Niepoprawni - mobilizujcie na wybory zamiast...

Obrazek użytkownika Piter1
Kraj

pierd....ić o wszystkim i o niczym. 

Popełniłem tu kiedyś parę tekstów, jestem stałym czytelnikiem (obserwatorem?) Niepoprawnych i od dawna nie wypowiadam się (z wyjątkiem rzadkich komentarzy lub plusów-minusów), bo generalnie nie mam na to czasu.

Ale jeżeli już się wypowiedzieć, to na ważny temat. Tym tematem są najbliższe wybory..

I czytam Niepoprawnych codziennie a tu totalny miszmasz - o wszystkim i o niczym.

I o Zielonych, i o LGBT, i o SLD, i o Wiośnie, i o Czajce i Trzaskowskim, i o historii takiej czy innej, i o personalnych przepychankach, i o zdeprawowanej UE, i o sędziowskiej kaście, i o mediach takich czy owakich etc., etc..

Przecież dobrze wiemy, o kim czy o czym są te tematy - są one ważne lub bardzo ważne ale nie w tym momencie, bo to już jest para w gwizdek - do wyborów zostało raptem 11 dni...

Teraz trzeba rzucić się w kierunku taśmy - tą taśmą jest wygrana PIS-u  większością sejmową lub wręcz konstytucyjną!!!

I co robić? Po prostu działajmy poprzez mobilizację niegłosujących, poprzez przekonywanie niezdecydowanych i wahających się - na głosowanie na PIS.

Ja przekonałem jednego Narodowca i dwoje lemingów, zmobilizowałem troje. Oczywiście wiem, że ich deklaracje, mimo że brzmiały wiarygodnie, mogą być fałszywe ale jednak coś zrobiłem.

I tym się zajmijcie na ostatniej prostej zamiast pisać o dupie Maryni czy o zupie i dupie.

PS. A ja nareszcie będę głosował w Warszawie, bo tak chytrze zaplanowałem urlop z Anglii.

Pozdro

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (21 głosów)

Komentarze

Trzeba się temu poświęcić. Też staram się przekonać różne osoby. Różnie wychodzi, ale będę miał czyste sumienie.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1604775

Szczęść Boże,Wszystkim  :)

 @Piter1 ,jestem ZA :)

pozdrowienia :)

Vote up!
8
Vote down!
-1

gość z drogi

#1604785

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tylko Konfederacja.

Vote up!
4
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1604787

Ciekawe, jakim argumentem przeciągnąłeś narodowca na stronę PiS-u? Pewnie statystycznym?

Vote up!
5
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1604786

on nie miał żadnych argumentów poza ogólnikami i frazesami. A ponieważ jest gościem na poziomie, to zrozumiał że głosując na Konfederację osłabia PIS i wzmacnia totalnych. Nawet jeżeli Konfederacja przekroczy próg 5%, to co dalej? Przecież ona tak de facto stoi po stronie opozycji.

Vote up!
8
Vote down!
-6

Piter1

#1604819

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Argument statystyczny, zupełnie bezwartościowy. Konfederacja, jako mobbingowana przez media - a wspierana tylko przez ludzi, którzy przetarli oczy - i zrozumieli, że w zasadniczych kwestiach PO, Pis, PSL - i to czwarte - niczym sie nie różnią. Lista niespełnionych przez PiS obietnic jest haniebnie długa. Konfederacja stoi w szrankach jako jedyna nie umoczona w okrągły stół. Jej przedstawiciele nie zabiorą głosów PiS-owi, który sam się pogrąża. Konfederacja jest nadzieją dla tych, którzy stracili nadzieję. Dla tych, którzy w ogóle nie poszliby głosować - mając, jak zwykle, do wyboru większe lub mniejsze zło.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1604843

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1604798

do której mam takie pytanie, czy taka sama ilość samobójstw przypadająca na  10.000 ludności nie byłaby bardziej przerażająca?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Statystyka_samobójstw_według_państw

