Orędzie o Krakowie, którego banderowcy znienawidzą.

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Drodzy Czytelnicy,
zanim podniosą się niepotrzebne głosy, to już odpowiem, gdyby ktoś potrzebował jakiś „słynnych nazwisk”, że czytają je księża, a najsłynniejszym jest ks. Stanisław Małkowski, który zaakceptował je w sposób dalej idący, bo zgodził się zostać kapelanem Centrum Smoleńskiego, czyli czołowej inicjatywy związanej z tymi Przekazami.

Z racji ważności tekstu przytaczam go w całości, a został on opublikowany pierwotnie tutaj:

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/09/21-22-ix-2019-do-urzednikow-krakowskich.html

Sobota, 21 września

Zapisz dziecko

- Potrzebne są dopusty i Twoje choroby nadal. Przez wietrzenie po zamówionym ozonowaniu musiałeś przez dwa dni trzymać otwarte okna a zrobiło się zimno. Dodatkowo diabeł zepsuł tu ogrzewanie kaloryferowe, a mały dostępny tu grzejnik nie wystarczył na mieszkanie, które jest wysokie.
Pomaga Ci zapper, ale jesteś jednak chory.
Mówisz, dziecko, że ciągnie od podłogi. Tak bywa w mieszkaniach pod którymi jest piwnica, która nie jest ogrzewania a przecież piwnica ogrzewana być nie powinna.

Jeśli chodzi o kominek.
Wprowadzone prawo w Krakowie zabrania od 1 września używania go. To jest złe prawo i Ja Jezus je anuluję. Nie można zabraniać ludziom ogrzewać mieszkań ni węglem ni drewnem.
Jest to przeciw Polakom i Polsce.
Chodzi o to aby dać kamienice Żydom, którzy mówią o sobie, że są Żydami a nie są nimi lecz synagogą szatana.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Jeśli ktoś Cię, Panie Jezu, posłucha, że anulowałeś to prawo, zapali w kominku czy tym bardziej piecu węglem, drony które puszczają nad miastem bardzo prawdopodobne, że to wykryją i ten ktoś może zapłacić karę niewykluczone, że wysoką od 500 zł do 5 tysięcy.
- Nie po to zamieszkałeś w mieszkaniu z kominkiem żeby z niego nie korzystać.
- I cóż Panie Jezu. Przyjdą, zapłacę karę, w najlepszym przypadku 500 zł, albo się i jeszcze mam prosić aby to było najniższe za pierwszym razem.
- Jeśli Ja Ci pozwalam…
- No tak Panie Jezu, Ty mi pozwalasz. Dziękuję Panie Jezu a te 45 tysięcy, które o tym nie będą wiedzieć jak może kilkaset osób w Krakowie. Zresztą oni mają już polikwidowane piece chyba, przynajmniej w części.
- Pozwalam każdemu palić w piecu węglem lub drewnem lub jednym i drugim.
- Chwała Tobie Chryste.
Panie Jezu, Ty pozwalasz, ale gdy do kogoś zapukają i wlepią komuś karę?
- Każdy ma prawo ogrzewać mieszkanie lub dom tak aby to było najtaniej, tym co dał Bóg czyli węglem i drewnem. Nie można używać jednak flotu i mułu. Nie można palić zbożem. Osoby, które to robią zostaną ciężko ukarane. Dotyczy to, rzecz jasna, tych, którzy mają to zboże i z powodów ekonomicznych go nie sprzedali.

Zatem możecie palić drewnem i węglem. Nie możecie używać flotu i mułu. Należy kupować też dobry węgiel, choćby był droższy i uważać na to by był polski. Nie możecie też palić żadnych plastikowych pojemników, ni po oleju ni nawet woreczka foliowego.
(kontynuujmy dziecko:)
Rozpalać też należy papierem, który nie ma na sobie farby drukarskiej, tylko czysty papier. Może być też słoma, siano, wszystkie naturalne produkty, którymi można rozpalić.
Ty zaś będziesz palił drewnem w tym kominku. Oczywiście kiedy będziesz miał na to czas i ochotę. W ten sposób jednak zmniejszysz też koszty za ogrzewanie i będzie Ci raźniej i przyjemniej. Dlatego też chciałem abyś zdecydował się na to mieszkanie.
- Czy ja, Panie Jezu, nie będę się stresował, że mi tu ktoś zapuka i będzie chciał wlepić karę. Do tego może dużą.
- Nie dziecko, nie będziesz się stresował.
- Dobrze Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Dziękuję Panie Jezu.

