Szczęściarz

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

Lech Wałęsa ponownie w opałach. Dwoi się i troi, zaklina na wszystkie świętości, że nie jest wydumanym przez SB BOLKIEM, a po prostu rzadko spotykanym szczęściarzem. Bo komu zdarza się w krótkich odstępach czasu wygrać w TotoLotku pokaźne sumy pieniędzy, pozwalające licznej rodzinie spokojnie przeżyć trudne czasy? Po prostu facet miał ogromnego farta i tyle. I aż tyle.

Cwaniak z niego i szczęściarz jakich mało. Snując opowieści o swoich dokonaniach każdego dnia mówi co innego, z tego po prostu powodu, że dzisiaj zdążył już zapomnieć co powiedział wczoraj.

Co będzie, gdy badania grafologiczne donosów i podpisów naszego bohatera przeprowadzane pod auspicjami IPN wykażą autentyczność napisanych przez niego słów i złożonych podpisów? Niechybnie  nastąpi atak na autorów wykonanych ekspertyz. Spotka ich zarzut braku należytych  kwalifikacji i kompetencji, oraz  tendencyjność działań, inspirowanych zapewne przez Jarosława Kaczyńskiego i jego zwolenników . Brednia pogoni kolejne brednie. Narracja musi być konsekwentna, z bagna bowiem bardzo trudno wydostać się.  Znacznie łatwiej utonąć.

 I tak żyć będziemy w bolkowym zgiełku, wzmaganym przez ludzi z krzywymi nosami i konstytucją w ręce, a także tych, którzy ongiś na pana Bolesława wylewali kubły nieczystości, a dziś z lubością używają go do swoich niecnych celów, broniąc go przed prawdą.  

Ciekaw jestem finału. Co jeszcze usłyszymy z ust naszego herosa?

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Zdrajcy , kapusie , donosiciele dawniej nie mieli szczescia  nie wiele mieli czasu nacieszyc sie srebrnikami za zdrade gdyż zaplata glwóną byla jedna - smierć.

W obecnych czasach jest to wygrywanie w totolotka a nagrodą glówną jest podziw gawiedzi bez rozumnej oraz sluchanie  belkotu którego sam bełkoczący nie rozumie .

Vote up!
2
Vote down!
0
#1508180

przecież druga twarz Bolka została już ujawniona wiele lat temu przez Krzysztofa Wyszkowskiego (napisła ksiązkę na ten temat) oraz wielu innych ludzi. Podobno, jak realcjonował wnuk p. Anny - Solidarność, ona często mówiła o agenturalności Bolka, zatem bardzo wiele osób o tym wiedziało i to od bardzo dawna, tylko zaprzańcy z III RP nie chcieli tego nagłaśniać, 

Dla kogo prawda o wspłpracy ubeckiej Bolka jest zaskoczeniem, chyba tylko dla tych, którzy sądzili, że nigdy ten fakt nie zostanie aż tak spopularyzowany, i stąd ten strach, ten protest.

Boi sie wielu, bo wielu współpracowało. Kiedy przyjrzymy sie tzw. "doradcom Solidarności", zwałszcza tym, co brali udział w zdradzieckich ustaleniach okragłostołowych, to wszystko byli UBowscy kapusie: Mazłowiecki, Gieremek, Bonik, Frasylniuk Szechtener i wielu, wielu innych, a reszta to potomkowie komunistycznych zbrodniarzy, kolaborantów i zdrajców, dlatego nic dziwnego, że to co stworzyli III RP - nie było wolną Polską dla wszystkich Polaków.

Pogarda pseudopolskim zaprzańcom i etnicznym zdrajcom.

Vote up!
1
Vote down!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1508205