Strzał w dziesiątkę powoli wysadza całą strzelnicę w powietrze

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Czy 7 listopada PIS tylko "stracił dziewictwo", czy jest tak, jak napisałem 7 listopada w notce zatytułowanej, że "7 listopada skończył się w Polsce PIS"? Zobaczymy. Pisałem miesiąc temu (w notce "Drużyna Lecha, prok. Czyżewski, deja vu wyborcze i Polska zhakowana"), że nad p.Morawieckim zbierają się chmury i że to "pechowy człowiek", "pechowy Mateusz". Gdzie się nie ruszy, ktoś go goni z jakimiś papierami na niego, bądź oskarżeniami ("Gdzie się nie ruszy: taśmy, teczki, ksiądz wierzyciel, kopie dokumentów archiwalnych, pliki z nagraniami. Pechowa Polska. Zahakowana. I zhakowana"). Pechowy jest też ojciec premiera w różnych sprawach i interesach. Nawet ten "pech" objawił się na liście poparcia komitetu Wolnych i Solidarnych: "Komisja wyborcza w Warszawie zakwestionowała aż 198 z 200 podpisów w sprawie zarejestrowanie komitetu Wolnych i Solidarnych. Na liście znalazły się podpisy osób zmarłych"). Dodajmy do tego kuriozalne deklaracje p.Kornela. Pechowa dynastia, co zrobić, taki lajf... Kilkanaście dni temu napisałem, że Mateusz Morawiecki pociągnie PIS na dno. Proces trwa. Naiwnością jest sądzić, że to koniec wypadków rodziny tak pechowej, to dopiero początek... Strzał w dziesiątkę powoli wysadza całą strzelnicę w powietrze. Kula przeszywszy tarczę trafiła w magazyn amunicji. Nawet p.Gowin powtarza moją tezę sprzed kilkunastu dni, że "pod Mateuszem" PIS nie wygra wyborów większościowo i będzie musiał szukać koalicjanta. A wielkie reformy i odbudowa Polski pójdą do rodzinnego albumu zdjęć Marka Suskiego.

 

image

 

image

 

 

Czy tylko jeden z tego zgranego zespołu grającego bez fałszywych tonów chodzi z "szumidłem", czy wszyscy trzej? sądzę, że każdy z nich ma kilka szumideł, bo... strzeżonego Pan bóg strzeże. Strzeże, ale do czasu.

Utrata dziewictwa nastąpiła w sposób widzialny, niewidzialnych utrat było już kilka. Teraz pewien czas dla "ginekologów".

Blogerka Elig zwróciła uwagę na dzisiejsze przypomnienie przez dziennikarza onetu o potencjalnych taśmach z występami gościnnymi Mateusza Morawieckiego zdeponowanych w jednym z dwóch słonecznych miast, do których to reklamy lotów wyskakują na niektórych portalach. []]>Afera KNF kontra sukcesy PiS]]>]

                                           image

Może niedługo reklamy te będą brzmiały: Do biletów rodzinnych dodajemy jeden odcinek taśmy z premierem Polski. Albo: Dwa słoneczne miasta - jedna taśma. Kto wie...

[O izraelskich taśmach pisałem w notce: ]]>Przyszła kryska na Matyska? Ok.5 taśm na premiera w nieznanych rękach i zakupy na słupy?]]>]

Czekajmy więc na ustalenia ginekologów i obserwujmy reklamy lotów. Bo to, co się dzieje toczy się zgodnie z tym, co było ukryte w ziarnach. Przewidywanie przyszłości nie jest takie trudne. Wymaga tylko umiejętności rozróżniania ziaren.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (32 głosy)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1575518

@Autor

Kiepski tekst PiSofoba - czyli marzenia "totalsa".

Nie mam nic przeciwko usunięciu PiS od władzy. Tylko kto ją przejmie ?

PO, .nowoczesna, Teraz, PSL, Kukiz, a może Razem?
No dobrze - czy organizacja życia będzie lepsza, bardziej prospołeczna, uczciwsza?

A może, autorze, masz swój program i ludzi, którzy będą zgodnie realizowali ideę współżycia, a do tego będą uczciwi, uprzejmi itd.?

A jeśli tego nie masz - to siądź se na dupie i już raczej się onanizuj, a nie pisz takich dyrdymał.

 

http://wawel.neon24.pl/post/146444,strzal-w-dziesiatke-stopniowo-wysadza-strzelnice-w-powietrze#comment_1503759

 

Vote up!
20
Vote down!
-8

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1575526

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Bodzio nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Panowie z PiSu dają popisy na całej linii

https://www.youtube.com/watch?v=KbklBgPK3DI

Co on nam tłumaczy. Że złoto kupił, ale on nie wie gdzie ono jest. My go nigdy nie zobaczymy itd.

No to kochany ZAWIEDZONY jak taki jesteś Pro PIS to powiedz nam kto przez ostatnie 3 lata kupował NIECERTYFIKOWANE ZŁOTO z KGHM?

