Homoseksualiści pójdą do piekła

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

– Heteroseksualnym gejożercom, mówimy NIE! – Krzyczą uczestnicy parady równości. Parada w Warszawie zawierała bardzo wulgarne treści.

 

Dr Paul Cameron z USA udowadnia, że osoby ze środowisk LGBT żyją krócej, a dzieci wychowywane przez osoby homoseksualne, nie tylko, że „są bardziej skłonne do stania się homoseksualistami”, ale są po prostu mniej szczęśliwe i ocierają się o inne zachowania uznane za patologię:

 

Wykład: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=KV_q8Mtt_ZM]]>

 

29 czerwca w Opolu ma się odbyć II Marsz Równości. Nie wiem, czy dojdzie na nim do kpienia z chrześcijaństwa. Na pierwszym marszu były osoby, które pokazuje telewizja w Warszawie. Jeżdżą chyba po całej Polsce. Muszę przyznać, że zdecydowana większość osób na ostatnim marszu zachowywała się z kulturą.

 

W Warszawie jednak było ostro. Parodia mszy, kpienie z chrześcijańskich symboli religijnych, ciekawe, co na to papież Franciszek?

 

Pytanie: czy to prawda, że w szkole podstawowej w Warszawie, miały miejsce swego rodzaju homoseksualne targi erotyczne?

 

Mojżesz nie był pacyfistą. Cywilizując swoich ludzi ostro rozprawił się z deprawościami, bo jego ludzie byli niczym „bestia w polu”. Facet, który odprawia parodię Mszy Św. nie jest żadnym księdzem. To była nieformalna grupa religijna – sekta – nie uznana przez kogokolwiek.

 

"Antyksiadz" Szymon Niemiec pracuje na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołeczny (Uniwersytet SWPS), dawniej nazywanym „Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej”. Znana nazwa, prawda? Kto nie wierzy, niech kliknie poniższy link, a zobaczy jego zdjęcie i opis osoby.

 

]]>https://kariera.swps.edu.pl/page/2/o-biurze-karier-uniwersytetu-swps]]>

 

Ciekawe co na to władze uczelni. Przecież dzisiaj z pracy fizycznej wyrzuca się człowieka, który złośliwie przejechał psa i wrzuca film z tego do internetu.

 

Związek pomiędzy pedofilią a homoseksualizm jest oczywisty i dawno udowodniony przez naukowców. Domaganie się adopcji to bezczelny akt ludzi, z których wielu to autentycznie zboczeńcy.

 

 

Homoseksualiści pójdą do piekła - cytaty z Biblii dla religijnych:

 

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

 

Kpł 20:13

13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość.

Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 

W 1 Liście do Koryntian Apostoł pisze o tych, którzy nie odziedziczą Królestwa Bożego:

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwieźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą… (1 Kor 6, 9).

 

Rz 1:25-28.32

25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.

27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

 

Jezus o zwodzicielach:

 

„Jezus powiedział do swoich uczniów: «Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu dla jednego z tych małych. Uważajcie na siebie!”.

 

 

Ale dla wielu jest nadzieja:

 

„Jeśli brat twój zawini, upomnij go; i jeśli będzie żałował, przebacz mu. I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwrócił się do ciebie, mówiąc: "Żałuję tego", przebacz mu”.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Tłumaczyli się między innymi słowami: "Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez osoby wierzące, i miało na celu podkreślenie, że na Paradzie Równości jest miejsce dla wszystkich, bez względu na wyznanie lub jego brak. " Inne można znaleźć na Niezalezna.pl

Wśród osób o skłonnościach homoseksualnych jest na pewno wiele osób wierzących. Ta skłonność czasem rzeczywiście jest wrodzona i nie zawiniona przez te osoby. Ale te właśnie osoby raczej nie biorą udziału w marszach, a poprzez powstrzymywanie się od praktyk homoseksualnych wyrażają swój heroizm i swoją wiarę.

A co do pozostałych, to Szatan też jest głęboko wierzący. On wie, że Bóg istnieje, ale mimo to się Mu przeciwstawia.

Vote up!
1
Vote down!
0

M-)

#1594188