Trzecie Orędzie z Niebios o koronawirusie: „broń biologiczna, nowe niby szpitale w Chinach, to krematoria!".

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Szanowni Czytelnicy,
ponownie załączamy Orędzia dotyczące koronawirusa, zostawiając tylko te fragmenty, które go dotyczą, oryginalny tekst znajduje się na dole tej strony internetowej. Wiarygodność mistyczki Marii Michaliny od Apokalipsy jest wielka, w tamtych Orędziach min. wzajemnie uwiarygodniony został mistyk Grzegorz Wróblewski z kanału filmowego „WPosłudze" – znana w Polsce i zagranicą postać. :

http://www.domymodlitwyjp2.pl/en/mm-od-apok-ordzia-czviii-2020r

Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII/
15/16 II 2020 r.

+++ Po modlitwie Koronki różańcowej do siedmiu boleści Matki Królowej Bolesnej nie tylko Polski, ale też Wszystkich Narodów. Polecenie. Napisz: „Pan Mój i Bóg Mój”. Kaplica Szpitalna- około 2 godz. medytacji różańca św. Potwierdzenie "Słowa Bożego" po przyjęciu Eucharystii, Apokalipsa 2/3 ............... Temat: List do Kościoła w Efezie. Słowo pouczenia da św. Jan/ JANEK/. Jeżeli to ty jesteś Apostołem najmniejszym Pana Jezusa Chrystusa Króla, to pozdrów Jezusa i Maryję. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Syn Boga Żywego, Światłość ze Światłości Mój Mistrz i wasz Apostołowie Bożej Miłości i Jego umiłowana Matka Maryja Królowa Polski i Wszystkich Narodów.

Pozdrawiam was wybrani Apostołowie Matki Kościoła świętego w Polsce i na świecie, szczególnie Elekci Apostołowie Przymierza Bożej Miłości.

Napisz:Wolą Królowej Bolejącej nad światem jest, by do tej „Krucjaty Modlitwy międzynarodowej za Chiny i wszystkie narody” dołączyć w Akcie wynagrodzenia tą „Koronkę do siedmiu boleści”, by pocieszyć Jej Niepokalane Serce, dodając:

„Wieczny odpoczywanie racz im dać Panie" po każdej cząstce, ZA TE MILIONY DUSZ SPALANYCH W KREMATORIACH, niby nowych szpitalach budowanych w trybie natychmiastowym w Chinach, gdzie broń biologiczna została użyta na ludziach, by zmniejszyć populację, ujarzmić narody.

Ten artykuł na stronie internetowej „Dziecko Pokoju NMP” jest wiarygodny-można fragmenty dać. Dać opis jak modlić się. Zaczynać „Witaj Królowo Matko Miłosierdzia” i kończąc tą samą modlitwą, by Matka Najlepsza mogła orędować za nimi, bo w wielkich bólach umierają i wykupić te dusze, z mocy szatana wyrwać.

Ale trzeba waszej współpracy z łaską wyproszoną przez Jej Majestat Matki Kościoła. WZYWAJCIE TEŻ MNIE ŚWIĘTEGO JANA OD APOKALIPSY w tym czasie tak trudnym i nie zrozumiałym dla was, kochane dzieci Królowej Polski i Królowej Wszystkich Narodów.

I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Błogosławię za pozwoleniem Trójcy Świętej i przez wstawiennictwo Królowej Polski. W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. A teraz zmów Różaniec święty z Radiem Maryja po włosku z Aniołem Stróżem swoim i Aniołami Stróżami tych, których dusze są w śmiertelnej agonii.

Należy zapisywać osoby do tej modlitwy wg kalendarza chętne do współpracy z łaską Bożą. Trzeba te dusze duchowo wpisać do Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci, wzywając św. Józefa.

Jeżeli się nie oprzecie na prawie Boga Samego i Jego przykazaniach to Polski nie będzie. Kraj mój królestwo Maryi Hetmanki Narodu rozgrabią wrogowie wewnętrzni i zewnętrzni.

Niektóre elektoraty stworzone przez media na usługach antychrysta chcą was rozbić, by nie było zwycięstwa dzieci, którzy zawierzyli Bogu w Trójcy Jedynemu.

Tylko elektorat w pełni chrześcijański, katolicki w pełnym tego słowa znaczeniu, który dokona teraz Pełnej Intronizacji i Koronacji Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski ma szansę na wygraną i prowadzenie dzieci Maryi Królowej Polski wg woli świętej Boga w Trójcy Jedynego.

