służy jasno i wyraźnie SŁYCHAĆ WIDAĆ I CZUĆ

To już tylko zwykła bezczelna, nachalna, zakłamana, ... PIS'owska tuba propagandowa

A czy dlatego że ktoś właścicieli/la nastraszył, czy opłacił to już co innego - bo dwie pozostałe wersje że ktoś może być aż tak pi'SS'owsko przetrącony, oraz że właściciel/le aż tak olewa/ją swoją własność od razu wykluczam

Jedyne co jest raczej pewne to to że będzie masa jadu - czy też powinna być bo może jako że to głównie z tego powodu jest notka to jednak w niej pozakładają na pyski kagańce

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1627894

kłapie przy kacapie

 

ostro "Prawda" kłapie

przy niebieskim kacapie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1627898

                                   z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki.

Skoro nie podoba ci się polski patriotyczny portal jakim ciągle jest niepoprawni.pl - to nie zaśmiecaj tego portalu swoimi prymitywnymi bolszewickimi wypocinami czy narzekaniami na polskość portalu...

Szaleńczo ganiasz "zwisza"-jący bolszewicki politruku ze ścierwoneonówki z tym sowieckim z sierpem i młotem niczym stalinowska małpa z brzytwą - waląc się przy tym raz po raz we własny bolszewicki, prymitywny i pusty łeb.

Niestety, z tego powstają tylko takie odgłosy jakby sowiecki durak opętańczo walił w deskę klozetową, nie wiedzą to czego to urządzenie służy.

Bolszewicki kretynie ze ścierwoneonówki, jesteś zbyt głupi i zbyt prymitywny, by móc być blogerem na polskim portalu -- więc spokojnie wróć do administrowania w swojej sowiecko-ruskiej ścierwoneonówce sterowanej przez sowieckich agentow ze zbrodniczych organzacji WSI i SB w sowietyzowanym PRL.

Jak widać, to na bolszewickim portalu znanym jako "ścierwonówka" kretynizm ich bolszewickiego admina nikomu nie przeszkadza...

        Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627895

dwa razy

 

bez obrazy

kacap

dwa razy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1627896

 

Opara co jakiś czas wyskakuje z czymś jak przysłowiowy Filip z konopi. Wygląda to tak jakby nagle ocknął się z letargu i zaczyna wtedy robić szum. Jest na to trafne określenie: "pali głupa". Tak jest tym razem, gdy swoim zwyczajem "żali się" - wysmażył coś takiego: "Ryszard Opara. AAA-ZZZ. Uczciwi potrzebni od zaraz." /http://ryszard.opara.neon24.pl/post/125613,aaa-zzz-uczciwi-potrzebni-od-zaraz . 

 A w niej żale i lamenty. Nie ma sensu omawiać tej jego ogranej śpiewki, bo każdy ją zna, gdyż jest taka sama od lat: on jeden, mąż opatrznościowy narodu, katolik, altruista, patriota który zaangażował ogromne środki w portal internetowy, który miał za zadanie zmienić świat i naprawić Polskę poniósł porażkę. Nic z tego nie wyszło, bo został wykorzystany, oszukany, ograbiony i teraz jest niezrozumiany, biedny i przegrany... Czyli żale chama, który miał złoty róg, a ostał mu się ino sznur. Jego notka miała rekordową ilość odsłon jak na upadły portalik sprowadzony do rangi ruskiego ścierwomedium (ponad trzy tysiące odsłon i półtorej setki komentarzy), bo wszyscy chcieli się przekonać co teraz Don Ricardo uczyni? - Obrazi się na cały świat, albo na Pana Boga? Wyjedzie do Australii porzucając Polskę? Pokaja się za wszystko zło, które wyrządził Polakom pozwalając sowieckim skunksom pluć na nasz Kraj? A może weźmie do ręki ów sznur i zrobi z niego wreszcie użytek?

