Apel do Polaków od polskiego księdza z Australii

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Świat

W Australii w ostatnich tygodniach podniósł się mocno temat legalizacji związków homoseksualnych. Zobaczmy jak wygląda to w ogólnym kontekście politycznym. Rządząca w Australii koalicja w obietnicach przedwyborczych głosiła obronę tradycyjnego małżeństwa. W tej chwili jednak wszystko zaczyna się zmieniać.

Garstka homoseksualnych członków parlamentu z ramienia partii rządzącej, postrzeganej jako konserwatywna Partia Liberalna, domaga się możliwości głosowania wbrew linii partyjnej i… otrzymali na to zgodę.

Premier Australii Malcolm Turnbull odrzucił opcję obowiązkowego plebiscytu dotyczącego legalizacji jednopłciowych związków wśród społeczności, który miałby się odbyć przez osobiste głosowanie, dokładnie tak jak odbywają się wybory. Natomiast od 12 września będą rozesłane formularze do głosowania w plebiscycie drogą pocztową. To głosowanie nie jest już obowiązkowe. Jednocześnie media prowadzą wielki atak przeciwko Kościołowi przy jednoczesnym silnym promowaniu tzw. „równouprawnienia”. Jest to widoczne w telewizyjnych spotach reklamowych, audycjach, publicznych debatach ogólnomedialnych.

Jestem kapłanem posługującym w Australii, pochodzę z Polski i bardzo mocno apeluję do moich Rodaków o modlitwę za Australię i jej mieszkańców, zwłaszcza za rządzących, tych, którzy ustanawiają prawo. Niesamowicie smutne jest to, że w tej wielkiej manipulacji ludzkimi umysłami wielka liczba osób deklarujących się jako chrześcijanie i katolicy ślepo wierzy w hasła i slogany na temat tzw. małżeństw homoseksualnych.

Pojęcia „małżeństwo” i „miłość” są deptane. Trwa bardzo zdecydowana akcja, aby przedefiniować ich znaczenie i treść. Jest to bardzo perfidny i przebiegły atak na Rodzinę. Chodzi o to, aby po prostu Rodzinę zniszczyć!

Niszcząc rodzinę, ktoś chce zawładnąć umysłami ludzi, umysłami dzieci. Dzisiaj tu i teraz trwa walka o dzieci, o rodziny, o wiarę. Musimy głośno mówić o Prawdzie i modlić się, aby ludzie przebudzili się i ujrzeli ogrom zła, który się kryje pod pustymi hasłami o pseudotolerancji, słodkimi deklaracjami i pod tęczowymi barwami. To jest tylko wierzchołek góry lodowej, za tym wszystkim bowiem idą kolejne ataki. Ataki, które są bezpośrednio już skierowane na umysły dzieci, a mianowicie programy nauczania w szkołach, które tak naprawdę powinny się nazywać programami deprawacji dzieci.

Również, aby podważyć autorytet Kościoła, wykorzystuje się ten czas, aby „odgrzewać” tematy pedofilii w Kościele – na przykład przeprowadzane są konkretne naciski, w których chce się zmuszać księży do łamania Tajemnicy Spowiedzi! Trwa wielka walka o dusze ludzkie! Tu i Teraz. Jednoczmy się i módlmy się za siebie wzajemnie!

Módlmy się o Triumf Dobra, Prawdy i Miłości. Miłości tej prawdziwej, pięknej, pochodzącej od samego Boga. Módlmy się za Rodziny. Módlmy się za siebie, abyśmy nie lękali się opowiedzieć za Chrystusem, abyśmy nie lękali się być Jego świadkami w świecie. Szczęść Boże! Z Australii do wszystkich Polaków:

Ks. Andrzej Kołaczkowski TChr

P.S.

