Miażdżący sondaż

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

Naprawdę piękny sondaż! Dowodzi, że przekroczenie pewnego progu aberracji w polityce spycha na margines.( Twitter - @Soalann)

KOD-owcy robią co mogą, dwoją się i troją, ale mogą coraz mniej. Taka jest prawda o gangsterach polskiego świata polityki, szlifujących warszawski bruk z flagami i transparentami w rękach. Czyli o ludziach odsuniętych od koryta, którzy w przypływie bezsilności znowu wysyłają swoją delegację na skargę do Brukseli. Tępe głowy, definitywnie przegrani ludzie, którym pozostało już tylko poskarżyć się zagranicznym kolesiom. Sami są całkowicie bezsilni. Najzwyklejsza, podła targowica.

Mimo trwającej nieprzerwanie antyrządowej kanonady medialnej ostatni sondaż autorstwa TNS Polska wskazuje, że poparcie dla PiS wzrosło do 38 %, dla Nowoczesnej spadło do 13 %, a dla PO do 12 %. Polacy nie dają się już omamiać bzdurami głoszonymi przez zdrajców narodu. Polacy trwają przy Prawie i Sprawiedliwości. Potrafią doskonale odróżniać ziarno od plew. Niewrażliwi już na zionącą zewsząd pogardę i wzmagającą falę nienawiści, przez ostatnich osiem lat skutecznie się tego nauczyli.

Targowiczanie zapowiedzieli przygotowanie projektu rezolucji w sprawie sytuacji w Polsce i przekazanie jej do Brukseli. To kolejny hańbiący krok utracjuszy zakłamywujących rzeczywistość, którym pozostała już tylko defekowanie się we własne gniazdo. Obrzydliwe!

Szanse Komitetu Obrony Demokracji na przetrwanie wyraźnie kurczą się. Jak długo jeszcze można bowiem plugawić polskie flagi i wciskać motłochowi antypaństwowe hasła bez pokrycia? Na tych manifestacjach niemal wyłącznie widać odsuniętych od koryta ludzi w średnim i bardziej zaawansowanym wieku. Młodzieży jak na lekarstwo. Młodzież nie daje się już ogłupiać.

Porządkując nasze polskie sprawy władza zamierza przeprowadzić działania zmierzające do zmniejszenia emerytur i rent dawnych wysoko postawionych funkcjonariuszy SB, żyjących od lat w komforcie i dobrobycie. Szacuje się, że akcja ta w skali całego kraju może objąć około 20 tysięcy osób, nie poczuwających się rzecz jasna do jakichkolwiek win. Ludzie ci – „demokraci” z krwi i kości, zapewne staną się gorącymi zwolennikami KOD, przez odpowiednich funkcjonariuszy zostaną wyposażeni we flagi i transparenty i zasilą szeregi niedzielnych ulicznych krzykaczy. O ile ci jeszcze przetrwają, co coraz mniej prawdopodobne.

To jedyna kroplówka na którą może liczyć to antypolskie kod-owskie towarzystwo. Ale na szczęście bez praktycznego znaczenia. Pokrzyczą sobie, pokrzyczą i na tym się skończy.

A my możemy spokojnie zanucić „Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy. Dał nam przykład Wiktor Orban jak zwyciężać mamy!"

I zwyciężymy!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Niedługo zachłysną się swoją "kulturą" i tego im życzę. Za nim wyjdą na ulicę, niech zobaczą jak wygląda praca sprzątaczki w sklepie. szpitalu, robotnika na budowie, u chłopa na polu czy przy świnkach albo krowach - własna przesiębiorczość.               Ta chołota wyprowadzająca bezmyslnych ludzi na ulice a z nimi Kamysz, Szczecina (sory Sche-), te puste baby drące gęby jak na jarmarku, dobrze że się pokazały w tym co potrafią.     A co potrafią?  Drzeć gęby. Po tym miejsca w polityce wg mnie, mojej Rodziny i znajomych,NIE MAJĄ. Idiotów nie sieją. Ale dobrze, że idioci sami kopią dołki pod sobą.

