# tragedia w smoleńsku

Obrazek użytkownika Tomalun
Satyra - Pojedziesz kręcić katastrofę, która dopiero się wydarzy.
Blog

"Satyra - Pojedziesz kręcić katastrofę, która dopiero się wydarzy.Satyra ta została przeze mnie wymyślona bodaj w roku 2014, była tylko kwestia aby ktoś to narysował."

 

 

całość:https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2019/07/satyra.html#comments

1.05
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.1 (10 głosów)
Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Chwała tym, którzy stali tutaj z krzyżem. Chwała tym, którzy walczyli o prawdę na czele z Antonim Macierewiczem - stwierdził prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, zwracając się do obecnych przed Pałacem Prezydenckim, w 93. miesięcznicę smoleńską.
Prosił również o zaufanie: Nasza droga naprawy RP, dobrej zmiany, czasem ze względu na okoliczności jest kręta, ale to, o co was dzisiaj...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj
"Na Krakowskim Przedmieściu musi stanąć pomnik smoleński. Musi stanąć pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego!"- zapowiedział Jarosław Kaczyński.

Jak co miesiąc 10 czerwca po południu, o godz. 18, przed Pomnikiem Losów Ojczyzny spotkali się przedstawiciele środowisk patriotycznych i mieszkańcy Dzierżoniowa. Złożyli kwiaty i zapalili znicze oraz w intencji poległych odmówili Koronkę do Bożego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Polska444
Idee

Chyba mogę przywołać kilkoro polskich świętych wciąż chodzących po tej ziemi.

 

Pani, która w katastrofie smoleńskiej straciła dwie najbliższe osoby, a powiedziała (w rozmowie z dziennikarzem), że najstraszniejszym dla niej dramatem jest śmierć polskiego prezydenta, bo to jest tragedia narodowa.

Dziewczyna z doktoratem, która straciła pracę na uczelni przez modlitwy pod Krzyżem na Krakowskim...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)