PARTIA ANTYPOLSKA W ZŁEJ WIERZE

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Stawiam tezę, że ]]>PARTIA ANTYPOLSKA]]> realizuje w złej wierze działania, których celem jest bezczelna grabież aktywów naszej Ojczyzny, a ponadto przeciwdziałanie rozwojowi infrastruktury gospodarczej oraz blokowanie zdolności do samodzielnego rozwoju Polski poprzez destrukcję aktywów ekonomicznych i społecznych Polski oraz niszczenie systemów relacji publicznych, komunikacji i edukacji publicznej w celu demontażu tożsamości i godności narodowej obywateli Rzeczypospolitej Polskiej []]>link]]>].

Bez specjalnego ryzyka mogę powiedzieć, że konkretne działania totalitarnej opozycji są co do swoich skutków porównywalne z efektami celowej dywersji, sabotażu oraz skutkami ostrych operacji wojny informacyjnej a nawet militarnych działań wojennych przeciwko Polsce.

Uważam, że konkretne wskazanie efektów takich działań totalitarnej opozycji byłoby konieczne do udowodnienia umyślności działania totalnej opozycji w złej wierze,

a także wskazania realnej dysproporcji pomiędzy konkretnymi rozmiarami szkód spowodowanymi działaniami tej opozycji, a propagandowymi rozmiarami skutków niesprawności polskiego rządu oraz kosztami usuwania szkód i strat wojennych powstałych w wyniku komunistycznej eksploatacji aktywów Polski.

LISTA UMYŚLNYCH DZIAŁAŃ W ZŁEJ WIERZE

Mogło by się komuś wydawać, że plotę jakieś bzdury.

No to proszę mi odpowiedzieć

 1. czy destrukcja warszawskiej Czajki nie odpowiada rozmiarami strat ekonomicznych skutkom nalotu bombowego, pamiętając o tym, że dalsze skutki destrukcji systemów kanalizacyjnych miasta stołecznego Warszawy są jedynie odsunięte w czasie w wyniku ratowniczej operacji wojskowej, przeprowadzonej przez rząd Polski w roku 2019. A nic nie wiemy o docelowych działaniach naprawy zniszczeń strategicznych systemów kanalizacji miasta Warszawy o kryptonimie Czajka.
 2. ...wstępna propozycja pozycji na liście:
  Czy straty powstałe w strategicznej grabieży Skarbu Państwa Polskiego w wyniku wyłudzeń VAT o rozmiarach rzędu 265 miliardów złotych, to jest około 2.500 ton banknotów stuzłotowych, nie są porównywalne ze stratami wojennymi, które nastąpiły w wyniku operacji czołgów Heinza Guderiana w czasie II Wojny Światowej we wrześniu 1939 roku?
 3. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  System zagospodarowania przestrzennego w Polsce przez dziesięciolecia stwarzający okoliczności sprzyjające korupcji i chaosowi w gospodarce przestrzennej Polski, prowadząca do... - na przykład casus korupcja we Włochach
 4. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  strategia rozwoju kraju i koncepcja dyfuzyjno - polaryzująca versus strategia zrównoważonego rozwoju
 5. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  TEN-T a strategia rozwoju infrastruktury komunikacyjnej Polski na przykładzie systemu żeglugi śródlądowej Odra - Łaba- Dunaj jako elementu infrastruktury komunikacyjnej zespołu portowego Świnoujście - Szczecin, dowodząca woli i zamiaru PO najpierw destrukcji a później likwidacji tego zespołu z systemu infrastruktury transportowej Polski i zablokowanie możliwości realizacji tego elementu strategii intermodalnego rozwoju tego elementu infrastruktury komunikacyjnej Polski. I komentarz: - oceniam w sumie negatywne skutki polityki PO/PSL wynikające z pkt 2, 3, 4, 5 na około 400 miliardów euro, delikatnie mówiąc.
 6. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  gazowego przekrętu Waldemara Pawlaka, który wpędził Polskę na wiele lat w przymusowe najdroższe na świecie ceny zakupu gazu. [mikołaj]
 7. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  "]]>Gazprom nie płaci Polsce za tranzyt gazu]]>[ronin]
 8. Lokowanie idei i ideologii w polskiej przestrzeni politycznej i społecznej finansowane dużymi pieniędzmi przez zagraniczne fundusze i organizacje pozarządowe bardzo różnej proweniencji. Na przykład Fundacja Batorego []]>link]]>]. W ten sposób, w wyniku zabiegów i oddziaływań marketingowych, podobnie do techniki lokowania produktu, lokowane są idee, rozwiązania prawne nawet rangi ustawy albo ekstremalne ideologie w rodzaju LGBT, które mogą służyć masowej destrukcji nie tylko polskiego porządku prawnego oraz sprawności administracji państwowej ale i poczucia tożsamości, godności oraz postaw polskich obywateli.
 9. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  Jazgot tyczący obniżenia podatków - a tym samym mniejszych wpływów do budżetu samorządów [mikołaj