Vote up!
5
Vote down!
-1

michael

#1604864

która zacytowała metodą kopiuj wklej (CTRL-C -> CTRL-V) fragment tekstu pani prof Marii Majewskiej, opublikowanego na stronie Mirosława Dakowskiego [link]. Pani prof. Maria Majewska opowiada piramidalne bajdy. Nie da się przeprowadzić logicznego dowodu jakiejkolwiek tezy przez analogię do niezbyt prawdopodobnej hipotezy o przyczynach upadku cesarstwa rzymskiego. Szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym po raz pierwszy wytworzył Ludwik Pasteur w połowie XIX wieku przeciwko wściekliżnie, cholerze i wąglikowi i tym wynalazkiem uratował życie tysiącom ludzi, zadając sobie sprawę z ryzyka samej procedury szczepień. Każde ludzkie działanie niesie za sobą ryzyko.

Mogę powiedzieć tylko jedno. Zwykła łyżka stołowa, taka do zupy jest bardziej niebezpieczna niż dowolna szczepionka. Nie wierzy pani?

Otóż zwykłą łyżką można zabić człowieka. Jednym ruchem, w sekundę. 
A jedna szczepionka można uratować człowiekowi życie, mimo ryzyka.

A pani Maria Majewska opowiada nonsensowne konfabulacje. Myślę, ze skrót prof. przed jej nazwiskiem odpowiada rzeczownikowi "profanatorka". Profanatorka nauki. Podobnie jak prof. Jan Hartman oraz prof. Olga Lepieszynska.  

Pozdrawiam serdecznie i myślę o wakacjach, gdzieś bardzo daleko.

Vote up!
4
Vote down!
-3

michael

#1604870

To jest jedyny sensowny wybór. Mimo ryzyka i mimo niedoskonałości PiS. Nikt nie jest doskonały.

Vote up!
9
Vote down!
-1

michael

#1604871

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

czyli najbardziej pasowałby Ci Krzysiek_nieróbsobiejaj_Bengowski_vel_Grodzka hahaha dawno tak się nie ubawiłam! >>I'm a man! Nobody's perfect!<< buahaha hihihihihihihi hehehehe! Hahaha można zabić się łyżką według pana abakusa! hahahahahahahahahahahahaha! w sekundę! hahahhihihihehehehehe! pęknę ze śmiechu!

Vote up!
2
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1604873

Pierwszoplanowym zadaniem - po wygraniu - przez PIS - 13.10  - musi być repolonizacja rynku medialnego .

Można wygrać wybory , ale jeśli nie uporządkujemy mediów , te pozostające w rękach obcego kapitału media będą ciągle przeszkadzać w reformie sądownictwa i nigdy nie ukarzemy przestępców , złodziei czy zwykłych oszustów ...

"Możemy wybudować wiele kościołów . Ale jeśli nie będziemy mieć własnych mediów , te kościoły będą puste"

Święty Maksymilian Maria KOLBE ( 08.01.1894 - 14.08.1941 )

Vote up!
11
Vote down!
0

ke-fas

#1604812

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy rząd, który pstwł pn Krskg n czl TVP będz zntrswny czcwym mcm?

Vote up!
3
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1604815

Pani woli Jarosława Kurskiego i jego demokratyczną GW.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Piter1

#1604820

Pana Kurskiego uważam za człowieka propagandy sukcesu, a ponieważ jest desygnowany przez PiS - trudno spodziewać się, że ta partia zadba o uczciwe, polskie media. Dzisiaj właśnie z wywiadu na portalu Mediów Narodowych dowiedzieliśmy się, jak to było z "konkursem" na prezesa TVP.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1604844

Narodowcy nie mają monopolu na nacjonalizm a tym bardziej na interes narodowy. Tv publiczna może jak najbardziej spełniać narodowe cele oraz narodowy interes, który zresztą z definicji nie może być zawłaszczony przez wąską grupkę, nawet nie istniejącą w polityce. A to wszystko mało ma do całej repolonizacji mediów, więc skalowanie tematu na to jest manipulacją. Ciekawe tez, czy u waszych nie ma propagandy a wszystko jest uczciwie. Może pośmiejemy się na konkretnych przykładach, choćby z niesamowitych opowieści brauna? Kanału MN też często nie da się ogladac, to ma być wzorzec? Tam sama prawda i zero propagandy?