Vote up!
10
Vote down!
-12

Bodek Moher

#1575532

z mentalnością ruską intensywnie pracuje! Nie śpią, tylko piszą, knują i przewidują! Verity, wawele, markowe, Wieszczące i inni! Wszyscy idealni, szukają ideałów, czystości moralnej, narodowościowej i Bóg wie czego! Wszystko jest złe! W całej Polsce, nie ma Polaków! Jest tylko Żyd, Ukrainiec, no i oczywiście wyżej wymienione najmądrzejsze towarzystwo, stałych doradców! Niektórych, teraz Narodowcy nagle oświecili! Przedtem PiS był hołubiony! Oczywiście teraz narodowców gloryfikacja pełna, choć pewnie  długo do władzy nie dojdą, ale gdyby, to pewnie też się nie sprawdzą, trzeba będzie kogo innego szukać! I znów starta płyta! Natomiast stałej ekipa, której w ogóle nikt nie pasuje, ma zadanie! Skłócić, nawalać, rozdzierać tę Polskę, do końca świata i dłużej! Nasi sąsiedzi po obydwu stronach, prześcigają się! A to nie są"łagodne baranki"! Tylko swołocz, której zależy na osłabieniu naszego państwa! A jaką mają ulukrowaną gadkę-szmatkę, ach jacy "zatroskani" o Polskę Ci wszyscy "Polacy czystej krwi" szlacheckiej! Jak to się stało, że te mądrale pozwoliły, aby komunizm trwał ok. 50 lat? Gdzie byli? Czy ktoś ich "mądrościami" się posłużył dla dobra Polaków! Wieszczący miał na tym portalu wpis, ale go usunął, bo nie tak blogerzy, w tym ja pisali, jakby sobie życzył! Zrozumiałam, że jest tu po wraz z całą grupą z "misją"! Czyli coś w stylu pouczania i nawracania na ichnią wizję prawdziwego Polaka, a zwłaszcza tych co tu zaglądają i szukają "dobrego słowa"! Oczywiście nie pomyśli, że zaglądają tu ludzie z ugruntowanym światopoglądem i wiedzą od razu, kto jest trollem, a kto po prostu komentuje życie na bieżąco! Facet ledwie parę miesięcy na tym portalu, a już wczuł się w rolę "mesjasza"! Mnie też nie wszystko się podoba, ale tak jest na całym świecie! Nikt nikomu nie dogodził w 100%! Dobrze jest wskazywać, to co się nie podoba, ale nie szkalować i wszystko podważać jak leci! A potem udawać, zatroskanego patriotę/ patriotkę i obrażać nas Polaków! 

Vote up!
13
Vote down!
-11

viki

#1575574

A co my Narodowcy to nie Polacy??? Chyba bardzo mocno uderzyłaś się w głowę.

" A potem udawać, zatroskanego patriotę/ patriotkę i obrażać nas Polaków!"

A to twój cytat.

Vote up!
9
Vote down!
-8

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575580

Jesteś nie do poznania, jak w amoku! Nie myślałam, że akurat Tobie będę musiała to powiedzieć! Jeśli wszystkich w rządzie postrzegasz jako pejsatych, a ja na nich głosowałam, to obrażasz mnie jako Polkę! A Ty jako kto głosowałeś na pejsatych?  Ktoś mógłby  powiedzieć swój na swego głosował? Czy tak mam to rozumieć? Nie chcę  już dalej rozwijać tematu, bo dokopać, to może każdy każdemu! Czy w nienawiści, można podpierać się miłością do Boga?

Vote up!
8
Vote down!
-6

viki

#1575581

na PiS, a po "podmiance" polityków na których Ty też głosowałaś rządzi UW. Weźmy np. takiego Czaputowicza, przecież tego człowieka można śmiało porównać do Ewki Kopacz i nie jest to przypadek, taki jak on jest potrzebny do powolnego "zwijania" Polski. Platforma robiła to bardzo szybko, PiS robi to powoli, nie spiesząc się, skutek będzie taki sam, chyba, że Polacy w porę obudzą się. Jak na razie PiS wywiązało się tylko z jednej obietnicy przedwyborczej (500+), o pozostałych obietnicach "zapomnieli". Na potęgę wpuszczają obcych i wrogich nam ludzi, co może zakończyć się katastrofą. Polacy dalej opuszczają Polskę, Polska dalej wyludnia się. Gdyby ułatwić Polakom dostęp do broni Polska byłaby bezpieczna, ale PiS jest temu też przeciwne. Marsz Niepodległości też ukradli i będą robić wszystko aby go w przyszłości zniszczyć. Wsadzono do więzień kilka szprotek, ale rekiny, które zrujnowały polski przemysł i rozkradły majątek Polaków pływają sobie bezpiecznie, itd., itd. O A. Dudzie prof. Robert Nowak nazbierał tak dużo materiału (negatywnego), że wystarczyło jemu na napisanie dosyć grubej książki. PiS nie ma pieniędzy na polską kulturę, między innymi na nakręcenie kilku patriotycznych filmów, ale ma i to dużo na rozdawanie naszym wrogom. Gdy Polonia walczyła przeciwko ustawie S.447, rząd wysłał tu Marka Magierowskiego, aby sabotował działania Polonii. Wniosek z tego prosty, PiS chciał aby D. Trump tę ustawę podpisał. Gdy Polonia walczyła o pozostawienie Pomnika Katyńskiego w obecnym miejscu, rząd i konsulat w Nowym Jorku, nie tylko nie pomogli Polonii, ale stanęli po stronie wrogów. Doradca M. Morawieckiego, Andrzej Pawluszek powiedział nawet, że nowe miejsce byłoby nawet lepsze od obecnego. W głowie się nie mieści, miejsce nad ściekiem miałoby być lepsze od obecnego. Mógłbym pisać dalej, ale to chyba wystarczy. O wypowiedziach konsula w N.J. zamieszczę niedługo osobny tekst.

