Objawienia zatajone przez masonerię.

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Wyobraźmy sobie, że gdzieś doszłoby do największego Cudu Eucharystycznego na świecie, że kilka razy miałby miejsce Cud Słońca, że przyjeżdżałoby tam wielorazowo kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Że miały miejsce bardzo liczne uzdrowienia, z czego co najmniej kilkadziesiąt jest bardzo szczegółowo medycznie udokumentowanych. Więcej nawet, że ocalono od powodzi miasto, które było absolutnie nie do ocalenia. Dodajmy do tego sprzeciw świeckiego dyktatora tego państwa i wielką niechęć osób, które sprawowały tam władzę duchowną i winny badać takie zdarzenia.
Wydarzenia znienawidzone przez masonerię do tego stopnia, że po wszystkim „skrócili życie” głównemu wizjonerowi, a próbowali wcześniej wielokrotnie, żeby przerwać same Objawienia, przed czym ich Boska Ręka wstrzymwywała. To się nie stało w średniowieczu i nigdzie indziej, jak w Polsce. A co się tam działo dokładnie? Gdzie w 1990r. od Chrystusa Króla padły takie słowa?

— Mój synu, wasz kraj jest bardzo duży. Granice wschodnie sięgają po tereny, które niegdyś były polskie, to jest Lwów, Tarnopol i Wołyńskie, to są polskie tereny. A dzisiaj upominają się Ukraińcy o te ziemie. Ich kraj jest bliżej Wschodu. Ale te miejsca, gdzieście mieszkali, to są polskie tereny. Przyjdzie czas, że polski naród znowu będzie tam mieszkał. Ale mój synu, to jeszcze potrwa. To są wasze ziemie, które wasi ojcowie i matki zamieszkiwali. To są ziemie polskie. Gdyby tam był polski naród, nigdy nie brakowałoby chleba.
— A dzisiaj brakuje na Wschodzie chleba, nie pracują, nie modlą się, za dużo alkoholu piją. Straszna kara wisi nad Wschodem. Ale niech się nawracają teraz, kiedy z Polski tylu kapłanów jest wysyłanych na Wschód. Niech wszystkie świątynie różnych narodowości będą pootwierane, bo tego żąda Jezus Chrystus Król. Przekaż, kiedy będą wszystkie świątynie pootwierane, wtedy odniosą zwycięstwo. Wtenczas będzie tam moja Matka i Ja, Jezus Chrystus Król Wszechświata. Ale niech oddadzą serce w Związku Radzieckim, na Ukrainie i wszystkie republiki, wtenczas będzie zwycięstwo. Bo jest niepokój na Wschodzie, w Związku Radzieckim.
— Módlcie się, moje dzieci. Dziś im brak chleba, podzielcie się z tym narodem, bo on pomału nawraca się do Mnie i do mojej Matki. Idźcie z pomocą temu krajowi. Co macie, to podzielcie się z nimi. Brak tam jest chleba, żywności. Niech i polski naród podzieli się z nimi. To są ludzie, którzy pragną chleba, ale dla nich najważniejsze jest Ciało Pana Jezusa. Niech w tym kraju przyjmują Ciało moje, wtedy odniosą zwycięstwo. Kiedyś będzie dobrze na Wschodzie, ale niech oddadzą serce Mnie i mojej Matce.
— Wszystkie kraje na Wschodzie muszą pracować. Nic konferencje nie dadzą, tylko trzeba się modlić i prosić Chrystusa Króla i moją Matkę. A Ja, Jezus Chrystus pobłogosławię, że nigdy nie będzie brakowało im chleba. Będę czuwał nad wszystkimi narodami. Tam te świątynie mają być odnowione. I niech Polska jak najwięcej kapłanów wysyła na Wschód. Bo tam Zachód będzie brał przykład od Wschodu. Tam pragną tej modlitwy do Mnie i mojej Matki.

Po bliższe informacje zapraszamy na stronę
ObjawieniaOlawskie.pl

PS. Jeśli napotkali Państwo „negatywne informacje” o tych wydarzeniach, to proszę dać sobie czas i na chłodno popatrzeć na materiały, bo jak widzimy, w tej sprawie masoneria i służby bardzo lubią mieszać.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (8 głosów)

Komentarze

To i masoneria ze służbami tam mieszały?

Ale Mossad, KGB, talibowie z Al- Kaidą i tajne służby Bertone też?

W jaki niby sposób masoneria "zataiła" objawienia, skoro każdy może se znaleźć i pisac? Jak niby "skróciła życie"?

 

Z tym cudem Słonca, cudem ocalenia przed powodzią i masowymi pielgrzymkami to pewne,czy tylko świry w necie tak wypisują? Np. znany oszust "Cyprian Polak", który swe myśli m.in. z dawnego blogowania bluźnierczo przedstawia jako późniejsze objawienia, w słowach samego Chrystusa!

