VI. Co wydarzyło się na Okęciu, przed świtem 10 kwietnia 2010 roku?

Obrazek użytkownika Romek M
Kraj
Wnętrze kabiny pasażerskiej Jaka-40/048 -z takim samym układem siedzeń jak w Jaku-40/044

Każdy kto czytał "dialogi ze smoleńskiej wieży" (stenogramy z XUBS), w pierwszym momencie zapewne odniósł wrażenie panującego tam chaosu. Jednak gdy się w nie głębiej wczytał, zwykle zwracał uwagę na inne, umykające mu wcześniej szczegóły. Proszę spojrzeć na fragment rozmowy, który już przytaczałem, tyle, że tym razem z naniesionymi (ruskimi) czasami wypowiedzi:

08:39:20 Paweł Pliusnin (Kierownik Strefy Lądowania): A tu taki telefonik zapiszcie: 231-56-93, to Główna centrala UWD (chodzi tu, moim zdaniem, raczej o Ministerstwo Spraw Wewnętrznych - Главное управление внутренних дел , niż o Główne Centrum Kierowania Ruchem Lotniczym - Управление воздушным движением. Mają taki sam skrót – przyp. RM), tam na pewno, powinni wiedzieć, czy on wyleciał, czy nie wyleciał. / А вот такой телефончик запишите: 231-56-93, это главный центр УВД, там, наверное, должны знать, вылетел, не вылетел.

 

Treść tego rozdziału poprawiłem 16.10.14. Cała jego treść znajduje się na ]]>XL4.PL]]>  pod tytułem ]]>Rozdział VI. "Ruski bardach" ]]>

........................................................................ 

Opis wydarzeń jakie miały, moim zdaniem, miejsce 10 kwietnia 2010 roku znajduje się w książce "]]>Zatarty ślad. O 10 wietnia 2010 r.]]>", a kwintesencja moich ustaleń w artykule  >>Porządek wydarzeń smoleńskich" - ]]>tutaj.]]>

 

.
Christus, et impera super nos.

.........................................................................................
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (20 głosów)

Komentarze

...i jakoś cisza o tym, przecież każda, nawet komunistyczna delegacja była rejestrowana, filmowana, dokumentowana, reportaże emitowane w telewizji...dlaczego nie ma ani jednego zdjęcia z wylotu Delegacji w dniu 10 kwietnia 2010 roku ???...przecież to jest możnaby rzec kluczowe, bo jeśli nie ma zdjęć, filmów to można zakładać, że Delegacja z Warszawy nie wyleciała...dlaczego żaden, nawet byle jaka dziennikarzyna z tefałenu nie nagrał kilku minut "wsiadania do samolotu"...czy ktoś może mi to wyjasnić...???

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1435356

klucz do zagadki pewnie w znikniętym hangarze.

BYŁ !

 

  http://clouds.salon24.pl/399036,byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010

Vote up!
4
Vote down!
0
#1435360

...wybierałem się kiedyś na Macierewicza i wydrukowałem sobie materiał o hangarze, aby zadać parę pytań Macierewiczowi...niestety w ostatnim momencie coś mi wypadło i nie pojechałem...ale kiedyś to zrobię..pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
5
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1435373

to ze wojsko kacapskie  sie wycofalo z Polski to nie znaczy ze sie wycofala razwiedka i ich pacholki z Tuskiem i Komoruskiem na czele.

Oplacanych zdrajcow moskalskich sa tysiace na wszystkich stanowiskach a szczegolnie w bezpieczenstwie panstwa i prokuratorze czy wojskowej czy cywilnej.

Wystarczy przypomniec fakt ze po zamachu takie swolocze pokacapskie jak Janicki czy Parulski dostali nominacje generalskie.

 10 kwietnia de;gacja moze miala leciec dwoma Jakami ale przygotowany przez razwiedke plan zakladal ze tak trzeba pokierowac zeby delegacja z prezydentem wsiadla jednak do

"spreparowanej"Tutki i dlatego w w pierwszym jaku "zepsul" sie silnik ze juz nie bylo wyboru i Prezydent musial poleciec Tutka.