Vote up!
15
Vote down!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1575588

Wydawanie miliardów dla żydów i banderowców przez PiS, z podatnika Polskiego, to jest Polski interes???

Kpiny i szyderstwo z wyborców, przy udawanych reformach sądownictwa i ustawy degradacyjnej. Jechanie do Izraela i się tłumaczenie z Polskich ustaw.

To wybacz, ja do tego ręki nie dołożę, głosując na PiS.

Dzisiaj nie muszę już wybierać między mniejszym złem, a złem totalnym.

Wybrałem pro Polski kierunek myślenia, który tylko Ruch Narodowy daje, Bóg Honor Ojczyzna, a PiS przestał to gwarantować, wybierając żydowski interes i pro żydowski kierunek.

Vote up!
15
Vote down!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575591

Tylko gwoli wyjaśnienia, choć odczuwam już w tej sytuacji bezsens tłumaczenia komuś czegoś, kto ma już od dawien dawna swoją wersję. Swój wpis usunąłem nie dlatego, że wpisy poszczególnych blogerów nie były takie, jakbym sobie życzył. Nic także nie zgubiłem, jak to sugerujesz w innym miejscu. Doszedłem jedynie do wniosku, że faktycznie głową muru się nie przebije. A propos "przebijania"...wcześniej wspomniałaś coś o towarzystwie wzajemnej adoracji. Zgadza się, tego nic nie przebije.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1575729

Po co mam wybierać, między dżumą a cholerą.

Jak mogę spokojnie wybrać Polskę Narodową, która nie bije pokłonów Izraelowi, jak to robi PiS, czy szwabskiemu euro-burdelowi jak to robią PO-PSL-N-SLD.

Jedynie Narodowcy nie są w układzie zamkniętym, ani nie powiązani z Magdalenką, okrągłym stołem itp.

I dla tego będę ich popierał, bo mają Polski punkt widzenia i Polskie myślenie, przeciwieństwie do PiS-u, żydowski kierunek myślenia i PO-PSL-N-SLD euro-burdelowy kierunek myślenia.

Pozdrawiam.

Vote up!
19
Vote down!
-11

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575530

TAK Przyjacielu.

i Polin i euro-burdel. PiS się zeszmacił, Duda zjudział, a bankster banksterem jest! mycki na łby i świeczki jarać -  wszystko z pejsatym Danielsem w tle. On to na smyczy wodzi PiS. Juda się przed nim czołga, POLSKA dla ścierw tych nie znaczy nic!

Interes obcych da da da da da da........ No i tak jest jak to widzimy - Polska to postaw sukna! łajdactwo rwie, przyzwala "rząd", PiS toczy Polskę jak trąd! Obiecał wiele, nie robi nic, Polin jeno futruje, i Ukraińców i inne szuje. I z PiSu zrobił się jeno pic !!!   

 

Może TO - Federacja dla Rzeczypospolitej

:

https://www.otopress.pl/2018/11/18/nowa-partia-marka-jakubiaka-brj/

jest lekarstwo na trąd który Polskę toczy??? Może dajmy wsparcie TYM, co w żadnych sitwach ? TYM co ICH żaden Jonathan D.....na smyczy nie wodzi. TYM, którzy chcą, by POLSKA Nasza Kwitła. TYM, którzy dokształty icków oleją. TYM, którzy wyp.....lą Polin. TYM, którzy Ukraińców za mordy POchwycą.

Może Dla Nas Polaków 

FdR 

NADZIEJĄ ?????????????????????????????????????????

 

Vote up!
17
Vote down!
-7
#1575539

... ale przecież jest nadzieja.

Miejmy więc nadzieję w sercach i wspierajmy Ruch Narodowy, bo to nasza ostatnia deska ratunku, ostatnia szansa na naszą Wolną, Narodową i Chrześcijańską Polskę!

Apelujmy do organizacji prawdziwie prawicowych, narodowych o zjednoczenie i utworzenie wspólnej formacji, która będziemy popierać w nadchodzących wyborach! Została bardzo mało czasu, ale nadal jest szansa, do boju Panie i Panowie, Polska i Polacy czekają!

 

 

 

 

 

Vote up!
16
Vote down!
-7

Tantum nudam veritatem

#1575553

http://niepoprawni.pl/polecanka/potezne-miejsce-na-prawo-od-pis-jest-do-wziecia-i-zagospodarowania-zaproszenie

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com

Vote up!
9
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1575597

Rzeczywista struktura społeczna w Polsce wiąże się z istnieniem układu postkomunistycznego, którego nie da się sfotografować, przeprowadzić z nim wywiadu, bo ma charakter niejawny, a poza tym głównie strukturalny, relacyjny, a co za tym idzie bezpośrednio nieuchwytny, wykrywalny tylko analitycznie czy statystycznie.
https://kredytyzagranica.pl/

Vote up!
8
Vote down!
0
#1575642

Margerita - 19 Listopada, 2018 - 15:05

... ale przecież jest nadzieja.