Vote up!
10
Vote down!
0

Kolejorz

#1509375

Same dobre wieści! Aż miło popatrzeć i posłuchać! Owszem łatwo nie jest, ale idziemy jako obóz patriotyczny, jak burza do przodu. To najlepszy dowód na tą dobrą zmianę, na którą od lat czekały miliony Polaków. I pomyśleć, że można było jednak jeszcze władzę, uwłaszczonym na majątku narodowym postkomuchom wyszarpać. Klęska byłego obozu zaczęła się od B. Komorowskiego, który przegrał właściwie wszystko, co było do przegrania. Trzeba i to wspomnieć, że z wielu grup społecznych, który kopły Bronka z cztery litery, wyróżnili się i Kresowianie, którzy nie mogli już patrzeć na człowieka nie rąbiącego właściwie nic poza wyżeraniem naszego chleba.

Bez usunięcia strażnika żyrandola nie dałoby się zrobić wiele, jak to dziś nasi przedstawiciele czynią. Ale to tylko jeden koniec kija, bo drugi jest taki, że uwłaszczeni na majątku narodowym profitenci z UB-SLD, UD-UW-PO I PSL, właśnie wygodnie spijają śmietankę, a my chcąc niechcąc ratujemy, już tylko to co zostało do uratowania.

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1509381

https://youtu.be/DFvJx41kYIs

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1509383

Świetne, kopiuję i rozsyłam gdzie się da! Szkoda tylko, że tłumaczenie tytułu ktoś spieprzył tak niesamowicie, kompletnie nie ma sensu.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1509400

W Polsce zamieszkują:

- jedna/trzecia - patrioci - prawdziwi Polacy

- jedna/trzecia - antyPolacy - szkodniki: zdrajcy, lemingi, konfidenci, agenci i pożyteczni idioci

- jedna/ trzecia - osobnicy całkowicie bierni i apolityczni, którzy nawet nie wiedzą, kto w danej chwili rządzi, bo jest im wszystko jedno.

Co do proporcji to może nie są takie równe, ale podział społeczeństwa jest taki, jak podałem.

Vote up!
5
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1509390

Najdonośniej  kwiczą ryjki odrywanych przySSawek  KODporacji  …

Korporacji Odmian Dojarek …

Dojarek  korupcyjnych – przySSanych  do POlityki - korupcyjnego dojenia budżetu państwa…

 "teoretycznego państwa" - Podatników  POlitycznego – antypatycznego szKODzidła -

ustrojom ludzkim w Polsce - budzonej bólem SSania "malinek"  - PO ośmioletnim ssaniu  "baniek Maliniaka -  POlityki miłości" ...

Pozdrawiam

J.K.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1509392

Rzeczywiście sondaż optymiastyczny, ale oby PiS, asz czególnie jego aparat terenowy ( słaby bardzo) nie popadł w euforię i samozadowolenie...dobra Zmiana była możliwa dzięki mobilizacji milionów patriotów, w większości spza PiS, zapominanie o tym dzis to ostrzeżenia dla liderów partii rządzącej...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1509406

występuje najgorliwszy budowniczy Judeo Polonii, George Soros!. Otwarcie mówi, że Polacy wybrali zły rząd i sprawa wymaga natychmiastowego naprawienia. Przyznaje się do założenia KOD i wyasygnowaniu na ten cel, 27 milionów dolarów. Tyle kosztowało pozyskanie pracowników i stworzenie loga, tej antypolskiej organizacji!. Soros nie ukrywa wcale faktu, że i KOD i Nowoczesna, to jego najmłodsze i wielce obiecujące dzieci!. Powinniśmy rozkolportować jak najszerzej te informacje, one wyjaśniają wiele. Bardzo wiele!....

Vote up!
3
Vote down!
0
#1509410