Jeżeli przyszły Prezydent wraz z Episkopatem Polski nie przystąpi do tego dzieła mianowania Chrystusa Króla Wszechświata na króla Polski -to jest warunek do wypełnienia teraz - to plagi egipskie.

Koronawirus to jest broń biologiczna na zmniejszenie populacji, terror, kataklizmy przyrody ludzką ręką zrobione, by ujarzmić masy i nimi kierować, wzbudzić panikę, wprowadzić jeden rząd, jedną religię, pieniądz elektroniczny, chipy, by obwołać antychrysta, który da rzekomy pokój.

Bóg w Trójcy Jedyny tego nie chce, ale człowiek, człowiekowi ten los buduje. Ja św. JPII mówię, co Mnie po waszym staraniu o tytuł doktora – Ja tego nie chcę, ale niech się wypełni wola Boga nie Moja. Ja pragnę tego co mówi to święte pouczenie dane przez narzędzie duchowe MM od Apokalipsy.

Tylko Koronacja pełna was uratuje.

I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Wysłać do EP i Prezydenta jeszcze na urzędzie. I proszę was, nie lekceważcie tych słów polecenia.

Święty JPII w żałobie, z powodu utraty tych dusz, czego wy jeszcze nie wiecie, a Ja już wiem z woli potęgi Boga w Trójcy Jedynego, a pozwoleniem Królowej Hetmanki Mojego Narodu i błogosławię też przez Przeczyste Serce św. Józefa.

Częstochowa 25/26.08.2002r.: W tych dniach jest Msza święta u stóp Jasnogórskiej Pani. Grupa młodych osób, pielgrzymka z Chin- około 10-12 osób chrześcijan, modli się za Kościół święty w Chinach. Ja jestem pośród nich, to jest rzeczywistość i łaska. Modlę się z nimi w ich intencjach”.

21/22.10.2003r. Zawsze modlę się za Chiny od kiedy w tajemnicy rozesłała nas NAJŚWIĘTSZA PANIENKA. Wizja:Śpieszę się, dużo ludzi ucieka , katastrofa, jestem na stacji, Frania z T. pomaga mi przerzucić worek soli do wagonu, pociąg jedzie do Chin. Ludzie w mundurkach, nic nie rozumie, ale zdążyłam. Dojeżdżam, wszyscy otaczają mnie kołem.

To jest fakt autentyczny z woli Bożej to się dzieje. Dlatego Królowa dała mi tą łaskę by i teraz duchowo ogarnąć tą sytuację w tym okresie, gdy tak dużo JEJ dzieci jest w obliczu śmierci nie wyobrażalnej dla nas, gdzie broń biologiczna czyni swoje żniwo. Tak człowiek człowiekowi zgotował ten los.

DOPISEK I ZAŁĄCZENIE WSPOMNIANEGO PRZEZ ŚW. JANA WPISU ZE STRONY DZIECKONMP:

"Chiny postanowiły na razie zakazać używania banknotów, ponieważ wirus można również przenosić w ten sposób. Oczywiście banknoty trafiają w inne ręce znacznie szybciej niż paczki, co oznacza, że ​​ryzyko zarażenia jest wielokrotnie wyższe.
Banknoty zostaną między innymi poddane dezynfekcji za pomocą promieni UV. Według innych źródeł banknoty zostaną zniszczone jako środek ostrożności. Niektórzy uważają, że wybuch korony będzie używany na całym świecie do banowania gotówki, więc płatności można będzie dokonać tylko cyfrowo."

Twoja ocena: Brak Średnia: 1.1 (5 głosów)

Komentarze

To już wg was miliony chorych spalają w szpitalach?

Zupełnie powariowaliscie.

Już nie wspominając, że wg pierwszego orędzia k wirusie to miało być nic wielkiego a teraz nagle to wasze bóstwo zmieniło zdanie.

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1619422

Przecież to jasne jak 200 watowa żarówka. Otóż początkowo wirus był ograniczony. Ale jak odbił się od drugiej strony wklęsłej Ziemi zaczął padać na większą połowę ludzkości. Przecież to logiczne. ;)

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1619429

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co dwóch komentarzowych dezinformatorów, to nie jeden. Jeden zawodowy banderofil, Kontryk, to czemu nie ma mieć pomocy?

Vote up!
1
Vote down!
-3

Chrystus Królem Polski!

#1620043

No, no to tego was uczą w tej sekcie? Coś słabe okazywanie miłości i kiepska ewangelizacja. 

 

Wytłumaczysz sprzeczność objawień?

A później pokażesz dowód na to spalanie milionów zwłok zarażonych w szpitalach?

I jak tam na wklęsłej ziemii, macie jakieś fajne imprezki? 

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1620057