Wprowadźmy w końcu, na prośbę Totalsów, stan wyjatkowy lub

Obrazek użytkownika Piter1
Kraj

wręcz stan wojenny.

Totalsi uwijają się w naciskach aby wprowadzić stan wyjątkowy. To oczywiście ma na celu odwleczenie w czasie wyborów prezydenckich, bo widzą, że na dziś czeka ich totalna porażka. Już dzielny "wiejski" lekarz Kosiniak-Kamysz zaczyna przyćmiewać swoją "charyzmą" niezłomną w swoich wartościach przy kamerze i mikrofonie polską Sophię Loren, czyli Małgorzatę K-B (z całym szacunkiem dla tej pierwszej) a jeszcze na dodatek zarejestrował się Marek Jakubiak, który może nie poddać się opcji "wycofujemy się wszyscy jako kandydaci, więc wybory nie mogą się odbyć w sytuacji jedynego kandydata....

Totalsi więc dwoją się i troją ale na razie bez widocznych efektów, poza awanturami w swoim gronie. PSL i o dziwo Lewica, zaczynają widzieć bezproduktywność tej taktyki. Pojawiają się w tych gronach oznaki trzeźwienia i rozglądania się za rzeczywistością, co przy ich oczywistym konformizmie, jednak jest krokiem naprzód.

A Totalsi swoje - oglądałem wczoraj i dziś transmisje z Sejmu. Żenada to jest małe słowo (niestety PSL i Konfederacja też).

Wprowadźmy więc, na wyraźne żądanie Totalsów, stan wyjątkowy lub wręcz stan wojenny. Wprowadzenie tego musi być jasno i wyraźnie wyartykułowane przez rząd i Prezydenta, że "w związku z obawami opozycji o stan Państwa, Konstytucji i zakresu swobód demokratycznych i jej żądaniem wprowadzenia stanu wyjątkowego, niniejszym ten stan wprowadzamy na okres zgodny z Konstytucją i odpowiednimi ustawami, rozporządzeniami etc., etc.".

"Zagranica" w tej sytuacji nic nie pomoże. No a "ulica" tym bardziej, bo ulice będzie patrolować policja i wojsko i bez pardonu pałować lub zamykać w aresztach.

No i:

- zamkniemy antyrządowe media (Gówno, TVN etc.),

- każdego polityka, który będzie wypowiadał lub promował internetowo wrogie rządowi treści wsadzimy do nowoczesnego pierdla (nowoczesna pałki i paralizatory na wyposażeniu strażników),

- wszelkie zgromadzenia antyrządowe typu fryzjer z KOD-u lub Kacprzak z ubekami będą natychmiast pałowane bez ostrzeżenia i również wsadzane do pierdla plus grzywny.

Miną trzy miesiące, potem Sejm bez tych, którzy siedzą w więzieniach przedłuży o następne..., a skowyt Totalsów będzie rozbrzmiewał już tylko na więziennych spacerniakach.

Trochę się rozmarzyłem ale to może jest właściwa droga.

Pozdro,

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Liczba ofiar koronawirusa w rozwiniętych państwach Europy:
Włochy: 8215
Hiszpania: 4858
Francja: 1698
Niemcy: 285
Szwajcaria: 207
Wlk. Brytania: 580
Holandia: 435
Belgia: 289
Polska: 16
Z tych danych opozycja wysnuła wniosek, że to rząd Polski za późno zareagował na epidemię.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1623431

to pewnie by już było. Ale nie jest. Demokracja ( a jaka?)! Można niszczyć i plugawić, Naprawiać, szczególnie dla dobra Narodu- łatwo nie można. Ot, taka się dała zrobić przez te 80 lat, zabójcza mieszanka.

Vote up!
4
Vote down!
0

yenom

#1623586

Opozycja mówi, że jeżeli PiS zrobi te wybory to jak oni przejmą władzę to już nigdy nie zrobią.

/to czas, coronawirusa to czas/

Vote up!
4
Vote down!
0
#1623594

spacerniakach"

Wspaniały program uzdrowienia postbolszewickiej totalnej mafii znanej jako POKO.

Gdyby tylko była jakakolwiek szansa na wprowadzenie tego w życie...

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1623598