Dziewięćdziesiąt procent Polaków.

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Wybrałem co najważniejsze z tego orędzia:

 

 

(...)Jak mówiłem moc szatana wzrasta, a szczególnie dokuczliwe jest jego działanie teraz, w okresie zapowiadanego przez Żydów [ujawnienia] fałszywego Mesjasza.

 

(...)- Jak sam widzisz z Twoim krajem jest coraz gorzej.
Już to było cytowane w naszych rozmowach: „Na nic Sybir, na nic knuty, gdy narodu duch zatruty”. To zatrucie przejawia się na wielu płaszczyznach.
Zwykli ludzie w coraz większym stopniu potrafią mówić, że czarne jest białe i kłamać w żywe oczy, tak jak dzisiaj konduktorka w pociągu, która niezadowolona z tego, że domagasz się w nim ciepła próbowała ci wmówić, że ciepło jest i idzie ono z nadmuchu z góry. Co jest nieprawdą bo pochodzi ono od grzejników znajdujących się przy ścianach.
 
(...)- Dlatego módlcie się za swymi rodakami. Dziewięćdziesiąt procent Polaków postępuje i myśli niewłaściwie. W sprawach ważnych i mniej ważnych. Oni potrafią widzieć koniec własnego nosa i pilnować krótkowzrocznie swoich spraw nie działając jak świadomi obywatele, ale to wszystko.
 
 
(...)Może nie przeszkadza dziewięćdziesięciu procentom ludzi w pociągu, że nie jest ogrzewany bo dmucha klimatyzacja i jest fajnie i nowocześnie.
Tak właśnie jest dziecko. Brak rozsądku. Chciałeś powiedzieć, że nie przeszkadzają im te miliony już Ukraińców w Polsce, choć przecież państwo polskie dokłada do tego, a i tym dziewięćdziesięciu procentom ludzi, którym by to nie przeszkadzało i nawet nie chcą powiedzieć nic nie kosztujące: Nie akceptuję tego, nie zgadzam się, to przecież odczują, jeśli nie oni, to krewni, ktoś bliski, bo Ukraińcy obniżają podwyżkę płac a większe płace to więcej wolnego pieniądza w obrocie wewnątrzkrajowym. Gdy już wydawało się, że wzrost płac jest nieuchronny „przyszli Ukraińcy”.
Wszystko jest sposobem na was moje dzieci. Gdyby nie wybrani to bym was zostawił abyście doznali tego czego w swojej rosnącej głupocie chcecie.
- A ja co mogę się tylko modlić, bo na jakiekolwiek rozmowy szkoda czasu?
Tak dziecko, szkoda Twojego czasu na pouczanie tych, którzy nie chcą być pouczani.
 
 
"To nie jest paplanie szaleńców"-Raper STOPA - Iluzja
 
Pozdrawiam
 
 
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.4 (5 głosów)

Komentarze

pomyśleć, że sama Matka Boska zajmuje się kwestią "dopłacania" do pracowników ukraińskich.

nie chce mi się zbytnio wyśmiewać, bo jest to związane z czyjąś pobożnością, ale jednak.

weź Tomalun się ogarnij i nie przyjmuj bezkrytycznie takich rzeczy, widziałem parę wcześniejszych.

naprawdę potrzebujesz tego do życia? a do zbawienia również?

masz chłopie swojego proboszcza? a spowiednika, mentora? znasz naukę Kościoła, choćby podstawy teologii czy Katechizm?

różne są zaburzenia czy szukanie atencji. wiara w proroctwa i objawienia prywatne to jednak śliska rzecz, gdy okazują się niezgodne z nauką KK- bo generalnie będą ludzkim wymysłem lub pochodzić od złego. masz masę innych, sprawdzonych rzeczy, które przysłużą się formacji. trzymaj chłopie lejce, bo sam ześwirujesz a manowce duchowe w katolicyzmie mają swoje konsekwencje. religijności chcesz, prawdy szukasz- przejdź się na parafię, włącz w życie wspólnoty, znajdź i rozpytaj swego mentora. jeśli się nie możesz wyrwać od tego szurniętego "proroka", poproś proboszcza czy tam swego spowiednika o radę. A może już jesteś sekciarzem? Jeśli jesteś pewien takiej cyprianopolakowej 'prawdy', skonfrontuj się. Jesteś pewien, że to wszystko pochodzi od JCH/NMP? Zgodne z nauką KK? Spytaj dowolnego katolickiego kapłana.

