Konfederacja 31% - mężczyźni 18-30 lat!

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

 

 

 

 


Dane sondażowe dają nadzieję na zamknięcie lub choćby - na początek - na zainicjowanie jesienią wychodzenia z 30-letniego okresu zaborów i ganiania się wokół okrągłego stołu (berek! Raz, dwa, trzy - gonisz ty!) dwóch korporatów partyjnych.

Partie i ludzie związani z okrągłym stołem są klątwą Polski. Ich nijakość, ich “spolegliwość”, ich “antyendeckość”, ich jawnodajstwo (PO) i cichodajstwo (PIS), ich antypolska lobbistyczność, ich deprecjacja jężyka poprzez gołosłowne tromtadracje, ich ZRODZENIE Z IDEI KONSENSUSU ZE ZŁEM (grzech pierworodny), ich monstrualna hipokryzja - te patologie magdalenkowych uzurpatorów muszą być zdecydowanie odsuwane od władzy, do której bardzo przywykli od 30 lat.

 

Oby razem z nadzieją rodzącą się w ostatnich tygodniach zapoczątkowany został, a wiosną był zwieńczony proces “deklasowania nowej, dżilasowskiej klasy” i by odeszły w wieczność wszystkie partie Bezprawia Platform Niesprawiedliwosci Obywatelskiej czyli partyjny KORPOPIS (KORPORACJA POPIS DO ZARZĄDZANIA OCZEKIWANIAMI).

A wtedy mogłoby zostać zapoczątkowane zarządzanie krajem przez ludzi kierujących się zdrową i polską myślą i polskim interesm zamiast interesów czwórgłowej hybrydy okrągłego stołu masońskiego KOR-u, zliberalizowanych komunistów, uwłaszczonych środowisk służb i byłych agentów oraz - last, but not least - środowisk żydowskich i prożydowskich.

Brutalność i chamstwo wierchuszki PIS-u posługującej się ABW, policją, Kurskim i gromadą Sakiewicza do niszczenia youtubowych środowisk wolnej myśli i środowisk narodowych i osób z nimi sympatyzująch - będą zapamiętane. “Spisane będą czyny i rozmowy”. Póki co powstaje cała lista współczesnych bojowników o wolność słowa, swoistych dzisiejszych “żołnierzy wyklętych”, która winna być umieszczona w wirtualnym muzeum nowych żołnierzy wyklętych.

PIS wraz z Sakiewiczem i jego gromadą nie walczą z tymi, z ktorymi nalezy walczyć, bo boją się skonfliktować z silnymi lobbies (walka sprowadza się do pustych pokrzykiwań “Wara!”), ale używając sowieckiej metody kompromatów biją w tych, co dalej na prawo - jak zawsze, gdyż od zalążków PC - nurt narodowy był głównym wrogiem prezesa, o czym on zresztą wielokrotnie mówił. Parę dni temu nawet Ziemkiewicz i Janecki odcięli się od “metody rzucania w konkurenta bełkotem oskarżeń o bycie trolami Putina” (W Tyle Wizji 2.05.2019r.). Nie wymienili Sakiewicza et co., ale było to domyślne. No cóż, trzeba zmienić tekst klasyka i zamiast “Ostał ci się ino sznur” wstawić: “Ostał ci się ino Sakiewicz…” (tak waleczny, bo połączony egzystencjalną kroplówką z kompleksem Srebrna…).

 

Każdy, kto rozumie o co się toczy walka i że jest to pierwszy moment od 30 lat, gdy zarysowuje się możliwość przywrócenia rozróżniania między dobrem a złem oraz przywrócenia prymatu interesowi polskiemu - powinien rozsyłać info o tym sondażu, czyli informacje o pękaniu dekoracji i wodzirejów gen. Kiszczaka.

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:11)

Komentarze

To była "kandydatka podrzucona". Dziwaczna reakcja Bosaka na temat działaczki z list "Konfederacji"

Kilka dni temu na naszych stronach pisaliśmy o kandydatce "Konfederacji" do Parlamentu Europejskiego, Liliji Moshechkovej, która fotografowała się z liderem "Nocnych Wilków" i wyrażała żale po śmierci "Giwiego", walczącego po stronie separatystów w Donbasie. Związany z Ruchem Narodowym Krzysztof Bosak, "jedynka" na warszawskiej liście Konfederacji, podczas dyskusji na Twitterze zamieścił wpis, że była to "kandydatka podrzucona na wypełnienie list z parytetu". Swój post jednak usunął.

Jak informowaliśmy przed trzema dniami, aktywność Liliji Moshechkovej, która kandyduje do Parlamentu Europejskiego z list Konfederacji w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie, może budzić wiele kontrowersji. Na facebookowych stronach i profilach kandydatki można znaleźć m.in. jej zdjęcia w bazie "Nocnych Wilków" z liderem grupy, Aleksandrem Załdostanowem oraz pełne żalu wpisy po śmierci "Giwiego", jednego z donieckich separatystów.

Czytaj również:
Oto kandydatka Konfederacji! Fotki z szefem "Nocnych Wilków", żal po śmierci "Giwiego", wizyty na Krymie...

Kandydatka Konfederacji pojawiała się również w różnych programach realizowanych przez Pierwszy Kanał rosyjskiej telewizji oraz stację NTV, gdzie - jak można odnieść wrażenie - stanowić miała "polski głos w sprawie".

Czytaj również:
Moshechkova z Konfederacji o „Nocnych Wilkach”: To... organizacja społeczna

Związany z Ruchem Narodowym Krzysztof Bosak, "jedynka" na warszawskiej liście Konfederacji, zamieścił na Twitterze wpis w dyskusji o Moshechkovej.

