Takiego zabić to mało - mam gdzieś mowę nienawiści i że "przestępca ma swoje prawa"

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Właśnie przeczytałem, że w Szczecinku, "wzorowy mą i ojciec", 32-letni szeregowy, zgwałcił 13-miesięczną Małgosię. Szlag mnie trafia, gdy czytam takie rzeczy, bo takim ludziom  życzę jak najgorzej. Oczywiście w areszcie, a potem w więzieniu, nic mu się nie stanie, podobnie jak Trynkiewiczowi, który zgwałcił i zamordował 4 chłopców w wieku 11-13 lat. 

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Bandyci chodzą po ulicach, i mają więcej praw niż ich ofiary. 

"Zaniepokojeni rodzice zauważyli na ubranku dziewczynki krew. Wtedy zawieźli ją do szpitala. Opinia lekarzy okazała się przerażająca.

Policja szybko aresztowała pedofila i jego żonę, która dorabiała jako opiekunka. Jej grozi 5 lat więzienia za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Jemu nawet 15 lat za kratkami za gwałt. Na rozprawę sądową Łukasz K. czeka w areszcie śledczym w Czarne - czytamy na ]]>Planecie]]>

Internauci są oburzeni, a większość, którzy w rodzinie mają małe dzieci, są oburzeni, wściekli, chcieliby dokonać na tym człowieku wyroku kary śmierci.Tak, rządzą nami emocje, bo jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy nie mogą patrzeć na niesprawiedliwość, jaka dzieje się na tym świecie.

Wiecie kto jest winny zabójstwa ofiar Trynkiewicza? Wymiar sprawiedliwości, który za komuny, jak i dzisiaj, jest bardzo wyrozumiał dla bandytów. Trynkiewicz jeszcze przed zabójstwem chłopców był podejrzany o poważne przestępstwo seksualne, ale dostał zawiasy, zdaje się...

            Nie tylko Krzysztof Sadowski i Roman Polański!

Pod tekstem "Zapomniany skandal seksualny w Teleranku" Czytelnik przypomniał mi film: "Akademię pana Kleksa" Krzysztofa Gradowskiego, i zupełnie niepotrzebną dla filmu scenę z kąpiącymi się nagimi małymi chłopcami. 

Pamiętajmy o  filmie Andrzeja Wajdy, "Kronika Wypadków miłosnych, gdzie upojona alkoholem przez filmowców 14-letnia Paulina Młynarska zagrała rozbieraną scenę?  Ta kobieta do dziś nie potrafi ułożyć sobie życia.

Pamiętajmy o filmie "Sara" Macieja Ślesickiego, gdzie w wieku 15-lat, na co pozwoliła jej matka, która sama chciała zostać aktorką, zagrała sceny erotyczne z 45-letnim Bogusławem Lindą? Tak, środowisko aktorskie, reżyserskie, są naprawdę pop....e. Agnieszka Włodarczyk podobnie - ta piękna kobieta w mediach narzeka na samotność. 

Podczas studiów, mgr, a dziś dr Ewa Skrabacz z UO mówiła nam o całych mafiach pedofilskich: lekarzach, policjantach, księdzach (księżach), prokuratorach, dziennikarzach i zwykłych robotnikach - wspierających się wzajemnie i... szkoda gadać!

"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" - zgadnijcie kto to powiedział.

I wiecie co, Radio ZET jest w porządku - dało sondę z ]]>karą śmierci]]>, na fot.

 

Ps. Twarze mordercy i pedofilów są zakryte, ale policja jest odważna do pokazywania twarzy malutkich sklepowych złodziei, np. kobiety, która przywłaszczyła 700 zł zapomniane w bankomacie:

"Gliwice. Policja grozi kobiecie: "Zgłoś się, bo pokażemy twoją twarz"

Żenujące...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

W polsce jest wiele zeczy zenujacych a przedewszystkim zezwalanie na parady wszelkiej masci dewiantow seksualnych pod haslem parada rownosci.Ja zapytam jakiej rownosci i do kogo lub czego ta rownosc nawiazuje.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1603086

Niekoniecznie. Wystarczy takich skazanych za czyny okrutne wobec dzieci zamknąć razem ze wszystkimi pozostałymi.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1603115