J.Teglund: Nie mamy już czasu na palenie zniczy, Polska znika. Cud się nie zdarzy. (1)

Obrazek użytkownika wawel24
Idee

Polska wszem i wobec demonstruje, epatuje wręcz słabością mentalną i rozdawnictwem świadczeń dla setek tysięcy migrantów z Ukrainy i Azji. Pokazanie słabości mentalnej przez państwo jest zaproszeniem do poniżania takiego państwa i do rozpoczęcia procesu jego rozmontowywania. Państwo polskie jest otwarte jak... toaleta publiczna.

Ostatnio na Youtube pojawiły się 4 rozmowy z p.JoannąTeglund. Odsłuchanie ich jest konieczne. Wielu po wysłuchaniu tych refleksji... nie wróci już do zwykłego, NAIWNEGO spojrzenia na to, co dzieje się w Polsce. 

Trzeba wysłuchać w całości, uważnie. W rozmowach padają dane statystyczne, jest sporo relacji z autopsji, niezwykły list 15-letniej dziewczynki ze Szwecji. 

W czasie, gdy w Polsce NIE ISTNIEJE DZIENNIKARSTWO (poza kilkoma osobami) - jedynym naszym źródłem dostępu do rzeczywistości są media internetowe. 

A o czym jest w tych rozmowach? O wielu rzeczach i sprawach... Na przykład o takich sprawach: 

Polska wszem i wobec demonstruje, epatuje wręcz słabością mentalną i rozdawnictwem świadczeń dla setek tysięcy migrantów z Ukrainy i Azji. Pokazanie słabości mentalnej przez państwo jest zaproszeniem do poniżania takiego państwa i do rozpoczęcia procesu jego rozmontowywania. Państwo polskie jest otwarte jak... toaleta publiczna. Ludy Wschodu szanują siłę. Rozdawanie pieniędzy jest słabością. Polska ma otwarte wszystkie granice. Karty Polaka są do kupienia za 2,5 tysiąca. Oświadczenia o zamiarze zatrudnienia dla azjatyckich islamistów są do kupienia za kilka razy mniej. Dziesiątki wyspecjalizowanych grup przestępczych w Polsce i poza granicami para się handlem dokumentami dającymi LEGALNY wjazd do Polski. Tysiące ludzi poza jakąkolwiek kontrolą państwa na fałszywe dokumenty wchodzi do kraju i nie wiadomo co się z nimi dalej dzieje. Polska puchnie od obcych jednostek będących poza wszelką oficjalną ewidencją. Z drugiej strony tysiące głupców samorodnych lub opłacanych rozsiewa debilizmy o tym, że grupy pasozytów będą osiedlały się w Polsce po to, by... pracować na nasze emerytury i by poprawiać nam demografię. Nikt z tych co przybywają do Polski, nie przybywa tu po to, by... ratować naszą demografię lub nasz ZUS. To jest inwazja w ich prywatnych celach. Celach sprzecznych z celami państwa polskiego i podkopujacych to państwo do stanu, w jakim jest dzisiaj Szwecja, gdzie kobiety po zmroku nie opuszczają domów a państwo radzi kobietom poruszanie się po mieście w grupach.

Użyteczni idioci podkopują bezpieczeństwo i przyszłość Polski.

W większości jako naród jesteśmy na poziomie 5-letnich dzieci, które się ockną, gdy nie będzie już żadnej mozliwości cofnięcia nieodwracalnych zmian. 

Zachęcam do wysłuchania dwóch pierwszych rozmów z niezwykle pobudzającego, momentami szokującego kwartetu. Trzeba wysłuchać wszystkie 4 rozmowy, bo w każdej padają cenne informacje nie powtarzane w innych. A p.Teglund pracowała 30 lat z migrantami i obserwowała na własne oczy JAK GINIE PAŃSTWO NARODOWE, jak znika z powierzchni ziemi i JAKIE SĄ KOLEJNE FAZY UPADKU PAŃSTWA ANIHILOWANEGO PRZEZ SAMOBÓJCZĄ POLITYKĘ MIGRACYJNĄ.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (14 głosów)

Komentarze

Wystarczy popatrzeć na oceny  obu tekstów autora czy na oceny innych tekstów, na oceny „wybitnych” komentatorów...i komentatorki. Czy ktoś może mieć jeszcze jakąś nadzieję? Czy nawet do Ciebie szanowny autorze, nie docierają fakty...że Polski, jako państwa narodowego już nie ma. Nie było po wojnie, po 89 roku i teraz też go nie ma.

Zostały tylko ch, d i kamieni kupa...a niepoprawnie „zawiedzone” towarzystwo codziennie donosi kamienie, którymi obrzuca każdego, kto usiłuje cokolwiek ratować.

Nie wiem czy to z głupoty...czy z korzyści osobistych czy z psychotycznej megalomanii....ale NP również przyczyniają się do niszczenia Polski. Wszystkie pozorowane „patriotyczne”działania mają w tym swój udział.

A więc nie tylko prezes czy prezydent przez mordujące Polaków ustawy jak i niszczące, finansowe przepisy lichwiarsko-funduszowo-emerytalno-vattowskie. PKB rośnie, bezrobocie spada....a kierowca ginie za kółkiem w wyniku niewolniczych warunków pracy.

To wszystko pod hasłem PRAWO i (nie) Sprawiedliwość.

Niepoprawni też, razem z naczelnikiem gawrionem, który podobnie jak prezes czy prezydent nie mają pojęcia o sprawiedliwości ...a sprytni starsi bracia...i siostry, tak, tak, te wszystkie „szanowne” niepoprawne też walą Polskę na łopatki. ...i to nie tylko przez „obronę” depopulacji szczepionkowej.

Przykre ale prawdziwe.

Pozdrawiam

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24603&Itemid=53 https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/termoli-cialo-polskiego-kierowcy-znaleziono-w-ciezarowce/svn91wb

Vote up!
6
Vote down!
-5

Verita

#1578050