Smoleńsk : patologiczny zbieg zbiegów przypadków = Polską rządzą patologiczni przestępcy !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

 

Kłamstwa czyli narracja, która od 10 kwietnia 2010 r.  jest  wtłaczana do świadomości Polaków i świata przez platfonsów, nosi znamiona PATOLOGII i PRZESTĘPSTWA ! Wtłaczają ją  od premiera Donalda T. i marszałki Sejmu RP, Ewy K. począwszy , przez prezydęta Bronisława K., prokuratora generalnego RP, Andrzeja S.  po ostanią ciurę medialną JPN (jedynego POprawnego nurtu) wszyscy, twierdzący, że to co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku jest dziełem zbiegu zbiegów przypadków.

 

 

 

Dlaczego patologia i przestępstwo ?

Dlatego, że od 10 kwietnia 2010 r. niemal każdego dnia dochodzi do ujawniania się kolejnych bezeceństw związanych z tragedią smoleńską, bezeceństw w wykonaniu  przede wszystkim  urzędników państwowych Rzeczpospolitej, którzy robią wszystko by  je ukonstytuować, a przy okazji ukonstytuować rosyjskie śledztwo w/s  Smoleńska. Te bezeceństwa są przestępstwami, a zatem wszyscy wyżej wymienieni ukonstytuowują przestępstwo.  Kto ukonstytuowuje przestępstwo, sam jest przestępcą !

Dlatego patologia i przestępstwo, bo w/w persony  korzystając z posiadanej władzy niejako zmuszają lub nakłaniają do kłamstwa i jego multiplikacji  swych podwładnych. A jeśli do kłamstwa nie zmuszają, to dają na nie przyzwolenie  lub/i  je popierają.   

 

...Premierowi Tuskowi publicznie wymsknął  się niedawno  termin „przestępczość legalna”. O jej istnieniu  Polacy  wiedzieli ale nikt nie mówił o tym głośno. Teraz, gdy  premier Tusk przestępczość legalną  głośno i publicznie ukonstytuował, mówmy głośno,  że Polską  rządzą przestępcy. Patologiczni przestępcy ! Mówmy głośno, że państwo polskie w osobie  Donalda Tuska, Ewy Kopacz, Bronisława Komorowski, Andrzeja Seremeta - zdało egzamin z przestępczego procederu i próbuje kneblować usta wszystkim tym, którzy do powielania ich smoleńskiej narracji nie chcą przystąpić i jej nie przyjmują do wiadomości.

 

- Donald Tusk, premier  RP – „to ja jestem polska racja stanu” – pozwala by śledztwo w sprawie niejasnej śmierci urzędującego Prezydenta RP przejęło w całości obce, wrogie Polsce  państwo i by ono dyktowało ton  śledztwu polskiemu . Mało pozwala, Tusk je po prostu oddaje  Rosjanom – róbta co chceta, tawariszczi, druzja daragije, nikt w Polsce na ręce wam patrzył nie będzie, nikt trumien w Polsce otwierał nie będzie.

 

- Ewa Kopacz, marszałek Sejmu RP :

Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów

przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny

nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć.

Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani

jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może

kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy

i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie

musieli do siebie nic mówić. Wykonywali jak fachowcy

swoją pracę, z wielkim poszanowaniem ofiar tej

katastrofy.

29.04.2010, Sejm RP

 

http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/d43880e41ebf5310c125771500009ffd/%24FILE/65_b_ksiazka.pdf  str.140

 

 

- Bronisław Komorowski, obecny prezydent RP :

1. 10 kwietnia o godz.14.29 marszałek Sejmu, Bronisław Komorowski bezpodstawnie obejmuje funkcję pełniącego obowiązki prezydenta ZANIM ciało Lecha Kaczyńskiego zostało odnalezione i zidentyfikowane (pierwsza nieoficjalna informacja o znalezieniu ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego pochodzi z godz.15.54, Jarosław Kaczyński dokonuje oficjalnej identyfikacji ciała Prezydenta RP o godz.22.16, mimo to marszałek sejmu, B.Komorowski od ponad 8 godzin już sprawuje funkcję P/O prezydenta). Marszałek Komorowski nie wystąpił do Trybunału Konstytucyjnego z odpowiednim wnioskiem, Trybunał Konstytucyjny 10 kwietnia nie został zwołany jak również Zgromadzenie Narodowe, które powinno stwierdzić o „trwałej niezdolności Prezydenta Rzeczypospolitej do sprawowania urzędu, ze względu na stan zdrowia, uchwałą podjętą większością co najmniej 2/3 głosów ustawowej liczby członków Zgromadzenia Narodowego,” (Konstytucja RP, art.131, ust.4), które jako jedyne mają prawo powierzyć Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta RP.

http://www.trybunal.gov.pl/index2.htm

Na stronie TK - brak danych z 10 kwietnia 2010 r. o złożeniu przez Marszałka Sejmu wniosku.