Przeciez nawet w sieci temat jest znany

https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2018/11/15/ks-adam-skwarczynski-oswiadczenie-w-sprawie-oredzi-cypriana-polaka/

https://cyprianpolakwiara-prawda.blogspot.com/2018/07/tutaj-demaskujemy-tych-ktorzy-szerza.html

https://dzieckonmp.wordpress.com/2018/11/08/z-ostatniej-chwili/

nie daj sobie ryć bani. jeśli łatwo ulegasz takim wpływom, trzymaj się jasnych zasad, dbaj o dyscyplinę umyslu z kryttycyzmem, znajdź blisko kogoś, kto wesprze, powymaga, będzie miał na oku. a trzymaj jak najdalej od dziwnych czy szemranych osób oraz idei. chyba nie chcesz ześwirować? albo stać się łupem sekt czy jakiegoś oszusta a może nawet pederasty. do zbawienia nie potrzebujesz żadnych cudownych orędzi

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587367

"gdy okazują się niezgodne z nauką KK" gdzie jest jakiś wątek w tych orędziach,który nie zgadza się z nauką KK?

 

Ks. Adam Skwarczyński-"Dlatego też zrobiłem ten unik, nie zajmując stanowiska w poruszonej sprawie." Autorytet tego księdza jest poważny i ceniony,On nie wyklucza prawdziwości tych orędzi a argumenty Pani ,o "kawie" nie świadczą o niczym  i "Ziemia jako wklęsła cienka skorupa – my żyjemy po stronie wklęsłej, a piekło jest po stronie wypukłej, zaś Niebo Boga w samym środku" znajdują potwierdzenie np. na kanale  YT "Króleska".

 

Czytam te orędzia i nic co się nie zgadza z Biblią i nauczaniem KK nie znalazłem.To ksiądz wycofał się z stanowiska potwierdzenia lub zaprzeczenia orędzi a świecki człowiek bardzo szybko to stwierdził,osoby duchowne są do zatwierdzenia i badania takich spraw a nie człowiek świecki.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2

Tomalun

To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości.

Bertrand Russel Filozofia

#1587375

Podejrzanie prosto to widzisz, bo zapewne wierzysz w te orędzia/ objawienia bezkrytycznie.

 

Po kolei.

 

Wspomniany ks. co napisał? Doczytaleś do końca artykuł z linku? Albo nie doczytałeś, albo przytaczasz tylko początek, by pasowało na plus.

muszę uznać jego teksty za niepochodzące z Nieba

jednak nie posiadają znamion prawdziwości

z konieczności muszę ostrzec czytelników przez ZWODZENIEM i zachęcić, by poświęcali czas na teksty, które ich duchowo ubogacą.

To jest sedno! Po to jest jego oświadczenie! Przeczytaj sobie i staraj sie zrozumieć https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2018/11/15/ks-adam-skwarczynski-oswiadczenie-w-sprawie-oredzi-cypriana-polaka/

 

"Ziemia jako wklęsła cienka skorupa – my żyjemy po stronie wklęsłej, a piekło jest po stronie wypukłej, zaś Niebo Boga w samym środku" znajdują potwierdzenie np. na kanale  YT "Króleska"

aha, czyli liczy się potwierdzenie znalezione na YT. no to ogłoszę własne orędzie, że Trump to reptilianin, znajdę Ci w google, że jakiś wariat tak twierdzi i będziesz miał dowód, że mówię prawdę, prosto od Boga. Tak?

Dobrze wiesz, że jest tam- w tych orędziach- masa nieprawdopodobnych bzdur. BZDUR. W tekście przytoczono tylko przykładowe. Natłok takich fantastycznych rzeczy chyba o czymś świadczy?

