Bicie w dzwon trwogi

Obrazek użytkownika wacur
Kraj

Szanowni Państwo;Będzie trochę przydługo ale istotnie.

Nie jest to broń Boże krytyka prezydenta Dudy a raczej próby zlokalizowania niewątpliwych akcji sabotażowych z jakimi mamy do czynienia w Jego najbliższym otoczeniu.

Jestem przekonany, że dowodem na takie właśnie, zorganizowane i planowane akcje sabotażowe jest też ostatnia afera z odmówieniem akredytacji dziennikarzom TV Trwam i Naszego Dziennika i związanym z tym skandalem.

Jest rzeczą zupełnie oczywistą, że w tym ostatnim przypadku, prezydent jest ostatnią osobą która świadomie chciałaby wyeliminować dziennikarzy tych istotnych, prawicowych mediów z którymi zresztą niejednokrotnie się utożsamiał i współpracował w przeszłości.

Była to więc kolejna, świadomie zaplanowana akcja skłócenia środowiska ojca dyrektora z nowym prezydentem. Podobnie zresztą jak w przeszłości poprzednie dwie akcje skłócenia ojca Rydzyka z red. Sakiewiczem - pierwsza negocjowana godzinami i zażegnana osobiście przez min. Macierewicza osobiście, druga - niestety - uwieńczona sukcesem i trwającym do dzisiaj rozłamem po prawej stronie sceny politycznej.(Inną sprawą jest, że nie powinno się wydawać na gorąco oświadczeń o “zerwaniu współpracy” ku uciesze przeciwnika a raczej dążyć po cichu do kompromisu za każdą cenę dla sprawy Polski).Na koniec chcę wyrazić swoje ogromne obawy na temat tego, że nie wszyscy - również i w kręgach nowej władzy - zdają sobie sprawę ze skali niebezpieczeństwa.

Jak słusznie bije w dzwon trwogi od tygodni Krzysztof Pasierbiewicz  (linki poniżej) - mamy do czynienia z zaplanowaną, gigantyczna akcją próby obalenia demokratycznie wybranego rządu i prezydenta przez post - komunistyczne, ubecko - niemiecko - rosyjskie pseudo-elyty, odsuwane właśnie od władzy.

Czego Krzysztof Pasierbiewicz nie pisze - jest to akcja nie tylko wewnętrzna, ale prowadzona na poziomie Europy albo i nawet świata. Skończyć się może sprowadzeniem “sojuszniczych sił porządkowych z sąsiednich krajów”, tym razem jednak nie będzie to Układ Warszawski, ale sprzymierzone siły lewackie pod wodzą Niemców.

Nie na darmo poprzedni prezydent (?!) Komorowski przeforsował ustawę dającą możliwość użycia zagranicznych "sił porządkowych" na terenie Polski. (Nota bene - dlaczego ta ustawa jeszcze istnieje?).Piszę, że chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę ze skali tego, co się dzieje, bo najcięższa broń, używana przez przeciwnika, pozostaje nadal w jego rękach.

Media publiczne powinny zostać już ponad dwa tygodnie temu wyczyszczone opcją zerową do samych korzeni. Nie są do dzisiaj. Na nich opierają się przeciwnicy Polski a przeciętny Kowalski, nawet jak głosował za zmianami, ma już znowu prawie znowu wyprany od nowa mózg. Sondaże zaczynają to zresztą pokazywać.Nie chcę być złym prorokiem, ale jeżeli media publiczne nie zostaną przejęte i wyczyszczone opcją zerową do Nowego Roku, możemy mieć w pierwszych tygodniach stycznia powtórkę Puczu Czerwcowego, tym razem przy wydatnej pomocy i dopingu całego światowego lewactwa oraz tych, którzy nimi zawiadują.Proszę tylko rzucić okiem na linki które załączyłem poniżej.I jeszcze jedno.Mam też inną, trochę może karkołomną teorię o przyczynach obecnej furii polityków niemieckich na sytuację w Polsce.