Miejmy więc nadzieję w sercach i wspierajmy Ruch Narodowy, bo to nasza ostatnia deska ratunku, ostatnia szansa na naszą Wolną, Narodową i Chrześcijańską Polskę!

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/wawel24/strzal-w-dziesiatke-powoli-wysadza-cala-strzelnice-w-powietrze#comment-1575654

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Ciekaw jestem Margerito, co za .....ek tak zawzięcie minusuje. zminusował Cię. Zdaje się, że zadaniowy. Od tych, no, z tej smyczy. oni pewnie w polińskim amoku. Dla tego to tofaszystwa, 

POLAKÓW PATRIOTYZM, POLAKÓW NADZIEJA i MIŁOŚĆ OJCZYZNY 

 jest baaaaaaaaaaaardzo solą w oku.

Pozdrawiam z NADZIEJĄ,

że "mury" runą - te syjamskie, i doczekamy tego, gdy POLSKA NASZA strząśnie z Siebie garba polińskiego 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1575654

"... i zdecydowanie przesadzone" - Mark Twain

Vote up!
12
Vote down!
-1

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#1575542

W Panu ufajcie ducha nie gaście.

Oczywiście, że Verita ma rację (ona zna się na k......wie), rację ma, a jakże Jestem Jaki Jestem i Ty Wawelu masz owej racji 100%  - wyciąć PIS. Niech żyją Narodowcy! Następnego dnia będziemy niepodlegli. Tak trzymać!

Czy znowu jak wiele razy w przeszłości nasza młodzież pójdzie z butelkami na czołgi, i złoży swój życia los na stos, jak ręką Boga kamienie rzucone na szaniec? Po raz kolejny wykrwawią na okupanci, którzy tylko na to czekają. Nie łudźmy się, że jesteśmy wolnym i niepodległym krajem. Od '39 nie byliśmy nawet jednego dnia wolni. Zmieniają się nad naszymi głowami okupanci, podają sobie nas jeden drugiemu. Kto tego nie widzi, to albo kiep, albo ślepiec.

Wniosek: ten rząd jest optymalny. Optymalny na przeczekanie. Nie jestem członkiem PIS-u, (ostatnią organizacją w której byłem był ROP premiera Jana), nie mam żadnej płatnej fuchy w PIS-e i w d...ie mam ich nieudaczność, brak zdecydowania i wchodzenie bez mydła, gdyż trzeba czekać ! Nasi przodkowie czekali 123 lata. Zanosi się na to, iż ja chyba nie doczekam, ale może moje dzieci doczekają , może moje wnusie? Kto wie, jeśli nie zostaną podpuszczeni przez ... wiedzących lepiej.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
15
Vote down!
-5

Apoloniusz

#1575551

Przede wszystkim wzorując się na przedwojennym Ruchu Narodowym trzeba coś sensownego zaproponować, program, który by pociągnął więcej niż jeden czy dwa procent wyborców . Tymczasem patrząc na niektórych zwolenników RN na Niepoprawnych, można odnieść wrażenie, że robią wszystko by do tej wielkiej idei kogo się da zniechęcić. A może właśnie o to im chodzi, by RN pozostał ruchem o charakterze marginalnym. 

Pozdrawiam  

Vote up!
14
Vote down!
-2

jan patmo

#1575557

gdy się okaże, iż i ta ekipa kradnie jak POprzednicy wówczas się będę martwił, a póki co na nich stawiam. Dziwię się tylko takiej agresji wylewającej się z trzewi co by nie powiedzieć zacnych blogerów. Przecież to samo można wyrazić (tu na Niepoprawnych) spokojnie, bez chamstwa.

Pozdrawiam Janie.

Vote up!
12
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1575569

Problem jest taki, że wobec zagrożeń przed którymi Polska stoi program typu "nie kraść" to jest dramatycznie za mało. Historia przyśpiesza, płyty tektoniczne są w ruchu i właściwie to tutaj byłby potrzebny wręcz geniusz żeby z tego wyjść cało, a my nie mamy nawet mądrych. Kurczowe trzymanie się okrągłego stołu i magdalenki to prosta recepta na katastrofę i ludzie to zaczynają widzieć - stąd czasem emocje; nie należy się temu dziwić. No i oczekiwania były inne, a tu się okazuje, że góra urodziła mysz, i to w wersji optymistycznej bo można to widzieć znacznie gorzej.

 

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1575583

Jest tak jak napisałeś, "nie kraść' to stanowczo za mało. Można nie kraść i zrujnować Polskę oddając obcym to co polskie. W sprawie ustawy S.447 ten rząd nie tylko nic nie zrobił by nie została podpisana, nie tylko nie wsparł Polonii, ale nawet Jej przeszkadzał gdy interweniowała w Waszyngtonie. Oby nie było tak, że ci którzy walą w nas minusami, nie wstydzili się tego, że tak długo nie widzieli tego co się wokół nich dzieje. Jeszcze nigdy nie oberwałem tyle minusów, a pod nimi ani jednego uzasadnienia. To się nazywa mieć odwagę.