 Pewnie ma to wszystko potwierdzenie w nauce KK i samej Biblii a może uznawanych objawieniach? No nie raczej.

 

To ksiądz wycofał się z stanowiska potwierdzenia lub zaprzeczenia orędzi
Został zmuszony sie w końcu wypowiedzieć jasno, skoro KM próbował wykorzystać go na swoją korzyść. twierdzi wprost, że teksty nie pochodzą z Nieba i ostrzega przed zwodzeniem. Posłuchałeś go? czy wolisz wierzyć w zwodnicze bajki. Prosty wybór.

osoby duchowne są do zatwierdzenia i badania takich spraw a nie człowiek świecki.

nie wiem, jak tam było i co z tymi osobami świeckimi. od ostatecznego zatwierdzenia jest Watykan. Najpierw to biskup ma zwrócić uwagę, jeśli zaczyna się szerzyć kult. może stwierdzić, że są teologicznie bezbłędne a pobożność służy wspólnocie i wówczas zezwolić na lokalny "kult". Idąc dalej i wyżej, można po latach dopiero uznać objawienia za wiarygodne. Tylko nieliczne z nich są włączane w Tradycję Kościoła. Zwyczajny ksiądz nie musi się na wszystkim wyznawać jak komisja, nie ma mocy decyzyjnej, może za to widzieć niezgodność.

Tu masz jasną sytuację- nie są to jakieś niezbadane rzeczy, ale wypowiedział się konkretnie ksiądz. Bloger "Cyprian Polak" to postać znana, ze swoimi motywami, sam go widziałem na blogach, na Nowym Ekranie.

 jesli sam nic nie wychwytujesz, to w oczywisty sposób jest z tobą coś nie tak.

nie wierzysz, spytaj innych. w sprawach wiary wiesz, gdzie rozpytać. no chyba, że wolisz wierzyć w czyjeś "przekazy" w internecie zamiast porozmawiać z własnym kapłanem.

a co powiesz na to

Gdyby nie wybrani to bym was zostawił abyście doznali tego czego w swojej rosnącej głupocie chcecie.

to cytat z ostatnio wpisanego "przekazu". znasz ty chłopie chociaż swoją wiarę?

czy nowe ewangelie sobie piszecie i sektę zakładacie?

tym wybranym, jak rozumiem, ma być m.in. twój guru ps. Cyprian Polak i gdyby nie tacy, to sam Pan Jezus Chrystus by nas zostawił, tak?

Vote up!
3
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587439

Przecież te Orędzia nie będą miały imprimatur, dopóki się nie odmieni sytuacja w większym zakresie tego słowa.
Po co Pan pisze, że to Watykan musi zatwierdzić, jak przecież wie Pan dobrze, że tam obecnie jest się zajmowane "dyskusjami ekumenicznymi i ekologicznymi".
Przecież żyjemy w świecie, w jakim żyjemy.

Nie ma w tych Orędziach tam nic niezgodnego z Doktryną Kościoła.

Ks. Skwarczyński - uchylił się od odpowiedzi, a co do konfliktu administratorki strony "W Obronie Wiary i Tradycji" z Orędziami różnymi, niegdyś tymi skierowanymi przez p. Adama-Człowieka, a nie tak dawno temu tymi przez p. Cypriana Polaka, to jest inna historia. Dodam, że ta osoba tak się zacięłą i tak zaczęła bojować, zwłaszcza z blogiem p. Cypriana Polaka, że jej córka zachorowała bardzo ciężko na znak, żeby tych Orędzi nie zwalczać.

Co do Niebocentryzmu, to jest całe mnóstwo dowodów gedezyjnych, na przykład taki z Polski, gdzie wykazano, że horyzont jest zawsze płaski, co nie byłoby możliwe przy tym modelu świata, jaki wciskają ludziom różne agencje propagandowe, typu NASA:

https://niebocentryzm.blogspot.com/2019/04/horyzont-potwierdza-niebocentryzm.html

Albo znany już efekt lornetkowy. Albo to, że żaden samolot nigdy nie bierze "poprawki na obroty ziemi".
Nigdy i żaden. Albo to, że mamy zmiany pór roku w naszej strefie klimatycznej i nie żadnych zmian w cyklu rocznym w strefie równikowej, a pewne powinny w myśl helliocentryzmu być.