Czyżby przypadkiem narastający i “wymykajacy sie spod kontroli” kryzys uchodźczy w Europie Zachodniej nie był w jakis sposób zaplanowany i nie przewidywał następującego rozwiązania:Czy można by sobie przypadkiem wyobrazić scenariusz, że “kryzys całkowicie wymyka się spod kontroli” i Rosja wspaniałomyślnie oferuje swoją wojskowa pomoc w jego zażegnaniu (tak jak “pomoc w Syrii”). Nie trzeba tutaj dużo wyobraźni aby przewidzieć w takim przypadku fakt wystąpienia Unii Europejskiej do Polski o zgodę na transport owych “sił porządkowych” przez terytorium naszego kraju.

Równie przewidywalne są też i następstwa. “Nieodpowiedzialne i ekstermistyczne grupy polskich fanatyków narodowych” atakują spokojnie zmierzające na Zachód transporty "pokojowych wojsk rosyjskich" oraz "wzniecają zamieszki i  chaos" w całym kraju. Wojska rosyjskie, w interesie i na prośbę Europy oraz polskiego rządu i prezydenta PO, wraz ze współpracującymi z nimi siłami porządkowymi polskiego rządu i prezydenta PO, zaprowadzają w Polsce “nowy prządek” pilnowany wspólnie przez Niemcy i Rosję przez wiele następnych dziesiątków lat. Wszak wiemy z doświadczenia, że tam gdzie wojsko rosyjskie wejdzie, stamtąd już za prędko i z własnej woli raczej nie wychodzi. (Nierozwiązanym i niewyjaśnionym wyjątkiem od tej reguły było wyjście wojsk radzieckich z zajętej w II Wojnie Światowej Austrii).Powiecie Państwo, że przecież w Polsce nie ma już obecne ani prezydenta ani rządu PO? No i o to właśnie chodzi, że nie ma. W tym cały problem. Nie ma ich a przecież mieli być. Jakoś te wybory nie do końca udało się naciągnąć. Może dlatego trzeba już, bez oglądania się na jakiekolwiek pozory demokracji czy praworządności, wszelkimi siłami międzynarodówki ich z powrotem do władzy w Polsce przywrócić?Pozdrawiam mając jednak nadzieję, że to tylko wyobraźnia

http://salonowcy.salon24.pl/683996,rozowy-matecznikhttp://salonowcy.salon24.pl/686243,psychologia-zamachu-elit-iii-rp-na-nowa-wladze

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)

Komentarze

to napewno nie przypadek a zatem i kompromis nie jest możliwy. Wygląda mi to raczej na nie całkiem samodzielne decyzje prezydenta a wiec świadomie ograniczony dostęp do informacji,zarówno podczas pobytu w Chinach jak i Kijowie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/czy-prezydent-andrzej-duda-uczci-w-kijowie-pamiec-pomordowanych-przez-upa/exkwxk

Co do Sakiewicza, myślę, że O. T.Rydzyk wie co robi. Wiele wyjaśnia L.Misiak w książce "Prawicowe dzieci".
Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1502178

a może z powodu ograniczonej ilości miejsc w samolocie:-)))))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1502199

tuż przed odejściem zatrudnił w kancelarii wielu wiernych POlszewików, po to aby mogli szkodzić A. Dudzie i Polsce. Opróżnił też kasę, aby utrudnić ich zwolnienie. Każdemu zwolnionemu należą się wysokie odprawy, a budżet kancelarii został wyczerpany już kilka miesięcy przed końcem roku.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1502200

