J.Teglund: To, co robi ten rząd - to zbrodnia. To, co my robimy pozwalając na to - to... (2)

Obrazek użytkownika wawel24
Idee

Idziemy jako naród w zdziecinniałość, w infantylizm. Nie uczymy się na błędach. Dajemy się prowadzić sterowanym z zewnątrz hipokrytom, którzy dobrze rozumieją, że za pomocą patriotycznych fet, modłów, wieńców i pomników – spacyfikują naszą aktywność i „uśpią bariery immunologiczne”.

Kolejne dwie rozmowy z p.Teglund dla tych, którzy wysłuchali dwie wcześniejsze rozmowy. Wskazane jest odsłuchanie w tej właśnie kolejności w jakiej je zamieszczam. 

A o czym Pani Teglund mówi w drugiej części swego kwartetu? Wśród wielu spraw m.in. o tym: 

Jesteśmy celowo przez rząd i - niestety - przez część osób duchownych utrzymywani w stanie infantylizmu. Modlitwą się Polski nie zmieni. Cud się nie zdarzy. Do cudu potrzebne są ręce. 

Idziemy jako naród w zdziecinniałość, w infantylizm. Nie uczymy się na błędach. Dajemy się prowadzić sterowanym z zewnątrz hipokrytom, którzy dobrze rozumieją, że za pomocą patriotycznych fet, modłów, wieńców i pomników – spacyfikują naszą aktywność i „uśpią bariery immunologiczne”.

Obecny rząd realizuje interesy globalistyczne. Nie jest nawet ważne kto dokładnie pociąga za te sznurki – ważne jest, byśmy natychmiast, od dzisiaj, od zaraz, od tej minuty robili coś, co może temu zapobiec. Wobec Polski realizowany jest plan likwidacji jej jako państwa narodowego. Każdy może działać, może coś robić. Samo palenie zniczy, składanie wieńców i modlitwy tu nie pomogą, choć piękne to rzeczy. Tu może pomóc tylko zakasanie rękawów. W przeciwnym razie cud się nie zdarzy. Polska zniknie.

Połączenie państwa opiekuńczego z niekontrolowaną migracją musi nieodwołalnie zakończyć się katastrofą. Szwecji już nie ma. Upadła gospodarczo i tożsamościowo. Szwecji na upadek potrzebne było kilkadziesiąt lat, Polsce przy tym rządzie wystarczy kilka lat, by... zniknęła. Szwecja gdy zaczynała samobójczą drogę państwa opiekuńczego plus niekontrolowana migracja – była państwem bogatym i w miarę silnym. Polska dzisiaj jest słaba i biedna. Upadek tak mizernego państwa potrwa kilka lat.

Rząd, który absolutnie nie ma kontroli nad tym co się dzieje. I prawdopodobnie nawet nie wie, co robi.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:16)

Komentarze

ma całkowitą rację, trwa likwidowanie Polski, moim zdaniem rząd dokładnie wie co robi. Obserwowałem początki tego co stało się ze Szwecją, mieszkałem w tym kraju 13 lat.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1578060

I tu na NP mało kogo to obchodzi, tak jak w Polsce..

Czarnych ludzi coraz więcej w Polsce, a ich to nie dziwi, bo PiS wciska im że nikogo nie przyjmuje. Sami spadają z nieba 

3 miliony banderowców, pół miliona Czeczeńców, prawie milion wyznawców Allacha, a teraz nowy zaciąg Hindusów, Pakistańczyków i jeden Pan Bóg wie kogo jeszcze.

Oto szlachetny gest antypolskiego PiS-u,, z rozkazu euro-burdelu. Ustępstwa i jeszcze raz ustępstwa oto dewiza strachliwego PiS-u. 

Kto dziś jeszcze to pamięta,"ani kroku do tyłu" wzniosłe hasła pisiorów, albo "biało czerwono drużyna" tylko zapomnieli dopisać,z gwiazdą Dawida w tle i agentem Danielsem przy boku.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1578067

kto z PObolszewi czy kto z PISdzielcow te same objawy i skutki.

PIS to globalistyczne narzedzie do zamiany Polski w Polin.Ciekawe tylko kiedy przyjdzie rozkaz do PISu zeby zamienic jedna obca walute czyli Zlotego na inna obca czyli na Euro? Bo odszkodowania ktore niedlugo zydom bedziemy placic to beda w Euro badz zlocie ktore zyd Morawiecki kskupuje i gromadzi w Angli w banku Rothschilda.

A to ze Zloty nie jest waluta polska tak jak Dolar amerykanska to nie tylko  lemingi nawet nie wiedza.

Zeby polozyc panstwo na lopatki to sie najpierw spraowadza tania sile robocza aby wyprzec tubylcow i podnsi cene za energie reszte sie lawinowo samo dokona.Tylko debil polknal klamstwo ze ta podwyzka nie obciazy podatnika bo rzad zrekompensuje ,tyle ze wezmie z innej kieszeni tego samego podatnika tak ze ten nie bedzie nawet wiedzial ze zostal zalatwiony w bambuko.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1578073