Nie podoba mi się Pański język, jakim się Pan posługuje, wobec tego młodego człowieka.
Ty, chłopie, chłopie, chłopie, twój guru etc. - po co tak, przecież to nie jest standardem nigdzie, a zwłaszca na Niepoprawnych.

Nie są to wspaniałe rzeczy, że Chrystus Pan sam zwraca się do Polaków?
"Gdyby nie wybrani to bym was zostawił abyście doznali tego czego w swojej rosnącej głupocie chcecie."

Polaków by Chrystus zostawił, jako kraj, nawet jako kraj szczególny - to jasno wynika z kontekstu Orędzia, to nie jest ogólna mowa o Kościele, choć przecież wiemy z Księgi Apokalipsy, że będzie Wielkie Odstępstwo, że będzie "oficjalny" kościół światowy, religia NWO - czyli Nierządnica i prawdziwy Kościół - Niewiasta na pustyni. Nie teraz jednak, bo to jeszcze nie czas na to, będą wcześniej inne znaki.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1587472

Nie będą to żadne ważne objawienia "publiczne", więc nikt się nimi nie będzie poważnie zajmował. Objawień prywatnych jest masa, takim się zwraca uwagę, gdy powstaje kult, bo ten jest już sprawą publiczną i potencjalnym zagrożeniem czystości wiary.  Jedynym zatwierdzonym objawieniem polskim jest gietrzwałdzkie. A tego waszego nikt nawet nie potraktuje powaznie, wasz bloger-prorok użył niegodnie opinii ks. udając, że to aprobata a następnie zachował się niegodnie. Malo? Masz w linku.

Ale tu kolejna próba "ksiądz wycofał" takimi samymi słowami, zapewne od guru. Sorry, stwierdził jasno to, co zacytowałem. I jego opinia ma znaczenie tylko w temacie niezgodności.

Przypatrz się wszelkim bzdurom, zobacz w jaki sposób rozmawiają, zobacz jak odbierane i zapisywane są "przekazy", zobacz jak cudownie pasują dokładnie pod opinie blogera np. te o Smoleńsku. Zdaje się, że gość szuka i "wsparcia", no przypadek, jako bloger smoleński też szukał kasy od innych.

Chyba każdy wierny wie, że w razie tak poważnych watpliwosci, lepiej stać przy wystarczającej, zdrowej nauce a nie bajkom z netu. No chyba,że to już sekciarstwo. Rozmawiałeś ze swoim proboszczem? Pokaż mu najjaskrawsze bzdury i powiedz, że sam JCH tak mówi a wolisz bujdy ponad naukę KK

 

Vote up!
4
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587532

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Była Panu zwracana uwaga na język ze słowami typu: ty, guru itp.
Przecież to nie jest standardem nigdzie, tym bardziej tutaj.

Cóż, Objawienia Gietrzwałdzkie dostały oficjalny dokument równo po stu latach od Wydarzeń.
Czy Matka Boża mówiła w Objawieniach Gietrzwałdzkich: "jak zbadacie, doczekacie się oficjalnego uznania,
to za sto lat zastosujecie"?

Ksiądz Skwarczyński nigdy nie wyraził negatywnej opinii na temat tych Orędzi. Nigdy. Nie wyrażał sądu w ich sprawie, nie zabraniał, jego wiedza nie pozwalała mu stwiedzić niczego niegodnego w nich. Niczego niegodnego, niezgodnego z Prawdami Wiary w tym piśmie nie wymienił. Niczego.

Jakie konkretnie "bzdury" ma Pan na myśli? Jakie niezgodności? Jeśli p. Cyprian Polak badał sprawy smoleńskie i któreś z jego przypuszczeń były słuszne, to czemuż Chrystus Pan nie miałby ich potwiedzić?