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1575647

ale aby przebić się ze swoim programem Narodowcy potrzebują pieniędzy, bez nich będą dreptać w miejscu. Politycy PiS, przepraszam, Unii Wolności bardzo boją się Narodowców, dzisiaj mają oni 1.5%, ale przy odpowiednich układach mogą zdobyć dużo, dużo więcej w bardzo krótkim czasie. Dlatego tyle słyszy się o ich zdelegalizowaniu, czyli niektórym politykom marzy się wprowadzenie zamordyzmu.

Vote up!
13
Vote down!
-6

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1575589

To dalej służ pejsatym, a ja jestem Narodowcem i będę służył Polsce.

I nie ty będziesz mnie osądzał, nie chce dosadniej ci to wytłumaczyć, bo nie ma sensu.

Vote up!
10
Vote down!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575575

na Narodowców i nie czas na wojowanie z pejsatymi. Oni niebawem będą musieli opuścić swoją siedzibę i wówczas będziemy ich mieli za sąsiadów, więc jeszcze będziesz miał okazję się z nimi naszarpać. Cierpliwości JJJ. Znałem wielu Poznaniaków, ale Ty jesteś inny, taki raczej w gorącej wodzie kąpany.

Vote up!
9
Vote down!
0

Apoloniusz

#1575577

Właśnie o to walczymy, by PiS nie zrobił Polin z Polski, a rząd Polski nie jeździł do Izraela czy Berlina i się tłumaczył z Polskich ustaw.

A tak robił rząd Tuska, a teraz rząd Zjednoczonej prawicy.

Na co mamy czekać??? Aż Polska przestanie istnieć!!!

Vote up!
13
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575592

Jedyne udane powstanie, to w Wielkopolsce, a Ty wciąż swoje. Tu, na tym blogu są dwie grupy ludzi. Jedna (wszyscy w istocie) to Narodowcy. I Ty i ja i wielu, wielu innych Polaków. Druga grupa 2 do 5 osób to "zadaniowani". Oni są bardziej święci niż sami Narodowcy. Nie musisz przekonywać mnie i wielu, wielu innych, a "zadaniowanych" i tak nie przekonasz. Czekaj i patrz (jak w tych chińskim przysłowiu), a ścierwo Twego wroga kiedyś spłynie rzeką. Oni, ci znawcy, nas - zaperzonych w dyskusjach - klepią po ramieniu. Raz Ciebie, raz mnie . Zwróć uwagę, że w tym artykule Wawela nie ma cienia prawdy i nikt o artykule nie dyskutuje. Za to my wszyscy skaczemy sobie do oczu. Tak ma być. A jeśli chodzi o obecny rząd, na razie nie widzę lepszego chociaż jest do d...y i będę na nich głosował i czekał, wolę mniejsze zło.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
7
Vote down!
0

Apoloniusz

#1575598

... ale kropla drąży skałę ... . Natomiast , jak w dwudziestoleciu rozebrano cerkiew ,zdaje się Aleksandra Newskiego , tak tym bardziej należałoby coś zrobić z "świeckim odciskiem buta Stalina" w stolicy . Symboliczna dominacja/"imperializm" . Rozebrać po cegiełce i odesłać do nadawcy ... ? :-)  . Jan Pietrzak agituje za budową łuku triumfalnego upamiętniającego zwycięstwo w bitwie warszawskiej . Stulecie za dwa lata . Coś mi się wydaje ,że albo PKiN i tęcza HGW ... ,albo łuk ... trzeciej możliwości/alternatywy nie ma ... .  Warszawiacy zdaje się wybrali ... :-( tfu ,tfu , tfu de***kratycznie

https://www.youtube.com/watch?v=BcnzM2lr0ck

Vote up!
8
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1575602

Wybory to jest dzisiejsze pole walki i nie trzeba bić głową w czołg, jak łaskawie raczyłeś to napisać.

Tylko trzeba uświadamiać Polaków o zagrożeniach idących z PiS-u czy bandytów z PO-PSL-N-SLD.

Piszesz że wybierasz mniejsze zło, to się zgadzasz na bycie niewolnikiem we własnym kraju, wszak pod butem pejsatym na pewno mniej ucierpimy, jak pod butem euro-burdelu. Ale konkluzja jest jedna, Polska przestanie istnieć, a bogactwa naturalne Polski znikną. 

Ja jestem już wiekowym człowiekiem 1952 rocznik i tej hańby nie doczekam, ale po to walczę, by moje dzieci i wnuki, żyły w prawdziwej Polsce, nie kierowanej z Izraela, czy euro-burdelu, jak to teraz się dzieje.

Vote up!
11
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575603

a kiedy według Ciebie będzie czas, jak będzie już za późno? Michalkiewicz, Gadowski, Braun, Żebrowski, Robert Nowak i wielu innych już bije na alarm.

Vote up!
6
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1575648

, że dziewictwo się traci za każdym razem? Ten ze słonecznego miasta, z wykształceniem prawniczym?

Ta pacjentka do ginekologa jeśli się uda to na skrobankę, bo ewidentnie coraz bardziej daje się przekonać bojownikom z faszyzmem i bolszewizmem mówiącym, że to wstyd tak chodzić z polskim bachorem.

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1575552

... są różne "strzelnice" i różne "bronie" .