Vote up!
2
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603021

Znów pisze Pan o bluźnierstwach, a nie podaje, gdzie te „bluźnierstwa” padają. To się nazywa nierzetelnością, a sprawa nie dotyczy małych rzeczy.

Co do Oławy – to wspomniane agendy NWO mogą zatajać i to nie jest nic specjalnego. Aktywizują swoje komórki do walki z danym zjawiskiem. Na temat Oławy negatywnie wypowiadał się i dyktator Jaruzelski „Każdy ma taką Oławę, na jaką sobie zasłużył” i ks. kard. Gublinowicz, który winien zbadać zjawisko, a nigdy tego nie zrobił, choć to należy do obowiązków ordynariusza.
Skróciła życie – św. Janowi Pawłowi II wycięto struny głosowe itp. Na p. Domańskiego były podobne „zamachy medyczne”.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603123

Bluźnierstwem jest już udawanie, że na się objawienia, dla poklasku głupszych od siebie. A i nieraz wstrętnie niezgodne z katolicyzmem, co już wspominano. Zwykle to dawne myśli blogera ale i dzisiejsza bieżączka, są też odgrzewane sensacyjki typu Jan Paweł II Żydem.

A te spiski masońskie NWO są tak absurdalne, że szkoda słów.

Naprawdę myślisz, że oszust ps. Cyprian Polak może uwiarygodnić się i nagłośnić przyczyniając się do innych "objawień" i jeszcze je rozwijając po swojemu?

Żeby to jeszcze zwykły nieszczęsny wariat był. A to bezczelny oszust, ośmieszający naszą wiarę dla własnej atencji. 

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603126

Zarzuty muszą być konkretne. Pańskie nie są. Kiedy mówimy, że ktoś jest oszustem, to musimy podać konkretny powód. Pan go nie podał, Pańskie uprzedzenia nie są powodem, ani dowodem.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603152

Moim Bogiem i  panem.

Amen.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603022

żadnych udokumentowanych uzdrowień, żadnego cudu słońca, żadnego zagrożenia powodzią.

Co za stek kłamstw!

Kłamstwo ma krótkie nogi!

Jak można głosić coś takiego?

Za wpis - ode mnie - minus.

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603072

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ma Pani uprzedzenia i nie posługuje się Pani żadną rzeczową argumentacją.
Jeszcze chwila, a niemal przeczytamy, że Oława w ogóle nie istnieje.
Gdyby ktoś chciał jednak zbadać temat na poważnie, to strona internetowa ObjawieniaOlawskie.pl pozwala zapoznać się z materiałami na temat tych Objawień.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Chrystus Królem Polski!

#1603124

Widziałam osoby - rekomendowane jako uzdrowione. Żadna z tych "przedstawianych" nie była uzdrowiona - bo nie była chora tak, jak twierdzili "promotorzy". Historię takiego "uzdrowienia" już na tym blogu opisywałam.

Nie było "cudu słońca" - nie będę opisywać w jaki sposób ludzie starali się stwarzać wrażenie (wmawiając jedni drugim) że dzieje się cud. Taką scenę widziałam osobiście.  Rzecz działa się podczas jakiegoś święta maryjnego. Uświadomiłam sobie wówczas, że Jezus Chrystus, Syn Maryi, nie pozwoli robić kpin ze swojej Matki. I tak też się stało. Bardzo szybko zaczęły zanikać te wszystkie "cudowności" - świecące liście, świecące ścieżki, "błogosławione chusteczki"...

Powtarzać nawet nie warto!

Pan Domański był człowiekiem chorym, chorobliwie ambitnym, sprytnym, chytrym. Miałam możliwość oglądać jego, wraz z "akolitami", podczas wspólnej pielgrzymki -  do Rzymu. Także już o tym pisałam. Po tych doświadczeniach nikt mnie nie przekona  o jakiejkolwiek autentyczności tamtych "zjawisk" na działkach.

A to, że tak szybko wszystko zniknęło - świadczy również o nieautentyczności tych tzw. objawień. Nic, co od Boga pochodzi - nie może zaginąć. Masoneria nie ma tu nic do rzeczy! To był klasyczny humbug. Kłamstwo!

Pod rozwagę,

Vote up!
4
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603127

Dzieło Boże nie zginęło, a najlepszym dowodem jest fakt, że o nim rozmawiamy.

Przepraszam, ale muszę to napisać.
Pani, jak to niewiasta, łatwo przyjmuje postawę – „ktoś się do mnie źle odezwał – musi być cały zły i wszystko, co robi też jest złe”.
Ma Pani uprzedzenia, wyraźne. Tam ludzie się modlili po wiele godzin, spowiadali się po dwudziestu, trzydziestu latach. Diabeł ich nakłaniał?

