Rewelacyjna premier B. Szydło, rewelacyjni piłkarze ręczni!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie ma się co rozpisywać. Dziś wspaniały dzień dla Polski i Polaków!

 

Kuriozalna decyzja unijnych, antypolskich liderów o debacie na temat Polski w PE podsycana i wspierana żarliwie przez posługujących się językiem polskim współczesnych "targowiczan"  swoim przebiegiem tylko potwierdziła miałkość argumentacji oraz intelektualny i prawny bezsens stawianych Polsce przez nich zarzutów.

 

Idealnie tą debatę podsumowała premier B. Szydło mówiąc na zakończenie m.in.: "Pytań o TK i media wielu nie było - rozumiem, że nie ma problemu, więc nie macie, o co pytać. Ta dyskusja jest dla nas kłopotem, z którym ja też mam kłopot - nie zgadzam się, by KE zastosowała w stosunku do Polski taką decyzję, jaką podjęto. Ale chcę informować. (…) Wszyscy powinniśmy się troszczyć, by instytucje europejskie pracowały jak należy. Jestem gotowa udzielać informacji (...) Polska nie zasługuje na to, by być oceniana przez Komisję Europejską! (…) Jesteśmy suwerennym państwem i wolnym narodem!".


Ponadto dowiedzieliśmy się, że naszych, propolskich eurodeputowanych jest znacznie więcej niżby to wynikało ze zwykłej arytmetyki. Wielu wszak zagranicznych polityków kończyło swoje przemówienie zwrotem: "Jestem Polakiem"...


Ale już tak w życiu jest, że nieraz dobra passa przynosi jednocześnie wiele dobrych zdarzeń. I tak stało się dzisiaj.

 

Do polskiej premier B. Szydło dołączyli nasi wspaniali piłkarze ręczni, którzy dziś na mistrzostwach rozgrywanych w Polsce rozgromili mistrzów olimpijskich, mistrzów Europy i świata Francuzów 31: 25. To historyczne zwycięstwo i osiągnięte we wspaniałym stylu przy 15 tysięcznej biało-czerwonej publiczności! Gratulacje! I oby to zwycięstwo przemieniło się także w sukces podczas meczu finałowego. Oby!

 

Pozdrawiam wszystkich z polskim uśmiechem

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Przysłowie powiada, że każdy kij ma dwa końce. Tak było i tym razem, lewactwo walnęło się we własne łby grabiami, trzonkiem od grabi. Chcieli zębatymi grabiami uderzyć w polski rząd, ale gdy sięgali po trzonek, nadepnęli na grabie i sami walnęli się w swoje durne pały, pełne fałszu i hipokryzji. Ponieśli klęskę, popularność PiS wzrośnie jeszcze bardziej. Oglądałem całą debatę i uważam, że dobrze się stało, że do niej doszło, choć jak powiedziała pani Beata Szydło, nie powinno do niej dojść. Były premier Belgii Verhofstadt powinien robić to, co robi pies gdy nie ma co robić, a mianowicie wejść pod stół i ...., puściły mu nerwy i skompromitował sam siebie.

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1505233

Były premier Belgii Verhofstadt sprawiał wrażenie naćpanego lub napitego nieźle. Ale... ta jego pięść z bezsilności ukazuje jedynie mentalność lewacką. Jest niebezpieczna. Gdy nie mają siły argumentów sa zdolni do uzycia siły fizycznej. Nieprzypadkowo "kapo" M. Schulz mówił o zaprowadzaniu siłą decyzji unijnych. To ludzi o mentalności totalitarystów i komunistów oraz niemieckich nazistów. To chorzy ludzie. Ich trzeba leczyc w odosobnieniu i to szybko, dopóki nie pociagną za sobą ludzi w całej Europie. Na szczęście Europejczycy to zaczynają widzieć a debata dała wielu nową nadzieje na zmiany w UE i końcem dominacji w niej Niemców.

