"Papież Franciszek przeinacza moją naukę."

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Papież Franciszek chce miłosierdzia bez wymagań. Przeinacza moją naukę. To nie jest moja Ewangelia. 
Wypluję go z ust swoich.
Zdradza mnie na podobieństwo najwyższego arcykapłana Kajfasza. 
„Dialoguje” ze światem czyli szatanem.
Nie by „dialogować” przyszedłem na świat.
Nie by „dialogowali” posłałem Piotra i Pawła i pozostałych apostołów.
Ale to się musi stać, bo tak jest zapowiedziane moim Słowem, Pismem Świętym.
Tak się stać musi, jednak jak biada było mojemu apostołowi Judaszowi, tak i biada będzie temu, który mnie zdradza. Judasz wydał mnie światu. Franciszek też wydaje mnie światu. 
Judasz chciał służyć mi i szatanowi równocześnie i abym był wedle jego miary.
Pouczał mnie Boga. Nawet do Piotra powiedziałem przecież gdy ten, z dobrego serca {wedle ludzkiej oceny},: Nie przyjdzie to na Ciebie., „Zejdź mi z oczu szatanie, bo nie myślisz o tym co boskie, ale co ludzkie”.
Zejdź mi z oczu szatanie, do Ciebie mówię Franciszku, albowiem nie czynisz tego co Boskie polecone Tobie, ale co ludzkie.
Podobnie jak o Judaszu zostało powiedziane: Lepiej aby się nie narodził. Lepiej abyś się nie narodził Franciszku, jeśli dalej chcesz iść tą drogą. Przez Ciebie wypełniają się Proroctwa ,ale biada ci.
Tak, „biada” anioła dotyczy też Ciebie, kardynałów, arcybiskupów i biskupów myślących i postępujących podobnie jak Ty.
Czas wyjścia z Wielkiej Nierządnicy jest bliski.

Na tym synu należy zakończyć te słowa.

W internecie nie wielu księży zwraca uwagę na błędne i kłamliwe nauczania Franciszka.

Trzeba nam przypomnieć o okolicznościach wstąpienia Franciszka na urząd Papieski,wstąpił on po abdykacji Papieża Benedykta.

Pamiętam jak Franciszek został wybrany i jego jedne pierwsze słowa brzmiały że długo z nami nie zostanie.

Nie mam potwierdzenia tych słów ale zapadły mi one w pamięci ponieważ skąd człowiek może wiedzieć ile zostanie na jakimś urzędzie ??Chodzi tu o to że ostatni papież ma ustąpić miejsca aby wkroczył na arenę światową  antychryst.

z Orędzi Pana Cypriana dowiaduje się że jest nim Antonio Tajani.

 

Wielu ludzi oburzy się jak można mówić że Papież Franciszek jest fałszywy łatwo można zobaczyć ogrom nie jasności w jego nauczaniu z porównaniu z biblią,jego gesty są nie przewidywalne,nie klęka przed najświętszym sakramentem,w oczy rzuca się jego ponad pokora.

Gdy nie mal rzucił się z swojego jadącego samochodu by całować ciężko chorego było to pokazywane w telewizji ten chory miał nie wiem jak to opisać, opisze w słowach "miał chropowatą skórę na twarzy.

Ludzie zaraz powiedzą że to herezje i brak posłuszeństwa zwierzchnik Kościoła katolickiego.

Autorzy wiele uwagi poświęcają przypisowi numer 351 z adhortacji, w którym Ojciec Święty stwierdza, że osoby żyjące w obiektywnej sytuacji grzechu (rozwodnicy w nowych związkach) mogłyby otrzymywać ,,pomoc sakramentów''. To interpretuje się często jako zezwolenie na dopuszczenie rozwodników do Komunii świętej. 62 uczonych przypomina, że papież zaaprobował wykładnię Amoris laetitia przedstawioną przez biskupów argentyńskich, w których dopuszcza się właśnie do Komunii świętej żyjących w grzechu rozwodników. Podobnie pozwolił diecezji rzymskiej na wydanie takich regulacji. Wreszcie nie zainterweniował, gdy w oficjalnym piśmie Watykanu, L'Osservatore Romano, taką heretycką interpretację adhortacji zaprezentowali biskupi maltańscy.

Sygnatariusze wyliczają łącznie 7 herezji. To między innymi twierdzenie, jakoby człowiek nie był w stanie przy pomocy łaski Bożej żyć w zgodzie z obiektywnymi wymogami prawa Bożego a także sugerowanie, jakoby rozwodnicy w nowych związkach żyjący z nowym partnerem ,,jak mąż z żoną'' nie byli konieczie w stanie grzechu śmiertelnego. Inną herezją jest w ich ocenie sugerowanie, jakoby Jezus Chrystus chciał od Kościoła porzucenia niezmiennej praktyki niedopuszczania do Komunii świętej rozwodników w nowych związkach nieżyjących w czystości.

]]>http://www.fronda.pl/a/62-uczonych-koryguje-heretyckie-bledy-papieza,999...]]>

Łatwo znaleźć powody które świadczą o złej woli naszego Franciszka.

 

]]>https://gloria.tv/video/A7kFh1SmAWi84YEq3jA3VW7U3]]>

]]>https://gloria.tv/article/mRNCTppzSDZR2aYKUJs2NLjck]]>

 

Kto ma rozum i światło Boga pomyśl i znajdzie prawdę

Módlcie się prze Maryję do Trójcy Świętej o światło w tej sprawie (Maryja zawsze prowadzi do Syna).

Pozdrawiam

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

wprowadził zasadę...... zamiast "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus" - DZIEŃ DOBRY. Zamiast "Szczęść Boże" - DOBREGO OBIADU. Jezus Chrystus nie modny ??? Nowoczesność. Franciszek najwidoczniej przyjął zasadę, że wszystko ulega zmianie i nie ma rzeczy niezmiennych, a zatem wykluczył słowa Pisma Świętego, że jeżeli ktoś by próbował cokolwiek zmienić z pisma choćby na jotę "niech będzie przeklęty". Więc jak to jest????!!!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1581045