i nie wprowadzać "niepoprawnych" w błąd. Akcję skłócenia o. Rydzyka i środowiska RM z Polakami, przeprowadził sam T. Sakiewicz. To on osobiście nazwał RM sowiecką agenturą, tylko dlatego, że RM korzystało przez krótki czas z przekaźników na Kaukazie. Do tej pory, Sakiewicz nie przeprosił za to, ani o. Rydzyka, ani słuchaczy RM i widzów tv TRWAM. Czasem mówi, że chciałby mieć za sobą ten konflikt, ale "próbował" nawiązać kontakt z o. Rydzykiem tylko  poprzez media, nigdy nie wysłał do o. Rydzyka żadnego listu. Tak zachowuje się tylko smarkacz, lub ktoś o złych intencjach, który prywatę przekłada ponad dobrem Polski. Kilka dni temu T. Sakiewicz przebywał w Chicago i był także gościem w najbardziej popularnym programie radiowym w Chicago, Otwarty Mikrofon pani Łucji Śliwy. W czasie całego swojego wystąpienia, ani razu nie wspomniał on o RM i tv TRWAM, w kółko powtarzał słowa Gazeta Polska i Telewizja Republika, odmieniane przez wszystkie przypadki. Na szczęście gospodyni programu przypomniała Sakiewiczowi, że to właśnie tv TRWAM i o. Rydzyk utorował drogę innym niezależnym mediom i tego Sakiewicz nawet nie skomentował. Przypominam też, że Sakiewicz zawsze robił wszystko, aby uwikłać Polskę w konflikt rosyjsko-ukraiński. Wydaje mi się, że ten człowiek kieruje się prywatą i broni interesów żydowskich, polskie są na dalszym planie. Odrodzona żydowska loża B'nai B'rith, postawiła sobie za główny cel zniszczenie RM i tv TRWAM i wygląda na to, że Sakiewiczowi te media też przeszkadzają. Piszesz też, że nie powinno się wydawać "oświadczeń na gorąco". Dlaczego nie? To dzieki nagłośnieniu sprawy akredytacji dziennikarzy RM i Naszego Dziennika, tego rodzaju "przypadek" więcej się nie powtórzy, a bez tego nagłośnienia nie wiadomo jak to by było w przyszłości. Dzieła stworzone, przez o. Rydzyka mają wielu wrogów. Poza tym co napisałem, zgadzam się z pozostałymi uwagami zawartymi w Twoim wpisie.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1502186

Chodzą słuchy , że mężowie, narzeczeni czy też , zwykli adoratorzy kobiet imieniem Bronisława, mają się zorganizować -celem swobodnego dostępu do swoich sympatii. Wbrew pozorom sprawa jest poważna .

Są przypadki , nade wszystko w USA strzelania do współobywateli przez osoby.. w jakimś tajemniczym amoku..desperacji czy też innym nie dającym się wytłumaczyć stanie emocjonalnym. Ot -strzelają sobie..do rodaków..Nie mam tu na myśli terrorystów , lecz ludzi dziwnie pobudzonych..do mordowania dla mordowania.. Za każdym takim działaniem słychać i to bardzo wyraźnie aby nie powiedzieć -wyraziście nawoływania do ograniczenia dostępu do broni..

Nikt, mniemam, na dobrą sprawę, nie analizuje stanu psychicznego , emocjonalnego ludzi strzelających do obywateli. Można powiedzieć "taka moda"..A nie jest to "moda" z tradycjami..Nie!

Ona powstała lat temu parę, pod wpływem dyskusji o dostępności do broni palnej narodu amerykańskiego, traktowanego w USA jako jednej z podstawowych praw demokracji, ba - wolności.

Nasz minister spraw wewnętrznych -Błaszczak..w swojej pierwszej wizycie w UE.. był przepytywany na temat -wizji dostępu do broni obecnego rządu.

Bowiem jest tendencja w UE na rygorystyczne ograniczenie dostępu do broni w całej UE. parę dni temu zaostrzono przepisy w tym względzie w Czechach..

Ma to , też , związek z samo organizującymi się grupami , stowarzyszeniami patriotycznymi.. gdzie obycie się z bronią jest podstawowym elementem edukacji jej członków. Skoro nie mamy , póki co systemów antyrakietowych i innych ważnych składowych wojskowych, posiadajmy CHOCIAŻ..patriotyczną , wyszkoloną ochotników. Takowe , bardzo logiczne przedsięwzięcie odstrasza potencjalnego agresora, poprzez uwikłanie w walki -wiążące jego , znaczne siły. Będąc, jednocześnie- szkołą   PATRIOTYZMU..nie mylić z rakietami "patriot". Co ochotnicy , często za własne ..czytaj ZA WŁASNĄ KASĘ (!!!!) szklą się kupuję amunicje..itp.

