Balonik współczesnej, nie tylko polskiej, Targowicy pękł!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Wszystko było uzgodnione.

G. Soros, czyli zapewne Rothschildowie oraz zewnętrzni być może podwładni Rockefellerów i ich fundacje oraz organizacje od niech zależne utworzyli z dużą dozą prawdopodobieństwa zarówno Nowoczesną, jak i KOD.

Te dwie organizacje od samego początku utraty władzy przez polskich postkomunistyczno-lewako-demoliberałów spod znaku PO-PSL miały szybko doprowadzić do obalenia nowych władz polskich, czyli prezydenta A. Dudę i rząd prawicowy pod wodzą PiS.

Pomimo wielkich pieniędzy sponsorów, mobilizacji syjo-lewacko odmóżdżonych przez 27 lat Polaków i całego spektrum pogrobowców SB-eków i WSI-oków nie udało się przez nich osiągnąć zamierzonego celu.

Nawet usilne targowickie prośby naszych zdrajców o pomoc za granicą na nic się zdały, co dziś było widać w czasie kolejnej i zainicjowanej przez rodzimych szubrawców debacie o Polsce w Parlamencie Europejskim.

Ta debata pokazała jeszcze raz jak nikczemni potrafią być mieniący się niby Polakami współcześni Targowiczanie tacy jak J. Lewandowski. Ten osobnik, obok J.K. Bieleckiego, L. Balcerowicza, B. Geremka, T. Mazowieckiego, A. Michnika, J. Kuronia, D. Tuska, L. Wałęsy, E. Kopacz, A. Kwaśniewskiego, B. Komorowskiego, R. Petru, M. Kijowowskiego i wielu innych winni już dawno być osądzeni za działanie na szkodę naszej Ojczyzny. A tacy ludzie jak F. Timmermans , J. C. Juncker czy G. Verhofstadt już dawno powinni odpowiadać za szkalowanie Polski przed międzynarodowymi trybunałami karnymi.

Polacy są jednak mądrzejsi od nich wszystkich. Przez tyle miesięcy nie dali się zmanipulować i już nie dadzą. Polska jest Polaków, tak jak inne narody mają swoje państwa i będą o nie walczyć.

Lewacko-demoliberalna ideologia przegrała, tak jak przegrali jej wielcy od setek lat finansowi kreatorzy. Oni zdają sobie z tego sprawę, stąd taki ich kwik, nie tylko w Polsce. A ich sterowane i łase na przywileje marionetki dziś się po prostu boją o wszystko... Dlatego ich kwik jest jeszcze większy.

Nam pozostaje tylko uśmiech politowania i współczucie. Człowiek jest nie do zabicia. I dobrze...

A nadmuchiwany kuriozalny balonik polskich zdrajców pękł 13 grudnia 2016 roku... :), o czym chyba nikogo nie trzeba przekonywać. 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:21)

Komentarze

Niestety mam inną oceną. Co do Polski to się zgadzam, ogólnie biorąc. Polacy, w większości, uodpornili się na propagandę lew-lib, zwłaszcza w całej warstwie obyczajowej. Postulaty małżeństw homo, czy adopcji dzieici przez nie, zdecydowana większość jest przeciw. Ale młode pokolenie jest wystawione na tę propagandę. Jak to będą łykać w przyszłości? Trudno powiedzieć, ale dla przestrogi można popatrzeć na Irlandię, któa 20 lat temu była normalnym krajem, a dziś? Albo czy ktoś się spodziewał,że "konserwatyści" w WBryt narzucą te wszystkie idiotyzmy obyczajowe? 

Czy ideologia lew-lib przegrała? Trochę tak się wydaje, gdy patrzymy na zachodnie społeczeństwa, które jak gdyby się trochę budzą. Ale gdy bardziej wnikliwie to oceniamy to rzecz wygląda inaczej.Np popatrzmy na Austrię. Ludzie zagłosowali rozsądnie w maju 2015, pogonili kota kandydatom prezydenckim rządzących partii. Wybory jednak lewacy skręcili i doszło do powtórki i przesunięcia powtórnego głosowani aż o 7 miesięcy. Przez ten czas spłeczeństwo młotkowano propagandowo straszono Berlinem i Brukselą, no i osiągnięto cel. Wygrał zielony lewak, być może nawet agent, ale "masy" obawiały się pójść z establishmentem na ostre starcie. Kandydaci prezydenccy rzadzącej koalicji przegrali w maju, bo otwarli kraj na imigrantów. Hofer był mocno przeciw, Van Bellen, zielony lewak, mocno za. No i co. Zagłosowali na zielonego idiotę, który popiera islamską imigrację. Albo zobaczmy Niemcy. Wybory landowe Badenia Wirtembergia: zwyciężyli Zieloni 32%, Nadrenia Pallatynat: SPD 37%!!. Czyli społeczeństwo głosuje na proemigranckie partie mimo że imigrantów ma powyżej uszu. Gdzie tu logoka? Gdzie rozsądek. Czyżby wyborcy nie rozumieli sytuacji? Rozumiem, ze otwarte krytykowanie polityki włądzy w Niemczech, poprawka: w DEMOKRATYCZNYCH Niemczech, nie jest bezpieczne, można mieć kłopoty, nawet starcić pracę itd. Ale w kabinie wyborczej człek jest sam z kartkę wyborczą. Mimo to wybierają lewaków, lub zielonych lewaków (są chyba bardziej niebezopieczni). Jak to wytłmaczyć? Wyborca zachodnioeuropejski ma sformatowany mózg przez TV i propagandę w prasie.,Zgoda.  Ale jest internet. Mają oczy i widzą co wyrabiają "biedni uchodzcy". Mimo to głosują na proimigranckie partie. Widać, że część ludzi otwarła oczy. Antyemigranckie partie zyskują poparcie, ale nadal ono jest niewystraczające, aby coś realnie zmienić. Zbaczymy jak będzie w Holandii w marcu. Wybory parlamentarne w tym kraju to rzecz ważna. 

