Na 74 miesięcznicę Dziesiątego Kwietnia

Obrazek użytkownika Romek M
Kraj

 Jestem "chocholim tańcem" wokół 10 kwietnia zniesmaczony i zmęczony. Po co konstruować tunele aerodynamiczne, zatrudniać komisje i podkomisje, rekonstruować Tupolewa, skoro by poznać prawdę ]]>wystarczy upublicznić materiał]]> archiwalny ]]>Polskiego Radia program 1 (PR1)]]> i TVP info z 10 kwietnia 2010 roku. Ewentualnie dosłuchać ]]>kilku polskich świadków]]>, Smoleńska studnia jest tak głęboka, że na najgłośniejsze wołanie nie odpowiada z jej głębin nawet echo. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (9 głosów)

Komentarze

Podziwiam Twój upór i wytrwałość w dążeniu do prawdy. Był czas, że śledziłam dochodzenia wsystkich niezależnych dziennikarzy i zapaleńców. Brakuje mi już cierpliwości. Dochodzę do wniosku, że tunele aerodynamiczne są po to właśnie  aby nie upublicznić żadnych materiałów, które mogłyby wyjaśnić nam tę "tajemnicę". Mało tego. Podejrzewam, że ona jest już dawno wyjaśniona, tylko że nie będzie upubliczniona dla gawiedzi, której wystarczą co miesięczne światełka i mecze piłkarskie.  Nawet adwokat Arabskiego  lekceważy sąd  i nie wstydzi się użyć argumentu o Warszawie odległej o 400 km.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-5

Verita

#1514721

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bo już księżyc świeci...podobno nie wiadomo, tak mówią na mieście.

No to już się dowiedziałaś jak jesteś uczesana:))

 

Vote up!
1
Vote down!
-6

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1514724

Prawda, moim zdaniem, nie jest już "dawno wyjaśniona", ale niemal od samego początku była znana. Tyle że nie nam. Tak jak mówisz - dla nas przeznaczony jest tylko show.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1514742

Działaj !

Właśnie teraz  jest to konieczne.

Vote up!
2
Vote down!
0

#1514764

Dlaczego uważasz, "że właśnie teraz"?

Vote up!
1
Vote down!
0
#1514778

po raz drugi (poprzedni, rzecz dziwna - zniknął).

Ta krytyczna opinia o wszelkich działaniach rekonstrukcyjnych zadziwia mnie szczególnie u tak wytrwałego badacza katastrofy, który "zdeptał" wszelkie tropy i ścieżki zamachu smoleńskiego. Częstokroć także - mylne tropy.

To, że od początku znana jest prawda wcale nie znaczy, że została udowodniona. Jeśli np. na maturze podasz ostateczny (choć pawidłowy) wynik zadania matematycznego - bez przeprowadzenia całości rozumowania - to egzamin masz "oblany". I nie ma dyskusji.

A udowodnienie, punkt po punkcie, przebiegu i metody zamachu - to dowód istotny - zwłaszcza dla lemingów ("zamach musi być rzetelnie udowodniony"). Skoro czekaliśmy sześć lat - to jeszcze parę miesięcy może spokojnie poczekajmy?

Pozdrawiam!

Vote up!
1
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1514792

"Skoro czekaliśmy sześć lat - to jeszcze parę miesięcy może spokojnie poczekajmy?"
Problem jest w tym, że prawda o tych wydarzeniach jest taka, że nie może być wyjawiona, bo jest to w interesie mocarstw tego świata, tych, które tę zbrodnię zaplanowały, zrealizowały i prawdę o niej skrywają.
Możemy doczekać się orzeczenia podkomisji(Raportu Podkomisji) w którym będą podane fakty obalające wersję MAK i KBWLLP, ale dowodów wskazujących personalnie kto i jak dokonał zamachu- nie będzie.
Mogą być postawione zarzuty odpowiedzialnym za przygotowania wizyty, za postawę w trakcie i po tragedii, ale do udowodnienia komuś udziału w przygotowaniu i przeprowadzeniu- mnie dojdzie, bo dojść nie może.
Czuwają nad tym służby sprawców i służby strony pokrzywdzonej reprezentowanej przez "dobrą zmianę" i to od samego początku tj. po 10.04.2010 roku.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1514797

 - zobaczymy, albo "pożiwiom, uwidim" jak mawiali "przyjaciele - Moskale".

Vote up!
1
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1514807

Ja nie mówię, że znam prawdę tylko nie potrafię jej udowodnić. Ja tweirdzę że ZP zna prawdę niemal od początu i ma na nią dowody, tylko nie chce ich ujawnić - najprostszy przykład PR1 z 10 kwietnia.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1514828