Np.

a) Korkowiec

b) KBKS

c) Uzi

d) Pazerfaust

e) Topol-N

itd.

1) Strzelnica sportowa

2) Poligon

3) Atol Bikini

 

Pożywiom (oby ) , uwidim :-)

Rzeczywiście np. d 1 raczej niepasuje ... 

Przysłowiowa armata i przysłowiowa mucha ...

Jak na razie ,to słychać jakieś huki w oddali ,a chyba jeszcze nic nie świszcze nad głową ,więc ... strip poker ,czy military chess :-)

W końcu gdzieś dzwonią , gdzieś strzelają ,ale w którym kościele , strzelicy ? Czym , z czego ? Wypadałoby uważniej się przyjrzeć ... Ale chyba nie "Pobudka" G. Brauna pt. Kościół , strzelnica , mennica ... :-) . To już tzw. "Wash and go and ??? " ...

Vote up!
5
Vote down!
-2

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1575560

Tekst jest modelowym przykładem ignorowania realiów. Tzn pozornie mamy realia, ale to są realia z poziomu powierzchniowego, abstrahujące od realiów rzeczywisych, strukturalnych, czyli tych które rzeczywiście generują wydarzenia, które stanowią rzeczywisty mechanizm je generujący.

Jacyś faceci, jacyś politycy, czyli kwestie personalne. To mogłoby się ukazać w każdym medium lew-lib. Widać facetów, więc o nich gadamy.

Rzeczywista struktura społeczna w Polsce wiąże się z istnieniem układu postkomunistycznego, którego nie da się sfotografować, przeprowadzić z nim wywiadu, bo ma charakter niejawny, a poza tym głównie strukturalny, relacyjny, a co za tym idzie bezpośrednio nieuchwytny, wykrywalny tylko analitycznie czy statystycznie.

I w taki oto sposób odbywa się ogólnopolskie młócenia słomy, a realne przyczyny pozostają niewykryte.

Vote up!
16
Vote down!
-4
#1575563

........I w taki oto sposób odbywa się ogólnopolskie młócenia słomy, a realne przyczyny pozostają niewykryte........

Młócenie słomy Powiadasz Zetjocie.....ANO, PRZYPUSZCZAM, ŻE WĄTPIĘ. Dotknę tych realnych przyczyn. Kilka dni temu pewna Dziennikarka przeprowadziła ze mną wywiad. Rozmawialiśmy długo, dotykaliśmy wielu tematów, choć celem zasadniczym Pani Małgorzaty był Dzień 11 Listopada, Marsz Narodowy w Warszawie i to moje TAM bycie po raz pierwszy w życiu..... Pani miała wielką wiedzę i Wielki ładunek Patriotyzmu czułem w każdym Jej słowie, we wszystkich do mnie Jej pytaniach. 

Zgadało nam się na temat przeszłości, na temat tej czerwonej hołoty, którą należałoby raz sierpem raz młotem! No i wtedy Pani zaczęła mówić o tych dwóch czołowych bandytach czerwonych już nieświętej pamięci. Pierwszy z nich znany był jako Wojciech Jaruzelski, drugi zaś jako Czesław Kiszczak. O "zasługach" tych czerwonych ścierw nie ma co mówić. Wszystkie są dobrze znane i pamiętane...... ZSZOKOWAŁA mnie wiedza Tej Pani w tej WRONiej materii. Już niedługo będziemy wszak "świętować" kolejną rocznicę 13 Grudnia, gdy to TW "Wolski" zwany Jaruzelskim wprowadzał w Naszej Polsce swój stan wojenny, i gdy czerwoni bandyci, czerwona hołota zaczęła znów wytaczać Świętą Naszą Polską Krew........ Pani zaczęła mówić o Wojtusiu Jaruzelskim....... O dzieciństwie chłopca. Pani rozmawiała kiedyś ze starszą panią, która w dzieciństwie bawiła się z małym Wojtusiem w piaskownicy. Znała Wojtusia i pamiętała jaki był, i jakie miał cechy szczególne. Te fizyczne. I tamta starsza pani powiedziała w rozmowie z Panią Małgorzatą, że ten czerwony bandyta - nieświętej pamięci TW "Litwin", znany jako Wojciech Jaruzelski, nie miał nic wspólnego z małym Wojtusiem Jaruzelskim znanym jej z dzieciństwa......Podobnie rzecz się miała z tym drugim czerwonym łotrem znanym jako Czesław Kiszczak. Choć tutaj o mistyfikacji nie świadczą żadne wspomnienia z dzieciństwa a jeno członkowie rodziny, która jakby inna niż ta na "zdjęciu z gazet"........ Tak więc Drogi Zetjocie to młócenie słomy jako Powiadasz, ma głęboki sens, bo dotyka ono samej istoty tej naszej rzeczywistości, tego zakłamania. TO młócenie demaskuje wrogie nam, Polakom obce siły, które od zarania dziejów, wciąż gdzieś tam, POubieranie w nieswoje "uniformy" - jakichś folksdojczów, thunów różanych, czy innych ścierw POPów udających polaków, usiłują Nam Polakom narzucić swoje cele!  I usiłują, jak to czynią od zawsze, zniszczyć Naszą Polskę, unicestwić JĄ i zamienić na jakiś wstrętny, obrzydliwy Polin, Generaln Gubern, czy jakąś inną kuricę nie pticę! 