Pani kompleksy sprzed lat rujnują wiarę młodego pokolenia, nie rozumie Pani? Dla Pani to jest kwestia, że „nie lubi Pani tych Objawień”, pomodlę się bez nich. A co dla młodszych? Co oni mają sądzić o całym pokoleniu ludzi, którzy zignorowali tak wielkie zdarzenia?
Wie Pani, co robią w Ewangelii z solą, która utraciła smak?
Dwa razy pisałem, że ludzie chorzy na padaczki i podobne sprawy nie podróżują do Australii, Kanady, Belgii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Singapuru i to po kilka razy do niektórych miejsc.
Nie przyjmuje Pani tego. Prosty, logiczny fakt.

Obraża Pani modlący się Polski lud, przez swoje uprzedzenia.
Żeby chociaż chciało się Pani wziąć tę stronę, napisać coś do nich, pobrać sobie te Orędzia i poczytać, wynotować „herezje”, to by było dobrze. ObjawieniaOlawskie.pl – tam można poczytać, co szkodzi?
Jerycho Różańcowe – szatan podpowiada, klękanie przy Komunii Świętej – diabeł dodaje, ocalić Oławę od powodzi – Lucyfer się cieszy.

Nie żal Pani chociaż tych Kresów tam wspomianych? Żeby chociaż Pani poszła potem milczeć w spokoju i choć poczytać te Orędzia, zastanowić się, zreflektować. Podaję (Chrystus Król, 1990r., K. Domański urodził się w Uszni koło Lwowa):

— Mój synu, wasz kraj jest bardzo duży. Granice wschodnie sięgają po tereny, które niegdyś były polskie, to jest Lwów, Tarnopol i Wołyńskie, to są polskie tereny. A dzisiaj upominają się Ukraińcy o te ziemie. Ich kraj jest bliżej Wschodu. Ale te miejsca, gdzieście mieszkali, to są polskie tereny. Przyjdzie czas, że polski naród znowu będzie tam mieszkał. Ale mój synu, to jeszcze potrwa. To są wasze ziemie, które wasi ojcowie i matki zamieszkiwali. To są ziemie polskie. Gdyby tam był polski naród, nigdy nie brakowałoby chleba.
— A dzisiaj brakuje na Wschodzie chleba, nie pracują, nie modlą się, za dużo alkoholu piją. Straszna kara wisi nad Wschodem. Ale niech się nawracają teraz, kiedy z Polski tylu kapłanów jest wysyłanych na Wschód. Niech wszystkie świątynie różnych narodowości będą pootwierane, bo tego żąda Jezus Chrystus Król. Przekaż, kiedy będą wszystkie świątynie pootwierane, wtedy odniosą zwycięstwo. Wtenczas będzie tam moja Matka i Ja, Jezus Chrystus Król Wszechświata. Ale niech oddadzą serce w Związku Radzieckim, na Ukrainie i wszystkie republiki, wtenczas będzie zwycięstwo. Bo jest niepokój na Wschodzie, w Związku Radzieckim.
— Módlcie się, moje dzieci. Dziś im brak chleba, podzielcie się z tym narodem, bo on pomału nawraca się do Mnie i do mojej Matki. Idźcie z pomocą temu krajowi. Co macie, to podzielcie się z nimi. Brak tam jest chleba, żywności. Niech i polski naród podzieli się z nimi. To są ludzie, którzy pragną chleba, ale dla nich najważniejsze jest Ciało Pana Jezusa. Niech w tym kraju przyjmują Ciało moje, wtedy odniosą zwycięstwo. Kiedyś będzie dobrze na Wschodzie, ale niech oddadzą serce Mnie i mojej Matce.
— Wszystkie kraje na Wschodzie muszą pracować. Nic konferencje nie dadzą, tylko trzeba się modlić i prosić Chrystusa Króla i moją Matkę. A Ja, Jezus Chrystus pobłogosławię, że nigdy nie będzie brakowało im chleba. Będę czuwał nad wszystkimi narodami. Tam te świątynie mają być odnowione. I niech Polska jak najwięcej kapłanów wysyła na Wschód. Bo tam Zachód będzie brał przykład od Wschodu. Tam pragną tej modlitwy do Mnie i mojej Matki.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603155

Pan Jezus Chrystus!

Nigdy i nigdzie, podczas swojego trzyletniego nauczania - formowania uczniów - Jezus Chrystus nie głosił kultu swojej Matki.

„Przyszła Jego matka i Jego bracia i zatrzymawszy się na zewnątrz, posłali do Niego, aby Go przywołać. A przy Nim siedziała wielka gromada. Powiedzieli Mu: «Oto Twoja matka, Twoi bracia i Twoje siostry czekają na Ciebie na zewnątrz». On w odpowiedzi rzekł im: «Kto jest moją matką i moimi braćmi?» Spojrzawszy po siedzących wokół siebie powiedział: «Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką»". (Mk 3:31-35)

Jezus Chrystus głosił Ojca! I niczego nie uzależniał od swojej Matki.

Warto o tym pamiętać.

A skąd te zdjęcia "cudu Eucharystycznego" w Oławie? Bo - z tamtych czasów - takiego "cudu" nie pamiętam. Mieszkałam w Oławie i, choć początkowo wydawało się, że mają tam miejsce objawienia i cuda - po dokładnej obserwacji - wszystko okazało się mistyfikacją.

