"Benedykt XVI nie był wiernym wikarym Chrystusa."

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

- Pytasz, kolejny dzień w duchu o Benedykta XVI. Nie mówiłem o nim. Mówiłem o Janie Pawle II bo miałeś wątpliwości. Powiedziałem (raz) o Franciszku. I nie mówiłem o Benedykcie.

 

- Czy to był Twój wierny wikary, Benedykt XVI?

- Nie dziecko.
- Tak Panie?
- Tak.
- Ale wyglądało, że Twój wierny wikary?
- Tak to wyglądało, ale służył dwóm panom.
- Tak jak Franciszek?
- Tak, choć tego nie było widać.
- Czyli ostatnim papieżem, który był Twym wiernym wikarym, Panie, był Jan Paweł II?
- Tak dziecko, mimo jego błędów, które brały się głównie z soborowego i posoborowego ducha, a także sprzyjania Żydom.
- I był świętym?
- Tak dziecko.
 

- A św. Stanisław?

- Działał przeciw Ojczyźnie dziecko.
- Nie jest świętym prawdziwie? Bo uznany jest jako święty.

- A św. Wojciech?
- Nie był to mąż Boży, ale śmierć męczeńska zgładziła w znacznej części jego niemałe winy.

 

http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/212223-ii-2019-benedykt-xvi-nie-by.html

 

Świadectwo.
Sen księdza dotyczący Benedykta XVI, wyjaśnienie snu i Słowa Pana do księdza odnośnie przekazu z 22 lutyhttps://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/212223-ii-2019-benedykt-xvi-nie-by.html
 
Sen z kwietnia 2018
Sen o śmierci papieża Benedykta XVI
            Jakaś obca osoba mówi do księdza, że Papież Benedykt XVI umarł, tylko media tego jeszcze nie ogłosiły. Trzeba  się nim zająć, bo leży samotnie na łóżku.
          Widzi, jak na łóżku leży ciało zmarłego Benedykta XVI. Ma zdeformowaną głowę, która zwisa poza poręcz łóżka. Bierze w ręce jego głowę, by ją podtrzymać i jakoś ułożyć prawidłowo całe ciało. Ciało jest jeszcze ciepłe i wiotkie, jakby nie umarł, ale spał.  Zdaje sobie sprawę, że nie żyje, ale wie i czuje, że dusza jego jest obecna przy nim. Rozmawia ze zmarłym  papieżem o tej sytuacji, a potem zaczyna modlitwę do Boga, by podziękować za dar tego Papieża. Przytula jego ciało do siebie i trwa na modlitwie. Nikogo więcej przy nim nie ma, kto mógłby mu pomóc ułożyć jego ciało w łóżku i przygotować na pogrzeb. Trudzi się więc przy tym sam, ale czuje pomoc płynącą z Nieba.
 
Wyjaśnienie snu z kwietnia 2018 otrzymane w tym samym miesiącu
 
Pan  Jezus wyjaśnia przez otrzymującą przekazy ( która jest pod opieką kapłana) znaczenie tego snu:
             „To był proroczy sen... To była śmierć papieża Benedykta XVI, który jest moim ostatnim prawdziwym papieżem, i on symbolizuje nie tyle Kościół, co władzę nad Kościołem.
Tak, będzie się zdawało, że cała władza jest w rękach szatana, i nie istnieje już Mój Kościół. Mój Kościół musi być ukrzyżowany, by na nowo się odrodzić, by mógł powstać Nowy Kościół. Nowy Kościół nie będzie z „tego świata”, a cała ziemia i wszystkie istoty będą Mi poddane. Tak, gdy obumrze ten Kościół świata materialnego, powstanie Nowy Kościół pełen Ducha Świętego. Nie będzie on podobny do tego Kościoła, gdyż będzie pochodził z Nieba, i Niebo będzie wchodziło do tego Kościoła.  Tak, śmierć papieża Benedykta XVI oznacza „Nowe Życie Kościoła”.
 
24 lutego 2019 Pan Jezus powiedział : „Ten nowy Przekaz < czyli  publikowany na blogu CyprianPolakWiara, z 22 luty 2019. Dop. C. P.> o papieżu Benedykcie jest prawdziwy, i trzeba było, aby ludzie to poznali i otoczyli go jeszcze większą modlitwą. Jego związek z duchem zła jest przez masonerię... Nauka jego jest dobra i prawdziwa, ale poszedł na  współpracę z drugą stroną, i wiedział co robi. Jednak nadal jest Moim Wikariuszem. W jego duszy teraz trwa walka i potrzebuje modlitwy.
Twój sen z ubiegłego roku był proroczy i symboliczny także w tym znaczeniu, że  trup papieża Benedykta dotyczył nie tylko jego fizycznej śmierci, ale  także stanu jego ducha. Twoją rolą jest modlitwa ekspiacyjna i modlitwa o uwolnienie go od wszelkiego zła, aby w pełni powrócił do Mnie i wyrzekł się wszelkich związków z „mocą zła”.  Módl się i ufaj bezgranicznie, a Ja Sam będę działał. "

 

http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/niedziela-24-luty-0013-zapisz-jak.html

 

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda.

Autor: Charles-Maurice de Talleyrand

Pozdawiam

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:3)