CZUWAJMY! 

Bo w tej młóconej słomie skrywają się demony zła!

Młóćmy skutecznie by oddzielić DOBRO od zła, by oddzielić ziarno od plew! 

BY POLSKA NASZA MOGŁA TRWAĆ!!!

Pozdrowienia

Vote up!
18
Vote down!
0
#1575582

Oczywiście słyszałem pogłoski,że Jaruzelski jest facetem podstawionym.

Ale nie wierzę, wystarczy mi dowód z językoznastwa, bo jestem z wykształcenia lingwistą. Język Jaruzelskiego jest nie do podrobienia, to jest język z przedwojennej warstwy ziemiańskiej. Żeby takim językiem operować, trzeba się było w takiej warstwie urodzić i wykształcić. Tu nie ma miejsca na żadne cuda.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1575608

Drogi Zetjocie. TO o czym mówiła do mnie Pani Dziennikarka, to nie jest żadna pogłoska. To dowody niepodważalne. A jeśli chodzi o lingwistykę, no to przecież tysiące jeśli nie miliony na przestrzeni wieków mówiły naszym najpiękniejszym z języków. I nie jest żadnym argumentem lingwistyka w tym przypadku. Mały Wojtuś miał jakiś wypadek poważny w dzieciństwie, który pozostawił na ciele blizny na całe życie, a duży czerwony, podstawiony ruski łotr nie miał takowych na łożu śmierci będąc. Więc TO podstawienie Wolskiego zamiast Wojtusia jest faktem niepodważalnym i nie podlegającym żadnej dyskusji. I w tym przypadku lingwistyczne argumenty nie posiadają żadnej wartości w znanej i potwierdzonej faktami rzeczywistości.

Z Całym Szacunkiem pozdrawiam

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1575645

Nie wierzę w słowa żadnej dziennikarki. Wierzę w dane potwierdzone przez kilka źródeł. Więc pozostaje mi pozostać przy wiedzy z zakresu lingwistyki, bo forma językowa jest formą pierwotną u każdego człowieka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1575789

Przepraszam bardzo za pomyłkę. Starość nie radość. Pamięć "pierwsza" w zapominalskim szeregu. OCZYWIŚCIE nie żaden TW "Litwin", a TW "Wolski" winno być. Choć one obadwa tak samo paskudy ruskie i czerwone - Komoruski - TW "Litwin", Jaruzelski - TW "Wolski".  Raz jeszcze przepraszam za niepamięć.

Pozdrawiam

Jest ze mną jak niżej

:

https://www.youtube.com/watch?v=KBWqVu1y0FY

Vote up!
7
Vote down!
0
#1575641

Rządem PiS był Rząd Pani Beaty Szydło. Myślący zastanawiają się skąd się wziął obecnie "doradca" (nadzorca) "rządu" - sierżant MOSADu J. Daniels?  Nikt jednak nie drąży tematu jaki chodził  po Sosnowcu (prawdopodobnie nie tylko) ok. połowy lat 80-tycdh u.w. -  że Kornel Morawiecki jest łącznikiem TW "Wolskiego" z Izraelem. I być może dlatego udawało mu się tak długo prowadzić "walkę" i "wracać" z "deportacji" za granicę.  Czy w nagrodę nie został wyposażony w "haki" np na Wodza PiS? A "haki" na niego jako "niezłomnego bohatyra" nie są w Israelu. Z tą informacją wielokrotnie zwracałem się do samego Kornela Morawieckiego z sugestią by się odniósł - bez skutku.

Faktem jest, że na dzisiaj nie ma opcji która zastąpi PiS ale społeczny nacisk na powrót do rządu opcji polskiej w PiS i wsparcie w wyborach Narodowców by PiS musiał wejść z nimi w koalicję mogłoby dać dobry kierunek dla Polski, a Ruch Narodowy miałby szansę zdobyć doświadczenie w rządzeniu państwem. Marzenia "dobra rze1cz" nie mniej bez marzeń nie ma perspektyw.

Vote up!
14
Vote down!
-6

antyleming

#1575586

Przyganiał kocioł garnkowi!  RN naszpikowany jest wręcz kacapską (i nie tylko) agenturą i pożytecznymi idiotami, z których wielu prezentuje oficjalnie wściekle antypolskie postawy. Bez zrobienia  z tym porządku RN na pewno nie zyska większego poparcia ani nie pójdzie w dobrym kierunku.

Pozdrawiam   

Vote up!
7
Vote down!
-6

jan patmo

#1575593

No to budujmy takie piramidy intelektualne, narracyjne zamiast realnej polityki. To jest czysto platformerskie podejście do kwestii. nie chce nam się nic robić, bo musielibyśmy się narobić a przy okazji niektórym narazić, więc snujmy rozmaite naracje, może ktoś w nie uwierzy. Na tym podejściu jest też uformowany sektor finansowy - na tworzeniu piramid finansowych, na ciaz większym i szybszym odjeździe od rzeczywistości.