A porównanie z grabiami przednie :)

Pozdrawiam z Polski

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505271

Witaj!

 

Przeżywałem analogiczną radość do Twojej dzisiaj (dwa razy!)

Dwie uwagi, które mi się narzuciły:

- pierwsza, to wyraz konsternacji, jaka w czasie debaty zapanowała ze strony wysokich urzędników, gdy okazało się, że tylu europosłów i to z różnych stron dobitnie popiera Polskę i premier Szydło. Generalnie antypolskie były głosy w języku niemieckim, a wspierające w angielskim i francuzkim. Taka ciekawostka...

- w pewnym momencie przestała to być debata - lincz nad Polską, tylko silna krytyka Unii w obecnym kształcie. Lewaki i neoliberały same sobie strzeliły gola, bo okazało się, że niesprawiedliwe potraktowanie Polski wyzwoliło silne resentymenty co do kształtu UE i niemieckiej dominacji..

 

Czyli - wspaniałe zwycięstwo Polski i Beaty Szydło osobiście. I nie da się tego przykryć, mimo, że propagandziści już usiłują wmówić lemingom, że było odwrotnie.

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1505248

Witam serdecznie... o ile już wstałeś :)

Faktycznie jakoś sie na sercu zrobiło lepiej. Ponadto SN uznał wybory.

I do dygresji dołącam jeszcze jedną. Wczoraj PiS i B. Szydło zyskali nowych zwolenników wśród Europejczyków i europejskich polityków. Kraje Grupy Wyszehradzkiej dostali nowej energii i zostali przkonani, że faktycznie Polska może byc ich liderem. Ale tez na pewno inni politycy z innych krajów również.

 

Pozdrawiam

P.S. Mam nadzieję, że piłkarze ręczni dojdą do finału. Oby!

Vote up!
1
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505272

Brawo, brawo, brawo Pani Premier B.Szydło, za kapitalne wystapienia w Europarlamencie w obronie honoru Polski i Polaków. Duma mnie rozpiera, że jestem Polakiem, że mamy takie wspaniałe zwycięstwo nad eurokratami, że mamy tak wspaniałą Panią Premier Beatę Szydło która całkowicie przyćmiła herkanclerz Makrelę i jej przydupasów. Dziękujemy za wspaniałe słowa Pani o tym ,że nie zasługujemy na to aby lewacki i multi-kulti Eurokołchoz oceniał naszą suwerenną decyzję w czsie wyborów o zaufaniu i wyborze PiSu. No i ten wspaniały baner kibiców na zwycięskim meczu siatkówki  Polska-Niemcy. Miód na moje serce widząc jak znaczna większość zagranicznych europosłów wstawiła się za nami, również z Niemiec, a część "jestem Polakiem" jak europoseł z Czech. Totalną klęskę ponieśli opluwacze Polski, różne herrThuski, Zwiewki, Bińkowskie, Lewandowskie, Pitery, Szejfdeldy, KODowcy ( Klika Obłąkanych Dewiantów), Pierdu i Nowośmieszni i pozostałej chołoty z POlszewi. ProNiemiecki Eurokołchoz się wali i pociągnął już na dno POlszewików i KODowców, co mnie szalenie cieszy, bezcenne miny Schetynów, Neumannów i alimenciarzy Kijowskich. Dni są już policzone. A jeszcze na zakończenie wczorajszego wspaniałego dnia, pogrom naszych szczypiornistów w meczu z żabojadami. Chce się żyć i oby tak dalej.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1505260

Zgadzam się z Panem (Panią?) całkowicie . Lewacy unijni i polscy tragowiczanie poniesli sromotna klęskę a ponadto pokazali, że politycy unijni to jacyś kretyni sa i ludzie na poziomie 60 IQ. Żenada i żal mi było pani premier, że musi przed takimi kretynami i idiotami wystepować i jeszcze ich słuchać. Ale B. Szydło wczoraj stała sie liderką wielu europejskich krajów. 

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505273