Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Dzisiaj w porannej audycji  „Sygnały dnia”  w I Programie Polskiego Radia wystąpił wirtuoz nienawiści i gołąbek pokoju -  dawno nie widziany i słyszany Stefan Niesiołowski. Do rozmowy z dyżurującym dziennikarzem władze PO zdjęły mu kaganiec uniemożliwiający zabieranie głosu w trakcie kampanii wyborczej. Kaganiec, który miał chronić Komorowskiego przed klęską. Nie zdołał.

Od pierwszych słów...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Gwiazda ks. Wojciecha Lemańskiego ponownie rozbłysła. Tym razem w nadodrzańskim  Kostrzynie, podczas zakończonego zlotu miłośników rozwiązłości, bezeceństwa i taplania się w błocie wszelakiego rodzaju, gdzie ten zdaje się psychicznie niezrównoważony człowiek wykonał zadanie - jak sądzę - powierzone mu  przez organizatorów.

Scenariusz i treść ważnych i zaprogramowanych woodstockowych wydarzeń o...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Oto Gazeta Wyborcza, za Gazetą Pomorską,  doniosła:

„Mariusz Kocuj z Porozumienia Zielonogórskiego złożył w komendzie warszawskiej policji zawiadomienie o zaginięciu Ewy Kopacz . W zgłoszeniu napisano, że premier "była ostatni raz widziana 24 grudnia 2014 r. w okolicach Kancelarii Premiera".

- Nie mamy kontaktu z Ewą Kopacz od Wigilii i bardzo się o nią martwimy.  Mariusz Kocuj dodał: zgłoszenie...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Poznańskie lewactwo przypuściło zapowiadany wcześniej frontalny atak na ideę lokalizacji nad Jeziorem Malta odbudowywanego pomnika Najświętszego Serca Pana Jezusa w Poznaniu (nazywanego także pomnikiem Wdzięczności lub pomnikiem Chrystusa Króla) – istniejącego w latach 1932-1939, będącego wotum za odzyskaną niepodległość przez Polskę. Ideę wspieraną podpisami 40 tysięcy mieszkańców grodu...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

W latach 1972 – 1979 ministrem oświaty  był  niejaki Jerzy Kuberski. Najstarsi pamiętają tę mętną postać. Co rusz wymyślał  jakieś bezsensowne  nowości, stopniowo rozsadzające organizację i funkcjonowanie szkół.

W drugim obiegu krążyła wtedy następująca anegdota:  w trakcie podróży służbowej ministrowi zepsuło się auto. Samochód odholowano do warsztatu, a minister skorzystał z gościny chłopa....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

śp. Janowi Olszewskiemu wieczny odpoczynek racz dać Panie

O śmierci śp. Jana Olszewskiego napisano już wiele. Był wielkim mężem stanu, człowiekiem o kryształowej uczciwości, wielkiej osobistej kulturze i skromności, niezłomnym charakterze i mądrym patriotą. Teraz oczekujemy na Jego pogrzeb.

Jaką oprawę otrzymają ostatnie ziemskie dni naszego wspaniałego Premiera? Siłą faktów myśli skłaniają do...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Z różnych przyczyn, głownie obiektywnych, nie wszyscy chcący mogli oglądać w telewizji Konwencję Prawa i Sprawiedliwości, której kwintesencją było wystąpienie kandydata tej partii na premiera, Beaty Szydło.

Oto zapis tego interesującego wystąpienia, wartego upowszechnienia:

Beata Szydło na Konwencji PiS 20.06.2015 r. w hali Torwar w Warszawie

https://www.youtube.com/watch?v=jD4s3NysrFI  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

W dniu wczorajszym na posiedzeniu Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz dała nienotowany dotąd pokaz prymitywnej nienawiści.  W wygłoszonym przemówieniu około połowy czasu zajął jej niewybredny atak na Jarosława Kaczyńskiego i Prawo i Sprawiedliwość, tonem i treścią  starszym Polakom przypominający krasomówstwo Władysława Gomułki.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyjatkowo-mocne-...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Naprawdę piękny sondaż! Dowodzi, że przekroczenie pewnego progu aberracji w polityce spycha na margines.( Twitter - @Soalann)

KOD-owcy robią co mogą, dwoją się i troją, ale mogą coraz mniej. Taka jest prawda o gangsterach polskiego świata polityki, szlifujących warszawski bruk z flagami i transparentami w rękach. Czyli o ludziach odsuniętych od koryta, którzy w przypływie bezsilności znowu...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)
Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

z Głosu Wielkopolskiego wzięte:

 

Przemysław Mieloch, burmistrz Mosiny: Nie wierzę Jackowi Jaśkowiakowi

napisal: Błażej Dąbkowski

 

- Nie wierzę, by służby cokolwiek powiedziały prezydentowi Poznania i czy ogóle Jacek Jaśkowiak pytał je o to bezpośrednio lub przez swoich współpracowników. Kogo pytał? Sanepid? Wątpię. Nie sądzę też, by urzędnicy z Poznania dzwonili do naszego mieszkańca i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Strony