  Przyjmuję to jako propozycję pozycji na liście umyślnych działań w złej wierze, polegającej na negatywnej interpretacji konkretnego pożytecznego działania polskiego rządu w polskim interesie. Jest to przykład "typowej manipulacji" w sytuacji gdy wszyscy ludzie chcą obniżania podatków, rząd podatek obniżył i co fajniejsze dzięki temu wzrosły wpływy z podatku. A mimo to opozycja kłamie, że to jest "okradanie samorządów przez PiS", by wkręcić ludziom, że to co dobre, jest złe.  

  Trzeba naprawdę dużo złej woli, by wykombinować takie oszustwo.

 10. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  bbbbbbbbbbb
 11. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  cccccccccccc
 12. ... wstępna propozycja pozycji na liście:
  ddddddddddd

Jestem przekonany, że lista tych zniszczeń może być kontynuowana i może liczyć znacznie powyżej 100 pozycji. Blokowanie przekopu Mierzei Wiślanej jest zapewne jedną z możliwych pozycji tej listy. Myślę, że spod małego palca mogę uzupełnić tę listę do co najmniej 50 pozycji, a później możemy to robić zespołowo. Nawet teraz, po opublikowaniu pierwszego, roboczego tekstu, będę stopniowo dopisywał kolejne fakty konkretnych niszczących działań aktualnej totalnej opozycji dokonanych po jesieni 2015 roku, ale także tych, które były realizowane w czasie, kiedy jeszcze sprawowali w władzę.

Uzupełnienia tej listy chcę jednak wprowadzać powoli, po koniecznej weryfikacji zarówno konkretnych przykładów jak i skutków ich istnienia. Istotne jest w tym przypadku pokazanie postawy stron uczestniczących w zjawiskach już umieszczonych na tej liście. Znowu podaję przykład, aby to kryterium było jaśniejsze.

Na pozycji pierwszej tej listy jest warszawska oczyszczalnia ścieków Czajka. W czasie awarii widzieliśmy jakie było zachowanie strony rządowej. Wszystko było transparentne aż do samego spodu. Widzieliśmy jaka została podjęta decyzja, jakie działanie ma być podjęte, wszyscy mogliśmy zobaczyć co się dzieje, jakie sa problemy do rozwiązania. Gdy były kłopoty z doborem pomp tłoczących ścieki, wiedzieliśmy o co chodzi i dlaczego. Pompy proponowane w pierwszym rozwiązaniu nie dawały rady, bo w tłoczonych ściekach były różne świństwa, które blokowały te pompy. To jest tylko przykład postawy strony rządowej. Wszyscy wiedzą co się działo, na czym polega rozwiązanie, a także jakie są ograniczenia i jakie mogą być kłopoty w przyszłości.

Po stronie warszawskiego ratusza jest całkiem inaczej. Żadnej jawności, nie wiemy nic, wszystko głęboko schowane, nieomal "tajne przez poufne". Powoli wychodzą na jaw kolejne zjawiska wskazujące na niechlujstwo, niekompetencję i niestety podejrzenia o przekręty. Nie komentuję dalej. Nie chodzi o Czajkę, ale o wskazanie na przykładzie co mam na myśli, mówiąc o postawie stron uczestniczących w omawianym zjawisku.