.Dla budżetu MON-u są to kwoty śmieszne!!!!!

Ale..ale....ci ludzie , z przykrością to piszę..nie znajdują należytego zainteresowania ze strony ministerstwa. A przecież po przeszkoleniu , po przejściu odpowiednich egzaminów , badań..powinni mieć prawo do trzymania broni , u siebie w domach. wzorem -choćby Szwajcarii ..czy innych państw. Posiadanie broni w domu, byłoby, ze względów obronności dla kraju wyjątkowo korzystniejsze od; pobierania uzbrojenia w momencie napadu wroga i ewentualnych utrudnień z dotarciem do jej magazynów w momencie agresji.

Oczywistym , że pisze te słowa w kontekście tlącego się i nieprzewidywalnego konfliktu na Ukrainie..ale - nie tylko..Są przypadki (wypowiedzi) Palikota UE - towarzysza Schulza .. takiego "balonu próbnego"..

Jednym słowem ...

w tej konkretnej sytuacji geopolitycznej Polska powinna mieć jak największą część przeszkolonych militarnie obywateli z łatwością dostępu do broni przez owych.. Tu, nie ma co dyskutować..bo , taka jest potrzeba chwili!!!

Koszta- żadne !!!!!

 A , co ma...?...-Polska...? Ma plany..i projekty na obronę cywilną..rozbudowanie patriotyzmu..

Dlatego mężowie ..narzeczeni , czy też sympatycy Bronisław postulują, apelują o łatwość dostępu do BRONI..

Autor ma rację , ze tzw "ustawa , rodem z Układu Warszawskiego- bratniej pomocy jest ..co tu ukrywać REKORDEM GŁUPOTY..i obowiązuje - obowiązkowo.- jak najbardziej..

Oto MY -Polska w myśl tejże ustawy a będąc członkiem NATO ..jesteśmy zobowiązani do przyjęcia pomocy..czy też "pomocy" od Rosji..i drugiego końca gazrury -Niemiec..a nie członka NASTO!!!!

W każdej jednej chwili Rosjanie mogą wjechać militarnie do Polski w ramach tejże ustawy i "pomocy"- LEGALNIE i żadne NATO..nie będzie miało podstaw do interwencji.

Ba, NATO , tejże ustawy nie opiniowało..i nie zaleca jako wysoce niestosownej.

Co do kryzysu z uchodźcami..

Uważam , że jak najbardziej - kryzys był spowodowany , wywołany sztucznie!!! ONZ ..tak tak ONZ -odcięło racje finansowe, żywnościowe dla obozów z uchodźcami.. dodam obecnie UE chce finansować , to z czego ONZ się wycofało.. Merkel ogłasza otwarcie Niemiec na uchodźców. a przecież , to jest ktoś przy zdrowych zmysłach..

No i jeszcze jedno..tzw "zachód", po Turcję włącznie tak dzielnie walczy z ISIS..ze ten kwitnie i się rozwija..choć ..jak mówią ..ale coraz mniej. o fakcie ,że - ."Francja na wojnie"..

Wygląda to na jakiś cyrk - paranoję.

.i być może śmieszne by było..gdyby nie działo się kosztem ludzi - narodów..

To tak ..jakby jakiś CZARNOKSIĘŻNIK smażył potrawę z ludzi..i :

- a teraz szczyptę Syryjczyków i Kurdów..

Teraz dodam, garść - Irakijczyków..i Albańczyków..

a i jeszcze Niemców , Francuzów , Polaków i Czechów..Węgrów..

Zamieszać..zamieszać..POdgrzać..zagotować...w tym kotle..

Za jakąś przyczyną i wolą jesteśmy świadkami -ba-  udziałowcami przebudowy Świata na niespotykaną w jego dziejach skalę..

Swobodny dostęp do BRONI..by, ją nieco utrudniał i spowalniał..

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

poko

#1502210