Dlaczego u anty-szczepionkowców tyle agresji, nienawiści i obrażania?

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

To co mówią i wyprawiają anty-szczepionkowcy widzimy od dawna.  Czy to jakieś szatańskie, agenturalne wpływy, czy zwykła ciemnota?

 

Do napisania tej notki skłoniły mnie moje własne doświadczenia.  22 listopada na Fb napisałam taką informację;"Dzisiaj zarejestrowałam się na trzecią dawkę, termin-3.12.2021, drugą przyjęłam 19 maja .Mam nadzieję, że będzie dobrze". koniec mojej notki, żadnej sugestii, aby się szczepić. Pod notka 131 komentarzy, większość pozytywnych, ale anty-szczepionkowcy również się pojawili, jeden z nich oznajmij, że wyrzuca mnie z grona znajomych, inny , że nie będę miała szans powiedzieć jak ta "szczypawka" działa , bo wkrótce umrę, Peter Budzyński o mnie:"Niby wykształcona, a tak strasznie pokręcona".

Już wcześniej wiedziałam jak agresywni mogą być anty-szczepionkowcy, a więc szoku nie przeżyłam.

 

Szok dopiero dzisiaj, ponieważ Adwent, a więc moje postanowienie codziennie o godz. 8.30 katecheza w RM. Dzisiejszy temat;"Eutanazja". Ojciec prowadzący nakreślił historię eutanazji od jej początków, genezę , znaczenie i jej straszne przypadki. Po tym pół-godzinnym wykładzie telefony, pierwszy - Jarosław z Wejherowa nawiązał krótko do tematu i w trzecim zdaniu o szczepionce, która powoduje eutanazję, prowadzący natychmiast przerwał, a więc Jarosław z Wejherowa nie mógł dalej kontynuować .  Niestety kolejni  przeciwnicy szczepień przeciw groźnemu wirusowi  zaczęli dzwonić, a prowadzący stanowczo ucinał , tłumacząc, że to nie jest tematem dzisiejszej katechezy. Anty-szczepionkowcy wcinają się wszędzie, nawet w RM i to jest zatrważające.

 

Co się dzieje? Skąd tyle determinacji do siania swojej propagandy i agresji ze strony przeciwników szczepień?

 

Brygida Naruniec - emerytka

]]>https://www.salon24.pl/u/brygida-naruniec-salon24/1185093,dlaczego-u-anty-szczepionkowcow-tyle-agresji-nienawisci-i-obrazania]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (12 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Szcpnk pzwlł m pwrócć d nrmlnśc!
czy
Szczł ptm djzd?

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1636894

Proces prostowania się twoich (resztek) zwojów mózgowych nabiera rozpędu
Przykre

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1636909

- grupa zwolenników wiary w szczepienia jest spokojna i konsekwentna - natomiast do grupy przeciwników czy nieufnych w sprawie szczepień - dołączyła obca i wroga Polsce polityczna agentura aby "podkręcać" emocje i napuszczać Polaków na własny Rząd - stąd w nich tyle agresji - zresztą jak zwykle.

W ich interesie leży też aby jak najwięcej Polaków umarło na Covida albo na cokolwiek innego.

Mało kto łączy te sprawy ale n.p. zwolennicy aborcji i ten ludobójczy proceder to kontynuacja Katynia, tylko przy narodzinach małych, bezbronnych Polaków.

Komuś bardzo zależy aby nas Polaków było jak najmniej. Zresztą atak na naszą Ojczyznę jest dziś prowadzony na wszystkich możliwych frontach w czasie pokoju.

Chcą nas znowu "wbić w ziemię" - dlatego czekam na ustawę o powszechnym posiadaniu broni palnej.