Będą to bardzo ważne Objawienia, najbardziej na znak tego, że "prawica" potrafi prześladować nie gorzej od lewicy, choć w innych dziedzinach.

Napisałem Panu, że administratorka WOWiTu miała wielkie ambicje do do różnych Orędzi, w wyniku jej zacietrzewienia na Orędzia do p. Cypriana Polaka bardzo ciężko zachorowała jej córka na znak, że to wojna z samym Panem Bogiem.

Nie widziałem, żeby Pan pytał na forum https://cyprianpolakwiara.blogspot.com - szukał Pan tam odpowiedzi na swoje pytania?

Vote up!
1
Vote down!
-3

Chrystus Królem Polski!

#1587651

Tak, to jest guru, nieomylny wybraniec, wokół którego gromadzą sie inni, co juz oznacza zalążek kultu i herezję jak nie sprawę diabelską. Wyznawcy bronią go ślepo jego własnymi słowami i, najwyraźniej, są durniami bądź zaburzeńcami. Co widać i powyżej. A guru jest na tyle bezczelny, że na bezczela właśnie pisze bzdury, po których odstępują od niego zdegustowani rozsądni a pozostają najgłupsi sfanatyzowani, zapewne i zaburzeni. Tak to działa- sekty nie muszą być wiarygodne i ja to widzę jako zalążek sekciarstwa, mimo że uważam, iż facet pisze to dla atencji i podbudowania własnej roli z przedstawianiem własnych myśli- widać to we wpisach, swe myśli jako "przekazy" rozwija nieraz dalej, czy poniżej czy w komentarzach. Raz to nawet napisał, że poszedł na plażę, więc "przekazu" nie będzie. Bo na plaży nie ma notatnika czy dyktafonu tylko piasek, po powrocie zapewne zaś mu się nie chciało spisać. Tak wprost, na bezczelnego, mówi wasz guru o słowach samego Chrystusa! Twierdzi więc wprost, że kontaktuje się z JCH ale taki z niego wierny, że nawet nie chciało mu się zapisac kilku zdań. Tylko największy dureń może uwierzyć w takiego "świętego" i takie "przekazy". No prawdziwy apostoł, co nie? Leżał na plaży i nie chciało mu się. też tak traktrujesz sprawy wiary? czy tylko ślepo wierzysz guru, bo jak łykasz takie "kwiatki", to zapewne łykniesz wszystko

Vote up!
3
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587666

Napiszę dosłownie: nie przechodziliśmy na "ty". W żaden sposób nie przechodziliśmy. Tym bardziej na "sfanatyzowanych" i "zaburzonych".

Co do zapisów, to może podpowiem, że u Marii Valtorty znajdujemy informację, że nawet w chwilę po Przekazie nie pamiętała nic z właściwej treści konkretnego Orędzia, zatem cały czas była przygotowana do notowania, aby celowo nie utracić Orędzia, o ile oczywiście było to w danej chwili możliwe, o ile miała możliwość zapisu.

Gdzie kopkretnie zatem w tych Przekazach znajdują się rzeczy niezgodne z depozytem Wiary i Moralności?

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Chrystus Królem Polski!

#1587670

Ksiądz Skwarczyński nigdy nie wyraził negatywnej opinii na temat tych Orędzi. Nigdy.

dlaczego kłamiesz, człowieku złej woli? jesteś parszywym sekciarzem?

pokazałem link i dla pewności wkleiłem dobitne, jasne słowa.

https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2018/11/15/ks-adam-skwarczynski-oswiadczenie-w-sprawie-oredzi-cypriana-polaka/