Ks. Andrzej Kołaczkowski opublikował swój List do wszystkich Polaków 15 sierpnia 2017 r. na stronie: ]]>http://prawy.pl/55804-apel-do-polakow-od-polskiego-ksiedza-z-australii/]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Tu trzeba wprowadzic bardzo proste zasady wzorujac sie na niemieckich z lat niechlubnej działalnosci wojsk niemieckich pod wodza adolfa hitlera.We wszystkich miejscach publicznych powiesic tablice informacyjne o tresci paderasten verboten!Za złamanie tego grzywna bezapelacyjna wartosci 6-cio miesiecznej pensji sredniej w danym panstwie.To nie sa ludzie to jakies cos podobne do człowieka ale trudne do okreslenia.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1546544

Weteranie Polski taki nick mocno zobowiązuję dlatego zdecydowanie apeluję, byśmy w emocjach nie zniżali się do nazistów. Grzech śmiertałny, a szczególnie jeden z tych czterech wołających o pomstę do Nieba, owszem odbiera człowiekowi godność dziecka Bożego, a jednak jeśli człowiek szczerze żałuje i postanawia poprawę, czyni zadośćuczynienie, ten sam Bóg w sakramentach pokuty i eucharystii, przywraca nawet największym grzesznikom utraconą godność. I czas nie ma tu nic do gadania bowiem Bóg cierpliwie czeka na każdego! Po temu strzeżmy się b. pogardy, która w emocjach czai się na niejednego z nas, nie odbierajmy ludziom człowieczeństwa, tym b. nie wracajmy nawet w myślach do demonicznych pomysłów nazistów. To prawda, że ideologia gender jest równie niebezpieczna, jak totalitarne komunizm i nazizm, a jednak musimy walczyć ze złem prawdą, właśnie modlitwą, czynem i z honorem. Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1546550

W Niemczech właśnie tak to się zaczęło... Idź rozpalaj piece w Auschwitz!

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1546575

Ważne by każdy Katolik Modlitwę zmówił

Modlitwa to Moc wsparta przez samego Boga

Dlatego do Niego winna iść nasza droga

Znaki jednak już na  Armagedon wskazują

Bo wierzący dzisiaj Modlitwy ignorują

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1546545

Dziękuję Jacku Mruku że jesteś. Damy radę!

Znakomity List jasno obrazujący wielkie zepsucie współczesnego Zachodu, które właśnie dotarło do dalekiej Australii. Demoniczna ideologia gender przeraża i jest równie niebezpieczna jak nazizm i komunizm. Ks. Andrzej Kołaczkowski TChr odważnie odkrywa prawdziwe oblicze zakłamanych ludzi, którzy pod zasłoną tolerancji, otwartości, wolności, fałszywego miłosierdzia, niszczą rodzinę i prawdziwe życie rodzinne. Kapłan słusznie pisze do wszystkich Polaków, apeluje i ostrzega, że ta cywilizacja śmierci zbiera swoje żniwo i nie zatrzyma się na żadnych granicach. Ten odważny pasterz mówi wprost, że programy szkolne homoseksualistów to de facto niszcząca deprawacja dzieci!

Papieżu Franciszku czy słyszysz ten jednoznaczny głos z Australii?! Otóż trzeba żeby ten głos był dziś słyszalny w Polsce, w Europie, w Watykanie i wszędzie tam gdzie to tylko możliwe. Solidaryzując się w pełni z treścią tego Listu, pragnę mocno wykrzyczeć, co już od dawna mam w sercu i z czego jestem dumny, wdzięczny Bożej Opatrzności, a zatem: precz z gender, precz z eutanazją, precz ze śmiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzołóstwa, precz z aborcją, precz z gloryfikowaniem odrażających zbrodniarzy z OUN-UPA na Ukrainie, po prostu precz z szatanem, czyli z wszystkim badziewiem cywilizacji śmierci!!! Jacku serdecznie Cię pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1546557

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ty to chyba chrześcijaninem nie jesteś?

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1546576

.....z tym pytaniem, bo myślałem nad tym ale naprawdę nie bardzo czaję. Jeśli ta liczba przy imieniu wskazuje na wiek, to nie chciałbym może obrazić, zranić i jeszcze nadto kobieta, zatem zapytuję raz jeszcze grzecznie, co też Agata75 miała na myśli z tym powyższym pytaniem.?! Pozdrawiam skonfudowany nieco.....