Niedziela, 22 września.
Pisz dziecko

- Wyślesz Mój przekaz do prezydenta Krakowa i osób z nim związanych i wszystkich instytucji Krakowa na adresy e- mailowe jakie znajdziesz, a także do prasy krakowskiej.
Założysz nowy adres e-mailowy do tego jak i innych podobnych rzeczy. Adres będzie brzmiał : Sługa Chrystusa Króla.
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Ale Panie Jezu, czy to nie jest rzucanie pereł między wieprze?
- Nie dziecko, ponieważ Ty informujesz o Mojej Woli w konkretnej sprawie, która dotyczy Ciebie i wielu mieszkańców Krakowa..
Dzisiaj czułeś pył między zębami i drażnił Ci przełyk. Odruchowo próbowałeś go wykrztusić. Sypią na ludzi pył i trucizny w nim zawarte. W biały dzień, zaś pożyteczni idioci i wrogowie Polski i Polaków martwią się spalaniem drewna w nielicznych kominkach.
Chemtrails czyli smugi chemiczne to jest zbadane i pokazane przez ludzi. Zresztą widać to gołym okiem a można i odczuć fizycznie jak to dzisiaj odczułeś przy dużym stężeniu, nie pierwszy raz zresztą, ale w Rzeszowie jest tak bardzo rzadko.

Chemtrails w Krakowie ma też i to znaczenie dodatkowe, że uderzając przede wszystkim w osoby starsze i dzieci, uderza najmniej w osoby młode, a tu szczególnie duży procent stanowią obcokrajowcy, w tym głównie Ukraińcy.
Jest to też tak pomyślane, aby w Krakowie dodatkowo uderzyć w Polaków i robić przy tym miejsce dla młodych imigrantów ekonomicznych.
Chemtrails jest wielką zbrodnią i największą zbrodnią dokonywaną w biały dzień na Polakach i mieszkańcach innych krajów głównie Zachodu, krajach białego człowieka.
Tam społeczeństwo białych ludzi gwałtownie się starzeje i to jest dopust za odejście ode Mnie.
Wy na temat chemtrails też milczycie. Wydajecie pieniądze na nowe samochody, które szybko tracą pierwotną wartość, możecie kupić używane w dobrym stanie a zakupić sprzęt do pomiarów, badać chemtrails i pokazywać Polakom. Nie możecie być bierni.
Jak mówiłem w tych przekazach musi nadejść Moje powtórne przyjście bo nie mogę pozwolić na trucie ludzi, wygubienie ich w niemałej liczbie. Dlatego potrzebne jest Moje Przyjście.

A wy ludzie Krakowa jakich byście funkcji nie pełnili, walczący „dzielnie” ze smogiem poprzez zrujnowanie wielu Polaków w tym mieście.
Mego syna stać na płacenie za ogrzewanie prądem bo mu to zapewniam, ale będzie używał kominka kiedy będzie potrzebował i miał czas i chęci ku temu. Te zaś pieniądze, które zaoszczędzi, licząc w uproszczeniu, że około 300 – 400 złotych miesięcznie, odda bezdomnym w Krakowie.
Wy urzędnicy krakowscy uważacie się za inteligencję polską, ale w swej przeważającej ilości jesteście bardzo mierni tak intelektualnie jak i duchowo. Nie myślicie po polsku, choćbyście mieli czystą, lehicką krew.

To Orędzie jest prawdziwe i pochodzi ode Mnie Chrystusa, Pana Panów i Króla Królów.
Uznajcie Mnie za Pana i Króla w tym królewskim mieście.
Nie ma pustki i stania obok.
Inaczej waszym królem zostanie szatan a wtedy będziecie płonąć w ogniu piekielnym.
Szukajcie prawdy w każdej dziedzinie życia społecznego.
Kraków jest bardzo ważnym miejscem w Polsce, gdy idzie o miasta najważniejszym.
Co z nim zrobiliście? Infekujecie go wrogo nastawionymi do Polaków i Polski Ukraińcami i innymi przybyszami z krajów trzeciego świata, którzy nienawidzą tego co wytworzyła chrześcijańska cywilizacja zachodnia, co wyraźnie pokazują w europejskich krajach Zachodu.