Na te rzewne łzy już parę razy wielu dawało się nabrać w ciągu ostatnich kilku lat. Niestety trudno uwierzyć w oparowe szczere intencje, zmądrzenie, przejrzenie na oczy, nawrócenie skoro ten człowiek działa na opak i tak samo cały czas. Mówi jedno, robi zaś drugie. Ten typ tak ma, bo to typ oszusta. Jest przecież jeden prosty sposób na weryfikację jego prawdziwych intencji: po czynach poznacie... A czyny mówią same za siebie; jest na przykład jednym z założycieli prokremlowskiej partii Zmiana. Miał nawet być kandydatem tej partii w wyborach prezydenckich. Jak donosi facebookowy profil "Rosyjska V kolumna w Polsce" finansuje działania Zmiany - anonimowo mówi jeden z administratorów profilu. /źródło: http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,17479187,Facebook_blokuje_profil_pt___Rosyjska_V_kolumna_w.html

 

Wystarczy zresztą poczytać jakie ma poglądy w kwestii wasalizacji Polski względem Rosji, kolaboracji z Rosjanami, walki z Kościołem Katolickim, etc. Wielokrotnie to omawiałem. To co do tej pory Opara wygłaszał było kompromitujące go jako Polaka - patriotę a nawet kompromitujące go jako porządnego człowieka...

Poza tym Opara zachowuje się tak jakby nie wiedział i nie miał wpływu na to co się na jego portalu dzieje. Zatem zobaczmy kto uczynił Jarka Ruszkiewicza "Prezesem Fundacji", głównym neonowym cenzorem, rednaczem, v-ce rednaczem, nad-rednaczem? Jak z nim rozmawiał i patrzył mu w oczy to nie widział w nim "Pomidorowego Alfonsa"? Nie czuł od Ruszkiewicza cuchnących kacapskich onuc? Nie widział jak ten spiritusowy nos się wydłuża niczym u Pinokia? Nie zauważył rozbieganych oczek i ściśniętych kolan? Nie dojrzał parchu rzucającego się na jarkowe czoło? Jasne - wierzę bo muszę!

motto: "Gdy nie wrócę, niechaj wiosną rolę moją sieje moja żona Zawisza" /Jarek Ruszkiewicz SL

Albo jak to było z zakładką "Cywilizacja Polska", którą zawłaszczył ten wiejski głupek Wojtas i zaczął tam zamieszczać swoje wypociny jakie produkował hurtowo w Słowiańskiej Akademii Cywilizacyjnej, czyli w jego stodole. Nie trzeba być wybitnie mądrym aby stwierdzić, że pod tytułem - Krzysztof J. Wojtas - Systemy filozoficzne a polskość. Fundament książki „Cywilizacja Polska” - kryją się brednie pomylonego człowieka nie mającego zielonego pojęcia o tym czym jest filozofia, etyka czy cywilizacja. A Opara ponoć skończył studia medyczne; lekarz zdawało by się to nie może być głupi facet... To czym wytłumaczyć popieranie tego dziada i jego wynurzeń wbrew całej społeczności blogerskiej? Dla mnie wyjaśnienie jest proste: Wojtas - niby taki głupek - ale wprost atakował Kościół Katolicki, podważał porządek moralny a nawet kwestionował polską rację stanu podkładając pod nią swoją "Cywilizację Polską", która z polskością a także z polską racją stanu nie miała nic wspólnego. Za to nawoływała do... wspólnoty z Rosją!

Albo co robi na oparowym portaliku niejaki Sendecki? To Opara, taki niby katolik a nie przeszkadza mu cykliczne bezczeszczenie Krzyża jakiego ten Sendecki się dopuszcza? Albo nie widzi jak ten Sendecki perfidnie wykorzystuje psychicznie chorego człowieka - Andrzeja Hadacza?Co robi syn UB-eka 'Zawisza Niebieski.Co robi ZOMO-wiec Hades

Można by tak długo wymieniać i dawać przykłady, ale po co? Koń jaki jest każdy widzi.

No ale co z tego całego oparowego wycia teraz ma wynikać?

