Kapral Niesiołowski

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

W ubiegły wtorek byliśmy świadkami żenującego występu posła PO Stefana Niesiołowskiego w Sejmie. Przemówienia nasyconego potężną dozą skondensowanego chamstwa, adresowanego prosto w twarz Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Dziwię się, że marszałek Sejmu w trakcie popisów Niesiołowskiego ani razu nie próbował przerwać potoku obraźliwych słów i przywołać krasomówcę do porządku.

Platforma wiedziała komu powierzyć wykonanie zaplanowanego, bezprzykładnego seansu nienawiści, jakiego w polskim parlamencie do tej pory nie było. Niesiołowski spełnił oczekiwania, zadanie wykonał zgodnie ze swoimi wysokimi kwalifikacjami.

Przy okazji Niesiowski obnażył żenujące braki posiadanej wiedzy. Na przykład chełpiąc się swoim kapralstwem rangę kaprala przydzielił również Napoleonowi Bonapartemu, którym ten nigdy nie był, a Jezusowi Chrystusowi w Kanie Galilejskiej przypisał cudowne rozmnożenie chleba, zamiast przemiany wody w wino. Urósł w ten sposób do miana parlamentarnego konkurenta Ryszarda Petru.

Niesiołowski mówił wyłącznie do swoich, ci niewybredne popisy swojego aktora kwitowali uśmiechami i oklaskami , jak w przystało w podrzędnym, prowincjonalnym kabarecie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Osiołowski po raz kolejny udowodnił dlaczego zawodowo zajmuje sie gnidami - najlepiej bowiem czuje sie w otoczeniu swoich...kolesi gnid i karaluchów - politycznych również...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1516022

tia.!, tylko ,że obrażamy gnidy.one są żyjątkami ,a niesiołek to nawet na miano ameby nie zasługuje,nawet miano jednokomórkowca to zbyt wiele.mnie zastanawia dlaczego nikt go jeszcze nie pozwał za mowe nienawisci?

Vote up!
8
Vote down!
0

marekpolo

#1516026

czyli Stefan Konstanty N. (żeby nie było wątpliwości) - ma "żółte papiery". Dlatego trzymają go w Platformie. I używają do "zadań specjalnych". On - może gadać, co mu "ślina na język przyniesie" (czy to, co zostało mu "wdrukowane") - bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności. Dla niektórych - sytuacja wysoce komfortowa. Tyle - że do czasu. Przy następnej elekcji - raczej do parlamentu nie trafi. Na uczelnię też już raczej nie wróci. A może (tak sobie tylko marzę) dostanie emeryturę 800 PLN/m-c. Żeby miał z czego żyć. Pomarzyć dobrze jest...

Pzdr

Vote up!
9
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1516027

Katarzyno, a może do swojej wegetariańskiej diety szczawiowo mirabelkowej dorzuci gnida gnidy i "mięsko" trochę czubkowi wpłynie na jakość słowotoku ?  Tylko nie wiadomo w które strone zadziała. Może wściek kompletny będzie i słowotokiem siem zatchnie. (czego mu serdecznie życzem)  I taki będzie koniec czubka na polskiej arenie. Chyba nie ma drugiego takiego "aparata" jak ziemia długa i szeroka jest. Szczaw, mirabelki i gnida. Prawie jak koktail Mołotowa...........na zdrowie !

Vote up!
1
Vote down!
0
#1516104

Wiemy jaka śmiercią kaprale Napoleon czy Hitler odeszli z tego świata i w jakiej ""sławie "", nie życzę takiej śmierci kapralowi Niesiołowskiemu lecz sławę już zdobył chama , aroganta , siejącego nienawiść , opluwającego innych zarazem obrażając ich godność i honor , ze Niesiołowski nie ma godności i honoru to każdy wie lecz nie należy tolerować tego chamstwa i zgnilizny moralnej jaka sieje ow (p)osel

Vote up!
8
Vote down!
0
#1516029

Trudno komentować wypowiedzi tego osobnika  ( czyt. St.Niesiołowskiego), a zwłaszcza cytować jego słowa ,wyzwiska, plugawy język itp . Jest on jednak niebezpieczny, bowiem zaraził już wielu swoich kumpli z tzw "opozycji", którzy wielokrotnie wykazują podobne objawy, zaraża nadal np chociażby np "myszki agresorki " z Nowoczesnej i wielu kodowców . Symptomatyczne jest, że przez PO (czyt. partię oszustów) wysuwany jest na pierwszą linię do walki z PIS-em - cóż zatem o członkach tejże partii można powiedzieć ? Jak wiadomo wścieklizna jest chorobą nieuleczalną jeśli uprzednio w porę nie poddano się szczepieniom. Zatem uwaga posłowie z jego otoczenia nie dajcie się mu pokąsać, bez uprzedniego zaszczepienia, a ci których już pogryzł niestety zaliczyć trzeba na straty.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1516032

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika adamrogalski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kochani Polacy, Rodacy, którzy tak mocno potrafią się integrować podczas wydarzeń sportowych, ale podczas życia codziennego już nie... Może powinniśmy jakoś (nie wiem jak), ale cokolwiek zrobić w tym kierunku aby nie wychodziła z Nas taka plugawość, nikczemność oraz złość. Mam na myśli obie strony, bo niestety zarówno PO-wscy jak i PIS-owcy mają swoje za kołnierzem. Ja pracuję sobie spokojnie w tzw. korpo ;) http://www.kinvestments.pl/ czyli w firmie, która jest z dala od tej całej polityki i naprawdę wtedy ciśnienie mi nie podchodzi. Zróbmy coś razem dla Polski!