Zwracam uwagę na to, że partia antypolska jest ośrodkiem działającym przeciwko polskim interesom narodowym oraz przeciwko polskiej racji stanu bez względu na to czy sprawuje władzę, czy znajduje się w opozycji. Dlatego na liście powinny znaleźć się działania zarówno totalnej opozycji jak i działania z czasu gdy dzisiejsza opozycja sprawowała władzę. Przykładem może być punkt 5 w sprawie obecności w systemie TEN-T szlaku rzeki Odry. Rząd PO/PSL na mocy międzynarodowej umowy wyrzucił odrzański szlak żeglugi śródlądowej z europejskiej sieci TEN-T, a rząd PiS najpierw musiał usunąć tę dyskwalifikację z systemu prawa międzynarodowego, by przystąpić od odbudowy tej części polskiej infrastruktury gospodarczej

Prosiłbym czytelników o składanie propozycji uzupełnienia tej listy.

 

]]>Neokomunistycznym koalicjom PO, PSL albo SLD
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!
]]>

* * *

następny - poprzedni

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (10 głosów)

Komentarze

Widzę w codziennych programach we wszystkich mediach przeróżnych politycznych opozycjonistów wsiąkających w pułapkę narracji totalitarnej opozycji. Dotyczy to nawet tych ludzi, którzy są w tej opozycji najmłodsi, na przykład posłowie od Kukiza, którzy nagle znaleźli się w PSL, albo nowi posłowie elekci, którzy w Sejmie do tej pory nigdy nie byli.

Już zachowują się nieomal jak mistrzowie propagandowej czołówki antypisu. Widać przeszli kilka lekcji czarnej propagandy, otrzymali bryki, ściągi i podręczne skrypty zawierające wzory stereotypów obelżywej narracji antypisu i jadą jak szaleni. Nagle wracają teksty z przed lat i lekko tylko zleżałe obelgi i insynuacje. Stare kłamstwa w nowych ustach. Widać, że szkolenie nowych kadr do agresywnej kampanii kłamstw i oszczerstw przebiega sprawnie na wieczorkach integracyjnych nie ustającej kampanii Polskiej Zjednoczonej Partii Robotników (PZPR) totalnej opozycji.

Widzę i słyszę nagle młodego posła elekta, który dzisiaj używa niezbyt starego oszczerstwa mówiącego o tym, że PiS zabrał samorządom pieniądze obniżając podatki. Jest to skompromitowana od kilku tygodni śpiewka totalsów przeciwko obniżce podatków, podejmowanej przez PiS kilka tygodni temu. To są objawy ostrzenia noży do wojny z PiS w nowej IX kadencji Sejmu.

Uważam, że musimy przygotować amunicję konieczną do postawienia żołnierzy antypolskiej wojny europejskiego lewactwa pod ścianą płaczu ich złej woli, ich pogardy, ich mowy nienawiści, ich wstecznictwa oraz ich totalitaryzmu.

Zróbmy co trzeba i napiszmy skrypt ich złej woli, pokażmy palcem ich populizm, ich fałsz a przede wszystkim ludzką krzywdę codziennie produkowaną w ich neokomunistycznej maszynerii.

I wtedy możemy im zaproponować konstruktywna robotę dla Polski, zamiast wrednej roboty dla kariery ich politycznych szefów.

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1608055

mniejszych wplywow do budzetu samorzadow - to typowa manipulacja. Skoro podatek obnizono o 1 %, a place wzrosly o 6% - to przychody z tytulu podatku dochodowego wzrosly czy spadly?

Dziwne, ze samorzady nie protestowaly, gdy za czasow rzadow PO-PSL wplywy z podatkow malaly - mimo "papierowego" wzrostu gospodarczego. Widac, ze jak rzadza "swoi" to nawet spadek wplywu jest wzrostem, a jak rzadzi PiS - to wzrost jest... spadkiem... Typowe myslenie bezmuzgowcow. 

Vote up!
4
Vote down!
0

mikolaj

#1608132

Przyjmuję to jako propozycję pozycji na liście umyślnych działań w złej wierze, polegającej na negatywnej interpretacji konkretnego pożytecznego działania polskiego rządu w polskim interesie. Jest to przykład "typowej manipulacji" w sytuacji gdy wszyscy ludzie chcą obniżania podatków, rząd podatek obniżył i co fajniejsze dzięki temu wzrosły wpływy z podatku. A mimo to opozycja kłamie że to jest "okradanie samorządów przez PiS", by wkręcić ludziom, że to co dobre, jest złe.  

