Czarna Flaga.Adanowicz,Kulczyk,Intronizacja

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Operacje fałszywej flagi w Polsce 
 

Gdy idzie operacje fałszywej flagi sytuacja Polski wygląda inaczej niż w Krajach Zachodu. Najbardziej spektakularnym krajem operacji fałszywej flagi w ostatnich latach jest Francja: Charlie Hebdo, teatr w Paryżu, Nicea.

Najbardziej znaną i opisaną operacją fałszywej flagi jest ta z 11 września 2001 czyli atak na World Trade Center.
Gdy były przeprowadzane sondaże aż 50 procent Meksykanów i 50 procent Chińczyków uważało, że jest to operacja fałszywej flagi, czyli, że odpowiedzialna za atak są Stany Zjednoczone inaczej mówiąc, wedle popularnego dzisiaj zwrotu są tego autorem.  U Niemców do 30 roku życia ten procent wynosił 30 procent. A u starszych raptownie malał.
Zostało to rozpropagowane celowo jako spektakl medialny wedle oczekiwań okultystycznych, masońskich i miało to rozpropagowanie konkretne cele.
"9/11 Rytuał- MISTYCZNY WRZESIEŃ. Napisy PL"
]]>https://www.youtube.com/watch?v=_IL7y6pXz0M&t=486s]]>(wyszukiwarka uporczywie nie pokazuje oryginału zrealizowanego przez AccuraJJ)
 

W każdym razie i WTC jak i wymienione operacje fałszywej flagi we Francji, jak i inne, opierają się na jednym schemacie: Oto zaatakowali nas islamscy terroryści. Wzbudza to zawsze współczucie, solidarność i mniejszą lub większą zgodę nieświadomej części społeczeństw na zwiększoną inwigilację i ograniczenia, a także przepychanie innych ustaw promujących na przykład jedną walutę, „jednoczenie się” w ramach państwa światowego itd. A  o żadnych winach narodu, czy państwa nie ma tu mowy.(...)

No i wreszcie sprawa Adamowicza.  Sprawa inscenizacji gdańskiej, fikcyjnego morderstwa na prezydencie Gdańska.

Całość na blogu Pana Cyprian.]]>http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/4-9-ii-2019-operacje-faszy...]]>

Wszystko w Tym teście zostało nie mal opisane kłamstwo za kłamstwem,ale ludzie nie chcą słychać prawdy ani jej szukać,zamykają się sami w sobie,

Jeżeli ludzie nie pomagają zdemaskować kłamstw to pomagają innym je swobodnie tworzyć,dać ludziom palec wezmą cała rękę.

Ludzie myślą że tak wielkie kłamstwa na skale narodowa nie dotyczą zwykłego obywatele siedzącego przed telewizorem,tylko takich obywateli są miliony,nic nie robiących ,okłamywanych prze telewizje i ludzi którzy mówią pół prawdę.

 

Do europarlamentu jeżdżą nowi członkowie współczesnej Targowicy wspieranej przez media,mówiącej że demokracja jest dobrem ustrojem ale wydaje mi się że mówią tak tylko po to by się wydawało ze ty masz wpływ na władze,

 

Katolicy Polscy poddali się  zeświecczeniu,dla katolika priorytetem powinna być walka o Prawa i zasady Boże o ustanowienie ich i wykonywanie ich na skale krajową.Nie powinniśmy wstydzić się Ducha Chrystusa jego nauki i praw tak jak świat nimi gardzi.

 

Polacy nie chcą posiadać Chrystusa  w sercach,powiedzieli nam że intronizacja Chrystusa odbyła się ale tak nie było,Nie padł tytuł JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI.Po takim tytule powinno być ustanowione nowe prawa w narodzie naszym takie jakie są w biblii 10 Przykazań Bożych itp. wtedy polska wystrzeliła by i duchowo i ekonomicznie ponad świat,Bóg dał by nam WIELU najlepszych ludzi we wszystkich dziedzinach,byli byśmy potęgą tak jak w złotym wieku.

Ale bez nawrócenia własnych serc i bez żarliwej modlitwy osobistej,bez Naj. Sakramentu,bez BOGA  w codziennym życiu nie ostoimy się,

Mówią ludzie  tyle słów na kapłanów że są jacy są ale jaki naród tacy i kapłani,bo skąd oni się wezmą jak nie z nas samych z naszego otoczenia,kłamliwego,próżnego,udającego miłość do Boga.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)