/ciach/

Ruszkiewicz został zbanowany na NeOnie24.ru ... Józio z Londynu donosi, że Opara kolejny raz "dał mu kopa w dupę". Powód nie jest jasny, ale wiadomo że Spirito Libero coraz bardziej chamiał. Wyzywał i banował już nawet jego ideowych (pro-ruskich) kumpli. Ruszkiewicz okazał się też zwolennikiem "spółdzielni blogerskiej", który Oparze stawiał warunki nie do przyjęcia. Zapewne zechciał wskoczyć w oparowe buty i naciągnąć naiwnych aby finansowali jego działalność blogerską, mieszkanie, wyżywienie i  ambicje parlamentarne. Czyli portal pod nowym szyldem "spółdzielni blogerskiej", oczywiście pod jego przewodnictwem i z pro-ruską linią programową. Czyżby Opara poczuł nagle, że "jego własność" - neOn24.ru ktoś mu chce zabrać? Wiele na to wskazuje.

Może to być także kolejna ściema jak już wiele razy bywało. Ruszkiewicz znikał, niby zbanowany i z "wilczym biletem"; były "nowe porządki", ale potem Ruszkiewicz cudownie wracał i "przywracał ład i porządek". Pr-ruski - rzecz jasna. No bo to niby taka sprytna zagrywka - robimy porządki, odsuwamy na bok dawne nawyki, ogłaszamy programy naprawcze, umyślni rozgłaszają wszem i wobec, że teraz to już będzie och i ach; gdy tymczasem chodzi tylko o przemeblowanie i żeby "wróciło nowe", czyli stare w nowej szacie. Komuchy mają to we krwi, nawet te farbowane na narodowców". "Wraca nowe" mówiono po tym jak ludziom zaczęły otwierać się oczy i zaczynali widzieć, że odwilż 56. roku to miraż. 

Oparze jak zwykle chodzi o pieniądze. A tych nie potrafi mu zapewnić oszust Ruszkiewicz i przedruki propagandowe z rosyjskich mediów. Inny na miejscu Ruszkiewicza też nie byłby w stanie dokonać cudu z takimi założeniami. Bo ilość pożytecznych idiotów o kacapskiej mentalności jest ograniczona. Nie są w stanie nikogo zmanipulować takie głupki jak Wojtas czy Sendecki. Jeżeli tego Opara nie zrozumie jego przedsięwzięcie będzie zawsze skazane na niepowodzenie.

Tylko pro-polska linia programowa i brak cenzury są w stanie podnieść portal z upadku. Niestety na odbudowę zaufania potrzeba sporo czasu. W przypadku NeOnu24.ru musiała by to być zmiana o sto osiemdziesiąt stopni i następnie mrówcza, zapewne wieloletnia praca. Chodzi też o to, aby blogerzy poczuli, że mogą bez przeszkód publikować swoje poglądy, dyskutować kulturalnie bez cenzury i bez opędzania się od trolli, zwłaszcza tych płatnych z Rosji. Do tego też potrzebny jest sprawny manager, znający realia mediów społecznościowych, dziennikarstwa, biznesu i marketingu. Portal, jak każde biznesowe przedsięwzięcie musi przynajmniej samo się finansować albo jeszcze lepiej - przynosić zyski. Ryszard Opara pokazał, że tego nie potrafi. No ale zarządzania biznesem trzeba się nauczyć i najlepiej ukończyć porządną wyższą uczelnię i najlepiej niepolską. Na to jednak pan Rysiu chyba się już nie zdecyduje...

Ale od czego są blogerzy jak nie od tego aby mu pomóc? To jak? - Zrobimy na początek rzetelną analizę SWOT?

 

http://1do10.blogspot.com/2015/09/gupi-czy-o-droge-pyta.html

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/orgazm-na-neonie

 

 

 

„KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…
 

KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…

PISAŁEM NA NEON24.PL, WCZEŚNIEJ NOWY EKRAN.PL…PONAD DWA LATA, PRZESZEDŁEM TAM ZA ŁAŻĄCYM ŁAZARZEM, JAK WIELU BLOGERÓW Z NIEPOPRAWNYCH.PL. NIEKTÓRZY ODESZLI Z NE OD RAZU, NIEKTÓRZY PO JAKIMŚ CZASIE, A NIEKTÓRZY PO DWÓCH LATACH, TAK JAK JA…BEZTROSKO BŁĄDZĄC W OPARACH HASEŁEK „PORTALU BEZ CENZURY”.