Co do samych szczepień to warto zauważyć że jak twierdzą lekarze i badacze na nowy wariant Covida OMIKRON ponoć obecne szczepionki nie działają ale mają za kilka tygodni przygotować właściwe szczepionki :)

Vote up!
5
Vote down!
-5

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636895

   Witaj! W pewnym stopniu na początku się nie dziwiłem, bo nikt nie znał wirusa i pochodnych zagrożeń. Teraz jednak rzeczywistość jaskrawa. Niestety, co niektórzy nie potrafią się przyznać do błędów i dalej grupka zmanipulowanych drąży w ślepą uliczkę. To również wpływ agentury pisanej, aby tworzyć sztuczny chaos w Polsce. Ci ludzie, jednak świadomie to nadal robią, wpisując się w antypolską działalność. Niestety narażając śmiertelnie ludzi. Na koniec dodam, że to grono, nie uczestniczy w komentarzach opisujące piękne patriotyczne postawy niezłomnych i rocznic naszych patriotycznych bohaterów. Wiele wspaniałych biografii nam przytoczył kolega Tezeusz. Myślę, że to nie koniec jego blogów w tym temacie. Ale chyba komuś to przeszkadza, więc to olać i robić swoje ku chwale naszej Najjaśniejszej. Dzięki za artykuł. Pozrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
-3

ronin

#1636922

antyszczepionkowcy to chyba najbardziej radykalna i agresywna społeczność na tym portalu.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1636952

Nie pomyślałeś jednak o tym, że część z tych oszołomów to specjalnie powołane grupy do siania zamętu i deprecjonowania grup ludzi sprzeciwiających się przymusowi szczepień? Ten autentyczny sprzeciw ma różne motywacje i powody do obrony przed nasilającym się terroryzmem sanitarnym. By ośmieszyć ludzi o zdrowym ciele i umyśle nasyła się takich właśnie trolli, by @Zawiedzony & co z jeszcze większym zaperzeniem walczył z wolnością jednostki, by z jeszcze większym zapałem deptał jego godność i łamał wszelkie prawa jej przysługujące.

Ileż trzeba mieć w sobie hipokryzji, by grupy sceptyczne do przyjmowania preparatu testowego oskarżać w sposób jaki zrobiłeś w swej publikacji?

Stać Ciebie na odrobinę refleksji nad sytuacją, jaką polityka nachalnego szczepienia rodzi w społeczeństwie? W tym szaleństwie prześcigają się i tzw patrioci wymachujący biało-czerwonym sztandarem, dumnie eksponującym orła w koronie, powołującym się na wartości rodzinne i chrześcijańskie z jawnym lewactwem lewactwem jakim jest PO i wszystkie grupy około totalnej opozycji. Ci ostatni, pożyteczni idioci robią za usprawiedliwienie działań rady medycznej i stosowaniu antykonstytucyjnych działań, skierowanych przeciwko ludziom, rodzinom i wartościom na gruncie których powstało i jeszcze istnieje państwo polskie.

Rodzi się taka refleksja, że pod szczytnymi hasłami, jakie serwuje nam Zjednoczona Prawica toczy się zmasowana akcja, zgodna z komunistycznym programem UE i światowego trendu zatomizowania człowieka. Przestałem ufać w ich dobre intencje, gdyż ramie w ramię z totalniakami rozbijają jedność społeczną, niszczą wszystko co stanowi po dzisiejszy dzień dorobek naszych ojców, matek i wcześniejszych pokoleń.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1636956

Kto jest agresorem a kto ofiarą agresji?

Polecam ten fragment: https://www.youtube.com/watch?v=7tB2dN6rONE&t=2772s

Nie wiem, czy linkowanie znów będzie nieaktywne więc wpisałem adres literalnie. Uprzedzam, że użyłem metody CTRL-C i CTRL-V oraz ikonki ogniwa łańcucha ( to informacja dla "nauczycieli").

Warto śledzić wywiady Pana Gadowskiego, póki może jeszcze publikować swe komentarze.

Dopisano: Jak Polska ma być silną, gdy nawet w Wojsku Polskim łamane są prawa konstytucyjne?

https://www.youtube.com/watch?v=7tB2dN6rONE&t=3824s

Vote up!
2
Vote down!
-1

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1636961

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika uczeń nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...

Zamknąć ich, obłożyć karami a na pewno usunąć z pracy i kościoła!

Do pioruna!

Vote up!
0
Vote down!
-3

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1637272