Jak powiedziałem w jednym z poprzednich Orędzi. W Polsce mogą mieszkać tylko ci, którzy kochają Polskę. Są tacy w Krakowie. I biali ludzie z Zachodu i Koreańczycy z Korei Południowej, Japończycy. Jest ich jednak niewielu.
Reszta nie powinna w Krakowie mieszkać. Nie ułatwiajcie im tego bo uderzę w wasze rodziny.
Zrozumcie wy, którzy nie macie złej woli i także wy „chorągiewki na wietrze”: Ukraińcy zawsze staną po stronie Rosji. Bardziej szanują Rosję choć przecież, jak mówicie, toczą z nią wojnę. Polaków nie szanują.
Opamiętajcie się. Dlaczego pozwalacie by wam pluto w twarz.
Mój syn zobaczył i sprawdzał jeszcze dwukrotnie, że w restauracji ukraińskiej na ulicy Grodzkiej kelnerki ubrane są w banderowskie barwy. To nic, że złagodzone małym szlaczkiem na spódnicy.
Chcecie by szanować was i waszych bliskich a sami się nie szanujecie. Kto nie szanuje Polski i Polaków a jest Polakiem a przynajmniej obywatelem Polski i ja go nie uszanuję.

Jestem Sędzią Sprawiedliwym.
Jestem jednym Bogiem.
Chrystus jest Miłosierdziem Boga Ojca, które stało się Ciałem dla Was i odkupiło wasze grzechy.
Kraków w czasie wojny nie został zniszczony. I Niemcy i Sowieci chcieli wysadzić Wawel. Nie udało się. Niektórzy przypisują to czakramowi na Wawelu, ale nad wszystkim Ja Jestem.
Kraków uratowały w czasie II wojny od zniszczenia modły wielu świętych, ale przede wszystkim posługa św. siostry Faustyny i służebnicy Bożej Rozalii Celakówny.
Postawcie im pomnik, tym niewiastom, które zachowały miasto od ruiny.

Kraków to duchowe centrum Polski. Nie doprowadzajcie do jego destabilizacji i chaosu. Srogo za to zapłacicie. Jeśli urzędniku czy urzędniczko nie potrafisz działać zgodnie z interesem Polski, czy nie masz odwagi cywilnej to zrezygnuj ze swego stanowiska. Wtedy Cię usprawiedliwię. Inaczej będziesz ukarany, ukarana.
Jestem tym samym Bogiem od początku świata. Tym samym Bogiem co był w czasach Starego Testamentu.
Nie kłamcie też o historii Krakowa.
Pierwszym założycielem Krakowa był król Car, który założył Carodom czyli dom Cara. Dzisiaj to miejsce zwie się Stradom. Chcę aby była tam tablica informacyjna o tym. Po polsku, angielsku, łacinie i po hebrajsku.

Kopiec Kraka ( Krakusa, Grakchusa) i Wandy (Wendy) muszą być opisane wedle źródeł także w tych czterech językach.
To, że to są kurhany musi być pokazane. Należy je dokładnie zbadać. Jest tam pochowany Krak i Wanda.

Ja Jezus Chrystus chcę aby starożytna historia Polski/ Lehii była pokazana, w tym zwłaszcza Krakowa.
Mój syn nawiedza jej grób (kurhan) aby mogła wstawiać się za Krakowem w imieniu tych, którzy Mnie nie znali a byli sprawiedliwi i czynili tę ziemię sobie poddaną wedle odwiecznego prawa Bożego. A czynili to sprawiedliwie. Polska nie była krajem ucisku jaki był i później, w czasach feudalnych, choć w tym umiłowanym kraju mniej niż na Zachodzie.
Starożytni i wczesnośredniowieczni Lehici szanowali człowieka i przyrodę.
I Ja jestem z was.
Jeśli nie wierzycie domagajcie się badań Mego Ciała w Cudach Eucharystycznych. Zobaczycie wtedy po badaniach DNA, że Moje Ciało i Moja Krew zawierają haplogrupę słowiańską i konkretnie jej podgrupę polską.
Ja jestem z waszej krwi.
Tak, miałem w sobie krew semicką, lecz w większości ( czyli geny ludzkie tylko po Matce) była to krew słowiańska.
Jasna cera, niebieskie oczy, złotorude włosy. Czyż nie takiego Mnie znacie? Czy to jest typ semicki?