MIARKA SIĘ JEDNAK PRZEBRAŁA I POSTANOWIŁEM ODEJŚĆ Z NEONU „PO ANGIELSKU”…DECYZJĘ PODJĄŁEM 24 MARCA 2014 ROKU, A 25 MARCA TEGOŻ ROKU SKASOWAŁEM SWOJE POSTY… JESTEM ICH WŁAŚCICIELEM I MOGŁEM ZROBIĆ Z NIMI TO, CO UWAŻAŁEM ZA STOSOWNE…
NIESTETY WOLNOŚĆ NIE TRAWAŁA DŁUGO…NEONOWY BLOGER SPIRITO LIBERO, CZYLI WOLNY DUCH UNOSIŁ SIĘ NAD PORTALAMI NICZYM RUSKI DRON I OKIEM SAURONA TROPIŁ TYCH, KTÓRZY CHOĆ RAZ ZAŁOŻYLI NEONOWY PIERŚCIEŃ NA PALEC…

OKAZUJE SIĘ BOWIEM, ŻE OKO SAURONA BARDZO TO UBODŁO, ŻE KTOŚ MOŻE BEZTROSKO SKASOWAĆ DWULETNI DOROBEK BLOGERSKI…Z PONAD 250 POSTÓW, MOŻE KILKANAŚCIE BYŁO PRZEKLEJKĄ, ALE Z MOIM KOMENTARZEM…RESZTA BYŁA MOIM AUTORSKIM POMYSŁEM…

DATA 25 MARCA 2014 ROKU JEST TUTAJ KLUCZOWĄ DATĄ, BO WŁAŚNIE ZAUWAŻYŁEM, ŻE NEONOWE OKO SAURONA BEZ MOJEJ ZGODY PRZYWRACA MOJE POSTY (LINK), NA DZIŚ, CZYLI 2 KWIETNIA 2014 ROKU ODZYSKANO 25 POSTÓW, WTYM UPUBLICZNIONO TEŻ ROBOCZE, KTÓRE NIE POWINNY BYĆ PUBLIKOWANE BEZ MOJEJ ZGODY…INFORMUJĘ TAKŻE, ŻE MOJE KONTO NA NEON24.PL ZOSTAŁO ZABLOKOWANE, WIĘC NIE MAM WPŁYWU NA TO CO SIĘ DZIEJE Z MOIM KONTEM…

INFORMUJĘ, ŻE MÓJ NICK „TRYBEUS”, JEST UNIKALNYM NICKIEM W WIRTUALU I JEST TYLKO MÓJ…NIE MA W CAŁEJ BLOGOSFERZE DRUGIEGO TAKIEGO, WIĘC JEŚLI KTOŚ BY POSŁUGIWAŁ SIĘ TAKIM NICKIEM, TO TYLKO W CELU DYSKREDYTOWANIA I ROZPRACOWYWANIA MOJEJ OSOBY.
NIGDY NIE POSŁUGIWAŁEM SIĘ INNYMI NICKAMI…NIE MAM PODWÓJNYCH, POTRÓJNYCH, CZY POCZWÓRNYCH NICKÓW, JAKIMI ŻONGLOWALI NIEKTÓRZY BLOGERZY NA NEON24.PL…

OŚWIADCZAM, ŻE Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KONTO „TRYBEUS” NA NEON24.PL, GDYŻ JESTEM ZABLOKOWANY…POSTY, KTÓRE BY SIĘ UKAZAŁY Z KONTA”TRYBEUS” NA NEON24.PL PO 25 MARCA 2014 ROKU NIE BEDĄ MOIMI POSTAMI, TYLKO EWENTUALNIE POSTAMI JAKIEGOŚ PRZEBIERAŃCA, KTÓRYCH NA NEONIE NIE BRAKUJE…

Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ TEŻ ODPOWIEDZIALNOSCI ZA TREŚCI, KTÓRE PISAŁEM PRZED TĄ DATĄ, A KTÓRE ZOSTAŁY PRZYWRÓCONE WBREW MOJEJ WOLI…ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE W PRZYSZŁOŚCI JEST MOŻLIWOŚĆ MODYFIKOWANIA I ZMIANY ICH TREŚCI PRZEZ OSOBY TRZECIE…

W OBOZIE KONCENTRACYJNYM DLA BLOGERÓW NEON JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE…PRZEZ KOMIN…TYLKO, ŻE WSZYSTKO…ZŁOTE ZĘBY, WŁOSY, BUTY, UBRANIA, OKULARY I WSZELKIE BAGAŻE BLOGER MUSI ZOSTAWIĆ…

AUTOR,LINK;ZRÓDŁO,INFO:

CZYTAJ WIĘCEJ NA: HTTP://TRYBEUS.PRAWYNURT.PL/SPOLECZENSTWO/NEON24OBOZ-KONCENTRACYJNY-DLA-BLOGEROW,1540.HTM

P.S:NOWYEKRAN.INFO DODAJE.

PODOBNA SYTUACJA JEST Z INNYMI    BLOGERAMI NA NEON24.PL.KONTA ZABLOKOWANE.POZOSTAJE LIST DO WŁAŚCICIELA NEON24.PL.Z OKREŚLONYMI PRZEPISAMI PRAWNYMI.PISAŁEM NA NOWYEKRAN.PL,NET,NEON24.PL I NAWET WSPOMAGAŁEM   FINANSOWO TOP LEVEL DOMENAMI ALE PO REAKCJACH I MOWIE NIENAWIŚCI ZE STRONY ADMINISTRATORÓW  WYŻEJ WYMIONYCH,PO TYM JAK PAN TONDERSKI Z AKCEPTACJĄ ADMINISTRATORÓW,RÓWNIEŻ PANA WOJTASA CZY RUSZKIEWICZA NAZWAŁ POLSKIE KOBIETY „SZMATAMI” I „WYWŁOKAMI” ZAPROTESTOWAŁEM I ZOSTAŁEM ZABLOKOWANY.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1627903

A to ruskie drony, społeczeństwa cierń.

To ci, co jak im się nie udało z oszustwem projektu,

To zmienili to w organizację do walki o ruski NWO?

Ci, co udają najprawdziwszych Polaków ale biją w polskość zaś wychwalają Kreml?

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627909

wyją trolle. Dziś w ten ciepły jak na ten miesiąc wieczór, mamy piękny koncert rozpaczy zaoranych trolli. Ich piękny świat opisany w podręcznikach dla "prawdziwych polaków" rozdawanych na kursach legł w gruzach. Miłej nocy, trolliki spod znaku Przekręty i Szmal. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627911

szanowny kacapie...

 

szanowny kacapie

skurcz mózgu cię łapie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1627912

 

Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO.

Proponuję: 

Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata – w którym Słowianie (w tym Polacy) mieliby czynny, partnerski udział.

Ryszard Opara

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627913

Ojoj,ojoj... świat wstrzymał oddech..... Znowu wielki społeczny demaskator z dyplomem wkracza na scenę......
Od Uralu po Londyn....... wszyscy zastygli i czekają, będzie.... suchy bąk czy z kleksem.

ps.
tylko co na to jego wykładowca Urban czy wychowawcą S.Niesiołowski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627914

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zawsze myślą tylko o czynnościach fizjologicznych "wszyscy zastygli i czekają, będzie.... suchy bąk czy z kleksem", albo z muszlą sedesową włazisz do dyskusji albo śliniąc się nad kobiecymi figami. albo z pytaniem, "to było z kleksem czy bez kleksa". Wasze argumenty odgraniczają się do prostych czynności wydalniczych. I jak was do dyskusji dopuścić gdy istnieje ryzyko, że na środku salonu napaskudzicie?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627918