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1516034

Jak wiadomo każda akcja wywołuje reakcję.

Nie mniej - co do tego, co "za kołnierzem" - to raczej nie da się porównać żadnych akcji tzw. totalnej opozycji (która rządziła, z niewielką przerwą, przez ostatnie 27 lat) z nawet najżywszą, najgwałtowniejszą reakcją PiS-u. Zauważ, że za podzielenie Polski i Polaków, za wykreowaną "wojnę Polsko-Polską" odpowiedzialna jest właśnie Platforma, jej poprzednicy i epigoni (pogrobowcy). Czy byłbyś w stanie znaleźć choć jedno sejmowe wystąpienie posłów PiS-u porównywalne do niemal każdego z wystąpień Niesiołowskiego?

A może znajdą się jakieś wystąpienia posłów Platformy, stojące na wysokim poziomie moralności, patriotyzmu i kultury? Myślę, że wątpię.

Wpisu nie oceniam, bo raczej skłaniałabym się do "zminusowania". Cały wpis można bowiem podsumować, że  "wszyscy źli" i "nie ma dobrych".

Oczywiście - z punktu widzenia Bożego - "nikt nie jest sprawiedliwy", "wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały bożej", ale tutaj mówimy o postawach dwu różnych "opcji politycznych". A Platforma i jej koalicjanci czy sukcesorzy reprezentują postawę anty-Polską, anty-narodową. 
I, ostatecznie - skoro jesteś "z dala od tej całej polityki" - to chyba nie za bardzo masz podstawy do prawidłowej oceny zjawisk politycznych, zwłaszcza zaś do autorytatywngo twierdzenia, że "zarówno PO-wscy jak i PIS-owcy mają swoje za kołnierzem".

Minusa nie dałam, bo jesteś "nowy". Życzę sukcesów!

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1516038

Stefek to jednak ciekawy przypadek z dwóch powodów: gdybym był psychiatrą, jego przypadek byłby dla mnie fascynujący i godny głębszego zbadania. Ale nawet świry posiadają jakiś rodzaj instynktu samozachowawczego oraz mentalnej konsekwentności działania. On tego nie posiada w ogóle. Czy medycyna zna takie przypadki? Nie żartuję, mówię z zupełną powagą.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1516036

To taki mały idiota do poruczen specjalnych,który swoją błazenade wykonuje za kase jednej strony i pobłazliwosc lub przyzwolenie z drugiej strony i do tego rządzącej.Dla mnie jest niezrozumiałe zachowanie marszałka w czasie cyrkowego wystąpienia w sejmie.Ten cały cyrk jest rezyserowany dla? Własnie dla kogo?Oglądając obrady sejmu widze odbicie lustrzane poprzedniej sytuacji z różnica ze peowski marszałek potrafił przerwac wystąpienie niewygodne dla peło,a obecny nie potrafi,a może jest mu to na reke.Jak na razie jest to bełgot poprawnosci politycznej pozbawiony podkreslenia kto naprawdę rozdaje karty a kto jest tylko czyms co przez przypadek pozostało w ławach sejmowych.Z wielką niecierpliwoscią oczekuje jak na mównice sejmowa wejdzie jakis debil i zacznie od wyrazów powszechnie uznanych za obrazliwe swoje inauguracyjne przemówienie o wyzszosci członka nad penisem ze wskazaniem na  absztyfitykultyfikiewicza.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1516037

Nie masz racji autorze. Ciebie nie interesuje porządek i ten kto chce go zaprowadzić, a sensacje. Kto komu dowali. Za ten porządek w państwie to i TY (jak każdy inny członek tego Państwa) jesteś odpowiedzialny. Nie masz więc prawa przyrównywać PIS-u do złodziejskiej bandy PO-PSL, bo tak nie jest, przynajmniej na razie.Jak na razie dobrze czyszczą urzędy z tałatajstwa,  choć w zwolnionym tępie, w czym TY i ja powinniśmy temu Rządowi pomóc. Mam  wrażenie i TY sam udowadniasz że masz to pranie w głębokim poważaniu. Wolisz aby węgle z pieca wybierano nie Twoimi rękami. Zaś gdzie jest gorąco masz odskocznię - interes, gdzie się robi kasę i nie traci zdrowia i czasu. Pani Katarzyna ma rację. Cos musimy wybrać. Cwaniakowanie, uciekanie od problemów już przerobilismy i o mały włos nie znaleźlismy się na dnie. Nie popieram Cię z takim spojrzeniem na sprawy Polski. Wojna Polsko - Poska to stanowczo nieprecyzyjne. Tu odbywa się ZDRADA Polski i naszych interesów poprzez szczucie legalnie wybranych Prezydenta i Rządu. Zagrożona staje się nasza egzystencja. A Ty nazywasz to wojną Posko - Polską. Popieram Panią Kasię Tarnowską. Będąc biernymi lewactwo-robactwo nas zaleje, a taki burek wściekły jak niesioł zostali kupieni. Aby gryzł, niszcył, wszystkich którzy chcą porządku  zniszcyć. Zauważ to poprawnie, bo jak widac stać Cię na to.

Vote up!
3
Vote down!
0

Kolejorz

#1516049

Ten "chyba" wariat to przypadek nieuleczalny kwalifikujący sie do leczenia zamkniętego ;)

ps. sam określił, że "chyba wariat" a "wariat" to nie to samo

Vote up!
5
Vote down!
0

To ya.

#1516066

 

Znalezione w necie.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1516176