Powitanie

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Mój nick to Tomalun

Na tym blogu chciałbym zaprosić do dyskusji i do pytań odnoszących się do bloga Pana Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) blog łatwo można znaleźć w internecie.Jest on prorokiem naszych czasów to znaczy- osoba będąca w kontakcie z Bogiem, której zadaniem jest przede wszystkim objawiać wolę Bożą wobec ludzi.Jego głównym zadaniem jest pomoc w wyjaśnienie katastrofy Smoleńskiej.Swoje orędzia dał do zbadania Ks. Adam Skwarczyński jego opinie wobec CyprianaPolaka można znaleźć w internecie.                                                                                                                                                                  

 

Zapraszam do zapoznania się z tym tematem

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Witając Ciebie jako stowarzyszony z Redakcją NP chciałbym, byś postarał się najpierw zapoznać z naszym regulaminem (tutaj: http://niepoprawni.pl/strona/regulamin) oraz z innymi informacjami dotyczącymi naszego serwisu, aby nie było nieprzyjemnych dla Ciebie "niespodzianek".

Zauważyłem, że jesteś bardzo młody wiekiem i doświadczeniem życiowym, więc Twój głos w dyskusji i treści prezentowanych na Twoim tu blogu może być dla nas "starych niepoprawnych" cenny w nowym spojrzeniu na młode pokolenie, na jego sposób myślenia, zapatrywania na przyszłość itd. Postaraj się więc dać nam wiedzę, jak obecnie myślą Twoi rówieśnicy, jak postrzegają takie pojęcia, jak: Bóg, honor, ojczyzna, niepodległość, wolność narodowa czy wolność słowa w sieci.

Z zamieszczaniem tekstów z innych blogów innych autorów... na Twoim miejscu wstrzymałbym się, bowiem - tak jak zasugerował Ci jeden z naszych Niepoprawnych "Wieszcząc po prawicy" (tutaj: http://niepoprawni.pl/comment/1577860#comment-1577860) - stać Cię na więcej, więc "daj upust" swojej twórczości, w której przeniesiesz swoje własne spojrzenie na aspekty życia społeczno-politycznego, życia w wierze katolickiej. 

Życzę Ci Tomalun samych udanych wpisów na blogu i trafnych komentarzy.

Pozdrawiam,

Satyr  

Vote up!
4
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1578409