Wiem mizoginie że zaraz dreszcze wstrętu tobą wstrząsną na widok kobiety ale chciałem ci rolkę papieru tylko podesłać

 

I nutele do posmarowania  tego, no tego .no.........wylotu

8-))))))

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627920

a ty nadal nie pojmujesz, że inteligentny człowiek oczywiście chodzi do toalety zostawiając tam to co Anglicy określają no.1 i no.2 ale o tym na salonach się nie dyskutuje. Ja wiem, że twoją jedyną intelektualną rozrywką są portale z nagimi, albo prawie nagimi kobietami. Podstawowe instynkty każdego stworzenia rozmnażającego się drogą płciową. Ale jeśli ktoś ma takie potrzeby to robi to we własnym towarzystwie a nie lata po portalach. Widzisz ja nie raz już widziałem czym dziewczynka różni się od chłopczyka, nawet pieluchy dzieciom zmieniałem, ale jak widać to dla ciebie nadal fascynująca, nieodgadniona sprawa. Pogadaj w okolicy, może ktoś ci wytłumaczy, a może, czego ci bardzo życzę, jakaś dziewczyna zdecyduje się ci pokazać to nieosiągalne dla ciebie zjawisko natury.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627923

Pamietaj jako dobry ojczym takich fotek dziecom nie pokazuj.

Bo wiesz...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627930

i wiedzą czym chłopczyk się różni od dziewczynki. Kto wie, może za jakiś czas wyślą mnie na spacer z najpiękniejszą istotą na świecie, własnym wnuczkiem, a ty nadal będziesz ślinił się do kobiecych majtek na zdjęciu, bo kobiety są mądre, byle idiocie swych wdzięków nie użyczają.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627934

Twoje dzieci ?????

Pewny jesteś??

Pewne jest tylko jedno !!!

Ich nazwiska po tobie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627968

Husky, to, że ty wypadłeś sroce spod ogona, to nie znaczy, że każdy tak ma. Ja bym się na twoim miejscu tak tym nie chwalił, bo wiesz, to straszna kicha ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1627971

I ty uważaj na listonosza, bo teraz śmiertelnego świrusa roznoszą

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627973

po tatusiu

 

bolszewicką moralność

po tatusiu mają

co na drzewo nie ucieka

tego się chwytają

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1627978

Nie wiem dlaczego na stronie głównej tekst ten wyświetla się dwukrotnie, nie było to moją wolą, skasowanie jednej wersji nie jest możliwe, edycja również, bo pojawia się błąd zapisu. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, więc nie będę wypisywał iż to działania UFO, bolszewików, zombi albo kto tam jeszcze wie czego. Podaję czyste fakty techniczne biorąc na siebie odpowiedzialność w tym zakresie, w którym nieświadomie mogłem się do tego przyczynić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627915

Pewnie znów chciałeś skasować notkę i wyszło jak wyszło

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627921

trąbi zombi

 

niebieski trąbi 

że jest zombi

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1627922

Marzył Jan Patmo by być poetą,

ale mu wyszło, być wierszokletą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627925

rym pieski

 

kacap niebieski

więc rym pieski

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1627969

Trzech do pięciu tutejszych uwierzy.

Reszta będzie podejrzewać celowe dzialanie, by zwrócić na siebie uwagę i doprowadzić do odpowiedzi G. , o czym marzysz od dłuższego czasu.

W ramach tzw. niezleconego wykonania zadania, mogę wziąć na siebie chwilowo zastępstwo i odpowiedzieć w domniemanym interesie, byś nie zawracał gitary i w ogóle... wziął się i mniej zachwycał sobą. Pisanie w kółko jakichś bredni jest typowym zaśmiecaniem. Mam nadzieję, że pomogłem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627927

Jako dobranockę przesyłam wam obrazek, jakże dobrze was oddający:

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627928

Niezła łaska z tej twojej drugiej połowy

Taka seksy 60+

Zobacz to i idź spać.Tylko ręce nad kołderką !!!!

