Wracam do Polski i jak spotkam kogoś z Totalsów, to... proszę o pomoc prawną

Obrazek użytkownika Piter1
Kraj

ponieważ niestety mogą mi puścić nerwy.

Totalsi i "kasta" sędziowska mają swoje wpływy i medialne i konkretne (hejt i "wyroki").

Jeżeli spotkam kogoś z poniższej krótkiej listy i powiem mu (jej) to, co w moim komentarzu poniżej, to pytanie jest - za co mogę być pociągnięty karnie do odpowiedzialności za te potencjalne wypowiedzi?

Donald Tusk:

- Ty niemiecki na krótkiej smyczy niemiecki kundelku; teraz jesteś Święty i antyrosyjski? A co robiłeś od obalenia Olszewskiego do "wczoraj"? I politycznie i gospodarczo i upodlając Polskę za kasę. Jesteś cyniczną,wytresowaną medialnie bezmózgową szmatą.

Europosłowie PO (KO?) - Róże, Haliccy, Ochojskie, Millery, Cimoszewicze, Biedronie i inni...?:

- konwiskata majątków, banicja i wypierdalać!!!

KO - Budki, Siemoniaki, Grodzkie, Sienkiewicze, mężowie Appelbaum i setki innych "intelektualistów polityk lewicowo-liberalneji"...:

- zabrakło kasy na ośmiorniczki a miało być do końca świata i jeden dzień więcej? - no to wypierdalać! Dla niektórych banicja!!! Inni do łopaty albo na kasę w Lidlu.

PSL - Kosiniak-Kamysz i inni...:

- pójdżcie na pole i się zaorajcie, to się lepiej poczujecie na wolnym powietrzu

Profesorowie, aktorzy, dziennikarze, "celebryci" - Środy, Matczaki, Lisy, Żakowskie, Jandy....:

- do szkoły po zwrot pieniędzy za brak podstawowego wykształcenia, brak podstawowej kultury w obyciu i po prostu chamstwo zamiast argumentów - wypierdalać!

Lemingi:

- obudżcie się z wygodnego dla Was od lat ale ogłupiającego letargu i zacznijcie po prostu myśleć samodzielnie!!! (mózgami swoimi a nie pożyczonymi od Michnika).

Kasta i "media" mogą rozdmuchać drobiazg do rozmiarów Kosmosu ale myślę, że powyższe, potencjalne moje wypowiedzi nie grożą procesem.

Chyba że...? -  w końcu oni wyjadą z "tego kraju", bo tu czują się obsrani. Ale to tylko obiecanki-cacanki - trzeba ich po prostu wypierdolić - BANICJA!

Pozdro,

Piter1

 

INNI

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Gdybyś użył wszystkiego co napisałeś do tych, których wymieniłeś, to przy aktualnym stanie sądownictwa w Polsce, skazano by wszystkich w rodzinie ( za niewinność) do trzeciego pokolenia włącznie ;-((. Przykład :wystąpienie Ochojskiej  wczoraj. I wcześniej, i nic jej za to. Wycierają sobie Polską swoje wredne , pokrzywione gęby i nic. A Kodeksy cierpią, bo nie używane.

Więc radzę: jak spotkasz, to wal w mordę bez zapowiedzi! Zawsze możesz w afekcie się pomylić, i powiedzieć, że widziałeś orangutana, i w obronie własnej .........

Vote up!
2
Vote down!
0

yenom

#1643010

... lub "żółtym paskiem zamiast mózgu" - czyli "cała prawda całą dobę" ...

Vote up!
1
Vote down!
0

ke-fas

#1643067