Hadacz - sztandar elyty III RP...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Tzw. "totalna" opozycja również w weekendy nie odpuszcza Polakom. Nie ma tygodnia by nie wymyślono kolejnej ordynarnej "wrzutki", mającej obrzydzić rząd zwykłym ludziom. I nie ma dla "totalnych" znaczenia, że pomysły te są coraz bardziej absurdalne i oderwane od realnego życia. Poza tym elyta III RP nadal uważa, że przez ekran ogłupiacza da się wcisnąć każdą bzdurę, zakłamać rzeczywistość, poszczuć Polaków przeciw sobie. Ci ludzie, oderwani od koryta publicznych pieniędzy wiedną nie tylko finansowo. I nie uczą się niczego - co wcale mnie nie martwi. Podobnie jak w ciągu ośmiu lat "sukcesów" PO-PSL tak i teraz liczą, że wystarczą ze dwa "autorytety" na ekranie, atakujące PiS i tęskniące "by było jak było" i juz wszystko się zmieni. Jak narkoman, przemocą oderwany od źródła siły, tak i "totalni" powielają schematy lat ubiegłych i snią swój sen powrotu do władzy. To już nie działa...

Najpierw była "walka w obronie" TK, gdy okazało się, że temat zwietrzał, wyrzucono go na śmietnik. Potem była "walka z nielegalnym budżetem", ale przecież nawet "totalni" chcą otrzymywać swe sejmowe apanaże, więc i ten temat taktownie wyciszono. Wtedy walnięto "misiewiczami", przeplatając wątek "sierotami z Aleppo". Ponieważ Polacy olali i tę hucpę, to rozpoczęła się "zbiórka na samochód" dla sprawcy kolizji z Oświęcimia. Przy okazji - podobno organizator "zbiórki" zniknąl wraz z zebraną kasą , a oszukany ordynarnie przez PO-szustów pan Sebastian nie dostał ani grosza. Może powinien poprosić o "pomoc prawną" Borysa czy Kropiwnickiego ? Po drodze pokazał się "pisowski smog" nad dużymi miastami, a ostatnio "totalni" stanęli w obronie drzew, które mogą być masowo wycinane - rzecz jasna przez PiS. Poza tym demonstrują w "obronie sędziów", których niezawisłość jest ponoć zagrożona. Ten ostatni otwarty przez PO-sitwe front rozumiem - oni bronią sędziowskiej korporacji bo wiedzą, że za chwilę zaczną zamieniać ławy sejmowe na ławy oskarżonych. Przykładem - Pinior, z postawionymi prokuratorskimi zarzutami, "demonstrujący" wczoraj na wrocławskim placu Solnym.

I na koniec - dziś wyszło na jaw, że Hadacz- obrzydliwy prowokator z Krakowskiego Przedmieścia i kumpel Bredzisława - to TW "Matka", zarejestrowany przez SB w 1988 roku. Za dużo nie nadonosił, ale jego osoba to jakby znak rozpoznawczy antypolskiej elyty III RP, ludzi wyzutych nie tylko z patriotyzmu ale także z przyzwoitości. Mój ulubieniec z PO - Janek Grabiec - znów błysnął intelektem. Gdy dziennikqarz zapytał go o udział Hadacza w spocie wyborczym PO-mafii, ten bez mrugniecia okiem zaprzeczył by Hadacz w nim wystepował. Mina Janka - gdy odtworzono mu spot - bezcenna...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Witaj

Symptomatyczne jest tylko, że tzw.konserwatywne media nie wspomniały o zadziwiająco bliskich kontaktach z lepkim Bronkiem.Kiedy umieściłem komenta w tej sprawie na wPolityce, to został wycięty w tempie błyskawicy.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1533880

Coś mi się widzi, że nasz kochany Bulu razem ze swoją Lalą, emeryturę spędzą gdzieś na Jordanem...Coś jakby ekstradycji tam nie ma. Czy coś...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

marekwu

#1533921

ten pan zawsze zdumiewa mnie od nowa,czym ? swoją bezczelnością i kłamstwem,na każdy temat,a ze buzie ma wyrazistą,to minka jego na OBRAZ mu POkazany była rzeczywiście nie do zapomnienia :)

pozdr

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#1533996

To, że Hadacz = tw - to od zawsze było podejrzenie. Nie wiem tylko, dlaczego o wiele ważniejszy wątek - kto z otoczenia P. Komora namówił Go do rozruby w kampanii prezydenta A. Dudy - z imienia i nazwiska i czy też nie jest TW - bądź wsi?

Vote up!
1
Vote down!
0

Stasiek

#1534006

też takim mi się wydawał od samego początku,a teraz więc kolej na "oficera prowadzącego"

Obserwując życie ,zauważyłam,ze ubecja zawsze miała w swoich zapasach takich ludzików jak Hadacz ,czyli trochę pół głupków a trochę drobnych cwaniaczków z przechyłem w stronę kliniki psychiatrycznej,lub marniutkiej pozy aktorskiej.

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1534052

Vote up!
1
Vote down!
0
#1534169