Trzeba naprawdę dużo złej woli, by wykombinować takie oszustwo.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1608176

wobec wielkosci kontraktu gazowego podpisanego przez Pawlaka? Ile mld Euro (Dolarow) przeplacilo spoleczenstwo polskie ?

"Partia Antypolska" ma sie dobrze nie od dzisiaj i nie od wczoraj. Przeciez juz w czasie rozbiorow mielismy i Bar i Targowice.

"Targowiczanie" mieli sie dobrze  juz ponad dwiescie lat temu - a i wczesniej pelno bylo w Polsce krzykaczy wynajmowanych przez sasiednie panstwa do rozwalania polskiego systemu politycznego i prawnego. W XX wieku "paleczke" targowiczan przejeli komunisci, a w XXI mamy i komunistow i zielonych i LGBT...

Jestem jednak optymista - przeciez w zasie rozbiorow czynny udzial w walce o niepodleglosc mialo co najwyzej kilkaset tysiecy Polakow. Powstania: listopadowe i styczniowe -  podobnie. Lata 1918-1920 pokazaly, ze niepodleglosc lezy na sercu milionom Polakow. Wlasnie dlatego sowieci i Niemcy (nie hitlerowcy czy nazisci - ale Niemcy...) tak zaciekle zwalczali polskosc mordujac miliony patriotow . Udalo sie im zdusic polski patriotyzm na kilkadziesiat lat - jednak dzisiaj widac, ze zaczynaja przegrywac (postsowiety i... Niemcy). Dlatego rzucaja do walki z polskoscia nawet zwyklych peda..ow. (nie gejow - bo gej charakteryzuje sie pewna kultura, tylko zwyklych peda..w stac na organizowanie marszow i deprawacje mlodziezy. 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

mikolaj

#1608131

gazowego przekrętu Waldemara Pawlaka, który wpędził Polskę na wiele lat w przymusowe najdroższe na świecie ceny zakupu gazu.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1608181

 To nie tylko drogi gaz, ale miliardowe straty za transfer gazu przez terytorium Polski. To drugie dno przekrętu.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1608240

Inicjatywa pana Jana Krzysztofa Bieleckiego sugerującego, że pierwszy milion trzeba ukraść obfitowała w olbrzymie kłębowisko przekrętów na przeróżnych poziomach. Były to tysiące bezczelnych złodziejstw, idiotyzmów przypominających działalność szabrowników z lat 1944 - 1954 grasujących wtedy po "Ziemiach Odzyskanych". Po roku 1989 były wielkie złodziejstwa ówczesnych grubych ryb politycznych, podpisujących strategiczne państwowe kontrakty, które można było traktować jako systemy grabieży polskiego majątku narodowego, o których kiedyś pisał bloger MarkD "500 afer i przekrętów PO" [link].

Tych afer było tak dużo i były tak bezczelne i niszczycielskie, że mogą być traktowane jako cechę systemu Platformy Obywatelskiej, która była i jest potężnym, zorganizowanym układem dawnej komunistycznej oligarchii, przeobrażonym w wyniku dogadania się przy "Okrągłym Stole" komunistycznych głodnych młodych wilków ze starą komunistyczną oligarchią władzy skoncentrowaną w MON i MSW, które dokonały wrogiego przejęcia państwa polskiego, by zająć się zorganizowaną grabieżą. 

Była to systemowa grabież realizowana na wielka skalę. Jej przykładami były całe pakiety złodziejskiej wyprzedaży polskiego majątku narodowego za śmieszne grosze, były akcje zorganizowanych grup przestępczych, które systemowo tuczyły się na seriach tak zwanej prywatyzacji, które mogły być realizowane wyłącznie pod warunkiem bardzo mocnej ochrony skorumpowanych układów tworzących parasole ochronne i rozmaite krysze nad systematyczną działalnością zorganizowanych grup przestępczych o mafijnym charakterze, ściśle współpracującymi z dobrze zorganizowanymi układami w organach administracji państwowej, samorządowej i sądowniczej oraz w organach ścigania. 