Przeciez nie wyobrazam soebie zeby nagle sie silnik zepsul przed startem w takiej wyprawie!!

Czy ktos pozniej sprawdzal ten silnik i tego Jaka?

 

A w FYMowskie bajki nie wierze bo sa calkowiecie wyssane z palca aby przekierowac tok logicznego myslenia na inne tory.

Wszyscy cali i zdrowi wylecieli z Warszawy na to sa niezbite dowody,a hangar mogl posluzyc do "spreparowania " i Jaka i Tutki.

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1435412

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Firley nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Trybeusie - a dlaczgo komisja A.Macierewicza nie zajmuję się (wręcz odrzuca) przebigiem z 9-go i 10-go kwietnie 2010 w Polsce, Czechach

i na Litwie. Wielu niezależnych analizatorów (m.inn. pp Dakowski, Cierpisz, etc, etc) to proponuję.

W co "gra" A.Macierewicz ?

W sumie wiemy kogo nier ma wśród nas , a nie wiemy :gdzie, kiedy i jak ?

Vote up!
5
Vote down!
-8

Firley

#1435361

...właśnie, wiemy, kogo nie ma, a nie wiemy gdzie, jak i kiedy...ja właśnie tak jak napisałem do Poety jestem przekonany, że nad Smoleńskiem zrzucili złom z kilku samolotów...tak jak napisałem do Poety kiedyś zadam te pytania Macierewiczowi, a może ktoś już zadał ???...

Prof Dakowski twierdzi, że silniki, które spadły po zetknięciu się z ziemią były zimne,...nie wiem  w co gra Macierewicz, pytałem kiedyś o filmik Koli, Macierewicz twierdzi, że filmik jest autentyczny, czyli uwiarygadnia miejsce...logika jednak co innego mi podpowiada...skoro nie ma zdjęć, reportaży z wylotu, to albo :

a) nikt nie zrobił, bo wylotu nie było...

b) może były zrobione, ale zostały zarekwirowane wszystkie materiały ...choć jest to nieprawdopodobne, gdyż zawsze coś by do mediów wyciekło...

...jeśli chodzi o hangar, to wydarzenia mogły odbywać w przeddzień "wylotu"...niestety my szare żuczki nie dowiemy się nigdy co wydarzyło się w dniach 9-10 kwiecień...dla mnie już teraz żadna strona  nie jest wiarygodna...zostawiam to Bogu ...i polecam tych, którzy oddali życie w tych dniach w służbie Ojczyzny...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
6
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1435376

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Firley został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Z mch bsrwcj njk .M. gr w t by z wszlką cnę wrygdnć Smlńsk jk mjsc dltg drzc wl lgcznych pytń d FYM- t c. 

W tj mtr n wdzę różncy pmędzy .M. tw.gn.ndną (srry jśl rzłm wl symptycznych PS-wców).

Pn Bg sprwy n zstwm wrząc, ż lw sprwdlwśc wypłyn n wrzch - gzmplm śmrć ś.p.Córk gn.Skrskg...

Bywj Pn Brc!

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-10

Firley

#1435387

A,M jest politykiem i jego zadaniem jest w chwili obecnej przejęcie władzy. Gdyby był analitykiem to można by mieć do niego pretensję. Ale nie jest. A.M-a będzie można ocenić, moim zdaniem, dopiero wówczas  gdy PIS przejmie władzę. Po tym co wówczas zrobi ze swoją wiedzą. 

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1435422

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...a co ma polityka do wyjaśnienia zbrodni...głupszej retoryki nie widziałem jak żyję...czyli co, Antoni Macierewicz według Ciebie gra swoją gierkę smoleńską??? jesli tak, to ja nie mam więcej pytań...przypominam, że jest przewodniczącym w powołanej Komisji od wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej, tu nie ma miejsca na politykę !!!