Ludzie, Polacy, są autentycznie pobożni, pokorni, szukają Boga, modlą się. I na tej ludzkiej pobożności i pokorze żerują różni hochsztaplerzy, aferzyści, "nawiedzeni" i oszuści. Jednym z fałszywych i nawiedzonych był p. Domański. Całe to towarzystwo (p. Kazimierz, jego żona, p. Janeczka, p. Anatol) kręciło własne lody i miało w tym niezłe sukcesy. Autentyczni prorocy nie robili na objawieniach żadnych interesów. Warto porównać historię dzieci z Fatimy, historię Bernadetty Soubirous czy Ojca Pio. Lub bardzo współcześnie - brata Eli.

Panu Domańskiemu, z racji jego wielkiej aktywności - ZUS próbował odebrać rentę inwalidzką. Wysłano go na badania kontrolne (zdjęcia, EEG, badania psychiatryczne i neurologiczne), które potwierdziły, że nadal choruje, rentę inwalidzką zachował. Żadne podróże nie są  dowodem jego zdrowia. Tak nawiasem - jeśli uważał, że jest "uzdrowiony" - dlaczego sam nie zrezygnował z renty? 

Pod rozwagę,

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603253

Gdyby Pani choć chciała zapoznać się na przykład z „Poematem Boga-Człowieka”, to wiedziałaby Pani, ile Chrystus Pan mówił o Swej Matce. Jakie rzeczy, przecież Wniebowzięcia NMP też nie ma w Biblii, a jakoś dotrwało w Tradycji do naszych czasów.

Niby temat Oławy jakoś Panią interesuje, ale tak, jak tych nieszczęsnych księży biskupów: „nie, bo nie, bo nam się nie podoba”.

To Cudu Eucharystycznego Pani nie pamięta, czy pamięta Pani mistyfikację? Wkrótce tam będzie jeszcze więcej zdjęć i materiałów.

Podróże K. Domańskiego nie są dowodem zdrowia?
Chodzenie po wiele godzin nawet na mrozie i błogosławienie ludzi nie jest jego dowodem?

Pani nie jest pierwszym krytykiem Oławy, najsłynniejszym jest Jaruzelski.

Pani pisze – „pod rozwagę”. A z tekstem Objawień zapoznać się nie łaska?
Wypada wiedzieć, co się zwalcza, jak się nie zostawia sobie furtki do pozostania obojętnym.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603345

odnośnie uczciwości p. Domańskiego. Jeśli w istocie był zdrowy, to czemu przez tyle lat korzystał z renty inwalidzkiej? I nie zrezygnował. NB mój duński Mąż, mimo poważnego inwalidztwa, nigdy nie korzystał z żadnej renty inwalidzkiej, natomiast bardzo wiele podróżował, głosił międzynarodowe wykłady, uczestniczył w sympozjach. Podróże nie są dowodem zdrowia, jak również dowodem nie jest niepobieranie renty. Ale już orzeczenie ZUS-u o trwałym uszczerbku zdrowia p. Domańskiego jest tego uszczerbku dowodem...

Nie bawią mnie dyskusje o p. Domańskim i jego familii czy familiantach. Ani też dyskusje na temat rzekomych uzdrowień, bo prawdziwych nie było.

Cała historia to zwykłe zwiedzenie. Żal mi ludzi, którzy dali się oszukać. Dziś - należy przestrzec tych, którzy mogliby znowu zostać "nabrani"!

A co do poematu Marii Valtorty - to jednak - nie jest to Pismo Święte czy nowa Ewangelia. Może - trzymajmy się mocno Słowa Bożego. Zawsze bezpieczniej.

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603353

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tutaj bardzo interesujące Orędzie sprzed kilku dni, podane w urodziny p. Domańskiego. Odnosi się do wspomnianej strony internetowej i do rehabilitacji wizjonera i przeprosin przez krnąbrnych hierarchów, którzy niszczyli te Objawienia. Zapraszam choćby do zwykłego przeczytania:

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordz-alicja-mmczvi-bog-bogaty-w-miosierdzie

Vote up!
1
Vote down!
-4

Chrystus Królem Polski!

#1603125

p. Anatol Kaszczuk to był niezły mąciciel. Świadczył się Cygan swoimi dziećmi!

Vote up!
1
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603128

Diabeł nieźle działa przez tych „fałszywych proroków” – namawia ich do całodobowego Różańca.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603154

  

Stanowisko Kościoła Katolickiego

17 stycznia 1986 roku Episkopat Polski po kilkuletnim zapoznawaniu się z treściami wizji wydał komunikat, w którym stwierdzono brak nadprzyrodzoności objawień oraz błędy doktrynalne. Jednym z takich błędów było twierdzenie, iż realna obecność Jezusa Chrystusa w konsekrowanych hostiach zanika w momencie przyjmowania Komunii Świętej w postawie stojącej.

