Europa dwóch prędkości?

Obrazek użytkownika Muni
Idee
Co jakiś czas wraca temat "Europy dwóch prędkości". Zwykle, pojawia się kiedy jakieś działania krajów wschodniej lub południowej Europy wkurzają lewactwo Niemiec, czy Beneluxu. Jest to forma oczywistej, zakamuflowanej groźby. Ci, niesubordynowani i nieprzestrzegający pomysłów liderów unijnych, czyli bandy lewaków i zboczeńców, będą ukarani poprzez skazanie na ochłapy ze stołu możnych. Jak wyglądają te "możne" społeczeństwa to inna sprawa, ale chodzi o kasę i szantaż.
Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że te "dwie prędkości" Europy to jakaś idee fixe lewackich "elit", które mają po prostu manię wyższości. Coś zostało z teorii o uber i untermenschach?
W każdym razie, nawet okrutna wojna światowa i holocaust nie był identyczny tu i tam...
Żydzi też nie mają z tymi różnicami czasów wojny problemu, bo skoro TAM było łatwiej, więc pewnie te najgorsze zbrodnie to nasza wina. Za małą prędkość mieliśmy... 
Trzeba coś z tym fantem - pomysłem na dwie prędkości - zrobić, nie wiem co, ale na pewno nie można dać się zakrzyczeć tej pedo-Eurabii. 
Ja bym zrobił taki "kontrolowany przeciek" o tym, że chcemy z tej szajki wyjść. Wbrew pozorom im na nas zależy - duży rynek zbytu, zagłębie taniej siły roboczej i miejsce do upchnięcia towarów 2 kategorii warte miliardy. 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:5)

Komentarze

Przeciez to jasne i oczywiste: jesli sa w UE kraje, ktore chca stworzyc wspolny rzad i prowadzic wspolna polityke - nich to robia. Demokracja polega na tym, ze jest wybor. Czy Polska musi uczestniczyc w "przymusowej" integracji? NIE!!!

Zapewne niechetnych bedzie wiecej - i o to chodzi: nalezy wybrac to co dobre dla Polski a Niemcy niech wybiora to co dobre dla nich. Wspolny rynek - to jest podstawowa zaleta Unii Europejskiej, wspolna polityka - juz nie...

Nie nalezy sie bac "Europy dwoch predkosci" - niech bedzie nawet Europa 4 predkosci - jesli znajda sie chetni.

Militarnie - Polska i kraje UE naleza do NATO - wiec w obronnosci nic nie tracimy, gospodarczo: UE dziala poprawnie - niech wiec chetni sie integruja, przyjmuja uchodzcow, mudzaheddinow, terrorystow... ich sprawa... 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1534520

Chodzi o to, jak to się przełoży w codziennym życiu. Właśnie po to załączyłem ten brutalny obrazek. Nasi Żydzi w 1942 roku nie wybrali ochotniczo opcji zdychania z głodu na ulicach. My, Polacy, nie zaakceptowaliśmy tego, że ograniczono nam edukacji do 6 klas. Zabrano radio. Odebrano wszelkie prawa.  We Francji tego nie było. Tam nawet samochodów nie zabrano ludziom! Dwie prędkości nie polegają na wyborze, a na ograniczaniu. 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1534521