Vote up!
4
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1604879

- że Kurskich jest dwóch,- jeden w ga ga ga ga zecie tfuuuuuu michnika a drugi w TVP.

Taka z nimi rozmowa,- oni widzą tylko swój chciwy ryj i gdzie kasa i micha z koryta.

Vote up!
7
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1605020

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Skąd Pan wie, czego nie załapałam? Kurskich jest dwóch, a jakoby jeden (cytuję) "oni widzą tylko swój chciwy ryj i gdzie kasa i micha z koryta." To, co jeden wyprawia w koszernej jest identyczne z tym, co drugi wyprawia w TVPiS.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1605172

Pitolić można zawsze. Dyskusje są potrzebne, bo nas i czytelników ubogacają argumentami. Warto więc dyskutować, nawet z tymi (a może przede wszystkim), którzy mają inne od nas poglądy. 

Co nie znaczy, że w realu nie próbujemy przekonywać innych. Jest to trudne niemiłosiernie, bo zwolennicy totalnych mają "klapki TVN-owske i gazetowyborcze na oczach". 

Ja osobiście próbuję. Przez ostatnie kilka lat udało mi się pozyskać dla nas raptem 11 osób. Naprawdę to mało, ale i tak się cieszę, bo te 11 osób wpłynęło na swoje rodziny i być może tak naprawdę pozyskałem około 30 osób, ale od 2015 roku i to zagorzałych totalniaków. Ja wiem, że to mało, ale co ja mam zrobić jak żadne argumenty merytoryczne nie docierają? U nich grają emocje i to wszystko.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1604849

Apel do zwolenników Prawa i Sprawiedliwosci

 

Po to powstały 3 bloki opozycyjne, by mimo wygranej PiS-u, stworzyć antypisowski rząd!

Ostrzegam - przy naszej biernej postawie i braku mobilizacji- ich szanse wzrastają!

 

Vote up!
12
Vote down!
0
#1604850

popieram 

zaszczepiona, itd itp

nie należąca nigdy do PISu, zawsze GO  jednak popierająca,:)

Bo jeśli nie ONI ,to kto ?

kto w czasach walki o Naszą Polskę?

w czasach,gdy z lewa i prawa nas atakują OBCY ;)

Budrysowo w komplecie zaGŁOSuje podobnie  :)

pozdrowienia ze znajomych dróg :)

Vote up!
4
Vote down!
0

gość z drogi

#1604892

Jestem zdania, ze trzeba probowac wyjasniac, zeby zasiac odrobinke niepokoju. Czas jest jednak  zbyt krotki.

Ja juz od kilku lat probuje przekonac moje przyjaciolki.

Jedna, gdy sie meza nie przestraszy, to moze wybierze PIS. Druga z pewnoscia nie, bo ja wqurwia PIS-owska TV. Trzecia natomiast zabronila mi glosowac, bo nie mieszkam w Polsce i nie wiem jak ciezkie jest zycie w ostatnich latach. Obiektywnie oceniam, ze  3 kolezance  bardzo sie poprawilo, nowe meble, nowe auto,nowe ubrania i kosmetyki, komorka lepsza 100 razy niz moja i na stole to co zawsze.

Mam obawy, ze Polacy glosujacy na PIS -  uspokojeni wynikiem wyborow do Parlamentu Europejskiego wogole nie pojda na wybory. A to byloby dla Polski tragiczne.

Vote up!
4
Vote down!
0

Gosia

#1604971

ale my musimy nadal namawiać ,przypominać i prosić naszych o pomoc :)

n.p młodzi niech pomogą Starszym w dotarciu do lokali wyborczych 

pozdrowienia

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1605169

Jakich argumentów używasz namawiając do głosowania na PiS?

Vote up!
0
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1605673

jak to robi politruk markowa - atakująca zarówno polskich patriotów z PiS i Radio Maryja...

Czyli pełna współpraca rosyjskich "narodowców" z sowiecko-rosyjską ścierwoneonówką...

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605682