Na coronawirusa umrze w Polsce więcej niż 100 tysięcy Polaków.

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Na zachodzie europy umrze więcej ludzi niż w Polsce,a u Nas umrze więcej jak 100 tyś,Ukraińców umrze blisko 30tyś.

 

Gdyby Pan Jezus nie został wybrany w Wolnej Elekcji zgineło by Nas 3 miliony.

 

"- Czy to prawda, Panie Jezu, że oni chcą z samolotów na nas też rozsypać ten coronawirus, a może to robią?

- Tak, dziecko. Próbują to robić lecz właśnie w tych samolotach to uniemożliwiam. Nie tylko w tych, ale nie dopuszczam żadnego samolotu aby to rozsiał."

W przyszłości jest przewidziana likwidacja gotówki.

Do czerwcza w Polsce umrze 200 osób.

 

"Zapisz

- Tak, Jan Paweł II chciał byś ucałował relikwię:)

- A inni Panie?

- Nikt kto ucałuje relikwię Jana Pawła II nie zarazi się coronawirusem. Lecz nie musicie tego robić.

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste"

 

13 III 2020 Słowa Pana o Komunii na rękę w dobie zarazy, Słowa do hierarchów i kapłanów, prezydenta Dudy, masonów w Polsce.

Nikt kto przyjmuje Mnie z rąk kapłana do ust nie zarazi się przy tym lecz ten, który przyjmuje Mnie na rękę już zarazić się może. Jeszcze bardziej zarazić się może gdy przyjmuje Mnie z ręki szafarza. Słyszeliście o stanie szafarza po ekshumacji, który miał spaloną rękę, tą którą Mnie podawał wiernym.

Zatem Ja, Jezus Chrystus nie pozwalam wam przyjmować Mnie na rękę.

Jeśli do tego dojdzie w całym kraju, do takiego przymusu, wtedy zacznę gubić i kapłanów i biskupów. Śmiertelność wśród nich będzie wtedy duża.

A wy będziecie mieć mniej kapłanów.

 

"Plan był wobec Polski trzy miliony ofiar coronawirusa. Nie mogą tego zrobić bo zatrzymuję chemtrails, wszystkie chemtrails z tym wirusem.

Ale wy nie lubicie cudów. Nie lubili moich cudów faryzeusze i zaciskały im się pięści a twarz wykrzywiała nienawiść.

Kościoły muszą zostać otwarte. Na mszach może być mniej ludzi. < w znaczeniu, że rozłożonych w większej ilości mszy C.P.> Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu."(...)

 

"Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie.

Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia."

 

I Słowo o Prezydencie.

 

"Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle.

Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne.

Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach).

Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą."

 

Dobrym Sposobem na uchronienie kapitału przed inflacją było by zakupienie złotych monet lub srebrnych bo te kruszce trzymają swoją wartość a w trudnych czasach można wymienić na potrzebne artykuły itp lub zaplacić komuś by za nas kupił żywność gdy tylko osoby za  chipowanie będą mogły dokonywac takich zakupów.

Całość:https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.8 (12 głosów)

Komentarze

Czy ktoś kiedykolwiek myślał, że istnieje ukryta wiadomość od Boga o wybuchu COVID-19? Jesli odwrócisz nazwę CODVID-19 - dostaniesz 91 DIVOC
To 91 Psalm - Destroy Influenza Virus Outbreak Completely
czyli: Ps 91 .....Zniszcz epidemię wirusa grypy całkowicie ‼
Módlmy się więc.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1621719

od kilkuset lat. W Bawarii znane jest np. proroctwo Hansjorga Szwaba (rodem ze Szwabii - Schwabenland) z połowy XV stulecia. O tyle ciekawe, że proroctwo to przewiduje m. in. powstanie wielkich piekarni, tzw. gigantów, a także rozwój Bawarii, gdzie będą "produkować serca żelaznym ptakom" a także "wozy bez koni, które po całym świecie jeździć będą", Hansjorg pisze o wielkiej epidemii, po której to już nic nie będzie takie same - "słońce na wschodzie wschodzić będzie, zachodzić na zachodzie. Nocą zaś mniejsze światło rozświetlać niebo będzie".

Żyjemy zatem w czasach przewidzianych przez tego proroka. ;)

 

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1621773

Po pierwsze psalmy nie były pisane po angielsku i niby dlaczego akurat angielskie litery miałyby cokolwiek znaczyć?

Po drugie psalm 91 ani nie nosi takiego tytułu ani nigdzie w treści  nic nie ma o epidemii grypy ani jej całkowitym zniszczeniu

Psalm dotyczy ufności w trudnych sytuacjach w tym w  chorobach/zarazach, których w dziejach ludzkości  było wiele i różnych.

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1621815

- powinni się zastanowić czy użyć koronowirusa do trwałej neutralizacji (po wzmocnieniu dawki) - komunistycznych lumpów, pasożytów i ludobójców którzy dla "komunistycznej władzy" są gotowi do największych zbrodni i podłości jakich normalna psychicznie ludzkość nie zna.

Trzeba przyznać że jest niebywała okazja.

Pamiętajcie że jako taki sam komunizm nie istnieje a jest to tylko (przykrywka) maska na ryju pewnego typu bandytów, morderców i złodziei do osiągnięcia władzy i robią to przy pomocy podburzania zwykłych ludzi i ludzi pracy obiecując im "złote góry".

Fakt że część upośledzonych i otępiałych umysłowo ludzi nabiera się na to choć często mają o sobie jak najwyższe mniemanie. To są właśnie ci 20% zwolennicy platformy PO-mylonych komunistów i resztki PSL-u bo normalni i uczciwi rolnicy już dawno przeszli do PiS-u.

Tylko trwała neutralizacja czerwonych morderców w Polsce daje nam szansę na spokojne życie i rozwój. Zapraszam Służby Specjane Polskie i USA do efektywniejszej walki z czerwonymi terrorystami i mordercami bo to najwyższy obowiązak całej ludzkości.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1621821

"Pan Jezus na skutek modlitw o 20 -tej ( Nie drodzy księża tych co chce Episkopat o 20.30). Zmniejszył liczbę zakażonych do 760 tysięcy do lipca. Liczbę ofiar do 53 tysięcy"

 

To słowa waszego guru z 12 kwietnia

Tak to wasz prorok zmienia sobie dowolnie proroctwa. Zapomni liczb, rozjeżdżają się z rzeczywistością czy innymi wizjonerami- nic się nie stanie, ogłosi się że to wskutek modlitw albo grzechu.

Tak to można wyprorokować wszystko, nawet dlaczego Michalowskiemu nie urosła 40-metrowa kutanga.

 

Wasz kretynski bajarz nawet nie potrafi sprawnie zmyślać.

Ale i nie musi, skoro znalazł sobie matołów, które we wszystko wierzą i jeszcze kasę posyłają. Opłacają drugie mieszkanie, chciał szabelke, to mu kupili, chciał srebrnych monet, to samo itp.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1625821

"Do czerwcza w Polsce umrze 200 osób".

Ej sekta, znów się nie sprawdziło.

Swoja droga, jak to jest.

W zmysleniach psychola Michałowskiego liczba zgonów i zachorowań miała zmaleć, nieważne co tam w przeszłych orędziach bylo, niby że dzięki modlitwom.

Tymczasem wyprorokowana liczba zgonów ... WZROSŁA.

Już zmarło 245 osób.

 

Czy guru znajdzie wytłumaczenie?

Może tam u was we wklęsłej Ziemi wszystko się zgadza

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1625824