źródło: (Wikipedia) https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Domański

 

Pytanie: kim jesteście nie zgadzając się z KK a promując błędne doktrynalnie "objawienia"?

Czy aby nie sekciarzami, heretykami, zwodzicielami, automatycznie wykluczając się ze wspólnoty KK.  Jakie są tego duchowe konsekwencje? Mam uwierzyc, że wasz spowiednik na to pozwala? Czyli macie gdzieś i sakrament spowiedzi, sekto. Czy da się na ziemii zadośćuczynić w pełni za to nawet w przypadku nawrócenia- za publiczne gorszenie, zwodzenie, przyczynianie się do grzechu nawet nieznanych osób?

 

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603254

Na stronie ObjawieniaOlawskie.pl można pobrać spisaną z książek treść Objawień, można przeczytać i wynotować herezje. Tak wrzucił Pan coś z internetu, a na stronę zajrzeć trudniej.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603344

Po co mam zaglądać w jakieś śmiecie? Nawet ten Domański musiał to odwołać na łożu śmierci jako warunek szczerej spowiedzi a jego kobita zdemontowała sektę. Teraz mam uwierzyć kolejnemu świrowi, który wie lepiej? 

Lepiej niż Kościół, lepiej niż tamten twórca sekty. Nie potrzebuję tego do niczego.

Kościół się wypowiedział i basta. A nowej Ewangelii nie będzie, pełnia objawienia jest w Chrystusie, Biblia jest skończonym dziełem.

 

Nie po to Kościół ostrzega, bym se sam wynotowywał jakieś bzdury.

A każdy, kto je jakkolwiek popiera, promuje będzie się smażył w piekle, tak jak wy, sekciarze. Nie myśl, że to zabawa a w piekle będziesz musiał tylko słuchać objawień cyprianowych w czasie sodomii z gangiem Murzynów z wielkimi pałami. Na pewno będzie gorzej.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603347

 16 czerwca 1999 roku w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu Kazimierz Domański wraz z żoną Bronisławą zarejestrował Stowarzyszenie Ducha Świętego, które wywołało konflikt z Kościołem katolickim o charakter organizacji. Z powodu braku ustępstw ze strony samego Domańskiego Kuria Metropolitalna we Wrocławiu wydała decyzję o potraktowaniu ruchu jako sekty chrześcijańskiej oraz nałożeniu na stowarzyszenie i osoby je wspierające interdyktu kościelnego

źródło j.w.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603255

 Wszystkich wiernych katolików obowiązuje zatem nadal oświadczenie Konferencji Episkopatu Polski z 17 stycznia 1986 r., w którym Biskupi zwrócili się do duchowieństwa i wiernych, aby zaprzestali gromadzenia się w Oławie i przez to nie dawali poparcia tym rzekomym objawieniom, ponieważ nie mają one nic wspólnego z nadprzyrodzonością; według oceny Kościoła katolickiego są fałszywe, wprowadzają w błąd opinię publiczną, godzą w zasady wiary i są wykorzystywane przeciwko Kościołowi katolickiemu. Ponadto cała działalność Kazimierza Domańskiego jest prowadzona z uporem i samowolnie, bez łączności z władzami Kościoła rzymskokatolickiego, mimo wielokrotnych upomnień i przestróg oraz zakazów wydawanych przez Władze Kościelne Archidiecezji Wrocławskiej.

Całość: 

http://opoka.org.pl/biblioteka/W/WE/gulbinowicz/olawa1999.html

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603256

Było o sużbach, czego jeszcze chcieć?
Ks. kard. Gulbinowicz całkowicie zlekceważył swoje obowiązki, a obowiązkiem ordynariusza jest badanie takich zjawisk. Obowiązkiem, który kompletnie zlekceważył, odnosząc się do Oławy z pogardą, jak ze „złotego tronu” we Wrocławiu. Winien rozpocząć badania. Nie rozpoczął. Próbowali badać i badali biskupi pomocniczy, na przykład biskup Wincenty Urban i biskup Józef Pazdur. Ale ks. kard. Gublinowicz zachowywał się jak rozbójnik w tej sprawie, a Pan właśnie cytuje teksty, które wtedy podpisał swym autorytetem. Za tę postawę omal nie przypłacił utratą pałacu we Wrocławiu, bo prawie go woda zalała w 1997r. Oławy nie zalała, jakby co.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603343

Nie tobie to oceniać, nie jesteś nawet katolikiem to po co mącisz w katolickich sprawach?

Teraz podlegasz swojej sekcie i diabłu, tam się zwracaj po sprawiedliwość.

 

Masz stanowisko Kościoła, bp Metropolita i Episkopat to nie w pytę dmuchał.

 

A jak tam w sekcie lubujecie się w wyszukiwaniu grzechów innym, to proponuję prześwietlić niejakiego "Cypriana Polaka", żałosnego fantastę i atencjusza, zwł. zanim całkiem zeświruje (chorych nie należy wyśmiewać). Typ ma słabe pojęcie o wierze katolickiej, przez co często wali koszmarne błędy w swoich zmyślanych opowiastkach.

