Orędzia Boże o Smoleńsku – gorzka prawda, której prawie nikt nie chce.

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

 

Drodzy Czytelnicy,
sprawy smoleńskie winny budzić zainteresowanie, więc tutaj materiał bardzo wyborny – zestaw Orędzi we fragmentach, gdzie Pan Jezus przez mistyka Krzysztofa Michałowskiego mówił na ten temat. Rzecz jest o tyle niezwykła, że tych treści nie chce prawie nikt, proszę sprawdzić co i komu może tam nie pasować. Quio bono, qui bono…
Oto ów odnośnik:

https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2019/07/0redxia-smolenskie-do.html

Osoby, którym coś tam będzie nie w smak też niech wiedzą, że to są Orędzia bardzo mocne, ale no cóż, to nie ujmuje ich prawdziwości, która jest potwierdzana także w posłudze innych mistyków katolickich: bardzo znanego Grzegorza Wróblewskiego z Leszna, który jest popierany przez Brata Elię, tego, od Cudownej Fotografii. Innymi mistykami są: Anna od Jezusa, tercjarka franciszkańska Maria Michalina od Apokalipsy, oraz ksiądz, który przekazy otrzymuje, ale nie otrzymał polecenia, aby je opublikować.
Serdecznie zapraszam także do refleksji, od kogo mogą pochodzić ataki na te Orędzia. Od przyjaciół Polski, czy od wrogów?

 

Orędzia Boże o Smoleńsku – gorzka prawda, której prawie nikt nie chce.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.3 (10 głosów)

Komentarze

 Czci - uczciwych Polaków, którzy oddali życie Polsce - składam wieniec - idealistów Polski...

Idea listów, słanych łanem wieńców... ( z roślin...)

Są wieńce - jeńców roślinnych ... - SĄdy "niezawisłych" jeńców -  "praworządności sędziowie" - są rośli -> linami "przyczyn politycznych"... - boWiem, POwiązani są w "wieńce" -> wiedzą niecnych UMORZEŃ  => (od 1997 roku) "prawnych" umożliwień - niesprawiedliwych bezczynności - wobec antypolskich przestępczości -> nie ścigania zbrodni POpełnianych przez " funkcjonariuszy publicznych -> z przyczyn politycznych"  -  (dyktowanych -> "konstytucyjnym" art.44 = koniem trojańskim, trojącej się trzeciej władzy ?...)

WieNiec.. (roślin wiec, więdnącej wiedzy wieńców)  - roŚlinnych rozUmów - RECEPTorów rzeczywistości - oczywistości doniesień  PRAWDY (wartości dodanych) - świadków " czynności sądOwych "  - wobec (policyjnych - politycznych dowodów ) - zbrodni przemysŁowców " łowców Skór" w owczych skórach POprzebieranych "autorytetów" antypolskich "imMunitetów" - przerastających odwagę cywilną - więdnących wieńców - niecnych "niezawisłości sędziowskich" - od "POlitycznych przyczyn" przerastających najwyższe sądy rosłych roślin, pnących się PO linach - ślinionych wiruSami antypolskich POfałszyZmów...- które odebrały zdrowie i życie wielu Polaków (idealistów), którzy uczciwie żyli dla Polski - sprzeciwiając się przeciWieńcom ludzkich praw gospodarki Polski ... OJ, CZY ZNAmy (?) "sądowe" procesy "umorzeniowe" - umożliwiające antypolskie POrozumienia - antylydzkich POlitycznych przyczyn antysprawiedliwości antypraw -> zaPObiegającym sprawiedliwości - wyborów idealistów praw Polski ...

- Idea listów - korespondencyjnych uczciwości wyborczych - dla dobra Polaków - będzie godnie czcić - oddanie życia Polsce, przy sumiennej pracy - idealistów cywilizacji sprawiedliwości praw - rozUmów życiowych Polaków, doŻywotnie oddanych Polsce.

Pozdrawiam .J. K.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1628148

....wbrew ich woli?
Duże tego czytania...ale ponieważ na NP nuda i aandy, który wciąż suszy swoje onuce, więc wzięłam się za czytanie tego...
Przeczytałam jedynie fragmenty...interesujące...nie powiem.
Nie da się ukryć,że OBCE AGENTURY SZKODZĄ POLSCE.

