Owsiak jako V-2

Obrazek użytkownika Muni
Kraj
Kilka dni temu zapytałem na "fejsie" co się właściwie dzieje z niejakim Jurkiem O. Zwykle,już przy końcu jesieni zaczyna się stadne pyskowanie mediów, stręczenie tłumom wątpliwie charytatywnej akcji, z której można skubnąć co nieco. Tu się da na inkubatorek dla dzieciaczka, tam na jakiś spirometr, a jak ów dzieciak wyrośnie, będzie mógł pojechać na "przystanek Woodstock" (czy im w ogóle wolno używać tej nazwy?) gdzie będzie mógł przyćpać, zachlać i dowiedzieć się troszkę lewackich popłuczyn dla głupców. Nie mówiąc już o tym, że każdy przez te kilka dni zostawi troszkę kasy. Młodzi ludzie, jakby to powiedzieć, są trochę głupi, więc maszynka się kręci.
Więc skąd ta cisza - do dzisiaj?
Ano, nie wiedzieli co robić. Nie oszukujmy się, cisza w niemieckich mediach dla polskiej ludności nie była przypadkiem. I oto właśnie, dzisiaj, układ odpalił swoją nową V-2, czyli Jurka. Otóż, czego będziemy oczekiwać? Będzie zwiększenie kosztów, wydatków, propagandy. Samych ekip tv ma być STO! Sześć godzin na TVP2, cały dzień na TV Rozrywka plus regionalne szczekaczki. 
Jaki jest tego cel, skoro wiedzą, że klimat do marnotrawstwa się zmienił?
To pułapka!
Zasadzają się PiS i jego ministrów, którzy z pewnością zainterweniują na taką grandę i zalecą obciąć koszty. I wtedy się zacznie jazda i jazgot: "Wstrętny PiS zabrał dzieciaczkom inkubatorki!" "Faszyści z PiSu uprawiają ludobójstwo!". I po nazwisku, i donosik do szwabskich funków i rundschaów, i do Uni, gdzie lewaków i antypolskich świń zatrzęsienie.
Chyba, że PiS ich wyroluje i zignoruje ten cyrk, godząc się na straty. Ale tego im nie wypada, więc? 
Myślę, że jest na to rozwiązanie. Trzeba wybrać jakiegoś wyszczekanego młodego polityka, który będzie mógł bez lęku zebrać ten jad na klatę, ale zadziała jak tarcza obronna! I niech tylko on się tym zajmuje - dać mu oficjalnie umocowanie do tej sprawy. A wyższa szarża - powinna to olewać całkowicie!
To będzie jak wykręcenie zapalnika tej V-2. Układ dostanie szału. Pytanie, czy PiS ma jakiegoś młodego, wypyskowanego zdolnego, gotowego na walkę? Myślę, że tak. To już nie jest rok 2000. No, to zobaczymy jaką strategię wybierze PiS, byle się nie bać! To tylko polityka :)
 
 
Równolegle na  ]]>http://xiezyc.blogspot.com/]]>
4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (14 głosów)

Komentarze

dokladnie tak samo pomyslalem ze to jest WSIokowska prowokacja,aby lemingi zalapaly ze PIS jest przeciw dzieciom gdyby podjol walke z tym najwiekszym post PRLowkim przekretem.
Uwazam ze PIS jak najbardziej powinien skasowac ten mega przekret i CBA wraz wymiarem sprawiedliwosci powinni ta afere zlikwidowac a winnych umiescic za kratami zabierajac ich majatki.
To jest ostatni rzut na tasme owsikowych kreatorow, sponsorow i profitientow zeby zlapac wileka kase i za ksiegowac z tego roku zlodziejstwo zaczym sie do nich nie dorwie nowy NIK czy jakis urzad skrabowy.
No bo wlasnie akcje Owsika byly po to by ukradzione pieniadze zaksiegowac jako pomoc dla Owsika ,stad tez w tym roku jeszcze wiecej chca mu ``pomoc``- to dotyczy wszytkich organizacji ,a w szczegolnosci panstwowych bo pieniadze podatnika to pieniadze niczyje w ich przekonaniu i ktore trzeba ukrasc.
O Owsiku pewnie juz niedlugo sie dowiemy z jego procesu i Polacy zobacza ile kosztowala podatnika jedna darowana zlotowka w zakupionym sprzecie dla szpitali.
Ktos gdzies poobliczal ze to jest miedzy 5 a 10zl.
PIS nie moze sie bac ruszyc ta WSIkowka i zydopostkomusza mafie z ojcem chrzestnym Kwasniewskim, ktora zywi sie na polskich dzieciach,a Owsiak to tylko maly kundel szczekajacy za niezla miche,a wypracowujacy dla tej mafi niezly profit.

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1500497

No i wiemy - lecą na chama :) PS: Nie wiem, kto ocenił twój komentarz negatywnie, chyba mają jakieś dyżury, bladzie.  

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1500499

jak zwykle ocenił wpis wilka pałami. On ocenia tylko błędy.Czyżby tylko na tym się znał?
Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

Verita

#1500501

jak zwykle ocenili wpis wilka pałami. On ocenia tylko błędy.Czyżby tylko na tym się znał?
Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-4

Verita

#1500502

Owsiak nie działa w próżni . Prawdopodobnie oprócz akcji z owsikiem , media przygotują jeszcze kilka akcji tego typu. ONI myślą w dłuższej perspektywie i skoordynowany atak będzie trwał . Przecież nie będą stać z boku i przyglądać się jak PiS odcina ich od koryta 

Vote up!
4
Vote down!
0

kanon24.pl

#1500511

Zobacz tylko na codzienne wiadomości o kolejnych strasznych morderstwach, popełnianych przez coraz to młodszych ludzi, przyznaj także jak wiele i wydaje się coraz więcej ludzi młodych, szczególnie urodziwych dziewcząt zaginionych. Wiele z nich już nigdy prawdopodobnie policjanci nie odnajdą, a te które znajdują to włos się na głowie jerzy. Czy ty który uchodzisz za symbol, z którym kojarzy się to znane powiedzenie: "Róbta co chceta!" nie czujesz się, choć trochę za to w jakimś stopniu odpowiedzialny?! A czy te wieści które docierają do Polaków, o tym wszystkim co dzieje się na Woodstoku, czy to ciebie nie wzrusza, czy rzeczywiście musi dochodzić tam do tak ohydnych scen, które krążą w internecie. To Owsiak!

A my cóż możemy zrobić, by tego typu zjawiska eleminować z polskiego krajobrazu, po prostu nie dawajmy na tą całą orkiestrę ani grosza i gdzie możemy tam innym oferujmy inne znane sposoby pomocy najuboższym, chorym, bezdomnym i najbardziej potrzebującym. Specjalnie polecam dzieło św. Brata Alberta, które prowadzi wiele domów dla dzieci wymagających szczególnej opieki. Znaną osobą w Polsce związaną z tym dziełem jest naturalnie ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski, którego stronę wszystkim serdecznie polecam: isakowicz.pl

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1500576