Politruk Owsiak winien ustąpić, Sikorski i PO powinni przeprosić

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

WOŚP jest fundacją do której działania dokłada się miliony obywateli naszego kraju, której akcja wspierana jest też przez instytucje państwowe. Jako taka więc winna być absolutnie apolityczna. Niestety jej lider-Owsiak z każdym rokiem coraz bardziej wchodzi w politykę, stając się stronnikiem jednej opcji politycznej. Szkodzi tym w sposób oczywisty WOŚP.

Na organizowany z pieniędzy WOŚP festiwal Woodstock zapraszał i zaprasza tylko polityków PO, robiąc z imprezy polityczną propagandówkę..

Bywali tam jako goście-Komorowski, Schetyna, Budka. Na pytanie o zaproszenie prezydenta Dudy, tak odpowiedział Owsiak...  

Na pytanie, czy wyobraża sobie prezydenta Andrzeja Dudę na Woodstocku odpowiedział: I tak, i nie. Ale chyba dzisiaj – nie. Siłą rzeczy przemieniłoby się to w mocno polityczne wystąpienie.

Do tego mamy tam promocję przyjmowania imigrantów, ataki słowne Owsiaka na posłankę Pawłowicz. Wszystko to jest ciągłym, ślepym wspieraniem konkretnej siły politycznej.

Jeśli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma być akcja ponad partyjną, łączącą ludzi choć na jeden dzień, Owsiak musi ustąpić...W sposób oczywisty szkodzi akcji..

Radek Sikorski o Litwie i Litwinach...

Ja chcę wychować Litwinów, żeby zrozumieli, że sr**ie na Polskę nie jest za darmo.[...]

To są cwaniaki. Oni wiesz, to jest mały kraik i ich przewaga nad nami jest, że oni pilnują absolutnie tylko tego, gdzie mają interes, a tu mają interes i mają to zreserczowane. 

Przypomnę tylko jaka aferę rozpętały ówczesne władze naszego kraju gdy kibice Lecha wywiesili transparent "Litewski chamie, klęknij przed polskim panem".. 

Za dopuszczenie do wywieszenia transparentu wojewoda wielkopolski PO Piotr Florek ukarał Lecha zamknięciem II trybuny na mecz z Koroną Kielce i nie wykluczył, że być może w przyszłości zamknie nawet cały stadion. Surowsze kary dla klubów za podobne zachowania kibiców zapowiedział także minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz.Oświadczenie utrzymane w podobnym tonie wydał też polski MSZ. Incydent oceniono jako "pożałowania godny przejaw bezmyślności i ignorancji".

Oczywiście rozumiem wymowę działań litewskich w sprawie Możejek. Jednak jeśli politycy PO zrobili taka nagonkę na kibiców Lecha za ów transparent, dziś sami powinni przeprosić naszego sąsiada....Pamiętajmy  że politykom wolno dużo mniej. Czekam więc na konferencję Sikorskiego ze Schetyną i przeprosiny za te haniebne słowa które zapewne zaszkodzą w naszych relacjach, które lekko się poprawiły...   

Czekam też na odejście Owsiaka z WOŚP-Jurek szkodzisz...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:9)

Komentarze

 Jeżeli mydłem wypiera się szampon, to naprawdę dziwne. TYCH bandytów trzeba zamknąć i osądzić! bohaterowie taśm z małej litery za kraty. A obecnych Zdrajców osądzić i wyrzucić klucz!!! To wtedy będą namiastki sprawiedliwości!  Pogonić Sowiecką agenturę , która się przejawia w tysiącach!  Karać kolaborację wieloletnim więzieniem, a zdradę państwa Polskiego przez urzędników państwowych , dożywociem! Musimy błyskawicznie odzyskać kraj z rąk Lumpów i szmalcowników! Mowa o samorządach, też. Co nie ma siły, aby Sowiecką wielotysięczną agenturę  wywalić z Polski? Czas na radykalne zmiany kontrwywiadu To suweren Rządzi Polską. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1546067

Trudno się z tym nie zgodzić...jednak

nie ma siły, aby Sowiecką wielotysięczną agenturę  wywalić z Polski?

W czasach pokoju nikt wielu tysięcy nie wywala...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1546114

 Witaj! Ta sałatka już stęchła od 1944r. Tu trzeba młota, aby walnąć tę sowiecką bandę! Tu wystarczy doba, aby wybrać wszy! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1546288

Całkowicie popieram żądanie Pana ronina.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1546089

Dla każdego rozumnego człowieka powinno być wiadome, że WOŚP to fundacja kreująca od dawna polityczną poprawność i reprezentująca dzisiaj totalną opozycję. Skoro miliony Polaków utrzymuje finansowo taką fundację to ich sprawa. Ja osobiście nie uznaję jej czystości charytatywnej i nie uczestniczę w dawaniu pieniędzy takiej politycznej organizacji, a darowizny kieruję np do Caritasu, który jest dla mnie w pełni wiarygodny. P.Owsiak , podobnie jak p.Kijowski z KODU zbierają pieniążki , a ludzie dobrowolnie im płacą. Inna sprawa to wpłaty z instytucji państwowych. To jest niewątpliwie nadużyciem. Organizowany przez Owsiaka Festiwal jest też jego prawem jeżeli to finansuje z własnych środków lub własnych sponsorów. Ja w tym nie uczestniczę bo nie lubię się publicznie obnażać i tarzać w błocie lub chlać piwo i się narkotyzować. Kto lubi to jego sprawa pod zasadniczym warunkiem, że nie złamie prawa, w przeciwnym przypadku musi być odpowiednio i nieuchronnie rozliczony. P.Owsiak ma też prawo na swoją imprezę zapraszać kogo chce. Ja nie narzekam, że mnie nie zaprasza, a nawet jak by to zrobił na pewno tam bym się nie zjawił.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1546149

Owsiak ma też prawo na swoją imprezę zapraszać kogo chce. 

Tak by było gdyby nie dostawał nawet złotówki od państwa...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1546156