Ta szantrapa popełni każde łajdactwo w drodze do 2% poparcia w wyborach prezydenckich.

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

 

 

A wszystkiemu winne „zabójcze koperty”
Pani Marszałek reaguje tak, jak należy.

To nie jest  folwark Tuska,Schetyny,Neumana, ani Kidawy. Do czego jeszcze się posuną? Totalna żenada.I to badziewie chciało być prezydentem to całe PO to kombinatorzy oszuści i przekręty

Brawo Pani Marszałek!!! Przestępcza Organizacja już się nawet nie ukrywa że swoimi oszustwami. Najwyższy czas uruchomić program cela+.I tak to się POwinno robić. Pozew za pozwem, zawiadomienie za zawiadomieniem. Niech się wije dzicz w ekstazie.

 

Marszałek Sejmu kieruje wniosek do prokuratury. Chodzi o opinię, którą zleciła Kidawa-Błońska

Opinia w sprawie udostępniania danych wyborców nie została przygotowana przez Biuro Analiz Sejmowych. Bezprawnie wykorzystano logo Sejmu RP i BAS-u, ktoś się podszywa pod Biuro - podkreśliła marszałek Sejmu Elżbieta Witek informując, że poleciła w związku z tym skierowanie wniosku do prokuratury. Okazuje się, że opinię zamówiła... Małgorzata Kidawa-Błońska.

Na konferencji prasowej marszałek Sejmu powiedziała, że od wtorku pojawiają się nieprawdziwe informacje o tym jakoby Biuro Analiz Sejmowych przygotowało "druzgoczącą w swojej treści" opinię dotyczącą udostępnienia danych ze spisu wyborców.

Witek podkreśliła, że ta opinia nie została przygotowana przez BAS, tylko została zamówiona jako zewnętrzna ekspertyza przez wicemarszałek Sejmu i kandydatkę na prezydenta RP Małgorzatę Kidawę-Błońską u eksperta z Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Jednak - jak mówiła marszałek Sejmu - "w przestrzeni medialnej" ekspertyza ta ma znaczek Sejmu i logo Biura Analiz Sejmowych. Witek mówiła, że doszło do sfałszowania dokumentu i nigdzie nie pojawia się informacja, że nie jest to opinia BAS, tylko opinia zewnętrzna zamówiona przez Kidawę-Błońską.

"Nie wiem, ile takich opinii na druku sejmowym może krążyć, ale ponieważ akurat ta została wychwycona, w związku tym poleciłam dzisiaj przygotowanie wniosku do prokuratury, skierowanie wniosku o możliwości popełnienia przestępstwa, nie wiem przez kogo, nie wiem kto to udostępnia, kto to rozpowszechnia, w jakim celu to robi, ale chciałabym się dowiedzieć, dlatego że bezprawnie wykorzystano blankiet z logo Sejmu RP, ale także logo BAS-u i ktoś się podszywa pod BAS, to jest niedopuszczalne"

- powiedziała Witek.

 

O ekspertyzie, która została sporządzona na zlecenie Biura Analiz Sejmowych informowały media, m.in. portal tvn24.pl. Sporządził ją konstytucjonalista z Uniwersytetu Wrocławskiego dr hab. Michał Bernaczyk. Odpowiada on na pytanie o "dopuszczalność zastosowania" art. 99 ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 "w celu udostępnienia danych ze spisu wyborców".

https://niezalezna.pl/326676-marszalek-sejmu-kieruje-wniosek-do-prokuratury-chodzi-o-opinie-ktora-zlecila-kidawa-blonska

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

przestępstwa. Choć tej przestępczej bandzie z PO nic już nie pomoże.

Zresztą postbolszewicka agentura wystawia paru innych swoich kandydatów licząc na to, że ich wyniki będą nieco lepsze niż prymitywnej i głupiej Kid-awy... Pewnie powstanie coś nowego założnego przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB - przecież PO była zakładana przez 3 agentów...

Dotychczasowe żałosne występy Kidawy jako kandydatki pokazały tylko tyle, że jest ona wyłącznie marionetką czy pacynką sterowaną przez jakiegoś oficera prowadzącego...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628183

Fenomen PO:

Wszyscy o Niej mówią, a nikt nie zna

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628188

Kasprzak z UBwateli śmieje się na mieście, że ma więcej zębów niż Kidawa punktów poparcia. Nigdy nie sądził, że całe 4 tak go ucieszy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628333