 

i, że się powtórzę, zwykły ksiądz może znaleźć niezgodność za to powolywanie się na czyjeś zatwierdzenia jest bzdurą, zatwierdza Watykan a zaczyna się od przyzwolenia biskupa. Nie ma "zatwierdzenia", nie ma dopuszczenia, nie ma postawy wyczekującej, w zawIeszeniu, że nikt się nie wypowiedział. Jest jasna opinia NEGATYWNA, JEST OSTRZEŻENIE PRZED ZWODZENIEM. choćbyście znaleźli jakiegoś zramolałego księdza, ktory stanie za wami- nic to nie będzie znaczyć, nie będzie to uznaniem ze strony Kościoła. Za to, jeśli jakikolwiek duchowny wypowie się negatywnie, wypada wziąć to pod uwagę. no chyba, że wierzy się guru a nie Kościołowi i bezczelnie wciska że "nie ma negatywnej opinii", mimo że przed nosem jest cytat!

róbcie sobie cyrk i kurtyzanę z innej, niż moja, wiary, OK? wasz mściwy bożek nie jest Chrystusem! Nasz Pan, Jezus Chrystus nie zsyła choroby na córkę osoby, która wyrazi się krytycznie. Takie rzeczy czyni szatan, to do niego najwyraźniej się modlicie, w jego sprawie działacie!

kto sieje herezje, zwodzi a może i służy sprawie diabelskiej, nie będzie moim przyjacielem a ja będę po przeciwnej stronie.

wariatom też należy powiedzieć "stop" a nie przytakiwać urojeniom.

---------------------

Sekciarza po jednym lub po drugim upomnieniu wystrzegaj się, wiedząc, że człowiek taki jest przewrotny i grzeszny, przy czym sam na siebie wydaje wyrok.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587669

Proszę sprawdzić, jakim językiem operuje Pan wobec drugiego człowieka. Kłamco, sekciarzu - za co tak? Dlaczego ksiądz, który nie wskazywałby (ks. Skwarczyński też nie wskazał, nie jest to wyrok, a wskazówka z Jego strony) musi być od razu "zramolały"? Co to za język?

Dodam, że nie znałem tego drugiego oświadczenia, ale nie wygląda ono na profesjonalne, tylko na pobieżne i to bardzo.

Przykro mi, ale przebija się w nim niewiedza, zaś trudność tematów poruszanych w tych Orędziach przemawia na ich korzyść, a nie - niekorzyść. Dlatego, że są trudne, to będą budziły sprzeciw i muszą.

 

Trudne tematy z tych Orędzi, które wychodzą po dłuższym badaniu tego drugiego oświadczenia:

1. Model świata, zwany Niebocentryzmem znajduje potwiedzenie w licznych obserwacjach i badaniach geodezyjnych:

(np. braku obrotów ziemi - to jasne w epoce samolotów, występowanie pór roku w znanej nam formie, horyzont jest zawsze płaski, laser odgina się do góry (geodeci biorą na to poprawki przy dalekich pomiarach), efekt lornetkowy, zorza polarna)

To są proste dowody w tej trudnej sprawie. Piekło jest pod nami, o czym mówi Pismo Święte, a potwierdzają to nagrania z Półwyspu Kolskiego.

2. Fakty o Smoleńsku są trudne i niewygodne dla władzy - ale, czy ktoś zaprzeczył obrazowi, kształtującemu się w tych Orędziach? Coś tam było powiedziane, a nie jest? Jakaś konkretna rzecz?

3.  Brak dobrych owoców duchowych - a dowód? Konkretne negatywne zachowania pod wpływem tych Orędzi? Lekceważenie Wiary? Utrata moralności wśród czytelników?

4. "Gadatliwość" - Wiele Orędzi to zbiory po kilka tysięcy stron, bardzo obfite (Marii Valtorty na przykład). Co tu jest "przegadane", czyli wyraźnie za dużo mówione, kiedy możnaby nic nie mówić? Przecież tam Chrystus mówi, że będzie coś wyjaśniał dopiero, jak p. Cyprian się w to zagłębi itp.

Proszę sprawdzić te cztery punkty, zwłaszcza pierwsze trzy, ale dogłębnie.

Co do choroby córki - ale ta osoba podejmowała walkę z Proroctwami, a mogłaby po prostu milczeć, albo je w spokoju badać, ale podjęła wojnę - po co? Po co wojna, zamiast badań?