Vote up!
3
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1546624

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak, Agata rocznik '75

Pana wpis nie ma nic wspólnego z religią chrześcijańską, oczywiście nie mam na myśli tej wypaczonej przez KK czy inne kościoły teoretycznie chrześcijańskie...

Prosta i podstawowa miłość bliźniego... Gdyby Jezus jej nie miał to pozabijałby wszystkich wrogów w imię "wyższej racji", a taką władzę wg chrześcijan miał i mógł to zrobić...

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1546919

No tak Agato75, no cóż teraz to wypowiadasz się przynajmniej jasno i klarownie i tak sobie myślę, że Ty chyba Jehowa jesteś! Otwarcie krytykujesz, właściwie potępiasz Kościół katolicki (KK), inne Kościoły chrześcijańskie, a jaki mianowicie Ty Kościół w taim razie reprezentujesz?! Powiedz coś więcej o swojej wierze, podziel się swoim doświadczeniem wiary, to może coś więcej, będę mógł pw Twojej sprawie jeszcze powiedzieć, a może nawet i pomóc. Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1546927

Wiedziałam, że nie jesteś chrześcijaninem, skoro w taki sposób nadużywasz imienia Boga!

Vote up!
0
Vote down!
0
#1547037

Nowy Światowy Totalitaryzm, który rodzi się na naszych oczach to jest początek tego co przedstawił nam George Orwell w Roku 1984, Nowi ideologiści zobaczyli, że krwawe rewolucje i totalitaryzmy aczkolwiek na krótką metę skuteczne zawsze przegrywają gdyż ludzie mają wartośći moralne,wiarę w Boga które są silniejsze niż armie i krwawe rządy więc postanowili zmienić taktykę.Teraz, wojne prowadzi się ideologicznie, atakuję się Kościół Katolicki, wiarę w Boga i cały dotąd znany porządek moralny. Osłabia sie ludzi w ten sposób tak bardzo, że są manipulowani i dają soba sterować i wprowadzać zmiany, które im szkodzą. Jak temu przedziwdziałać? Modlitwą (Ksiądz ma tutaj rację) i mówieniem prawdy, ewangelizacją, zawsze można zacząć od osób nam najbliższych.

Vote up!
2
Vote down!
0

Grzesiek

#1546882

Akty urodzenia bez określania płci dziecka i protest Kościoła! Takie mamy czasy i w takim klimacie musimy się uświęcać! Kto zaprze się dziś Chrystusa Pana, tego zaprze się i Syn Człowieczy w tym Dniu Ostatnim! Otóż Archidiecezja Perth w Australii sprzeciwia się proponowanym zmianom w prawie, usuwającym z aktów urodzenia informację o płci dziecka. Kościół ostrzega, że będzie to skutkowało zamieszaniem m.in. w organizacji pracy w szkołach.

Ks. Joseph Parkinson w imieniu archidiecezji Perth napisał: „Od rejestracji dzieci w odpowiednich klasach, przez aktywności sportowe do spraw higieny osobistej, szkoły muszą wiedzieć dokładnie, czy uczeń jest płci męskiej czy żeńskiej po to, by zapewnić każdemu z nich właściwą opiekę”.

Już w sierpniu 2018 r. specjalna komisja ds. reformy prawa w Zachodniej Australii opublikowała wstępny raport, w którym mówi się o usunięciu z aktu urodzenia klasyfikacji na podstawie płci, z zastrzeżeniem, że powinna być ona uszczegółowiona w Rejestrze Urodzin, Zgonów i Małżeństw. W projekcie proponuje się również m.in., że dzieci od 12. roku życia mogą ubiegać się o zmianę płci bez zgody rodziców za orzeczeniem sądu rodzinnego. Rząd stanowy oświadczył, że zmiany powinny być prowadzone według raportu końcowego tejże komisji. Źródło: KAI

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/akty-urodzenia-bez-okreslania-plci-dziecka--kosciol-protestuje,64531,i.html#ixzz5YhYhdJIr

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1588194