Mistyfikacja smoleńska opiera się na sztucznie zbudowanej rzeczywistości. Lotnisko Siewiernyj pod Smoleńskiem zostało użyte jako scena medialnego spektaklu, a szczątki samolotu, które leżały pod tym lotniskiem były tylko poustawianą dekoracją. Nie trzeba zatem dodawać, że wielu świadków także było podstawionych.

Smoleńsk to dzieło szatana – to jest istota tej mistyfikacji?
Czyżby Niepoprawni to również mistyfikacja i podobne dziełko gawriona ? Sądząc po satanistach, których tu zatrudnia i reakcjach "służb" odpowiedzialnych...i samego guru...na to wygląda.

Nie ulega wątpliwości, że kłamstwo (smoleńskie) trwa a Polacy nie chcą myśleć. Nie chcą używać swego rozumu.

Po cóż by likwidowano hangar na Okęciu jeśli nie po to by zatrzeć miejsce zbrodni. Po cóż by zabijano architekta i dwie inne osoby, gdyby nie to, że to zdarzenie mogłoby je naprowadzić na miejsce zbrodni.

Po cóż by był porzucony daleko od lotniska samochód Agaty Indeckiej gdyby nie to, że została uprowadzona.

Prawda jest trudna dla przeciętnego Polaka. Ludzie w większości miażdżącej nie potrafią dociekać, analizować, zadawać pytania w sprawach publicznych, ale też nie chcą, choć gdyby wielu z nich zapytać to by zaprzeczyli.

Specyficzna była reakcja posłanek Szczypińskiej i Kempy na cmentarzu w Katyniu.
Oto okazało się, że Delegacja leciała samolotem i wszyscy zginęli.
A one też leciały samolotem. Nie przestraszony był A. Macierewicz.

Zachodnie służby wiedziały zatem o niebezpieczeństwie grożącym Lechowi Kaczyńskiemu. Ze strony rosyjskich służb.
O tym, że Prezydent Kaczyński prawdopodobnie nigdy nie wrócił z Litwy do Polski szczegółowo rozważa Stowarzyszenie Solidarni 2010.

"Służby Rosji są dobrze zakamuflowane gdy idzie o wojskowe polskie sprawy. Zakulisowo trzymają tutaj duży nadzór."

Co na to merykańska masoneria:
"Im też zależy na ukryciu prawdy przed Polakami.
Wiedzieli o 10. 04 tak jak Rosjanie wcześniej o WTC, ale nie zamierzali temu przeciwdziałać." Tyle tekst autora.
Nie ulega wątpliwości, że więcej tam "prawdziwości" niż we wszystkich śledztwach i komisjach razem wziętych.
Kulczyk żyje(?) Adamowicz żyje(?) Może i Lech K. żyje (?)

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1628160

Dajcie spokój z bredniami Michałowskiego.

Typ jest na tyle bezczelny, by swoje sensacyjne twierdzenia z dupy z czasów blogowania po czasie przerobić na "objawienia" od samego JCH. A po co? Bo to atencjusz z zapaleniem chytrości. Jeszcze jako bloger chciał kasy na blogowanie i marzył o kasie za książkę , teraz nieprzypadkowo wyciąga łapy do zwiedzionych wariatów ze swym nr konta. Gdy tylko zachce mu się drugiego mieszkania, szabelki, srebrnych monet czy wycieczki. Zamiast pomóc innym, choćby własnej matce, to naciąga i oszukuje a wielu życzy smierci. A co twierdzi o Smoleńsku? Że wizytę rozdzielono, część wymordowano na miejscu a część uprowadzono, to taka zmodyfikowana teoria maskirowski, do tego Kaczyński i Macierewicz mają być ruskimi agentami itp. brednie. To w trumnach pewnie hologramy były a szczątki ofiar i samolotu przewieziono na miejsce wehikułem czasu, bo jak to wyjasnic? Swoją drogą te absurdalne bzdury są najmniejszą sensacją u niego, przecież twierdzi, że żyje we wklęsłej Ziemi a za ścianką jest piekło, że tysiące lat temu na Śląsku i Mazurach żył przodek Możesza a ten posługiwał się słowiańskim, latały vimany, pałac Jahwe wisi nad nami jako kula w odległości 3000 km, że w chemtrails zrzucono wirusa itp.

też tam masa sprzeczności  a jego proroctwa nie spełniały sie. Prorokowal atak atomowy Putina na Warszawę, prorokował liczbę ofiar wirusa a dawno poszła w górę - to jego bóstwo to najwyraźniej wyjątkowo tępy demon, nawet zmyslać nie potrafi.