 

Nie ma tutaj kluczowej informacji - czy jest w tych Orędziach sprzeczność z Magisterium Kościoła?

Ludzie, którzy to czytają, zwracają się do herezji? Czy są stopnie wtajemniczeń? Czy jest negowanie sakramentów?

To są kryteria sekty.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1587672

Nie kłam.

w kółko wklejam link i cytat, nie sposób przegapić, na mój komentarz z konkretnym zdanie Księdza sam odpowiedziałeś. I masz czelność twierdzić, że nie widziałeś? a może dalej będziesz powtarzał po guru, że nikt nie zanegował, że ks. się wycofał ze stwierdzenia itp. co jeszcze wymyślicie? a to, że w "orędziach" są rzeczy, które wcześniej wypisywał sobie KM jako bloger i jako własne myśli, to nic nie znaczy?

 

Dodam, że nie znałem tego drugiego oświadczenia, ale nie wygląda ono na profesjonalne, tylko na pobieżne i to bardzo.

Kłamiesz.

I do tego próbujesz je podważyć. Jeśli to nie jest sekciarstwo, to co nim jest?

Przykro mi, ale przebija się w nim niewiedza, zaś trudność tematów poruszanych w tych Orędziach przemawia na ich korzyść, a nie - niekorzyść.

opinia Księdza tak pali? bo już nie można się schować za maską "objawienie prywatne, nikt nie zanegował, nikt nie wykazał niezgodności". wielki wtajemniczony, broniący guru wie lepiej- ten wasz mściwy bożek wg was zsyła choroby na innych a wy wciskacie go innym jako Chrystusa! już samo to pokazuje, kogo czcicie, do kogo idą wasze modły i co wgl macie w głowie.

nagle publicznie wyszedłeś na kłamcę i sekciarza.

 a może jesteś samym guru, K.M. vel Cyprianem Polakiem?

 

Vote up!
4
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587673

pytałem też, czy rozmawiałeś ze swoim proboszczem.

w zamian dostałem pytanie:
Nie widziałem, żeby Pan pytał na forum https://cyprianpolakwiara.blogspot.com (link is external) - szukał Pan tam odpowiedzi na swoje pytania?

Czyli zamiast zwrócić się do swojego kapłana (a może i dalej- co normalne, oczywiste a wręcz wskazane dla zbawienia, choćby dlatego, że wierzący mają swego spowiednika a nieraz i mentora) to JA mam szukać odpowiedzi u waszego guru?

naprawdę?

może jeszcze czary uczyni i zaklęcia rzuci, tak jak chwalicie się zesłaniem choroby na swojego krytyka?

nawet zmyślać nie potrafi- pewna osoba była chora już wcześniej, zanim jej matka się naraziła waszemu guru.

 

Ja odsyłam do kapłanów, do Kościoła a wy do swojego guru, żeby mi, maluczkiemu tłumaczył naukę KK. czy to nie sekciarstwo?

 

 

Piekło jest pod nami, o czym mówi Pismo Święte, a potwierdzają to nagrania z Półwyspu Kolskiego.

Czyli zdanie Kościoła się nie liczy, tylko to, co wasz guru powiedział?

nie jest to aby herezja a ty ją właśnie popierasz? znasz konsekwencje? chcesz automatycznie wykluczyć się ze wspólnoty?

 

“Kłamstwo jest ze swej natury godne potępienia. Jest profanacją słowa, które ma za zadanie komunikować innym poznaną prawdę. Dobrowolny zamiar wprowadzenia bliźniego w błąd przez wypowiedzi sprzeczne z prawdą narusza sprawiedliwość i miłość. Wina jest jeszcze większa, gdy intencja oszukania może mieć zgubne skutki dla tych, których odwraca od prawdy.” KKK, 2485.

"6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść4 do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!" Ga 1, 6-9

 

Piekło jest stanem wiecznego odłączenia od Boga a nie miejscem geograficznym! Pan Jezus "zstąpil do piekieł" i zmartwychwstał a nie poleciał tam na waszym vimanie czy cokolwiek. Podobnie Bóg nie mieszka w pałacu-kuli 3 tys. km nad nami!

przeleciałem wzrokiem nieco tych waszych bzdur, więc coś się orientuję i nadziwić się nie mogę.