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627932

Jaka piękna katastrofa

Koniec świata i okolic
A tak serio to uważam że umieszczenie tego literackiego dzieła ,najsłynniejszego blogera i dziennikarza w kazamatach to skrajny przejaw antysemityzmu i typowe działanie rusofobiczne.
Trochę wstyd, bo opinia tego publicysty o naszym portalu będzie od dziś bardzo zła.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627967

napisze to co w innym miejscu:

"to fakt andy-andy i paru innych, to juz kompletna degrendolada

admin chyba nic nie robi, bo andy pokazał mu żółte papiery i co takiemu zrobisz ;) no bo ile razy można każdy komentarz zaczynać identycznie: "bolszewicke ścierwo itd. itp." tylko dlatego, że ktoś inny nie zgadza się z lemingostwem andy-andy względem PiSu - ja to myślę wręcz, że to jest jakiś antypisowiec, który takimi wpisami chce ośmieszyć elektorat PiS"

Ps. Gawrion dobrze by było, gdybyś zabrał głos w tej dyskusji, a nie blokujesz ją nawet na "gadaczce". Powiedz otwarcie, czy tolerujesz skrajne chamstwo i głupotę ośmieszającą PiS przez andy-andy dlatego, że jest on tu jakimś sponsorem, czy jak? Bądźmy szczerzy, chcielibyśmy wiedzieć na czym stoimy i czy mamy po prostu włączyć na niego (i paru innych) tzw. ignor, czy jest szansa na zmiany na lepsze?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1627974

ścierwoneonówki - bo obaj solidarnie nienawidzicie szczerą bolszewicką nienawiścią polskich patriotów z PiS.

Więc skąd to wielkie zmartwienie już kilkakrotnie wyrażane przez dwóch osobników: "zwisza"-jącego z sowieckim sierpem i młotem w zębach i jego przyjaciela i sojusznika w atakach na polskich patriotów "SolidarnyX", że moje komentarze: "ośmieszają PiS przez andy-andy"...

Jest to typowe bolszewickie załganie, bo od kiedy to osobnicy nienawidzący polskich patriotów z PiS martwią się o to, że ktoś ośmiesza PiS... [sic!]

Takie bolszewickie brednie mogą wyłącznie pisać z powodu ich bolszewickiej nienawiści do PiS i jednocześnie nieograniczonej głupoty bolszewickich politruków...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627977

Wystarczy cie poczytać, choć tylko pare komentarzy aby stwierdzić, że ośmieszasz PiS (mieniąc sie PiSowem). Aktualnie to, że szkodzisz PiS to mi zwisa, choć troche boli, bo kiedyś dla PiSu zrobiłem wiele i szkoda, że marnujesz także m.in. mój wkład. Już pisałem, że zachowujesz się identycznie jak prowokator Andrzejek z Krakowskiego Przedmieścia. Tamten także na początku mienił się PiSowcem (jak ty) ale tak na prawdę ośmieszał PiS (jak ty) - potem się okazało, że to skrajny lewak i POwiec...

Więc dziwi nas też to, że Gawrion (który też mieni się PiSowcem z tego co wiem) toleruje to, że osmieszasz PiS i używasz tylko i wyłącznie wulgarnego języka w stosunku do innych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1627981

Prezentujesz rzeczowe stanowisko.

Szkoda, że nie wywołuje one merytorycznej reakcji.

Nieprzyjemne, skrajnie nierzetelne ataki personalne na osoby postrzegane - nierzadko niesłusznie - przez niektórych uczestników portalu jako konkurencja (?), wrogowie (?) czy nie wiadomo co, nie przynoszą chwały PiSowi, ani nie wzbudzają sympatii.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1627991

No cóż Rebeliantko, ten portal jest Gawriona, ma chłop kase (nie wnikam skad) aby taki prowadzić i w takiej formie. Ja powiem szczerze, że jedną nogą jestem juz gdzie indziej i tylko czekam ostatecznego pretekstu. Skoro to jest portal dla lemingów i tych co próbują ośmieszyć Polaków, to w zasadzie ja powinienem wysiąść. Jestem jeszcze dlatego, bo ciagle mam nadzieję, ze Gawrion pójdzie po rozum do głowy, bo wierzę, że nie robi z tego portalu szamba z premedytacją. Jestem tu zaledwie od nieco ponad roku ale widziałem ten portal prawie od początku i angażowałem sie troszeczkę nieoficjalnie też dla niego mając nadzieję, że to faktycznie portal dla niepoprawnych a nie lemingów (i z tego co mi się wydaje, to kiedyś chyba faktycznie taki był ale w ostatnich czasach przyszło załamanie). Szkoda...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1628087

załgana stalinowska małpa złapana na kłamstwie...

