Anna Grodzka na Polkę Stulecia i autotsunami

Obrazek użytkownika Piter1
Kraj

Europejsko-poprawnościowy i oczywiście antyprawicowy debilizm GW rosnie jak na drożdżach. W tym sensie jestem pełen uznania dla Czerskich - z uporem maniaka próbują wywołać różnymi sposobami ogólnonarodowe tsunami, które zmiecie i zatopi po wsze czasy pisowski rząd i wyznawców Kaczora. I wywołują, tyle że autotsunami, które w końcu ich samych zatopi. A o tym,  że już są podtopieni i chwytają się brzytwy świadczy ich najnowszy poprawnościowo-medialny hit jak poniżej.

Wśród kandydatek w konkursie na Polkę Stulecia <Wysokich Obcasów> (WO) pojawiła się Anna Grodzka. Nie wierzyłem wzrokowi i musiałem przeczytać to trzy razy a po chwili pomyślałem - ok, głosujmy na Annę G. gremialnie aby wygrała i wtedy GW ostatecznie się skompromituje. A może inni też tak myślą?.  Wierzcie mi - to było moja automatyczna reakcja na tak debilną kandydaturę, uwłaczającą, tym samym, naszym wielkim, wspaniałym Polkom, których charaktery i zasługi są nie do przecenienia. Po niedługim czasie czytam w internecie, że gremia już się zbierają i Grodzka będzie faworytką omalże jak niepokonana, wyścigowa klacz. I tu rzuciłem wesoło do siebie <carrao> jak płk Jose Arcadio Morales lądując bez spadochronu w filmie <Kilerów 2-óch> - oj, będzia jazda!.

Nie minęło znów dużo czasu i czytam w internecie jak poniżej:

<<Jak całą akcję skomentowali redaktorzy z „WO”?
Zareagowali (prawica - przyp. Piter1)  transfobicznym rechotem oraz wezwaniem do zbiorowego głosowania na Grodzką, aby – jak to ujął portal wPolityce.pl - „ośmieszyć Wysokie Obcasy”. (…) Nie czujemy się jednak ośmieszeni, bo nie widzimy w Annie Grodzkiej nic śmiesznego– próbowali robić dobrą minę redaktorzy z „WO”.
Jeśli ktoś tu się ośmiesza, to prawica, eksponująca prymitywne uprzedzenia i wąskie horyzonty– kpili stwierdzając, że ten mechanizm jest im dobrze znany – to, co wykracza za nasze możliwości poznawcze, budzi lęk.
Ale to nie wszystko. Czymże byłby tekst w „Wyborczej” bez pochwał w kierunku Grodzkiej? Dlatego też nie zabrakło „ochów i achów” oraz stwierdzenia, że „Anna Grodzka jest dla milionów Polek i Polaków symbolem niestrudzonej walki z uprzedzeniami i wiary w to, że nie ma takich ograniczeń, których nie da się pokonać”>>.

No to ok - jedziemy z tym koksem. Dla mnie w tym przypadku nie ma już ograniczeń mimo, że na widok Anny G.  moje niektóre zmysły (wzrok i słuch) wariują z emocji. Dotyk, smak i węch na szczęście nie, bo te nie doświadczyły bezpośredniego kontaktu z faworyzowaną kandydatką.  Anna G. <Polką Sulecia>!!!

GW odtrąbi swój sukces w ramach europejskiej walki o <wartości i tolerancję> a przy okazji ogłosi, że na nią głosowali nawet <polscy faszyści> jako efekt jej (czyli GW) olbrzymiego, pozytywnego wpływu na Polaków w boju o wyzwolenie Polski spod zacofanych, reżimowych rządów prawicy.

PS. Czy ktoś ma link do głosowania, bo ja niestety z ubolewaniem przyznaję, że nie czytam GW ani jej portali internetowych.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

hybryda stulecia

 

głowa do myślenia

nie kosz śmiecia

więc Anna Grodzka

hybrydą stulecia!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1572739