Treści z tagiem: mistrzostwa

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Piotr Żyła mistrzem świata !!!. Polak sensacyjnie wygrał konkurs narciarskich mistrzostw świata na normalnej skoczni w Oberstdorfie. Dawid Kubacki zakończył zawody na piątym miejscu. Wielki faworyt Halvor Egner Granerud tuż za podium.

Dwa lata po fantastycznych dla polskich skoczków mistrzostwach świata w Seefeld Dawid Kubacki i Kamil...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:15)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie ma się co rozpisywać. Dziś wspaniały dzień dla Polski i Polaków!

 

Kuriozalna decyzja unijnych, antypolskich liderów o debacie na temat Polski w PE podsycana i wspierana żarliwie przez posługujących się językiem polskim współczesnych "targowiczan"  swoim przebiegiem tylko potwierdziła miałkość argumentacji oraz intelektualny i...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Kilka godzin temu zakończył się ostatni mecz Euro 2012 rozgrywany na polskiej ziemi. Jeszcze tylko finał i mistrzostwa przejdą do historii futbolu. To dobry moment na pierwsze podsumowania. Ciekawe, co przeciętny Kowalski zapamięta z tego wydarzenia?

Impreza pod, której dyktando przez kilka ostatnich lat przebiegało życie Polaków powoli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika idź Pod Prąd
Kraj

Dzisiejsze zakończenie rozgrywek w naszej grupie EURO jest dla nas bardzo korzystne. Gdy było już wiadomo, że nasza drużyna nie jest w stanie wygrać z ambitnymi Czechami, jedyną moją obawą było, by nie strzelili czasem wyrównującego gola dającego awans drużynie Putina. Grecy zrobili resztę.

Podsumujmy plusy wczorajszego wyniku.

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Już niedługo rozpocznie się największa impreza sportowa w historii naszego kraju. Gdy 18 kwietnia 2007 roku Michel Platini, wyciągnął z koperty kartkę i przeczytał pamiętne słowa „Poland and Ukraine” w większości polskich domów zapanowała euforia.

Wszyscy liczyli, że te mistrzostwa to nie tylko niepowtarzalna szansa, żeby na żywo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Honic
Kraj

16 maja "Gazeta Wyborcza" doniosła, że piłkarska reprezentacja Rosji będzie mieszkała w warszawskim hotelu „Bristol”. Według szefa MSW Jacka Cichockiego "Rosjanie sami wybrali ten hotel, nie pytając nas o zdanie".
Nie wiem, od kiedy hotel Bristol znalazł się w oficjalnym katalogu centrów pobytowych dla drużyn, zatwierdzonym przez UEFA. Po...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika coryllus
Kraj

Zanim przejdę do rzeczy, chciałem oznajmić wszystkim, że Toyah wrócił na salon. Nie ma jednak najmniejszych szans na to, by jego teksty jak dawniej znajdowały się na pudle, albowiem administracja podjęła trud wychowania nowego człowieka i są na tym pudle już tylko ludzie za to wychowanie odpowiedzialni. Toyaha więc musicie szukać gdzieś w...

0
Brak głosów