A realna polityka jest ciągiem decyzji trafnych i błędnych, ruchem do przodu, w bok i do tyłu, uzależnionym od ealnego kontekstu. Trzeba meć do realnej polityki wsparcie społeczne  adekwatne narzędzia, bo na bajkach daleko się nie zajedzie. Ale w internecie największym popytem cieszą się bajki, bo prawda jest zbyt prosta i nudna. 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1575790

I basta, bo Czaskoski będzie miał za dużo do usuwania.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1575795

Taśmy, tasiemki, nitki, niteczki - a sznurek i kluczyk do worka z nagraniami trzymają obcy.

Dopóki Polacy nie mają swoich mediów ta gra będzie się nasilać wraz z zapotrzebowaniem na jazgot. Nawet Trwam nie raz daje się "prowadzić", by istnieć.

Polecam wszystkim art. o TVP, która bierze abonament i manipuluje po mistrzowsku ( inne telewizornie w ogóle mnie nie interesują - są obce ).

 

Repolonizacja TVP pilnie potrzebna
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24272&Itemid=100

Vote up!
17
Vote down!
-1

CISZA

#1575596

Widać w Polsce - taka, demokratyczna norma
głosowałeś bracie na PiS - a wyszła Platforma!.
Wyraźnie do świadomości naiwnego wyborcy
doszło że mechanizmu strategii tych magików
prosty. Oni wespół zespół zwijają nam Polskę!.

Co czyni różnicę? Platforma nie miała żadnych
skrupułów - na chama grabiąc naszą krwawicę.
PIS lepiej naszą naturę rozumie, więc zmieszał
się z patriotycznym tłumem. Zakradł się jak lis
do kurnika. Robi to samo ale powoli, ostrożnie
- można by powiedzieć, w białych rękawicach.

*
A ptactwo śpi snem głębokim, ani się nie ruszy
choć Roman aż z Ameryki sen błogi mu płoszy
- przeraźliwie wrzeszcząc „pobudka” do ucha.

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1575604

a gdy się w tym rozeznamy to dość wrednych polityków mamy.

Też sobie nieco zarymowałam :)))

Ale serio, uważam, że właśnie wielu z nas się budzi i te całkiem realistyczne komentarze tak perfidnie i negatywnie oceniane przez niektórych są tego dowodem!

Widać wielu z nas ma problem z mówieniem prawdy o tym co się u nas w Polsce dzieje. Prawdziwie wypowiadają się o poprzednikach, a obecnych chcieliby tylko lukrować, ale ... niestety ten kolorowy lukierek nie jest w stanie przykryć niewątpliwej brzydoty, a stwierdzenie,  że obecni nie są aż tak źli jak poprzednicy nie jest wartością pozytywną i trudno na tym budować.

Fakt, każdemu można przyszyć łatkę, i ww. to chętnie robią m.in. ośmieszając, czy pomawiając ruch narodowy, który zresztą nie jest idealny, ma ewidentne wady, zwłaszcza skoro nie może znaleźć większego poparcia, ale ... tak jak ktoś w jakimś komentarzu napisał, oni "szkodzą" tylko słowami, nie czynami, tak jak poprzednio rządzący i niestety obecni także, zatem jak można to porównywać i wytaczać tak ciężkie armaty przeciwko narodowcom - to nieuczciwe???

Ale ok. może to chwilowy impas rządzących, zatem wróćmy do poprzednio wybranej opcji, usuńmy szkodliwców - pełoskich, mumio-wolnościowych aktywistów z banksterem na czele i wróćmy do tego co wyborcy wybrali - tak, tego chcemy prezesie!

A jeśli dalej będziecie brnąc w kłamstwa i manipulacje nt. gospodarki, podatków, stosunków, a raczej wasalstwa wobec żydów, amerykanów i Bóg wie jeszcze kogo, to zostaniecie sami, bo my będziemy popierać kogo innego i nie poprzednich złodziei, zdrajców, zaprzańców, ale też nie was, skoro naszą przyszłość chcecie budować na kłamstwie i manipulacjach - nie macie na to naszego przyzwolenia!!!

Vote up!
11
Vote down!
-4

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1575636

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika viki został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

że gdy jedni komentatorzy neonowi na chwilę schowali się, to zaraz w ich miejsce, wychodzą tacy, co to piszą po innymi nazwami! Co Ty na to Grasja?

Vote up!
4
Vote down!
-8

viki

#1575639

kiedyś przejżysz na oczka jak te małe kociaczki i nie porównuj nas z kimkolwiek.

https://www.youtube.com/watch?v=aj2rpn2yNTA

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1575649

Wszyscy histerycy i niecierpliwe ciotki od Brauna,którzy nie chcą już głosować na PIS i twierdzą,że PIS i PO to samo zło i PIS nic nie zrobiło i to spisek itd.proszę wypie**alać na Neon.
Dążycie do tego samego celu,czyli wygranej PO/PSL,więc tam znajdziecie wspólne tematy z kolegami.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1575703

Wszyscy histerycy i niecierpliwe ciotki od Brauna,którzy nie chcą już głosować na PIS i twierdzą,że PIS i PO to samo zło i PIS nic nie zrobiło i to spisek itd.proszę wypie**alać na Neon.
Dążycie do tego samego celu,czyli wygranej PO/PSL,więc tam znajdziecie wspólne tematy z kolegami.

Vote up!
5
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1575704