Ale cóż, któż z was jest świadom tych rzeczy, któż się nad tym zastanawiał.
Bądźcie Polakami, bądźcie potomkami starożytnych Lehitów, w tym mieście, które zostało [ założone] blisko dwa tysiące lat przed Moim Narodzeniem, a ponownie przez króla Kraka. (Nie księcia – króla).

Orędzia te są uznane przez wiarygodnych i znanych księży, pełnych Bożego Ducha. To wam mówię bo ich nie znacie. W osobistych przekazach ode Mnie potwierdza je również kapłan i osoba, której jest kierownikiem duchowym a która ma Moje Słowo.
Wreszcie publicznie jest potwierdzone w Orędziach Marii Michaliny od Apokalipsy, gdzie mój syn jest przywoływany. Nie wymyślił tego sobie zatem.
Jest Mi posłuszny i wy bądźcie Mi posłuszni, wy Krakowianie mając y wpływ mniejszy i większy na różne sprawy tego królewskiego miasta, które wydało papieża. Wielkiego papieża. Czy pamiętacie jeszcze jego słowa? (zacytuj):
„I dlatego — zanim stąd odejdę, proszę was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię „Polska”, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością — taką, jaką zaszczepia w nas Chrystus na chrzcie świętym,
— abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się, i nie zniechęcili,
— abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy.
Proszę was:
— abyście mieli ufność nawet wbrew każdej swojej słabości, abyście szukali zawsze duchowej mocy u Tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ją znajdowało,
— abyście od Niego nigdy nie odstąpili,
— abyście nigdy nie utracili tej wolności ducha, do której On „wyzwala” człowieka,
— abyście nigdy nie wzgardzili tą Miłością, która jest „największa”, która się wyraziła przez Krzyż, a bez której życie ludzkie nie ma ani korzenia, ani sensu. „

Dokąd dążycie?
Stańcie się Polakami nie tylko z nazwy.
Niedługo się przerazicie bo staniecie przede Mną w Sądzie na próbę zwanym Prześwietleniem Sumień, Małym Sądem lub ostrzeżeniem.
To ostatnia nadzieja dla zbłąkanej ludzkości. Każdy zobaczy swe grzechy tak jak w chwili śmierci. Wszyscy ludzie i niewierzący i katolicy i muzułmanie i buddyści. Zobaczą Mnie Chrystusa jako Sędziego. Ale to nie będzie „koniec świata”.

Przygotujcie się na to i oddajcie się Mi, Chrystusowi bo są tacy w tym umiłowanym przez Boga mieście, którzy nie przeżyją tej próby lecz pod wpływem wstrząsu umrą, niektórzy zaś umrą w nienawiści do Mnie i potępią się raz na zawsze. Bo to człowiek się potępia w chwili śmierci odrzucając Mnie, i swój wybór w piekle ponawia przez wieczność.

Nie lekceważcie tych Słów i nie kpijcie pod nosem.
Niektóry tak zechcą czynić.
Jesteście bardzo zeświecczeni a Ja jestem tym samym Bogiem. Nie zeświecczyłem się moi drodzy tylko Jestem Święty w takim samym stopniu jak przed stworzeniem świata i jak będę zawsze.
I brzydzę się grzechami ludzkimi i jestem zraniony odejściem od Miłości Boga.
Jestem Miłosierny do końca, ale jest piekło i wiele jest w nim dusz.

A wy, inteligencjo Krakowa czy czytacie Pismo Święte? Choćby jako „dzieło kulturowe”?
Nie, nie czytacie tego jak tylko wyjątki. Cóż was łączy z tradycją? Jesteście jak ziele źle ukorzenione, które szybko uschnie.