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/tkall?OpenAgent&...

Na stronie Sejmu RP brak wzmianki by TK zbierał się między 3 i 20 kwietnia (daty ostatniego przed 10 kwietnia posiedzenia TK i pierwszego po 10 kwietnia b.r.).
http://www.senat.gov.pl/k7/pos/kalpos.htm

Ze strony Senatu RP wynika, że pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Narodowego po 9 kwietnia odbyło się 6 sierpnia 2010 r.

Zatem??? Bronisław Komorowski (w ramach samoinicjatywy?) przy milczącej aprobacie Rządu RP, Sejmu RP, Senatu RP, TK RP i ZN RP przejął 10 kwietnia 2010 r. o godz.14.29 obowiązki prezydenta RP !

 

http://niepoprawni.pl/blog/1792/co-po-10-listopada

 

- Andrzej Seremet, prokurator generalny RP – dziwnym trafem nie spotkał się z praktyką otwierania trumien sprowadzonych z zagranicy :

- Nie spotkałem się z praktyką, że otwiera się trumny sprowadzone z zagranicy. "
http://wyborcza.pl/1,75478,11576169,Tu_154__Wybuchu_nie_bylo.html

Prokurator generalny, z wieloletnią praktyką nie wie, że jeżeli zachodzi podejrzenie przestępnego spowodowania śmierci, przeprowadza się oględziny i otwarcie zwłok ? Tak na marginesie – jest to paragraf 209 KPK...  Seremet nie wie, że jurysdykcja rosyjska zwłok obywateli polskich na terenie Polski  nie dotyczy ?  

............................

Oto  „fachowcy” rządzący  Polską ! „Fachowcy” od łamania prawa polskiego !

Dodam do nich „fachowców” z NPW i WPO, którzy nie odróżniają oględzin zwłok od sekcji zwłok, którzy sprawy ważne traktują jako nieistotne, którzy  zaniechują  obowiązkowych  rutynowych czynności śledczych, którzy zaraz po 10 kwietnia 2010 zadawali w Moskwie rodzinom i bliskim ofiar pytania nie mające związku ze sprawą, a na sekcjach zwłok śp. Anny Walentynowicz i śp. Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej  pytali „po co ?” :

Mecenas Hambura, który uczestniczył w obu sekcjach, w rozmowie z rp.pl przekonuje, że prokuratorzy je nadzorujący, nie angażowali się w czynności biegłych.

- To ja wskazywałem dowody, które należy zabezpieczyć. W jednym ciał znaleziono kawałek nita, który mógł być elementem konstrukcyjnym samolotu. Poprosiłem o jego zbadanie. Kiedy poprosiłem o zabezpieczenie fragmentu rękawa wszytego w jedno z ciał, prokurator zapytał: po co? Przekonałem go, że to dowód, który mógł być na miejscu katastrofy - relacjonuje Hambura.

http://www.rp.pl/artykul/626085,936440-NPW--ekshumowane-ciala-byly-ze-soba-zamienione.html

Tak oto przestępcze państwo polskie w osobie Tuska, Kopacz, Komorowskiego i Seremeta powierzyło  śledztwo przestępcom ! Nie jest to patologia ?

Nie bójmy się tego mówić ! Nazywajmy wreszcie rzeczy  po imieniu !

Nie ma  dziś  podstaw nie dawania wiary mecenasowi Hamburze, natomiast są podstawy nie dawania wiary Tuskowi, Kopacz, Komorowskiemu, Seremetowi bo „pracowali” na to 29 miesięcy.

Polaku ! Nie pozwól by Twoją Ojczyzną nadal rządzili przestępcy !

Rozliczanie czas zacząć !

Droga Polski do przyszłości prowadzi przez Smoleńsk !

Ocena wpisu: 
Brak głosów