Vote up!
0
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1628154

Tej prawdy nie chce prawie nikt.
Tutaj się wpisuje Kontryk, osobnik banderofilski z podejrzanym okiem jako swym znakiem. Musi się uzewnętrzniać pod niemal każdym wpisem. Po co musi? Kto, czy co mu nakazuje?

Dodam, to, o czym Kontryk nie powie.
Nie powie, że są to Orędzia zatwierdzone wśród innych, znacznie bardziej znanych mistyków na czele z Grzegorzem Wróblewskim z Leszna – postacią, której posługę wspiera na przykład Brat Elia, ktoś bardzo znany. Innymi mistykami są jeszcze Anna od Jezusa, Maria Michalina od Apokalipsy, czy ksiądz, który otrzymuje niepublikowane jeszcze Orędzia.
O tym wam mąciciel czarno czerwony, wspierający państwo, które ma w herbie widły zwane „tryzubem”.

Należy postawić więc pytanie: QUI BONO?

Vote up!
0
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1628437

A w którym zamkniętym zakładzie psychiatrycznym ten psychopata od tych "orędzi" się leczy?

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628439

Niektórzy ludzie otrzymujący Orędzia zapisują je, inni pokazują fragmenty, inni jeszcze prowadzą działalność otwartą i publikują na bieżąco.
Spośród Orędzi długo ukrytych słynne są te, które w Szczecinie otrzymywała Zofia Nosko, czyli Centuria. Sprawa jest bardzo klarowna.

Vote up!
0
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1629019

Sam jestes banderofilem- typowe dla bolszewii, bez powodu uciec w wyzwiska i nazywac banderowcami. Pochwal sie Henryku kim sam jestes, kiedys poswiecilem na to troche czasu. I ty masz czelność jescze zapytywać: qui bono? Gdy możesz lansowac swoja wklęsłą ziemię oraz szerzyc antypapieską propagandę a guru michalowski zbiera kase na swe zachcianki? Pokaż mi kłamco, kto "zatwierdza" te wasze brednie, jak w kółko kłamiesz? Pokaż opinię biskupa miejsca, kłamco.

Nawet nie uznajesz papieza i sakramentów a udajesz katolika. Bez wymagań moralnych i spowiedz,i swobodnie wymyślasz swoje bzdury i jeszcze bredzisz o zatwierdzeniu i popieraniu przez KK. Czemu nie ujawnisz sie tym wszystkim zwodzonym dewotom? Ukrywasz, kim jestes i w co wierzysz a temu cypriankowi to na rękę - tak wygladaja sekty, typowe oszustwo. A moze to kacapska propaganda, by rozkładać KK, osmieszac wariatami i sektami, do tego jeszcze uderzacie w USA, Nato, Zachód, Ukrainę. Przypadek?

Vote up!
0
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1628453

Ten powyższy komentarz jest najczystszym wariactwem, nic w nim się nie trzyma całości, nie sposób do czegoś się odnieść. „Ukrywanie się” zarzuca mi ktoś… kto występuje pod pseudonimem, w dodatku ma symbol z okiem, które wskazuje na organizacje niejawne, a wpływowe, brakuje tam tylko piramidy i cyrkla.

Vote up!
0
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1629021

Podzielisz się Kim Henryk jest?

Vote up!
0
Vote down!
0

Pomóż mi znaleźć odpowiedzi na moje pytania.

#1629079

Spytaj go, przecież sugeruje, że niczego nie ukrywa.

W temacie oszusta Michałowskiego starczy wiedzieć, że dołożył swoje o wklęsłej Ziemi (tak, oni udają, ze Kościół zatwierdza takie rzeczy), udaje katolika a sam nie uznaje papieża i ma go za antychrysta, z tego zaś chce wywieść nieważność sakramentów, co tak cudownym przypadkiem jest mu na rękę, byle nie spelniać wymagan moralnych KK i nie byc zmuszonym do spowiedzi. Tak to antypapieski typek, nie uznajacy sakramentów, ma sie za świętego, bo pobroni guru Cypriana i pobredzi o wklęsłej Ziemi. Tylko nie pytaj go o konkrety. Albo czy ci inni mistycy, niby potwierdzajacy objawienie Cypriana- tak jakby inni mogli zatwierdzać - potwierdzą slowo w slowo te absurdalne kłamstwa. To takie durnoty, ze nie trzeba nawet tego czytac, starczy na szybko widziec fragment.

Vote up!
0
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629128