MarkD dokonał ogromnej pracy mając nadzieję na to, że jego działanie poruszy opinię publiczną i doprowadzi do zmiany, zmiany na którą czekamy.

Niestety oligarchia układów okrzepła w tak bezczelną kleptokrację, że ONI TO WSZYSTKO ZIGNOROWALI. Oni są tak bezczelni i tak zdemoralizowani, że bezczelnie kradną i nas wszystkich w rzyci mają. Polski wymiar sprawiedliwości jest już sprawną instytucją, całkiem nieźle finansowaną, ale w tych sądach panoszy się zdemoralizowana kasta, która z tygodnia na tydzień robi się bezczelniejsza, tak, że dochodzi do obrony niesprawiedliwości i bezczelnej ochrony złodziejstwa dzięki dobrze zorganizowanej współpracy złodziei z sędziami. Widać to na przykładzie tak zwanej dzikiej reprywatyzacji w Warszawie. Teraz złodziejom uchodzi to na sucho, karani są ludzie, którzy to złodziejstwo ujawniają. Mamy na to dziesiątki przykładów.

Może dlatego akcja MarkD przeminęła nieomal bez echa, a teraz nie chcę aby kolejna akcja skończyła się na niczym. Mam przekonanie, że musimy zmienić metodę. I potwierdzam, że to co powiedziałeś w swoim komentarzu o jeszcze jednym złodziejstwie. Tak jest - "Gazprom nie płaci Polsce za tranzyt". Ale sprawa surowców energetycznych i chemicznych jest całą serią złodziejstw ropy naftowej, węgla i innych kopalin, jest jedną wielką szkołą złodziejstwa i grabieży. Podobnie było z Europolem i handlem ropą. Nikt już nie pamięta o działaniu firmy J&S, na którą kiedyś przypadało 70 proc. polskiego importu ropy naftowej [link]. Oni to robią już ze trzydzieści lat i robią to całą parą. Trzeba więc dobrać się im do skóry inaczej. Jeśli walimy młotem, a oni nic, to ludzie się przyzwyczajają i to w rzyci mają i jeszcze na złodziei głosują. - To trzeba podejść do tego inaczej.

Bardzo możliwe, że ludzie to nawet akceptują i dlatego na bandytów głosują.

Dlatego teraz warto spróbować, aby pokazać ludziom, że oni nie kradną po to by kraść, ale umyślnie i w złej wierze chcą nam wszystkim zaszkodzić. Oni chcą abyśmy byli biedniejsi, głupsi, dlatego oni robią to wszystko, co robią. Oni naprawdę działają przeciwko Polsce jako wrogowie, kolonizatorzy z przekonaniem, że Polska ich zdaniem zasługuje na wszystko co najgorsze. Chcę znaleźć argumenty na to, że oni działają w złej wierze, że oni ze względu na swoja pogardę rzeczywiście chcą, aby Polska była dziadowskim krajem. I na dokładkę robią to głupio, jak frajerzy prymitywni i bez klasy, dają się sami prostacko rolować.

I dlatego głupio i prymitywnie protestują przeciwko wszystkiemu, jak durnowate kozły.

Dlatego przyjmuję twoją propozycję dołączenia faktu darmowego tranzytu gazu do naszej listy, ale chcę to tak opracować, aby było jasno widać, że jest to jeden z kolejnych przykładów na to, że oni w złej wierze, chcą nas wszystkich w Polsce głupio puścić z torbami.

Oni tego chcą i do tego dążą.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1608420

Oczywiście ktokolwiek, kiedykolwiek i gdziekolwiek zaproponuje kolejny fakt godny umieszczenia na LIŚCIE UMYŚLNYCH DZIAŁAŃ W ZŁEJ WIERZE, jego prawo pierwszeństwa do autorstwa wniosku będzie na zawsze chronione i cytowane w formie linku do pierwotnego miejsca jego wpisania.
Tak jak to zrobiłem w pozycjach 6 i 9 w przypadku wniosków złożonych przez mikołaja. Ten link potwierdzający adres pierwszego wnioskodawcy zostanie zachowany na zawsze, bez względu na późniejsze opracowanie i uzupełnienie tego wniosku oraz w każdym miejscu publikowania tej listy, na przykład tutaj [link]

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1608185