+KNCH

 

Vote up!
4
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587676

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Henryk Adrian K... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nikt nie zesłał na nikogo czarami choroby. Byłby to absurd. Czyż szatan jest potężniejszy od Boga?

O czym Pan pisze w ogóle, kto się czym chwali? Przecież to są fakty, nie zaś wymysły. Dlaczego Pan Bóg nie ma prawa napominać ludzi wybranymi przez siebie metodami. Przecież, gdyby to było od diabła, to wystarczyłoby się pomodlić i te "czary" straciłyby władzę i to całkowicie, zaś ci, co je rzucili sami zapadliby na jeszcze gorsze rzeczy.

 

Przecież są nagrania z Półwyspu Kolskiego, gdzie mamy wprost głosy z piekła. Przecież wielokrotnie w Piśmie Świętym jest, że ktoś "wpadł w głąb Szeolu", albo, że "rozwarła się ziemia". Sprawa Korego, Datana i Abirama z Księgi Liczb na przykład. Na Niebocentryzm jest mnóstwo dowodów, zaś na niemoralność pod wpływem lektury tych Orędzi przykro mi, ale nie ma żadnych. Podobnie, jak na to, że miałyby być one sekciarskie. Dowody, dowody, dowody. Konkretne niezgodności, wykazane i pokazane, tak, jak konkretnie wykazuje się niezgodności z Nauką Kościoła sekt, herezji, schizm. Gdzie są konkrety?

 

Przykro mi, ale Pan wspomina o jakimś guru, co nie jest stosowne, bo nikt nie polega ani na słowu tego człowieka, ani też ten człowiek nie przedstawia jakiejś doktryny, czy czegoś podobnego, co jest cechą "guru". Nie ma tam też nic, co nie byłoby udostępniane na tamtej stronie internetowej, jakiegoś wtajemniczenia.

 

Przecież Pan dobrze wie, jaka jest wojna z Objawieniami, a za to na stadiony zaprasza się zakonnice na motorach, czy inne zjawiska typu Marcin Zieliński. Oni mają dokumenty, że są pobożnymi ruchami, zaś przecież to, co niewygodne będzie zwalczane. Przecież Pan wie, że Księża są zastraszani, zmuszani do udziału w "wydarzeniach ekumenicznych" i rzeczach, które z sześćdziesiąt lat temu nikomu by się nawet nie śniły. Bardzo często więc niestety nie mówią swoim głosem, niestety, mało miejsca zostało na rzeczywiste badania, takie, jakie prowadzono przed "epoką ekumenizmu i ekologizmu".

Vote up!
0
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1587733

pod rozwagę- istnieją pewne cechy osobowości, które powodują naiwnie zawierzenie i uleganie innym. każdy sam musi się zmierzyć z tym, na ile podatny jest na manipulacje i jak określa się w interakcjach, kogo ma za autorytet, jak odróżnia prawdziwość od fałszu. bywa, że żerują na tym oszuści i sekty. czasem wymaga to przepracowania np. to https://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowość_zależna

Vote up!
3
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1588928

Przeważnie, to ludzie z takim odchyłem zostają "humanistami", "politykami", czy innymi "dziennikarzami", bo tam ślepy posłuch jest w cenie. Raczej będą w gazetach, albo telewizorach, tutaj nie ma się przed kim
"z wielkiego świata" pokazać. Dziękuję za informację, bo nie wiedziałem, że ma to fachową nazwę.
Była taka enerdowska pieśń, ohydna w brzmieniu, jak to prusacki wytwór, a tytuł brzmiał:
"Die Partei hat immer Recht"

Niby po prusacku, ale idzie wszystko zrozumieć, myślenie zza Odry w pigułce.
Teraz już wiem, że to "osobowość zależna".

Vote up!
0
Vote down!
-1

Chrystus Królem Polski!

#1589101