"To była kandydatka podrzucona na wypełnienie list z parytetu, nikt nad nią nie dyskutował"

- napisał na Twitterze Krzysztof Bosak, ale po pewnym czasie swój wpis usunął.

Moshechkova znalazła się na listach Konfederacji z ramienia partii KORWiN, co podkreślał także podczas niedawnej konferencji inny polityk związany z Ruchem Narodowym, Robert Winnicki.

Moshechkova wraz z liderem partii KORWiN, Januszem Korwin-Mikkem, wizytowała m.in. na okupowanym przez Rosję Krymie.

Sam Korwin-Mikke nie ukrywa swoich prorosyjskich sympatii. W sieci pojawiło się nagranie, na którym lider partii KORWiN mówi w ten sposób o prezydencie Rosji, Władimirze Putinie. 

       "Nie wiem czemu się pan Putin nie podoba, ja bym chciał, żeby polskim prezydentem był pan Putin. (...) Ja się Rosji nie boję, więc nie muszę się podlizywać. (...) Może nam z panem Putinem nie być po drodze, ale to jest zupełnie inna para kaloszy. (...) [Putin] w tej chwili nie jest naszym wrogiem - nie jest naszym sprzymierzeńcem, ale może być naszym wrogiem - może być naszym sprzymierzeńcem. Kto wie? Czas pokaże"

- zachwycał się w filmiku opublikowanym przez NamZalezy.pl

Całość na: niezalezna.pl

[Nadtytuł mój - Andy]

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588390

1. Ankieter Kantar Public posłużył się próbą 788 osób, nie podał przy tym ile wynosiło odchylenie standardowe -  czyli nie wiemy, jak pewni, a może niepewni, są ci, którzy przeprowadzili badania, swojego wyniku. 

2. W ankiecie wzięto pod uwagę tylko i wyłącznie mężczyzn w wieku od 18-30 lat. 

3. Z wyników wcześniejszych ankiet, z 2018 roku, wiemy, że jest to przedział wiekowy, który charakteryzuje największe zróżnicowanie i największa niedojrzałość polityczna. Frekwencja wyborcza tej grupy wiekowej była najniższa pośród wszystkich grup w wyborach 2018 - nie przekroczyła 37%.*

4. Mężczyźni w grupie wiekowej 18-30 są bardziej skłonni głosować na Konfederatów niż kobiety w tej samej grupie. 

5. Nie wiemy w jaki sposób próba została wyselekcjonowana. Przy ogromnym zróżnicowaniu światopoglądowym najmłodszych wyborców odpowiedź na pytanie, czy ankietowani reprezentowali szeroki przekrój wszystkich środowisk, ma istotne znaczenie. 

 * https://wmeritum.pl/wybory-2018-jak-glosowaly-grupy-wiekowe/252496 

------------------------------------------------

Konkluzja:

Jeśli Konfederaci zdobędą  w wyborach 5% to będzie dla nich sukces. Ja osobiście życzę im znacznie mniej, ponieważ ich wygrana byłaby dla Polaków katastrofą.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

AgnieszkaS

#1588391

Autor napisał: "posługującej się ABW, policją, Kurskim i gromadą Sakiewicza do niszczenia youtubowych środowisk wolnej myśli"... [sic!]

Propagandzisto ze ścierwoneonówki powinienieś wiedzieć, że gdyby PiS naprawdę posługiwał się ABW i policją - to pewnie znaleźliby sporo rosyjskiej agentury wpływu na ścierwoneonówce wręcz zalewającej od paru miesięcy inne portale śmierdzącą prorosyjską propagandą - niczym michnikowszczyzna, która od lat zalewa Polskę swoim bolszewickim "GWnem"...

Nie powinno więc dziwić, że w pełnych wściekłej nienawiści atakach na polskich patriotów trudno znaleźć różnicę pomiędzy tekstami politruków z "GWna" czy propagandzistów z innych portali.udających polskich "narodowców".

Chociaż od ostatnich przegranych przez siebie wyborów mafiozi z PO pragnąc, "aby było, jak było" - podobnie rzygają jadem i nienawiścią do PiS, nie mogąc odżałować miliardów, jakie bezkarnie rabowali Polakom....

O ścierwoneonówce, czyli portalu Neon24 już pisano (wcześniej zmienił nazwę na Neon24.pl, mocno zmieniając także profil na wyraźnie antypolski i prorosyjski):

"Siedziba polskiego oddziału [rosyjskiego centrum] znajduje się w okazałym trzypiętrowym domu, położonym pomiędzy dwoma jeziorami w cichej dzielnicy Olsztyna – Likusy” – pisze Dmochowski.

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588392

Jak tak się proszą o interwencję służb, to odpowiednie służby powinny się nimi wreszcie zainteresować na poważnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1588419

Jakoś tak się mi przypomina że" chrabia bul Komorowski" miał na m-c przed wyborami 72%

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1588438

a jaki finał był?

8-)))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1588439

Podobnie jak PIS dzisiaj, ma media i ma "przewagę" :).
Dobrze myślisz.
W końcu... :).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1588442

   Dużo będzie zależało od frekwencji. Myślę, że osiągnięcie pułapu 12-15 do PE będzie możliwe. Cieszy też reakcja "szabesików", którzy wreszcie Konfederację dostrzegli. Ten zmasowany atak tylko zainteresuje społeczeństwo Konfederatami i ( według mnie) przełoży się na lepszy wynik. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

              

#1588428

bez tematu żydowskiego w przekaziorach, tak ostatnio nie ma dnia bez "agentury putina". Gdzie ona?

Wszędzie tam, gdzie przeciwnik!

Zauważcie, wszędzie z wyjątkiem kwitnącej wiosny:((

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

CISZA

#1588432