AGENT BOLEK kontra LECH WAŁĘSA

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

Lech Wałęsa ponownie w opałach. Dwoi się i troi, zaklina na wszystkie świętości, że nie jest wydumanym przez SB BOLKIEM, a po prostu rzadko spotykanym szczęściarzem. Bo komu zdarza się w krótkich odstępach czasu wygrać w TotoLotku pokaźne sumy pieniędzy, pozwalające licznej rodzinie spokojnie przeżyć trudne czasy? Po prostu facet miał ogromnego farta i tyle. I aż tyle.

Cwaniak z niego i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika bambi441
Blog

  Witam. Na Fecebooku aż grzmi głos POlskich opozycjonistów, że w materiałach są fałszywki z których dwie zostały już zbadane w 1990 roku przez grafologów. "Dwa pokwitowania zostały wówczas uznane za fałszywe" - u ludzi myślących powinno nasuwać się w tym miejscu zasadnicze pytanie: to jak zakwalifikowali ci grafolodzy pozostałe bo przecież było ich znacznie więcej? To już nie ma jednak żadnego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika bambi441
Historia

  Dołączam mój skromny acz niepodważalny dowód miażdżący wątpiących w autentyczność faktu podpisania współpracy z SB przez Lecha Wałęsę. To on sam w wywiadzie jakiego udzielił w bastionie PO w Tvn24 w programie Moniki Olejnik w lutym 2011 roku własnymi słowami przyznaje, że podpisał takie zobowiązanie (dzisiaj się tego wypiera!)

 Gdy zamieściłem ten skromny filmik na Facebooku, natychmiast...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika mb
Kraj

List 1
Szanowny Panie Prezydencie Lechu Wałęsa
Mam do Pana wieką prosbę. Chciałbym, aby Pan zdradził mi swoje szczęsliwe numerki w tototlotku, abym mógł się cieszyć z wygranych, tak jak Pan. Chciałbym również dowiedzieć w jakej kolekturze wysyłał Pan losy, wiadome jest, że takie punkty są „magiczne” – namaszczone szczęściem wygrywających.
W drugiej części listu, chciałbym Panu pomóc w odporze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

Lech Wałęsa wystąpił we wczorajszej "Kropce nad i" w TVN24. Wałęsa stwierdził, że to Lech Kaczyński i jego otocznie są winni katastrofy pod Smoleńskiem :"Prezydent Kaczyński nie powinien był organizować pielgrzymki do Katynia, naraził ludzi – to jest jego wina, walka i konfrontacja, rozpoczęcie kampanii od pokazania się w Katyniu" – powiedział Wałęsa.

W związku z tą wypowiedzią, w dniu...

0
Brak głosów