Macie tutaj tak wielkie możliwości. Modlić się w katedrze królów, pojechać do Łagiewnik, do Mogiły. Macie kurhany wielkiego władcy i jego córki, wielkiej wojowniczki, która chciała pozostać dziewicą.
Każdy może tu, w Krakowie znaleźć to co bliskie jego sercu. Każdy Polak. Ale nie znajdą tego zsowietyzowani Ukraińcy wychowywani w kulcie Bandery przez wiele ostatnich lat na Ukrainie.
Ukraińcy, którzy mówią przeważnie po rosyjsku, także Ci z Zachodu Ukrainy i tuż przy granicy z Polską.
Cóż to za naród, który nie mówi we własnym języku.
Czyż i tego nie zauważacie? Nie słychać o tym. A cóż zauważacie? Koniec własnego nosa, jak to mówicie?

Nie możecie zapraszać do Krakowa wrogów Polski.
Ukraińcy są w Polsce po to by ją destabilizować.
Bądźcie polską inteligencją nie tylko z nazwy. Bądźcie ludźmi roztropnymi. Są tacy w Krakowie, ale w mniejszości.
Kraków jako pierwotnie Carodom, dzisiaj Stradom został założony nim Abraham a wcześniej Abram wędrował z wielbłądami.

Polska jest krajem wybranym także dlatego iż Ja jako człowiek wywodzę się z tego ludu poprzez Mego przodka, który wraz z innymi wyjechał na Bliski Wschód i przyjął wiarę Izraela.
Inteligencji polska, inteligencji Krakowa powiedz mi czy interesujesz się czymś więcej niż tylko tym co Ci podadzą przed oczy?
Gdybyś bowiem miała szerokie horyzonty to byś mogła natrafić na informację iż ceniony niemiecki badacz i włoski niedawno stwierdzili, że starożytni Filistyni to byli Słowianie.
Jeślibyście to wiedzieli to nie tak szokujące wydałyby się wam Moje Słowa.

Bądźcie mądrzy, czytajcie Pismo Święte, zakupujcie też, który nie macie bo niedługo ze strony Kościoła będą dostępne tylko tłumaczenia, które wypaczą najgłębszy sens Słowa Bożego.
Będzie to owa inna Ewangelia o której mówi św. Paweł (zacytuj)
: „Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejśćdo innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty!Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!”
 
Stoicie w ogniu walki. Skończył się czas bierności.

Jest czas oddzielenia ziarna od plew, a plewy będą spalone w ogniu nieugaszonym.
Człowiek ma wolną wolę.
Może odnaleźć Boga. Może robić niemal wszystko „do czasu”.
Ja przyjdę i pokażę każdy brud waszej duszy.
Strzeżcie się wrogowie Polski.
Strzeż się synagogo szatana.
Za winy Polski przyjdzie na nią ucisk lecz wy Krakowianie nie przykładajcie do tego ręki. Ukażę was szczególnie surowo.
Zwracajcie się do Jana Pawła II i Ducha Świętego.
Na Czasy Ostatnie Patronką dla Polaków jest Matka Boska Ostrobramska. Noście jej medaliki. Mogą być inne, ale te zalecam.

Polecajcie swoje sprawy na które macie tu wpływ w Krakowie i swoje osobiste św. Jadwidze królowej, św. Faustynie, służebnicy Bożej Rozalii Celakównie.

Musicie się ukorzyć przed Bogiem i uznać waszą nicość a wtedy będziecie wywyższeni. Patrzą na was święci krakowscy a także wasi przodkowie od niepamiętnych czasów.

Widzicie, ustrzegłem was i rzekę Wisłę dawniej zwaną Wandalą od zanieczyszczenia ściekami.
Przyjrzyjcie się temu. Jest tu wiele niejasności. Musicie umieć zauważać różne rzeczy po to Bóg dał wam rozum. Jesteście mniej roztropni od swoich przodków, od tych nawet, którzy nie potrafili czytać i pisać.

