Działamy w imię prawdy

Obrazek użytkownika Alef-1
Blog

W dzisiejszej porannej audycji, na antenie radiowej „Trójki” pani posłanka Elżbieta Jakubiak wyraziła oburzenie, że protokół z sekcji zwłok generała Błasika został upubliczniony. Podzielam to oburzenie.
 
Jednak chciałbym zwrócić uwagę, że zrobiła to strona rosyjska, zamieszczając  kopie protokołu na stronach internetowych Mak-u. Wiemy doskonale, że była to decyzja czysto polityczna, mająca na celu zdyskredytowanie  osoby generała.
 
Nie wiem, jakie były intencje mediów, zamieszczających kopie protokołu na swoich łamach. Wiem natomiast, jakie są intencje dużej części internautów, którzy poprzez swoją dociekliwą  pracę, próbują rozwikłać zagadkę przyczyn tej strasznej katastrofy. Chcemy po prostu poznać prawdę.
 
Od ponad dziewięciu miesięcy przez nasz kraj przetacza się fala medialnej manipulacji. Chcemy swoim głosem przeciwstawić się temu zjawisku. Chcemy w takim stopniu -  w jakim potrafimy - zrobić to,  czego do tej pory nie zrobił polski rząd, polska prokuratura, ani inne instytucje odpowiedzialne za wyjaśnienie tej katastrofy. Dlatego musimy korzystać z wszelkich źródeł, jakie są dostępne. I robimy to tylko dlatego, że tragedia, która wydarzyła się 10 kwietnia jest dla nas - jak i dla wielu milionów Polaków - wielką raną, która nie może się zabliźnić.
 
Będziemy to robić dalej …  aż do całkowitego wyjaśnienia tej sprawy.
 
Jesteśmy to winni wszystkim, którzy zginęli pod Smoleńskiem.
Ocena wpisu: 
Brak głosów