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603349

Mężczyzna, zanim oskarży o coś drugiego, to powinien pomyśleć, co właściwie pisze.
Nie jesteśmy na „ty”, żeby była jasność.

Nie ma stanowiska Kościoła, nie ma stanowiska Episkopatu.
Nie wie Pan, że to tylko jakaś anonimowa(!) komisja przy Kurii Wrocławskiej sobie coś wystosowała.

Ordynariusz diecezji ma obowiązek udać się na takie miejsce i przeprowadzić rozpoznanie, sprawdzić, co tam się dzieje. Ks. kard. Gulbinowicz nigdy tam nie był. O nic nie spytał. Nie dopełnił swojego niezbywalnego obowiązku, a tylko siał na to miejsce oszczerstwa. Tyle mówią fakty.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1603925

Jak można tak bezczelnie iść w zaparte?

Sam Domański na łożu śmierci się wyspowiadał a sektę rozwiązano.

Zwodząc innych, ciężko pracujesz na potępienie. Popieraniem antykościelnych bredni również.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603930

Byłam tam - podczas powodzi! Pałac biskupi nie był zagrożony, choć - układano wzdłuż nabrzeża Odry, "zapobiegawczo" - ochronne bariery z worków z piaskiem. Ostrów nie został zalany. Po co kłamać!?

A gdy kardynał Gulbinowicz próbował zbadać prawdziwość uzdrowień oławskich - i przyprowadzono mu, na dowód, jakieś osoby "uzdrowione", to mógł się tylko śmiać, podobnie jak ostatecznie śmialiśmy się w oławskim szpitalu, gdy zademonstrowano tam dziewczynę-histeryczkę, która miała jakoby wzrok odzyskać. Tyle, że nigdy nie była niewidoma!

Może niech Pan poczyta sobie o kryteriach, jakimi oceniane są uzdrowienia w Lourdes - nim zostaną uznane za cudowne. Potem możemy zacząć dyskusję o tym, czy istniały jakiekolwiek uzdrowienia w Oławie! Spokojnie - nie istniały! Kłamstwo ma krótkie nogi! Zwiedzenie - także.

Właściwie - nie warto tracić czasu na tamtą historię. Co do pana Domańskiego - R.I. P. Myślę, że jego choroba usprawiedliwiła go - wobec Najwyższego.

A ludziom po to dane są rozum i wolna wola - aby podczas próby - umieli oddzielić ziarno od plew. Aby nie dawali się zwodzić! Różnym fałszywym prorokom, cudotwórcom, aferzystom i magikom.

Ukłony,

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603905

Religijność sucha, religijność uprzedzona.

Ale dlaczego młodzież nie wierzy? Dlaczego?

Potem się takie osoby „wykształcone religijnie” pytają. „Kursy katechetyczne”, „fakultety teologiczne”, to co nam będzie jakiś Domański się o Panu Bogu wypowiadał.

Co Pani mówi, jak można patrząc nie widzieć?

Gdzie, poza dzisiejszym ks. Natankiem jest tak, żeby był różaniec przez dwa miesiące bez przerwy?
Gdzie?

Gdzie tylu urodzonych przed wojną ludzi mogło znaleźć jeszcze miejsce głębokiej pobożności, pokuty na kolanach, głębokiej zadumy (mimo tłumów).

Ks. kard. Gulbinowicz nie był na miejscu, co jest jego niezbywalnym obowiązkiem. Zrobiono wokół tej postaci mit, kreację, wizerunek, a jego rola tam jest absolutnie negatywna. CO mu przyjdzie po tym poklasku ludzkim „wielkiego opozycjonisty”, jak coś takiego tam poczynił, od początku, aż do teraz jeszcze, gdy ma 96 lat.

Nawet władza PRLowska zachowała się tam lepiej od niego, bo oni przebadali płaczącą krwawymi łzami figurę Matki Bożej, a Kuria – nie. Władza chociaż źle tę figurę potraktowała i brutalnie, to jednak milcząco uznała cudowność Krwawych Łez – Kuria nie.

Co Pani mówi?
Przecież Katedra Wrocławska była zagrożona powodzią. Ostrów, to jest wyspa. O czym mowa.
Oława jeszcze bardziej, niech Pani sobie zobaczy na mapę, żę tam są aż dwie rzeki i jest nisko położona. Nawet prezydent Stolzmann, zwany Kwaśniewskim kłamał w telewizji i czytał, że zniszczono różne miasta i Oławę też wymienił. To były komunistyczne kłamstwa.

Dosyć Oława wycierpiała od oszczerstw. Teraz nadchodzą czasy jej rehabilitacji i okaże się niekompetencja, a w wielu wypadkach także papiery TW, albo wprost kielnia i węgielnica wśród osób, które to miejsce niszczyły.

