Joe Chal: - Dania będzie pierwszym islamskim krajem w Europie!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Idee
Codzienne doniesienia dowodzą, że Europa pęka w szwach a islamiści próbują ustanowić prawo szariatu poprzez wzmagający się terror. Francja jest w ogniu radykałów a ISIS grozi, że wyśle Hiszpanię tam gdzie być powinna, czyli do czasów Imperium Osmańskiego. Natomiast Wielka Brytania jest zbyt zaangażowana uspokajaniem Muzułmanów i ciągłym ograniczaniem wolności wypowiedzi własnych obywateli.
 
Powstała bardzo dziwna i niezrozumiała sytuacja w pasywnym zachowaniu się całego świata, który zdaje się bezczynnie obserwować i wyczekiwać „który kraj europejski będzie tym pierwszym zarządzanym przez arabskich muzułmanów”?.
 
Prawdopodobnie Muzułmanie już ustalili kolejność wprowadzania szariatu do poszczególnych krajów europejskich, ale czy ten plan zostanie zrealizowany?
 
Strona internetowa podająca się za Duńsko-Muzułmańską Partię (DAMP) opublikowała na swoim portalu informacje w dwu językach: angielskim i duńskim, ogłaszając, że: 
 
"Dania będzie pierwszym muzułmańskim narodem w Europie".
 
 
Na tej stronie internetowej podano więcej szczegółów, oto link:
 
http://en.europenews.dk/DAMP-Danish-muslim-party-79126.html
 
"My możemy zapewnić, że wszystko co się będzie działo za rządów Muzułmanów w Danii będzie znacznie lepsze tzn: żadnych narkotyków, alkoholu, żadnego przestępstwa, pokój i człowieczeństwo, moralność, brak zbrodni, zachowanie praw człowieka, brak przemocy w przeciwieństwie do tego wszystkiego co mamy tutaj dziś", ale nie napisano nic na temat obowiązkowego Islamu i Szariatu.
 
"Każdy imigrant lub Muzułmanin, który został skazany lub jest zamknięty w duńskich więzieniach powinien być natychmiast zwolniony, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że doszło do celowego sfałszowania dowodów lub zastosowano prowokacje wobec nich.  Wszystkie przypadki powinny być ponownie zbadane bardzo dokładnie".
 
"Być może już wkrótce Muzułmańska partia będzie największą partią Danii. W pierwszym dniu po tym jak Turcja zostanie członkiem UE do tego kraju natychmiast wyjedzie jeden milion (legalnych już) obywateli Europy /Muzułmanów/ w wieku 20-50 roku życia i tym samym Dania stanie się krajem muzułmańskim. Bądźcie gotowi"!
 
Plan muzułmańskiej partii w Danii obejmuje również polityczne przygotowanie Muzułmanów w celu przejęcia przez nich władzy i dostanie się w jak największej liczbie do duńskiego parlamentu "wszelkimi możliwymi sposobami", oto jedno z takich haseł poniżej:  
 
Bez względu na to, co będziemy głosili i jakie będą nasze przedwyborcze propagandowe hasła polityczne czy religijne"!.
 
Już w tej chwili jedna trzecia część parlamentu duńskiego zajmowana jest przez muzułmanów a mieszka ich w tym kraju 700 tysięcy. Islamiści muzułmańscy w rządzie biorą swoją siłę z twierdzenia propagandowego, że są dyskryminowani i chcą walczyć z dyskryminacją.
 
Według strony internetowej, której link podałem wyżej wynika, że zamieszki i przemoc ze strony społeczności muzułmańskiej jest bezpośrednią odpowiedzią na złe traktowanie muzułmanów i problem ten może być rozwiązany tylko poprzez włączenie ich do polityki.
 
Tak więc, aby trzymać islamistów z dala od zabijania i zamieszek rząd duński „nagina się” i jest zmuszony umieszczać ich w różnych sektorach władzy, ponieważ jeśli tego nie zrobią to Muzułmanie grożą, że „w obronie swoich praw” zmuszeni będą do zastosowania przemocy i zniszczenia. 
 
Jeśli Duńczycy chcieli kiedykolwiek zmienić swój kraj to chyba nie w taki sposób, aby oddać wszystkie swoje prawa na rzecz narodu z państwa islamskiego.


 
W artykule tym wykorzystano notki z mediów internetowych jak i ze źródeł własnych.

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:15)

Komentarze

Joe Chal:

.."Tak więc, aby trzymać islamistów z dala od zabijania i zamieszek rząd duński „nagina się” i jest zmuszony umieszczać ich w różnych sektorach władzy,"

----------------------------------------------------------

Czyli.. Kłania się właśnie Europie pokurcz - nie tylko fizyczny - Antonio Gramsci.. Proste jak budowa cepa ("cepa" na dawna Cywilizacje Europejska - będącą aktualnie w rozkładzie i w zaniku)!

A w Polsce? - Klasycznym, wręcz podręcznikowym przykładem "wcielania" Gramsci'ego  w życie jest autentyczna(!) kariera cioteczki Robertowej Biedroniowej, która to ciocia Biedroniowa, będąca swego czasu - razem z takim mocniej opalonym Legierskim - "Pierwszym Pedałem RP", została przez Jarugę-Nowacką powołana  na "doradcę" przy jej - Jarugi-Nowackiej - ministerstwie Pełnomocnika Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn (przy rządzie L.Millera - grudzień 2001r. i M.Belki - 2004r.).

"Ciocia Biedroniowa" była też członkiem Rady Programowo-Konsultacyjnej przy owym Pełnomocniku Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn - chociaż kroniki milczą "jak zaklęte" czy nie była (ciocia Biedroniowa) również zatrudniona w biurze owego Pełnomocnika Rządu przez następczynię Jarugi-Nowackiej (jeszcze "lepszą" od niej), słaawną "etyczkę", ministrę Magdalenkę Środę..

Towarzycho doborowe.. A ciocia Biedroniowa jak po autostradzie pojechała do kariery posła na Sejm RP i obecnie na burmistrza miasta PRL-owskich milicjantów - Słupska..

Oczywiście zarówno Jaruga-Nowacka, jak Magdalenka Środa i sama "ciocia Biedroniowa", nawtykały "po drodze", we wszelkie możliwe miejsca tylu "odmieńców" ilu tylko dało się ich "wcisnąć" i zatrudnić.. I nie należy tego faktu lekceważyć! To "krety" i "tykające bomby"..

Gramsci wytyczył  temu lewackiemu robactwu drogę, a lewactwo szansy nie zmarnowało!

Tylko co nam.. tym z przeciwnego LGBT-owcom bieguna, za pożytek z tej wiedzy??

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1511408