Jeszcze raz powtarzam. W Krakowie jest miejsce dla tych co kochają to miasto, tylko dla takich obcokrajowców.
Strzeżcie się postępować wbrew polskim interesom. Za to na tamtym świecie też jest kara. Za mniejsze i większe zdrady narodu. W szkole muszą być lekcje o banderyzmie. Także w szkole podstawowej w złagodzonej formie ( rzecz jasna) gdy idzie o opis okrucieństw jakich szowiniści ukraińscy dopuszczali się na Polakach.

Bądźcie Polakami, bądźcie Krakowianami prawdziwie, a nie tylko z nazwy.
Niebo prosi za tym miastem, ale kto będzie mu szkodził i dopuszczał lub promował szkodliwe działania będzie surowo ukarany.

Z tym was zostawiam.
Weźcie Moje Słowa do serca.
Ja od was niczego nie potrzebuję, wy ode Mnie wszystkiego.

Błogosławię temu miastu, miastu dla Polaków i kochających Polskę.

Lecz oczyszczę swoje dziedzictwo, któremu na imię Polska.

Amen.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:5)

Komentarze

Centrum Smoleńskie i ks. Małkowski nie mają nic wspólnego z tymi "objawieniami", czyli znyskeniami blogera dla agencji i zwodzenia

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1604296

?

Nie słyszałem, żeby się ks. Małkowski odżegnywał od swojej deklaracji, a przecież mógłby, bo na pewno docierają do niego różne pytania, podobne do Pańskiego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1604317

To już Cyprian Atencjusz, z chemtrails między zębami, podaje się za syna Chrystusa? 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1604326

Nie sposób nawet zrozumieć o co tym razem Panu chodzi, poza zaznaczaniem swojej obecności pod tymi wpisami.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1604771

Cyprian pisze o sobie już jako o synu Chrystusa.

Do tego chrzęści mu między zębami pył z sypanych chemtrails.

 

Tym razem to bardziej malowniczy i zabawny oszołom, niż zwykle. Może i mimowolnie. Ale to właśnie nad zwróceniem uwagi innych ciężko pracuje, to jest jego celem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1604774

„Mój Synu”, „Moje Dziecko” – czy to rzadki zwrot w historii mistyki?

Chemtrails jest tematem szeroko znanym na świecie, chyba, że się ogląda telewizję, to wtedy nie jest znanym, ale poza tym?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1605417

Nie udawaj, bo aż wstyd widzieć taką żenadę pójścia w zaparte. 

Doskonale wiesz, że od pewnego czasu typ ma się za proroka, z misją prorocką miał jechać do Krakowa a liczył na wplaty dla opłat za kawalerkę itp. To poszło dalej, teraz jest synem samego JCH i ma mieć nawet wspólne geny słowiańskie, to nie figury retoryczne. Tak samo się wywyższał od poczatku, to on miał kierować Polską ku ozdrowieniu czy oczyszczeniu, to przez niego miały dziać się rzeczy, a to sam diabeł mu psuje kaloryfer itp. To zarazliwe, u was w sekcie więcej takich pyszałków, chcecie poprawiać Kk, pouczacie hierarchów i wgl sami wiecie najlepiej, jak było, choćby podstawić fakty pod nos. 

Nie dziwię się wiec, że guru to nawet chemtrails chrzęszczą pomiędzy zębami, w końcu takie to sztuczki sojotechniczne sekt, kto nie półdebil z osobowością zależną lub wariat, ten odpadnie a reszcie da się wmówić nawet wklęsłą ziemię. Aha, nawiasem mówiąc misją tego Cypriana od 2012. roku miało być "ratowanie Polski od żydów" tylko coś plany się cudem pozmieniały. Ciekawe, czy słyszeliście kiedyś o Adolfie Hitlerze?

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605422

Ma Pan misję – pluć, stąd moja niechęć do odpowiadania.

„Pouczanie hierarchów” zajmuje sporo miejsca w Ewangeliach.
Ratowanie Polski od Żydów to ważna sprawa, nie ma Pan oczu?

Co do Niebocentryzmu, to nie oglądał Pan niczego na ten temat, nie zastanawiał się Pan? Ze spokojem, z kartką, z wynotowaniem pewnych rzeczy?

Synem Chrystusa? Przecież w wielu Orędziach padają zwroty „Mój synu”, „Moje dziecko” itp.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Chrystus Królem Polski!

#1606709