PS. Artykuł o największym Cudzie Eucharystycznym w historii Kościoła został zakutalizowany:

https://objawieniaolawskie.pl/najwiekszy-cud-eucharystyczny-na-swiecie/

Vote up!
2
Vote down!
-1

Chrystus Królem Polski!

#1603926

Wcześniej mowa o pałacu biskupim a teraz zmienia się cudownie w katedrę :)

Informuję również szanownego nieuka, że Ostrów Tumski już od dawna nie jest wyspą.

Zaś Katedra stoi, o dziwo, na pl. Katedralnym.

No chyba, że niejaki Cyprian bazuje na faktach ze swych objawień, więc wie lepiej.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603932

Czy szczegóły tekstów powodziowych pochodziły z objawień?
Co ma do tego „niejaki Cyprian”.
W każdym mieście metropolitalnym katedra jest blisko siedziby biskupiej, w czym rzecz?

Wypomniałem Panu niechęć do zajrzenia na stronę, poczytania materiałów itp.
Ponawiam ją.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1604319

Jest posadowiona wysoko nad Odrą i zabezpieczona, jeszcze z czasów niemieckich, systemem polderów i wałów ochronnych. Po co więc kłamać?

Takie kłamstwa chwały nie przynoszą. I prawdy nie potwierdzają.

Tak właśnie, przed laty, wyglądały te oławskie "cuda".

A gdzie opis tego "Cudu Eucharystycznego" w dokumentach kościelnych? Za życia p. Domańskiego kościół na działkach był chyba nawet obłożony interdyktem kościelnym. Czyli - ci kapłani, którzy sprawowali tam służbę - czynili to poza Kościołem. Jak więc ma się wizjonerstwo p. Domańskiego do znanych w Kościele i uznanych przez Kościół rzeczywistych Objawień? I jego postawa - wbrew postanowieniom Kościoła?

Myślę, że nie ma o co walczyć - cała historia jest "dęta" - fałszywa.

Ukłony,

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1604313

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niech sobie Pani zobaczy, ile rzek i kanałów jest w Oławie.

Myślę, że powinna Pani poczytać treść tych Objawień, skoro ks. kard. Gulbinowicz nie zechciał, choć jest to jego absolutnym obowiązkiem, żeby zobaczyć miejsce, porozmawiać z wizjonerem. Nie było go tam, niech Pani chociaż poczyta, bo na tego ks. kardynała trzydziesty szósty rok można czekać i się nie doczekać.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Chrystus Królem Polski!

#1604318

Groźby powodzi nie było!

"Objawienia" poczytałam i też wiem, co to za rewelacje.

Dajmy sobie i innym spokój z tymi sensacjami. Nie ma o co kruszyć kopii.

Szkoda czasu i atłasu!

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1604320

Sól w oku faryzeuszy, wykształcony, oczytanych w religijnych książkach. W dodatku eliminacjia wielkiego wyróżnienia dla Polaków.

Mało?

To są przyczyny zwalczania Oławy. Zwalczania Polski, jej kwintesencji przy skrzętnym pominięciu największego Cudu Eucharystycznego na świecie. Może Pani ma inne motywacje, ale prawie wszystkie teksty antyoławskie powstają z przyczyn wymienionych na górze tej wiadomości i w jej tytyle.

Przeczytała Pani Orędzia?

I jakie tam są herezje?
Pytam, bo to kilkaset dużych stron, to nie tak często się zdarza przeczytać tak długi tekst.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1604772

Wiara i pobożność nie polega na wyszukiwaniu cudów i sensacji.

Polskę zaś dosyć "wyróżniono" , choć dla katolika powinno to być nieistotne, jako że jesteśmy jednym ludem Bożym. Ten wasz Cyprian widzi to inaczej, wywyższać się chce rasistowsko, tak jakby pochodzenie czy przewagi były jego własną zasługą. To charakterystyczne dla prymitywnych frustratów, którzy nie mogą niczym innym się pochwalić, to szukają takich to zasług czy siły. Sami potomkowie królów Lechii, tak jakby nie było tam chorych, głodujących i obsranych dzikusów, najeżdżanych przez okrutnych rabusiów i gwałcicieli aż po zmieszanie ras i kultur. A te kilka procent genów neandertalczyka to o czym świadczy? Również z nimi bzykanko było, no raczej nie zawsze dobrowolne. Może więc ludzie nie pochodzą od królów z bajek tylko m.in. od bękartow przemieszanych ras. Taka to duma rasowa, taka to duma z przodków, że ten wasz Cyprian to nawet geny słowiańskie Chrystusowi zmyśla a sam się już za jego syna ogłasza. Zmyśla bzdury a jeszcze chce się wozić na innych- i to na kim? Na podobnych oszołomach! Co raczej działa odwrotnie na jego wiarygodnosc, gdyby ją w ogóle miał. 