..a jak PIS nie przejmie władzy, to co...przyjmiemy, że wszystkie tezy Macierewicza są słuszne ?...nie no, to chyba jakieś jaja :))))

Vote up!
3
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1435426

Moim zdaniem nie chodzi tu o żadną "gierkę smoleńską",   

Można zapytać - a jak inaczej nazwać działania AM jeśli nie "grą", skoro tworzy on celowo fałszywą narrację, aby osiągnąć polityczne cele?

A jeśli jednak nie?  A jeżeli zajmuje się on dziś tylko takim wycinkiem sprawy "smoleńskiej", jaka jest w jego ocenie konieczna?

Proszę spróbować spojrzeć na całą sprawę pod trochę innym kątem.

Pozdrawiam serdecznie.  

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1435434

Pierwotnie zgłoszono Jak'a o jeszcze innym numerze. Zawsze potwierdzenia przychodziły z jednym i tym samym numerem : tym który w końcu poleciał. Do tego stopnia musiał polecieć konkretny numer , że "musiał się zepsuć" podstawiony "nie ten numer".

Vote up!
4
Vote down!
0

#1435366

>>Do tego stopnia musiał polecieć konkretny numer , że "musiał się zepsuć" podstawiony "nie ten numer"<<

Bardzo ciekawa teoria. Trzeba się nad nią dobrze zastanowić.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1435368

Nie mam w tej chwili czasu na poszukiwania, wpadłem do domu tylko na chwilę. Na salonie24 była notka na ten temat. To jest w papierach.

Vote up!
3
Vote down!
0

#1435384

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1435403

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tadman został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gra? A ja myślałem, ze to śledztwo.

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1435405

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

można było ukryć którym samolotem faktycznie poleciał prezydent? A, jeszcze ten zamach terrorystyczny na samolot z Europy Wschodniej. Jeszcze innym śladem jest stwierdzenie JK, że ciało Prezydenta było zadziwiająco zimne.

Teraz możecie minusować

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1435404

To najlepszy agentury schemat

Zamieszanie nie jest przypadkowe

Macierewicz ma służyć za krowę

Doić go będą wszyscy rusacy

Także nieświadomi , są i tacy

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1435425

Np. taka sprawa "F-yma".

Gość poświęca kupę czasu i kilogramy papieru, nie wspominając o gigabajtach informacji, aby coś próbować ustalić. I ustala pewną teorię.

I nagle, ni stąd ni zowąd, przekreśla całą swoją dotychczasową robotę. Mało tego, wysnuwa kolejną teorię całkowicie sprzeczną z poprzednią.

Dalej-cała seria słynnego seryjnego samobójcy.

Dalej.

Dlaczego obecni rządzący z dnia na dzień postanawiają nie lubić Rosjan, chociaż wchodzili im prawie na głowę.?

Czyżby ktoś z nazwijmy ich-"oni"-pogroził paluszkiem? Nakazując reorientację stosunku do Putina, grożąc czymś groźniejszym niż taśmy z "Sowa i..."?

Takich pytań są tysiące.

Dlaczego Sakaszwili przeleciał pół świata, by zdążyć na pogrzeb, a "komsomołka" nie mogła zdążyć z Berlina?

Dlaczego?

Czyżby dlatego, że "Polska to państwo teoretyczne"?

Ktoś niedawno to mówił.

Ktoś ważny, przynajmniej tak się wydaje, tylko wydaje.

Pozdr. autora.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1435479

To wyjątkowo dobry zestaw pytań :)

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1435480

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tadman został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zadaję jedno pytanie. Cóż takiego zmotywowało premierów i prezydentów, że w tak niespokojny czas,że polecieli razem do Gruzji. Takie sprawy załatwia się z reguły długo, a tu pstryk i wszyscy w Tbilisi.

Sarkozy też poleciał, lecz chyba z jakimiś gwarancjami ze strony Rosjan, bo miał eskortę, a tamci nie.

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1435494