Bo najpierw, wspólnie z politrukiem ze ścierwoneonówki, 'zwisza"-jącym z sowieckim sierpem i młotem w zębach -- obaj udają, że martwią się tym iż ośmieszam PiS...

Teraz, z bolszewickim zapałem, dla odmiany, SolidarnyX twiedzi, że mu to jest obojętne... Niczym clown w ruskim objazdowym cyrku...

Takie zakłamaanie jest typowe dla tych osobników, którym ich własna nienawiść do polskich patriotów z PiS oczyściła mózg z jakichkolwiek umiejętność logicznego myślenia...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627993

"Nienawidzę wszystkich, nienawidzę Komorowskiego, nienawidzę Kaczyńskiego, nienawidzę Nycza i tego pana też, a zakonnicę...?" Andy aandy

"Pan prezydent to mi powiedział, że jestem jak 10 000 głosów" Nie wiem który prezydent, ale ten był wielkim dyplomatą. Wiesz Andy co to dyplomacja? To powiedzenie komuś, spadaj by ten szykował się na odegranie wielkiej roli w polityce, pewnie nadal na swój dzień czekasz. Spróbuj u Waszczykowskiego, przy nim możesz odegrać wielką rolę w światowej dyplomacji.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1627998

już w pierwszy zdaniu udowadniasz swoje bolszewickie załganie podpisując moim nickiem słowa jakich nigdy nie napisałem! Typowe dla zawszonych boszewickich łgarzy i mataczy!

Poza tym, skretyniali i załgani bolszewiccy politrucy nie będą mi podpowiadać czego i gdzie mam szukać...

A swoje bolszewickie "rady" niech zostawią sobie równym z sowieckich czworaków!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627999

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Stwrzyłś prt d znęcn sę nd ktlkm. Prwdzsz brdl w którym pr sknsynów znęc sę psychczn nd mnjszścą ktlków Plków. T jst bstlstw... ty wlk BST z młą bstą, któr przy pmcy stnstów dbrz sę bw. Czy d smg pczątk włączyłś sę w ksprymnt Stnfrdzk, w którym bdł sę wytrzymłść psychczną węźnów n znęcn...czy p prst crz brdzj dlktjsz sę zbrsz ksę ptrząc jk wygląd dyskrymncj mnjszśc Plków ktlków? mż jstś p prst w nrc tg c rbą szmwny rządw z Plkm wszystk pd hsłm "prw sprwdlwść"?

Verita

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1628002

wypad!

 

tak prześladowana się czuje

więc wypad stąd proponuję!

 

PS Czy ktoś, czy coś tutaj masochistkę Veritę trzyma?

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1628007

//Jak wiesz szanowny Gawironie, prosiłem ciebie już wcześniej o to, byś założył kaganiec lżącemu Polaków Andy-aandy. Nie reagowałeś, mimo iż obiecałeś.//

Informujemy, że przyjęliśmy twoje zgłoszenie. Zostało zarejestrowane pod numerem 274988702. Powiadomimy cię na p.w, gdy zauważymy, że nas to martwi.
 

Administracja Niepoprawnych.pl

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627992

nie odpowiedział: "bolszewicki politruku, pisz na Berdyczów"... :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627994

"...Administracja Niepoprawnych.pl"

No i trzeba było tak od początku a nie chować się jak tchórz za granicą i własnym ogonem

To tłumaczy w dosłownym słowa znaczeniu dlaczego portal aż tak... ZSZEDŁ NA PSY :)) :))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1628047