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1604773

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przynależność do białej rasy jest chlubą taką, jaką jest bycie dziedzicem rodu, czy starszym bratem, ponieważ Adam i Ewa byli biali i to w białej rasie przetrwało najwięcej cech rajskich dot. budowy człowieka.
Tylko w krajach białego człowieka przyjęła się tak łagodna religia jak chrześcijaństwo, gdzie indziej będące wśród ludzi, ale raczej, poza paroma wyjątkami (Etiopia, choć w formie wypacznej, czy Królestwo Kongo). Nie znaczy, że inni nie mają dobrej woli, ale to o czymś świadczy i trzeba być tego świadomym.
Nic tam nie ma o tym, że jest to zasługą, ale to są fakty.

Człowiek nigdy nie był dzikusem (Pan użył brzydkiego słowa).

Chrystus – wzrost 190cm, jasne włosy, niebieskie oczy, szczupła sylwetka – typ wschodni? Nie czytał Pan Pisma Świętego? Tam jest kilka motywów żon z obcych, niż bliskowschodnich ludów – np. żona Mojżesza, albo zdarzenia z Księgi Rut, albo Rachab z Księgi Juzuego.
O europejskim – aryjskim – słowiańskim typie wyglądu Chrystusa świadczą: Całun Turyński i inne świadectwa (bł. Anny K. Emmerich, oczywiście także „Poemat Boga–Człowieka”, a także rzecz jasna Oława i Cyprian Polak).

Vote up!
0
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1605419

Nie wynotowywałam bezsensów, jak choćby takich, że Chrystus "znika" z Eucharystii przyjmowanej w innej pozycji, aniżeli klęcząca. Było takich "rewelacji" więcej. Było coś na temat kobiet noszących spodnie...

Ale Pan nie odpowiedział, ani razu, na moje pytania o brak posłuszeństwa p. Domańskiego wobec władz KK. Czyżby władz kościelnych nie uznawał? Co ze stowarzyszeniem p. Domańskiego? To było w Kościele czy poza KK? I pretensje, że Kardynał nie przyjechał do Oławy, żeby na miejscu "zbadać cuda". Pan Domański, jakoby cudownie uzdrowiony - nie zrezygnował z renty inwalidzkiej. O czym to świadczy?

A dokumenty kościelne - dotyczące "cudu Eucharystycznego" - w kościele obłożonym interdyktem. Gdzie i kto badał przedstawione na zdjęciach komunikanty? Kto zrobił fotografie?

A może ma Pan jakieś dokumenty dotyczące "uzdrowień oławskich"? Badania lekarskie osób uzdrowionych, przed i po "uzdrowieniu"? Czy takie dokumenty przedstawiano kiedykolwiek kardynałowi Gulbinowiczowi?

Szkoda czasu - na mącenie w głowach ludziom prawym. Nieprawych - cała ta historia nie interesowała.

Im prędzej skończy się grzebanie w tej historii - tym lepiej dla ludzi wierzących.

Ukłony,

 

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1604845

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Posłuszeństwo należy się Panu Bogu, zaś, jeśli biskup miejsca za podpuszczeniem, czy to SB, czy raczej już wyższych służb, może wprost moskiewskich, czy sił innych nie pojawia się ani razu na takim miejscu, a informowany jest o tym wielokrotnie od początku do końca, to coś jest nie tak.

Tyle w kwestii posłuszeństwa. Posłuszny służbom tajnym, czy innym siłom, choć kreowany na „legendę opozycji”, niestety.

Przeinacza Pani, podobnie, jak większość „kontry” ze stron pism katolickich. Na temat tego, że spodnie nie są strojem niewieścim można przeczytać w wielu miejscach i w innych tekstach mistycznych, to z resztą jest oczywiste.
Co do Komunii Świętej, to jest mowa, nie, że Chrystus znika, ale, że się odwraca od tego, kto tak czyni.
Nie czytała jednak Pani tekstu ze zrozumieniem, niech Pani chociaż obejrzy Mszę Świętą stamtąd. Niech czyny mówią więcej, niż słowa:

https://gloria.tv/share/xutgRpA1A6Uw2RAx4zDr6ehoM

Vote up!
0
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1605418

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W tym sensie, że ciężko być posłusznym komuś, kto nawet nie odwiedzi miejsca, nie powie nic rzeczowego, poza rzucaniem oszczerstw od samego początku sprawy, kompletnie wbrew procedurom. Ile w Piśmie Świętym jest upomnień dla kapłanów, czy dla hierarchii religijnej? Jak Pan Jezus przedstawiał kapłanów? W negatywnym świetle (nie ujmując ich funkcji). W przypowieści, to kapłan i lewita (taki diakon) nie pomagają rannemu, a czyni to Samarytanin, tak samo, to nie kapłan rozpoznaje Mesjasza, a czyni to prorok Samuel i prorokini Anna. Kapłan Zachariasz ukarany jest za niewiarę, zaś jego małżonka nie potrzebuje niczego, żeby Mesjasza rozpoznać w pierwszych tygodniach życia, jeszcze w łonie dużo młodszej krewnej. Tylko na szybko wskazanie biblijnych przykładów niewiary u tych, u których winna być ona „zawodowo” obecna.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1605420