Kopacz wskazuje winnego inwigilacji dziennikarzy

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

Kopacz pytana przez TV Republika o aferę inwigilacji dziennikarzy odcięła się od Tuska, twierdząc, że może mówić tylko i wyłącznie o działaniach ministrów jej rządu. To ciekawe, bo to Tusk ją cały czas popychał na kolejnych schodach jej kariery. Teraz raptem Kopacz mówi: to nie ja, a z nim nie mam nic wspólnego? Czyżby to Tusk pilotował zza jej pleców tą akcją odwetową wobec dziennikarzy piszących o PO-wskiej aferze taśmowej? Zwróćmy uwagę na to - jest to potwierdzenie tezy, która mogła być dotąd stawiana tylko w oparciu o logiczną dedukcję.

Kopacz tłumaczy się i tłumaczy swoją psiapsiółke Terenię Piotrowską ... niewiedzą! Otóż, nie wywinie się w ten sposób, gdyby doszło do postawienia zarzutów, bo byłoby to zaniechanie, karane tak samo jak nadużycie. Decyzja o zrezygnowaniu z obejmowania faktycznym nadzorem ministry i premierki działania policji i innych służb nie może bowiem być w żaden sposób uznane za działanie nieświadome, czy nie wywołujące negatywnych skutków społecznych. Powtórzcie im, że nieznajomość prawa szkodzi.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Nikedawno pani Ewunia obiecywała sPOwiadać rząd Pani Szydło z każdego słowa. Miał też być gabinet cieni. Ze sPOwiadaniem to różnie bywa, bo tu to sam sPOwiednik musiałby zostać za POkutę wywieziony na którąś bezludną wyspę, a tych jak wiadomo jest jak na lekarstwo. Niby to dziewczyna nie widziała, że gdzieś POdsłuchują. Oczywiście yeż nie słyszała, bo była zajęta plotkowaniem, no to i koleżanka ministrówa też nic nie wiedziała.

Dla prawnika to zaden argument, jako, że nieznajomość prawa szkodzi, bo w żaden sPOsób nie zwalnika od odPOwiedzialnolści. Jeżeli Pani Premier nie umiała dię zabrać za tę aferę z braku kwalifikacji to jeszcze gorzej. Polskie przysłowie powiada, "jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz".

Jeżeli już tego Pani Kopacz nie POtrafi wytłumaczyć to może przynajmniej POwie PO co kuPOwała tyle wódki dla rządu,że wystarczy to pewnie na 10 lat. Czy chciała co dziennie wznosić toast za swego mentora Donka?

Vote up!
1
Vote down!
0
#1504840

Mam pewną hipotezę. Zapewne przygotowała się do codziennych gabinetowych konsultacji z najlepszymi na świecie specjalistami i ekspertami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1504878

Dziękuję za komentarz i pozdrawiam. 

Vote up!
1
Vote down!
0

mieszczuch7

#1504848

jak zwykle kłamie, jak to mówią kłamie rano, kłamie w poudnie, kłamie wieczór, po prostu ma to we krwi, tak jak z obietnicami wyborczymi.

Vote up!
1
Vote down!
0

Marika

#1504863