Sądzę więc, że tekst powyżej jest zbyt optymistyczny. Ideologia lew-lib znajduje się w kryzysie, ale to dopiero początek korzystnych zmian. Do klęski tego ideologicznego szaleństwa jeszcze daleko. Zwłaszcza, że jak słusznie pisze krzysztofjaw stoją za nim ogromne pieniądze.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1527943

Zgadzam sie, oglupianie ludzi zawsze przynosi korzysci wladzy az do momentu przegiecia paly. Oglupianie i zastraszanie zawsze osiaga cel dlatego, ze wlasnie strach jest glownym motywatorem dizlania dla wiekszosci ludzi. Dlatego w Austrii powtorne wybory wygral zielony z establishmentu.

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1528022

nic nie pękło, "chińczyki trzymają się mocno".. W 1943 roku [ostatnie dni grudnia] wojska sowieckie wkroczyły na dawne tereny polskie. Innymi słowy, wolność została przyniesiona na bagnetach dywizji zwanej Kościuszkowską. Dywizja Kościuszkowska była utworzona na bazie dywizji gwardii. W każdej dywizji gwardii był batalion GRU, czyli razwiedki. Jaruzelski sam się przyznał, że był w razwiedce. Odpowiednikiem razwiedki była w wojsku w Polsce, osławiona Informacja Wojskowa. Do śmierci Stalina IW obsadzona była w większości przez Żydów [ponad 20 %] i Rosjan [70%, różnej narodowości]. W zależności od okresu, Informacja Wojskowa, bezpośrednia córka GRU, liczyła od 2 do 4000 ludzi. UB, czy też SB liczyła od 15 do 25 000 pracowników, Milicja około 120 000, a wojska 500 000. Członkowie Partii liczyli 2000 000, a reszta, owieczki, to było 35 milionów obywateli Polski.
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19318&Itemid=119

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1528048

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1527975

 
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1528015

Ciebie Józiu i Ciebie Romanie, chociaż wiem, że "chłopaki u szewca drewniane gwoździe prostują". Jednak moje zawołanie jest bardzo pozytywne - nie obrażajcie się za takie sformułowanie, bo chciałam Was bardzo pochwalić za te świetne komentarze  mem i wiersz, brawo, brawo i brawo - ubawiłam się świetnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1528080

szkodnicy o polskich nazwiskach, są żydami!. Większość, to zielone ludziki o zmienionych nazwiskach. Niektórzy mieli oboje rodziców żydowskich, inni tylko matki, jak tzw.Komorowski. Żydem jest ten, kogo urodziła matka żydówka!. To stara zasada, całego semickiego świata!. Jak mają działać w interesie Polski, kiedy to jest przeciw, wyssanym z mlekiem zasadom?. Dopóki panuje poprawność, dopóki czują się tu bezpiecznie, dopóty będą niszczyć i orać nasz kraj!. Musimy stać się antysemitami, budzić w nich lęk o przyszłość i niepewność jutra!. Walczyć z nimi i ich prześladować!. Tylko wtedy możemy wyplenić to plugastwo!. Balonik to pęka dopiero dziś w nocy, kiedy z Sejmu RP, premier Kaczyński wychodzi pod ochroną policji!. Cyniczni, plugawi gudłaje, wywołują rewoltę tu w Polsce!. W sercu Europy!. Sto lat, po tej w sowietach!. Ilu głupich, pełnych nienawiści Polaków, dało się uwieść tej zbrodniczej zachęcie?. Na co liczą ci rodzimi kolaboranci?. Chcą powrotu państwa nierządu i szemranych interesów?. Nie wiedzą, że rewolucja zmiecie ich z powierzchni ziemi?....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1528109